صفحه 27 از 99 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

با سلام، من یه سرچی کردم ولی جواب پیدا نکردم، امیدوارم سوالم تکراری نباشه!

من ترم سه ارشد هستم، معدلم تقریبا 19 هستش. ولی من یه درسم مونده + پایان نامه و سمینار، رزومم بد نیس، مقاله دارم زبانمم خوبه، مهر تافل میدم،به نظرتون امسال اقدام کنم؟ اگر احیانا بتونم برا فال 2016 جواب بگیرم، به نظرتون با توجه به اینکه من بهار سال آینده دفاع میکنم، میتونم پروسه اداری (فارغ التحصیلی، نظام وظیفه و ...) رو تو ایران تموم کنم؟ اصلا شانسی هست حین تحصیل بتونم فاند بگیرم؟

من یه سوالی داشتم. بهترین زمان برای تکمیل کردن اپلیکیشن کی هست؟ (با فرض اینکه نمره زبان و ... اماده باشه) مثلا اگه ددلاین 15 ژانویه هست بهترین زمان برای سابمیت اپلیکیشن انلاین کی باشه خوبه که نه خیلی زود باشه نه دیر... ممنون میشم جواب بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها

من ترم سه ارشد هستم، معدلم تقریبا 19 هستش. ولی من یه درسم مونده + پایان نامه و سمینار، رزومم بد نیس، مقاله دارم زبانمم خوبه، مهر تافل میدم،به نظرتون امسال اقدام کنم؟ اگر احیانا بتونم برا فال 2016 جواب بگیرم، به نظرتون با توجه به اینکه من بهار سال آینده دفاع میکنم، میتونم پروسه اداری (فارغ التحصیلی، نظام وظیفه و ...) رو تو ایران تموم کنم؟ اصلا شانسی هست حین تحصیل بتونم فاند بگیرم؟
    به نظر من عجله نکنید. یکم به خودتون فرصت بدید خستگیتون در بره... یکسال دیرتر فرقی نمیکنه. تو این مدت شما میتونید مقالات ارشدتون رو اماده کنید و سابقه پژوهشیتون رو قویتر کنید. نکته دوم اینکه بدون مدرک فارغ التحصیلی و ریزنمرات شما نمیتونید اپلای کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    به نظر من عجله نکنید. یکم به خودتون فرصت بدید خستگیتون در بره... یکسال دیرتر فرقی نمیکنه. تو این مدت شما میتونید مقالات ارشدتون رو اماده کنید و سابقه پژوهشیتون رو قویتر کنید. نکته دوم اینکه بدون مدرک فارغ التحصیلی و ریزنمرات شما نمیتونید اپلای کنید.
    ممنون که جواب دادین، یعنی نمیشه با فرستادن ایمیل به اساتید نتیجه ایی گرفت؟ شنیده بودم با ریز نمرات هم میشه اپلای کرد! اینم بگم که من هدف اصلیم اروپا هستش! عجله ایی هم که هست به خاطر اینه که من دوسال تو کارشناسی از دست دادم، دوست ندارم دیگه وقت رو تلف کنم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها

در ادامه صحبت دوست خوبمzhiloo اضاقه میکنم:
    به نظر من شما میتونید از الان با استاد ها در ارتباط باشید
    من موافق نیستم که به خودتون استراحتی بدید
    کار خاضی نکردیم که استراحتی بخواد. در ضمن شما دوسال رو توی لیسانس به قول خودتون از دست دادین
    مورد دیگه اینکه شما الان که توی کورس درس و مطالعه هستین fresh هستین و وقتی زمان میگذره نمیدونید چه عقب گردی پیدا میکنه ادم
    مخصوصا سربازی و افتادن توی پروسه اپلای و زبان که وقت گیرم هست کلا هوای ادمو عوض میکنه
    شما برای اروپا مخصوصا میتونید با ریز نمراتتون اپلای کنید و اروپا که وکنسی داره vacancy و پوزیشن های خالی داره معمولا به رزومه شما نگاه میکنه و مدارکتون رو روز ثبت نام ازتون میخوان البته همه اینجوری نیست و بعضی ها هم ممکنه همون اول ازتون بخوان که خب شما توضیح میدید که هنوز دانشجو هستین و شزایطتون رو میگین
    من در یه صورت پیشنهاد میکنم که منتظر بمونید اونم اینه که: شما الان حس کنید رزومه تون قوی نیست و نمیخوایید استاد ها رو ایمیل بزنید و فکر میکنید اگه بمونید رزومه تون قوی تر میشه و ممکنه اپشن های بهتری در اینده داشته باشین
    در کل من جای شما بودم (کاری که خودم متاسفانه انجامش ندادم!!) حتما سعی میکردم در ادامه ارشد برم برای دکترا نه اینکه الان سر 30 سالگی تازه اکی بگیرم و برم
    ادم جوون تره انرژیشم بیشتره و کلا فازش فرق داره. البته ادم با ادم فرق داره شاید برای من اینجوری بوده و برای شما فرق کنه....
    روندشو نمیدونم میرسید یا نه . اونشو خودتون میدونید و به شرایطتون وابسته ست. ولی فکر میکنم توی اروپا وقت برای استراحتتون خیلی زیاده

به هر حال حرف من هم فقط پیشنهاده
    بازم نظر دوستان رو بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

من یه سوالی داشتم. بهترین زمان برای تکمیل کردن اپلیکیشن کی هست؟ (با فرض اینکه نمره زبان و ... اماده باشه) مثلا اگه ددلاین 15 ژانویه هست بهترین زمان برای سابمیت اپلیکیشن انلاین کی باشه خوبه که نه خیلی زود باشه نه دیر... ممنون میشم جواب بدین.
    دوست عزیز
    بهترین زمان به نظر من اولین زمان ممکنه!!
    شما وقتی مدارکتون آماده ست دلیلی نداره کشش بدید خب زودتر اپلای کنید و اپلیکیشنتون رو قبل از ددلاین تکمیل کنید
    اینجوری نیست که شما اگه زودتر اپلای کنید پرونده تون بره آخر مثلا! اونجا همه چی روی زمانبندی و نظم خاصیه
    مدارک همه دسته بندی میشه و به افراد مربوطه تحویل داده میشه
    شما نمیدونید اون روزای آخر ممکنه چه اتفاقاتی بیفته. ممکنه برای فرستادن یه دونه اپلیکیشن فی کلی وقت و زمانتون گرفته شده
    دوست ما شب خوابید صبح بیدار شد دید سفارت انگلس.تا.ن رو گرفتن و تمام مدارکش به باد فنا رفته!!!! منظورم اینه وقتی همه چیتون اماده ست واقعا دلیلی نمیمونه که بخوایید دیرتر اپلای کنید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بهترین زمان به نظر من اولین زمان ممکنه!!
    شما وقتی مدارکتون آماده ست دلیلی نداره کشش بدید خب زودتر اپلای کنید و اپلیکیشنتون رو قبل از ددلاین تکمیل کنید
    اینجوری نیست که شما اگه زودتر اپلای کنید پرونده تون بره آخر مثلا! اونجا همه چی روی زمانبندی و نظم خاصیه
    مدارک همه دسته بندی میشه و به افراد مربوطه تحویل داده میشه
    شما نمیدونید اون روزای آخر ممکنه چه اتفاقاتی بیفته. ممکنه برای فرستادن یه دونه اپلیکیشن فی کلی وقت و زمانتون گرفته شده
    دوست ما شب خوابید صبح بیدار شد دید سفارت انگلس.تا.ن رو گرفتن و تمام مدارکش به باد فنا رفته!!!! منظورم اینه وقتی همه چیتون اماده ست واقعا دلیلی نمیمونه که بخوایید دیرتر اپلای کنید

موفق باشید
    ممنون بابت توضیحاتتون. این سوالو پرسیدم چون بعضی جاها گفتن اپلای به موقع مهمه نه دیر نه زود. واسه همین سوال بود واسم که منظورشون چیه!

ApplyAbroad Guru

ممنون بابت توضیحاتتون. این سوالو پرسیدم چون بعضی جاها گفتن اپلای به موقع مهمه نه دیر نه زود. واسه همین سوال بود واسم که منظورشون چیه!
    درسته
    ولی به هرحال اپلای ها از یه زمانی سیتم انلاینشون باز میشه و من جای شما باشم و مدارکم اماده باشه، فردای همون روز اپلیکیشنمو کامل میکنم
    به هرحال ددلاینی هم وجود داره. ولی من و شما اینجا داریم زندگی میکنیم و شما بهتر از من میدونید چه خبره...
    به نظرم من وقت مناسب As soon as possible ه
    شاید منظور ازون جمله ای که شما شنیدید اپلای به معنای کلی (ایمیل زدن و ارتباط اولیه با استادها و ...) بوده والا اپلای رسمی رو یه لحظه هم نذارید دیر بشه و فقط منتظر باشید که سیستم انلاین باز بشه براتون و برای اون مقطع و پوزیشن

موفق باشید

سلام من یه سوال دارم اینکه دانشگاه ها با رنک بالا مثلا 400 در امریکا فاند میدن؟ واینکه ایا دانشجو ها با رزومه خوب هم برای ایجور دانشگاهها اپلای می کنن؟ با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم اینکه دانشگاه ها با رنک بالا مثلا 400 در امریکا فاند میدن؟ واینکه ایا دانشجو ها با رزومه خوب هم برای ایجور دانشگاهها اپلای می کنن؟ با تشکر
    سلام

400 در کدام رنکینگ؟ به هر حال هر دانشگاهی با هر رنکی برای خودش دانشجو داره که هنوز سر پا هست دیگه. حالا باید دید منظور شما از دانشجوی خوب چیه. طبعاً کسی که رزومۀ وزینی در حد top 10 داره، حتی به top 50 هم تن نمیده چه برسه به رنک 400.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)