صفحه 3 از 99 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    1. کسی که بخواد برای فوق اقدام کنه و لیسانسش طول کشیده باشه (11 ترم) براش مشکل ساز میشه ؟ آیا به نظرتون توی SoP بهش اشاره کنه و دلیل بیاره ؟

2. آیا کسی که مشروطی و افتادن زیاد داره توی ریزنمرش براش مشکل ساز میشه ؟ ( زبانش نمراتش خوب هست )

مرسی.
    اگه تونسته باشیدجبران کنید و نیمه دوم لیسانس نمرههای خوبی گرفته باشید کمتر مشکل ساز میشه.

درود و سپاس از سایت بسیار خوبتون

سوال1:من الان 14 سالمه معدلم بین 19/60 و 19/70 هست
    زبانمم خوبه ایشالا تا سال بعد آیلتسمو میگیرم(از سختی ها و دشواری های آیلتس با خبرم)
    هدفم اینه که بعد از اینکه دبیرستانو تو ایران تمام کردم یک راست برم یکی از دانشگا های آمریکا و اونجا در رشته و گرایش مورد نظر شروع به تحصیل کنم; از نظر مالیم خوب نیستم حالا به نظرتون امکانش هست یا باید بیشتر تلاش کنم یا اینکه به جز نمره ی خوب در آیلتس و معدل به چیز دیگری نیاز دارم
    سوال 2:اگه بخوام یک راست از دبیرستان برم معدلم تو دبیرستان مهمه؟اگر مهمه چقدر و از چه سالی(منظور از چه سالی اینه که معدل سال آخر دبیرستانو میخوان یا کل دبیرستان؟یا کلا دبیرستان و راهنمایی با هم؟؟)
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی شریف

با سلام
    میخواستم در مورد اینکه اگه بخوام تو امریکا، کانادا با هزینه شخصی تحصیل کنم، باید چه روندی رو طی کنم اطلاعاتی بدست بیارم. کی اپلای کنم، آیا شرایط اولیه خاصی لازم است؟
    من معدل حدود 15 با تافل 107 دارم از مهندسی شیمی دانشگاه شریف هستم، و با توجه به بعید بودن فاند گرفتنم، خواستم بدونم چه دانشگاه هایی راحت تر به من پذیرش بدون فاند می دهند

ApplyAbroad Hero

سلام، دوستان به نظر شما این که یه دانشگاه استادی داشته باشه که در زمینه کاری تحقیقات ما باشه چقدر می تونه به شانس پذیرش مون کمک کنه؟ مثلاً یک دانشگاه رنک متوسط توی آمریکا خیلی خوب به اکثر رشته ها فاند میده ولی توی رشته من کسی اونجا به صورت خاص زمینه کاریش توی دپارتمان مربوطه در راستای تحقیقات بنده نبوده. مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

سلام دوستان
    آیا منطقیه به خاطر افزایش معدل و نوشتن مقاله طول زمان تحصیل رو زیاد کنیم مثلا 10 ترم برای لیسانس.آیا همین یه نقطه ی ضعف تو رزومه محسوب نمیشه؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید چون خیلی تو برنامه ریزی من تاثیر داره. خیلی ممنون!

دوستان گرامی سلام

من در حال حاضر دانشجوی مقطع ارشد در اروپا هستم...و دوباره قصد دارم برای چندین پروگرم چه با فاند و چه بی فاند اقدام کنم...
    منتها اصلا قصد ندارم اشاره ای کنم که دانشجوی مقطع ارشد هستم...یعنی کلا با لیسانس فقط میخوام اقدام بکنم بدون هیچ اشاره ای به این موضوع و تمام ریزنمرات و ریکام لدر ها و مدارکم فقط همون هایی هستند که مربوط به دوره ی کارشناسی بوده...دلیلش هم این هست که نمرات دوره ی ارشدم متاسفانه رضایت بخش نیست و ممکنه رزومه ام رو تضعیف بکنه چون رزومه ی کارشناسیم خوبه...

به نظر شما در این صورت موردی برای نگرانی وجود داره ؟ یعنی اگر بگم بعدش نمیگن چرا از اساتید ارشدش رکام نداره یا اینکه چرا ریزنمرات ارشد رو ضمیمه نکرده؟!!

ممنون میشم راهنمایی کنید
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یه سوالی داشتم اگر کسی هم که حتی چیزی در این رابطه شنیده بهم بگه و راهنماییم کنه ممنون میشم

بچه هایی که رشته ی مهندسی هسته ای میخونن چقدر شانس گرفتن پذیرش دارند ؟

شانس گرفتن پذیرش برای چه گرایشی بیشتره ؟ ( پرتو پزشکی یا کاربرد پرتوها یا راکتور )

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mashadi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سوالی داشتم اگر کسی هم که حتی چیزی در این رابطه شنیده بهم بگه و راهنماییم کنه ممنون میشم

بچه هایی که رشته ی مهندسی هسته ای میخونن چقدر شانس گرفتن پذیرش دارند ؟

شانس گرفتن پذیرش برای چه گرایشی بیشتره ؟ ( پرتو پزشکی یا کاربرد پرتوها یا راکتور )
    شانس این افراد در گرفتن پذیرش یک طرف، شانس گرفتن ویزای کشور مقصد هم یک طرف. مشکل اصلی در گرفتن روادید هست خصوصا برای آمریکا
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام

من در حال حاضر دانشجوی مقطع ارشد در اروپا هستم...و دوباره قصد دارم برای چندین پروگرم چه با فاند و چه بی فاند اقدام کنم...
    منتها اصلا قصد ندارم اشاره ای کنم که دانشجوی مقطع ارشد هستم...یعنی کلا با لیسانس فقط میخوام اقدام بکنم بدون هیچ اشاره ای به این موضوع و تمام ریزنمرات و ریکام لدر ها و مدارکم فقط همون هایی هستند که مربوط به دوره ی کارشناسی بوده...دلیلش هم این هست که نمرات دوره ی ارشدم متاسفانه رضایت بخش نیست و ممکنه رزومه ام رو تضعیف بکنه چون رزومه ی کارشناسیم خوبه...

به نظر شما در این صورت موردی برای نگرانی وجود داره ؟ یعنی اگر بگم بعدش نمیگن چرا از اساتید ارشدش رکام نداره یا اینکه چرا ریزنمرات ارشد رو ضمیمه نکرده؟!!

ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما کار خودت را بکن، هر فکر هم کردن دیگه کاری از دست شما ساخته نیست. هر چند جایی برای نگرانی هم وجود نداره. حساس نشین زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام، دوستان به نظر شما این که یه دانشگاه استادی داشته باشه که در زمینه کاری تحقیقات ما باشه چقدر می تونه به شانس پذیرش مون کمک کنه؟ مثلاً یک دانشگاه رنک متوسط توی آمریکا خیلی خوب به اکثر رشته ها فاند میده ولی توی رشته من کسی اونجا به صورت خاص زمینه کاریش توی دپارتمان مربوطه در راستای تحقیقات بنده نبوده. مرسی
    ملاک پذیرش خصوصا برای تحصیلات تکمیلی نمرات زبان، معدل، مقاله و ... هس.
    هر چی در این معیارها بهتر باشین شانس شما بیشتر خواهد بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)