صفحه 4 از 99 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

سلام من ارشد فیزیک دارم و همسرم لیسانس عمران .دنبال پذیرش گرفتنیم.میشه راهنمایی کنید چطور اقدام کنیم که باهم جلو بریم؟واقعا ممنون میشم

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من الان ترم 5 ارشد هستم. اگه به خاطر عقب انداختن سربازی، خودمو 6 ترمه کنم و شهریور دفاع کنم، مشکلی از لحاظ رزومه پیش میاد؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    از دوستان صاحب نظر یه سوالی داشتم در مورد اپلای مجدد برای یه دانشگاه، پارسال یه دانشگاه رو اپلای کردم (دکتری - با فاند) که به دلیل نمره تافل و جی آر ای کم (89/301) ریجکت شدم و دانشگاه هم گفت خیلی رقابتی بوده و ....
    حالا به نظرتون امسال با نمره های بهتر اینجا رو مجدد اپلای کنم یا چون پارسال ریجکت کردن کلا بیخیالش بشم؟ میخوام بدونم سابقه پارسال اثر منفی داره یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmoradi نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان صاحب نظر یه سوالی داشتم در مورد اپلای مجدد برای یه دانشگاه، پارسال یه دانشگاه رو اپلای کردم (دکتری - با فاند) که به دلیل نمره تافل و جی آر ای کم (89/301) ریجکت شدم و دانشگاه هم گفت خیلی رقابتی بوده و ....
    حالا به نظرتون امسال با نمره های بهتر اینجا رو مجدد اپلای کنم یا چون پارسال ریجکت کردن کلا بیخیالش بشم؟ میخوام بدونم سابقه پارسال اثر منفی داره یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام

اثر منفی نداره و حتی در صورتی که نمره های جدید شما به حد قابل توجهی خوب باشه، میتونه به نفعتون تمام بشه. چون ممکنه این احساس به کمیتۀ مربوطه منتقل بشه که شما در انتخاب اون دانشگاه، مصمم هستید و برای رسیدن به اون، یک سال تلاش کردید. البته باید هوشمندانه در SoP به این مسئله اشاره کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوالی برام پیش اومده ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند بتونن راهنماییم کنند.

من الان ترم 7 کارشناسی هستم و درسم 8 ترمه تموم میشه ، یعنی حدود 17 واحد هم ترم بعدی باید بگیرم. سوال من اینه که میتونم برای fall 2015 اپلای کنم یا فقط کسانی میتوانند اپلای کنند که فارغ التحصیل شده باشند یا نهایتا ترم آخر باشند؟!
    سوال دیگم اینه که قاعدتا نتایج پذیرش وسطای ترم دیگه ( فروردین و اردیبهشت ) میاد . اگر من جایی پذیرش بگیرم از من گواهی فارغ التحصیلی یا هم چین چیزی نمیخوان برای قطعی کردن پذیرش و یا صدور I20 ؟ در این صورت تکلیف چیست؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان

یک سوال مبتدیانه داشتم

من برای preaplication یک دانشگاه در حال اقدام هستم، و باید درخواست اپلای خودم رو با یک فرم pdf و رزومه خودم به یک ایمیل اعلام شده از سوی دانشکده بفرستم. چون مخاطب ایمیل، استاد معینی نیست، باید ابتدای نامه بنویسم to whom it may concern ؟
    چیز بهتری دوستان به ذهنشون نمیرسه که باهاش ایمیل رو آغاز کنم؟
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال مبتدیانه داشتم

من برای preaplication یک دانشگاه در حال اقدام هستم، و باید درخواست اپلای خودم رو با یک فرم pdf و رزومه خودم به یک ایمیل اعلام شده از سوی دانشکده بفرستم. چون مخاطب ایمیل، استاد معینی نیست، باید ابتدای نامه بنویسم to whom it may concern ؟
    چیز بهتری دوستان به ذهنشون نمیرسه که باهاش ایمیل رو آغاز کنم؟
    میتونید خطاب به graduate program director دانشکده موردنظرتون یا graduate admission committee بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوالی برام پیش اومده ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند بتونن راهنماییم کنند.

من الان ترم 7 کارشناسی هستم و درسم 8 ترمه تموم میشه ، یعنی حدود 17 واحد هم ترم بعدی باید بگیرم. سوال من اینه که میتونم برای fall 2015 اپلای کنم یا فقط کسانی میتوانند اپلای کنند که فارغ التحصیل شده باشند یا نهایتا ترم آخر باشند؟!
    سوال دیگم اینه که قاعدتا نتایج پذیرش وسطای ترم دیگه ( فروردین و اردیبهشت ) میاد . اگر من جایی پذیرش بگیرم از من گواهی فارغ التحصیلی یا هم چین چیزی نمیخوان برای قطعی کردن پذیرش و یا صدور I20 ؟ در این صورت تکلیف چیست؟
    من خودم این وضعیت رو تجربه نکردم اما همه کسانی که سال آخر پذیرش می گیرند همین وضعیت رو دارند. برای I20 هم مدرک فارغ التحصیلی نمی خوان. مدرک فارغ التحصیلی رو باید وقتی رفتید دانشگاه موقع ثبت نام نشون بدید و اگر موفق نشید که مدرک رو موقع ثبت نام ببرید در اونجا به مشکل می خورید و پذیرش رو لغو می کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط m2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام

شما با ریزنمرات شش ترم هم میتونید اپلای کنید و پذیرش بگیرید. مهم اینه که موقعی که تشریف میبرید دانشگاه مقصد برای ثبت نام، باید مدرک فراغت از تحصیل ایران همراهتون باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

دوستان عزیز سلام. خیلی ببخشید بابت این سوال بیجا ولی حقیقتا دونستن جواب برام مهم هست. من میخوام برای Indiana University of Pennsylvanian پذیرش بگیرم. رنکینگ دانشگاه رو چک کردم در US News که نوشته:
    Ranking in the 2015 edition of Best Colleges is National Universities, Tier 2
    دوستان میدونید این یعنی چی؟؟
    با تشکر
    .

ویرایش توسط mynorton : December 5th, 2014 در ساعت 05:33 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)