صفحه 42 از 99 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

من یه سوال خیلی مهم و حیاتی داشتم ...ازاینکه کمک میکنین منو خیلی ممنونم.
    راستش من چون دقیقا ددلاین های آمریکا رو نمیدونم چه تاریخی هستش (که اگه اینم لابه لای جواباتون بگین خیلی خوب میشه) و اینکه تاریخ امتحان های GRE هم نمیدونم ( که اگه اینم بگین عالی میشه) الان موندم که آیا واقعا واسه مقطع ارشدی که من میخوام اقدام کنم می ارزه که وقت خودمو بذارم واسه GRE یا فقط بشینم TOEFL‌رو بخونم و بیخیال آمریکا و به طبع GRE بشم؟؟؟

در واقع مهمترین سوالات من همونایی هستن که در داخل پرانتزها اومدن ...اگه فرض کنیم که ددلاینهای آمریکا مثلا مهر یا آبان هستن حال باتوجه به برنامه زمانی ای که دارم اگه بشه واسه مرداد و شهریور ۱۳۹۶ امتحان GREم رو بدم خیلی خیلی ایده آله ... و اینکه تافل فکرنکنم خیلی اذیتم کنه ....اما الان مشکل اساسی اینه که آیا واقعا مرداد و شهریور تو هرکدوم از سنترهای ایران آزمون GRE برگزار میشه یا نه و چون من مشکل خدمت مقدس سربازی دارم یک سال بیشتر نمیتونم منتظر باشم یعنی تا خرداد۹۷ ...
    امیدوارم بتونین من رو کمک کنین.

سلام. به نظر شما لیسانس مدیریت بازرگانی بخونم یا نفت .که برای mba راحت تر پذیرش بگیرم .کلا باید چه شرایطی داشته باشه که بتونم از بیزینس اسکول لندن یا تگزاس یا نیویورک پذیرش همراه با فاند یا فول فاند بگیرم
    با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط alikalhor نمایش پست ها
    من یه سوال خیلی مهم و حیاتی داشتم ...ازاینکه کمک میکنین منو خیلی ممنونم.
    راستش من چون دقیقا ددلاین های آمریکا رو نمیدونم چه تاریخی هستش (که اگه اینم لابه لای جواباتون بگین خیلی خوب میشه) و اینکه تاریخ امتحان های GRE هم نمیدونم ( که اگه اینم بگین عالی میشه) الان موندم که آیا واقعا واسه مقطع ارشدی که من میخوام اقدام کنم می ارزه که وقت خودمو بذارم واسه GRE یا فقط بشینم TOEFL‌رو بخونم و بیخیال آمریکا و به طبع GRE بشم؟؟؟

در واقع مهمترین سوالات من همونایی هستن که در داخل پرانتزها اومدن ...اگه فرض کنیم که ددلاینهای آمریکا مثلا مهر یا آبان هستن حال باتوجه به برنامه زمانی ای که دارم اگه بشه واسه مرداد و شهریور ۱۳۹۶ امتحان GREم رو بدم خیلی خیلی ایده آله ... و اینکه تافل فکرنکنم خیلی اذیتم کنه ....اما الان مشکل اساسی اینه که آیا واقعا مرداد و شهریور تو هرکدوم از سنترهای ایران آزمون GRE برگزار میشه یا نه و چون من مشکل خدمت مقدس سربازی دارم یک سال بیشتر نمیتونم منتظر باشم یعنی تا خرداد۹۷ ...
    امیدوارم بتونین من رو کمک کنین.
    - امتحان GRE چند بار در هر ماه در ایران برگزار مبشه. از این لحاظ مشکلی نیست.
    - ددلاین های امریکا رودترینش دقیقا 15 دسامبر (25 آذر) هست.
    به نظر من به اندازه کافی وقت دارید که برای تافل و GRE آماده بشید. موفق باشید.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

سلام دوستان. ممنون از وقتی که میزارین. من چند تا سوال داشتم. من مهر امسال ارشدم رو گرفتم. به نطرتون برای گرفتن پذیرش با فاند باید برای پاییز 2017 اقدام کنم یا میشه برای نیم سال دوم 2016 هم اقدام کرد؟ موضوع اینه که متاسفانه بعد یه وقفه چند ماهه از مهر، من تازه میخوام برای تافل اماده بشم و به نظرم بتونم توی چهار پنج ماه خودم رو برسونم.
    یه سوال دیگه هم داشتم. من الان یه ژورنال اکسپت شده دارم و یکی هم تازه داره میفرستم.یکی دیگه هم در دست نگارش هست. اگه فرایند ریجکت شدن احتمالی بار اول و اکسپت شدنشون توی تلاش دوم، به ددلاین ها نرسن کاری میشه کرد؟ و آخرین سوال هم اینه که آیا کنفرانس های داخلی و به زبان فارسی هم توی پذیرش تاثیری دارن؟ من یه کنفرانس داخلی هم دارم میتونم بازم بفرستم. خیلی ممنونم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون از وقتی که میزارین. من چند تا سوال داشتم. من مهر امسال ارشدم رو گرفتم. به نطرتون برای گرفتن پذیرش با فاند باید برای پاییز 2017 اقدام کنم یا میشه برای نیم سال دوم 2016 هم اقدام کرد؟ موضوع اینه که متاسفانه بعد یه وقفه چند ماهه از مهر، من تازه میخوام برای تافل اماده بشم و به نظرم بتونم توی چهار پنج ماه خودم رو برسونم.
    یه سوال دیگه هم داشتم. من الان یه ژورنال اکسپت شده دارم و یکی هم تازه داره میفرستم.یکی دیگه هم در دست نگارش هست. اگه فرایند ریجکت شدن احتمالی بار اول و اکسپت شدنشون توی تلاش دوم، به ددلاین ها نرسن کاری میشه کرد؟ و آخرین سوال هم اینه که آیا کنفرانس های داخلی و به زبان فارسی هم توی پذیرش تاثیری دارن؟ من یه کنفرانس داخلی هم دارم میتونم بازم بفرستم. خیلی ممنونم.
    سلام

1- شما دیگه به ددلاین های 2016 نمیرسید. زودترین ددلاین اپلای برای شما، ددلاین مربوط به ورودی Spring 2017 هست که پنجرۀ اپلای از حدودای خرداد ماه باز میشه و ممکنه تا اواخر آبان ادامه پیدا کنه.

2- بودن مقاله داخل رزومه موقع اپلای الزامی نیست؛ هر چند که داشتن مقالۀ باکیفیت باعث افزایش وزن رزومه میشه.

3- انتشارات شما به زبان فارسی، تأثیرشون نزدیک به صفره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام
    من حدود یکسال دیگه لیسانس ریاضی رو از دانشگاه آزاد میگیرم میخوام بدونم بهترین کاری که میتونم توی این یکسال انجام بدم چیه که بتونم از دانشگاه های تاپ آمریکا در رشته ریاضی مثل استنفورد ، دانشگاه های ایالتی کالیفرنیا : برکلی ، لس آنجلس و.. ، یا هر دانشگاه دیگه ای در محدوده 50 دانشگاه اول پذیرش بگیرم ؟
    میدونم یکسال زمان خوبی هست ولی اصلا ذهنیتی ندارم چه کاری باید انجام بدم در ضمن من تافل جی آر ای و مقاله ای یا سابقه کاری ندارم باید روی چه کار هایی تمرکز کنم ؟
    خیلی ممنون میشم شخصی که اطلاع نسبتا دقیق داره منو راهنمایی کند
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2232 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود یکسال دیگه لیسانس ریاضی رو از دانشگاه آزاد میگیرم میخوام بدونم بهترین کاری که میتونم توی این یکسال انجام بدم چیه که بتونم از دانشگاه های تاپ آمریکا در رشته ریاضی مثل استنفورد ، دانشگاه های ایالتی کالیفرنیا : برکلی ، لس آنجلس و.. ، یا هر دانشگاه دیگه ای در محدوده 50 دانشگاه اول پذیرش بگیرم ؟
    میدونم یکسال زمان خوبی هست ولی اصلا ذهنیتی ندارم چه کاری باید انجام بدم در ضمن من تافل جی آر ای و مقاله ای یا سابقه کاری ندارم باید روی چه کار هایی تمرکز کنم ؟
    خیلی ممنون میشم شخصی که اطلاع نسبتا دقیق داره منو راهنمایی کند
    ممنونم
    براي اين كه شانس بهتري براي پذيرش با فاند از امريكا داشته باشيد:
    - سعي كنيد معدل تون رو با توجه به درس هاي باقي مانده به بالاترين حد ممكن برسونيد.
    - نمره تافل و GRE بالا براي دانشگاه هاي مد نظر شما خيلي مهمه. از همين الان آمادگي براي اون ها رو شروع بكنيد و هدفتون تافل بالاي ١٠٠ و GRE بالاي ٣٢٠ باشه (البته براي دانشگاه هايي كه نام برديد تافل ١١٠ و GRE ٣٣٠).
    - داشتن مقاله در ژورنال ها و كنفرانس هاي معتبر شانستون رو افزايش ميده. سعي كنيد هر چه سريع تر مقالاتي بنويسيد و سابميت كنيد كه تا سال ديگه موقع اپلاي پابليش شده باشند و بتونيد توي رزومه تون ذكر كنيد.
    - از همين الان رابطه تون رو با استادهاي شناخته شده و معتبر دانشگاهتون بهتر كنيد كه بتونيد موقع اپلاي LoRهاي خوب و قوي از اون ها بگيريد.
    - استادهاي اكتيو در امريكا كه در زمينه كاري شما ريسرچ ميكنند رو شناسايي كنيد و پيپرهاي اون ها رو بخونيد. قبل از اپلاي به اون ها ايميل بزنيد و توضيح بدين كه كارشون رو دنبال كردين و علاقه دارين كه phd رو زير نظر اون ها باشيد.
    موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoss3inf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای محاسبه معدل باید واحد هایی که افتادم رو حذف کنم یا اونها رو هم باید تو معدل به حساب بیارم؟
    آیا بستگی به دانشگاه داره یا یه حالت کلیه؟

اینکه آیا صرف اینکه معدل ار مینیمم دانشگاه خاصی کمتر هست، باید کلا بیخیال پذیرش در اون دانشگاه شد؟ یا راه دیگه ای هم داره؟
    مثلا معدل 14 و اندی به محض بررسی توسط تیم ادمیشن رد میشه؟ یا میشه با استادی صحبت کرد و قضیه رو به خیر و خوشی فیصله داد؟
    - معدل شما همون معدلي هست كه توي كارنامه شما محاسبه ميشه. معمولا همه درس ها (شامل اون هايي كه افتاديد) توي محاسبه معدل محاسبه ميشوند.
    - بستگي به اين داره كه معدل شما چقدر پايين تره و بقيه قسمت هاي رزومه چه وضعيتي دارند. همچنين اگر وبسايت دانشگاه مشخصا ذكر كرده كه بايد معدل بالاتر از يك مقدار باشه نظر من هست كه اپلاي نكنيد. ولي اگر با استادي از اون دانشگاه صحبت كرديد و اون استاد نظر مثبت روي شما داره و گفته اپلاي كنيد، در اون صورت قضيه فرق ميكنه و ميتونيد شانس داشته باشيد.

Junior Member

سلام رشته من گرافیک هست لیسانسمم گرفتم الان واسه ارشد میخوام ببینم تو رشته گرافیک یا عکاسی کدوم دانشگاه های امریکارو میتونم انتخاب کنم چون اسامی دانشگاه هایی که توی این دوتا رشته دانشجو میگیرن نمیدونم (برای ارشد) ممنون میشم یکم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mta_68 نمایش پست ها
    سلام رشته من گرافیک هست لیسانسمم گرفتم الان واسه ارشد میخوام ببینم تو رشته گرافیک یا عکاسی کدوم دانشگاه های امریکارو میتونم انتخاب کنم چون اسامی دانشگاه هایی که توی این دوتا رشته دانشجو میگیرن نمیدونم (برای ارشد) ممنون میشم یکم راهنمایی کنید
    تقريبا همه دانشگاه هاي امريكا (به جز اون هايي كه Institute of Technology هستن) دپارتمان Art يا Fine Art دارند كه Graduate Program هم دارند. علاوه بر اون يك سري دانشگاه ها هم هستن كه كلا Art Institute هستند.
    شما ميتونيد با توجه به رنك مورد نظرتون براي هر كدوم هر اين دانشگاه ها اپلاي كنيد. من چند تا از بهترين ها رو اين جا نام مي برم:
    - UCLA - Carnegie Mellon - Yale - Columbia - California Institute of the Arts - School of the Arts Institute of Chicago - UCSD - University of Texas at Austin - Massachusetts College of Art

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)