صفحه 43 از 99 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

دوستان عزیزم،
    من این جمله رو متوجه نمیشم، تو requirement های بعضی از پوزیشن ها هست (برای کشورهای هلند، سوئد، آلمان، بلژیک). اگه دوستان لطف کنن یه توضیحی بدن ممنون میشم.
    و اینکه اگه من کردیت هام کمتر ازین حد باشه که نوشته شده، باید چیکار کنم؟
    خیلی ممنونم

Applicants must have satisfied the requirements for courses comprising at least 240 credits-four years of which at least 60 credits-one year
    were awarded at the master's level.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوستان عزیزم،
    من این جمله رو متوجه نمیشم، تو requirement های بعضی از پوزیشن ها هست (برای کشورهای هلند، سوئد، آلمان، بلژیک). اگه دوستان لطف کنن یه توضیحی بدن ممنون میشم.
    و اینکه اگه من کردیت هام کمتر ازین حد باشه که نوشته شده، باید چیکار کنم؟
    خیلی ممنونم

Applicants must have satisfied the requirements for courses comprising at least 240 credits-four years of which at least 60 credits-one year
    were awarded at the master's level.
    تعریف دقیق مقدار کردیت در کشورهای مختلف فرق میکنه. در اروپا از ECTS استفاده میکنند که هر کردیتش تقریبا معادل نیم کردیت امریکای شمالی (و ایران) میشه. یعنی 240 کردیت ECTS معادل 120 واحد ایرانه.

سلام. برخی دانشگاه ها در کانادا ددلاینشون مثلا اول مارس هست. آیا از این جور دانشگاهها فول فاند RA هم میشه گرفت؟ چون اینقدر دیر هست ددلاین میگم. معمولا جواب نهایی اینجور دانشگاهها کی میاد. تا خرداد میاد؟ از نظر ویزا میگم. با تشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. برخی دانشگاه ها در کانادا ددلاینشون مثلا اول مارس هست. آیا از این جور دانشگاهها فول فاند RA هم میشه گرفت؟ چون اینقدر دیر هست ددلاین میگم. معمولا جواب نهایی اینجور دانشگاهها کی میاد. تا خرداد میاد؟ از نظر ویزا میگم. با تشکر.
    فاند RA را باید از استاد بگیرید و مستقل از ددلاین است. دانشگاههایی که استادمحور هستند معمولا جوابشون وقتی میاد که استادی شما رو انتخاب کرده باشه. درغیراینصورت اگر حداقل شرایط دانشگاه رو داشته باشید پرونده تون رو نگه میدارند تا نزدیک شروع ترم و اگر استادی پیدا نشد ریجکت میکنند.

Junior Member

با عرض سلام و وقت بخیر ب همه دوستان
    از دوستان صاحب نظر چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی م کنید
    اول میخوام بدونم برای اروپا فقط از راه vacancy باید اپلای کرد؟ یعنی نمیشه با اساتید مثل کانادا و امریکا در تماس بود و در زمان ثبت نام دانشگاه apply کرد ؟
    ی سوال دیگه اینکه من مهر 95 ارشدم تموم میشه میخواستم بدونم اگه بخوام بدون وقفه اپلای کنم کی باید اپلای کرد ؟( با این فرض ک مدارک ثبت نام هم اماده باشه )
    دوستان لطف کنید توضییح بدید از این سر درگمی دربیام
    ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط m_nataj نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر ب همه دوستان
    از دوستان صاحب نظر چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی م کنید
    اول میخوام بدونم برای اروپا فقط از راه vacancy باید اپلای کرد؟ یعنی نمیشه با اساتید مثل کانادا و امریکا در تماس بود و در زمان ثبت نام دانشگاه apply کرد ؟
    ی سوال دیگه اینکه من مهر 95 ارشدم تموم میشه میخواستم بدونم اگه بخوام بدون وقفه اپلای کنم کی باید اپلای کرد ؟( با این فرض ک مدارک ثبت نام هم اماده باشه )
    دوستان لطف کنید توضییح بدید از این سر درگمی دربیام
    1-میشه ولی اکثرا راهش پیدا کردن وکنسی هست
    2-اروپا که ددلاین نداره اما زمانی که شما اشاره کردید برای اپلای دیر نیست اما مکاتبه باید زودتر آغاز کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان.
    من فارق التحصیل زیست شناسی سلولی و مولکولی دانشگاه مازندرانم. دارم برای ارشد ایمنی ایران می خونم. چند روز پیش با یکی از استادای ایمنی دانشگاه تبریز صحبت می کردم که خیلی تشویقم کرد دوباره کنکور بدم برم پزشکی بخونم نظرش این بود که ایمنی تو ایران جای کار نداره. دلایلی آورد که قانع شدم پزشکی بخونم . می خوام برای دانشگاه خارجی اقدام کنم . معدل کارشناسیم 13 . اما سه تا مقاله isi دارم که یکیش ایمپکتش بالاس. می خواستم ببیننم اینا برای پذیرش گرفتن پزشکی کمکم می کنه؟ یا بچسبم به کنکور ایران. بعدش جایی هست که هزینه تحصیل پزشکیش پایین باشه؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    1-میشه ولی اکثرا راهش پیدا کردن وکنسی هست
    2-اروپا که ددلاین نداره اما زمانی که شما اشاره کردید برای اپلای دیر نیست اما مکاتبه باید زودتر آغاز کنید
    تشکر دوست عزیز
    منظورتون از دیر نیست یعنی دقیقا کی باید اقدام کنم ؟
    منظورم تاریخ اپلای برای کانادا هست ؟ دوست عزیز میشه ی راهنمایی کنید بهتره کی مکاتبه رو شروع کنم؟
    تشکر بی کران

Junior Member

سلام دوستان.

من یه سوال داشتم تاپیک مرتبط پیدا نکردم.
    به نظر دوستان چه قدر معقولانست برای دانشگاهی با مینیمم تافلی که بالای 90 هست ولی نمره م یکی دو نمره کمتر یا بیشتر از اون هست اقدام برای اپلای کرد؟ یا اینکه اصلا درست نیست و پیشنهاد نمیکنید و بهتره که با اختلاف قابل توجهی نمره بیشتر از مینیمم داشت؟

سلام دوستان
    این ایمیل هایی که دعوت به اپلای میکنه بعد از امتحان جی ار ای چقدر معتبر هست؟ آیا امیدی بهشون هست یا نه؟ کسی تجربه ای در این زمینه دارد که بعد از این که جی ار ای رو داده باشه، از دانشگاهی به اپلای دعوت بشه؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)