صفحه 44 از 99 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Banned

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط m_nataj نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر ب همه دوستان
    از دوستان صاحب نظر چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی م کنید
    اول میخوام بدونم برای اروپا فقط از راه vacancy باید اپلای کرد؟ یعنی نمیشه با اساتید مثل کانادا و امریکا در تماس بود و در زمان ثبت نام دانشگاه apply کرد ؟
    ی سوال دیگه اینکه من مهر 95 ارشدم تموم میشه میخواستم بدونم اگه بخوام بدون وقفه اپلای کنم کی باید اپلای کرد ؟( با این فرض ک مدارک ثبت نام هم اماده باشه )
    دوستان لطف کنید توضییح بدید از این سر درگمی دربیام
    تو اروپا اکثر استادا معمولا اگه پوزیشنی داشته باشن برا دانشجوی خودشون نگه میدارن و از خارج خیلی به ندرت میگیرن و اونم در صورتی که طرف خیلی رزومش چشمگیر باشه. بنابر این اپه پوزیشنی اعلام میشه یعنی استاد کسی رو براش پیدا نکرده و بنابراین شانستون خیلی بالا تره

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این ایمیل هایی که دعوت به اپلای میکنه بعد از امتحان جی ار ای چقدر معتبر هست؟ آیا امیدی بهشون هست یا نه؟ کسی تجربه ای در این زمینه دارد که بعد از این که جی ار ای رو داده باشه، از دانشگاهی به اپلای دعوت بشه؟
    با تشکر

منظورت از دعوت به اپللای چیه دقیقا؟ متنشو بزار اینجا ببینیم چیه! در کل اگه از طرف دانشگاست (نه استاد) جدی نگیر چون اونا کلا همیشه میگن: we encourage you to apply
    اگه از استاده بحثش فرق میکنه یکم.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط papari68 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من یه سوال داشتم تاپیک مرتبط پیدا نکردم.
    به نظر دوستان چه قدر معقولانست برای دانشگاهی با مینیمم تافلی که بالای 90 هست ولی نمره م یکی دو نمره کمتر یا بیشتر از اون هست اقدام برای اپلای کرد؟ یا اینکه اصلا درست نیست و پیشنهاد نمیکنید و بهتره که با اختلاف قابل توجهی نمره بیشتر از مینیمم داشت؟
    به خیلی چیزا بستگی داره. مثلا اپلیکیشن شما چه قدر قویه؟ رنک دانشگاه چنده؟ اگه اپلیکیشن خیلی خوبی دارین اپلای کنید. اگه رنک دانشگاه بالاست شانستون کمه برا پذیرش. من بودم اپلای میکردم!
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

با سلام به همه دوستان
    من مدت 2 ماه است که روی موضوع پایان نامه ام شروع به کار کرده ام و سوالی که از خدمتتان دارم این است که چه زمانی باید برای استاد در کشور مقصد رزومه خود را ارسال کنم؟من برای مقطع phd در رشته مهندسی کامپیوتر عرض میکنم.
    آیا فرقی میکند که چه زمانی از سال باشد؟

مچکرم از لطفتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1232013 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من مدت 2 ماه است که روی موضوع پایان نامه ام شروع به کار کرده ام و سوالی که از خدمتتان دارم این است که چه زمانی باید برای استاد در کشور مقصد رزومه خود را ارسال کنم؟من برای مقطع phd در رشته مهندسی کامپیوتر عرض میکنم.
    آیا فرقی میکند که چه زمانی از سال باشد؟

مچکرم از لطفتون.
    برای آمریکا:
    بین نوامبر تا اواسط ژانویه (هرچه زودتر بهتر) . اکثر ددلاین ها 15 ژانویه هست.

ببخشید بزای اینکه پذیرش بگیریم واسه رشته دندون پزشکی کشورای مثل کانادا المان جایی که مدرکش مورد تایید باشه باید حتما تو ایران کنکور سراسری قبول بشیم؟

Junior Member

پیش فرض انتخاب موضوع با آینده نگری برای پذیرش دکتری

با سلام به همه دوستان .. من دوتا سوال دارم :
    1- من ارشد it هستم و الان میخوام موضوع پایان نامه انتخاب کنم و نمیدونم چه موضوعی رو کار کنم که برام پذیرش گرفتن رو برای دکتری تسهیل کنه منظورم اینه که چه موضوعی برای پایان نامه ارشد انتخاب کنم که در زمان درخواست پذیرش وقتی بگم موضوع پایان نامه ارشدم این بوده بهتر بتونم از دانشگاههای امریکا یا اروپا پذیرش بگیرم
    از بین این موضوعات کدومش به نظرتون مناسب تره در این مورد:
    Vanet , Manet
    Data security
    network security
    SDN
    Cloud computing
    Big Data
    2- از بین موضوعاتی که گفتم کدومش ممکنه باعث بشه ویزا گرفتن سخت بشه ؟

سلام دوستان

میشه اپلای کرد به آمریکا، یه دانشگاهی رفت، بعد ترم اول وسط ترم دانشگاه رو عوض کرد و رفت یه جای دیگه؟ این امکان وجود داره؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه اپلای کرد به آمریکا، یه دانشگاهی رفت، بعد ترم اول وسط ترم دانشگاه رو عوض کرد و رفت یه جای دیگه؟ این امکان وجود داره؟
    با تشکر
    امکانش وجود داره ولی توصیه نمیشه.

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام... توی قسمتی که نتایج پذیرش به صورت جدول بندی شده گزارش شده، در مورد برخی افراد بخش مربوط به امتحان زبان و یا gre عددی عنوان نشده ، این بدین معنی هست که این امتحان داده نشده و یا نمره این امتحان توسط شخص نوشته نشده؟؟؟ ...ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)