صفحه 45 از 99 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member navidr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام... توی قسمتی که نتایج پذیرش به صورت جدول بندی شده گزارش شده، در مورد برخی افراد بخش مربوط به امتحان زبان و یا gre عددی عنوان نشده ، این بدین معنی هست که این امتحان داده نشده و یا نمره این امتحان توسط شخص نوشته نشده؟؟؟ ...ممنون
    بستگی داره. خب کسی که اروپا پذیرش گرفته امتحان GRE نمی خواد بره همین نزده . اما برای امریکا خب چفت GRE TOEFL می خواد. عموما نمره تافل یا ایلتس همه جا می خواد و GRE هم امریکا کانادا اینا . برای همین اگه کسی نزده به منزله اینه که امتحان نمرش رو شخص ننوشته
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    TOEFL : 99----R27 L30 S20 W22
    || GRE: 327----V 159 Q 168 AW 3.5
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

Junior Member

سلام
    دوستان نمیدونستم این سوال رو توی چه تاپیکی قرار بدهم با اینکه خیلی گشتم. پیشاپیش عذر میخوام اگه اشتباهه.
    کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
    1- فرض بگیریم از یک دانشگاه متوسط رتبه 500 - 600 جهان در آمریکا، بدون فاند (ولی امیدوار به فاند برای سال دوم) برای فال 2016 اکسپت گرفتم (تا یکی دوماه دیگه)؟
    2- صبر کنم تا سال آینده فال 2017 با رزومه قوی تر و GRE و TOEFL بهتر برای دانشگاههای بهتر با رنک 100-200 اپلای کنم و همچنین به امید فاند؟
    البته باتوجه به انتخابات آمریکا و شرایط غیر قابل پیش بینی برای دانشجوهای ایرانی در آمریکا و تغییرات احتمالی برای گرفتن ویزا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نمیدونستم این سوال رو توی چه تاپیکی قرار بدهم با اینکه خیلی گشتم. پیشاپیش عذر میخوام اگه اشتباهه.
    کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
    1- فرض بگیریم از یک دانشگاه متوسط رتبه 500 - 600 جهان در آمریکا، بدون فاند (ولی امیدوار به فاند برای سال دوم) برای فال 2016 اکسپت گرفتم (تا یکی دوماه دیگه)؟
    2- صبر کنم تا سال آینده فال 2017 با رزومه قوی تر و GRE و TOEFL بهتر برای دانشگاههای بهتر با رنک 100-200 اپلای کنم و همچنین به امید فاند؟
    البته باتوجه به انتخابات آمریکا و شرایط غیر قابل پیش بینی برای دانشجوهای ایرانی در آمریکا و تغییرات احتمالی برای گرفتن ویزا آمریکا
    بگو رشتت چیه تا جواب بهتری بتونم بدم
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    بگو رشتت چیه تا جواب بهتری بتونم بدم
    برای ارشد کامپیوتر ساینس

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    برای ارشد کامپیوتر ساینس
    سوال خیلی شخصیه و در نهایت خودت باید سبک سنگین کنی که کدوم بهتره. یه سری اطلاعات میدم که تو تصمیم گیری کمکت کنه.

در ارتباط با ویزا بعد از انتخابات باید بگم که زمان بوش تو اوج جنگ هم بچه ها ویزا میشدن میومدن. رشته شما هم خیلی خساس نیست به نظرم نباید نگران این بود خیلی. اگه قصد ادامه تا دکترا داری اینو در نظر بگیر که بعد از فوق برای دکترا میتونی برا دانشگاهی اقدام کنی که رنک خیلی بهتری داره. مثلا از دانشگاه 120 امریکا مستر بگیری و دکترا از 19 جهان اکسپت بگیری ( این نمونه اتفاق افتاده).
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

سلام دوستان
    ممنون میشم کمک و راهنماییم کنین
    من رشتم ایمنولوژی پزشکی هست و بیس مقالم ساخت واکسن هست
    کسی اطلاعی درباره این رشته های علوم آزمایشگاهی داره که کدوم دانشگاه ها راحت تر فاند میدن؟؟؟
    خیلی ممنون اگه کمک کنین

سلام دوستان
    امیدوارم بتوانید در مورد سوال های مطرح شده، راهنمایی کنید.
    1- در مقطع دکتری در خارج از کشور مانند داخل دوره شبانه، مجازی و ... وجود دارد؟ اگر بلی این ویژگی در مورد همه کشورها صادق است؟
    2- گرفتن وکیلی که در حوزه ویزای دانشجویی فعالیت می کند، به نظر چقدر منطقی می آید؟ با این فرض که وکیل افرادی را در خارج از کشور دارد که ارتباط قوی با دانشگاه و بعضی از اساتید دارد و احتمال گرفتن فاند بسیار بالاست (البته به گفته خود وکیل ) و هزینه را بعد از قبولی در دانشگاه می گیرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadamini نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم بتوانید در مورد سوال های مطرح شده، راهنمایی کنید.
    1- در مقطع دکتری در خارج از کشور مانند داخل دوره شبانه، مجازی و ... وجود دارد؟ اگر بلی این ویژگی در مورد همه کشورها صادق است؟
    2- گرفتن وکیلی که در حوزه ویزای دانشجویی فعالیت می کند، به نظر چقدر منطقی می آید؟ با این فرض که وکیل افرادی را در خارج از کشور دارد که ارتباط قوی با دانشگاه و بعضی از اساتید دارد و احتمال گرفتن فاند بسیار بالاست (البته به گفته خود وکیل ) و هزینه را بعد از قبولی در دانشگاه می گیرد.
    برای امریکا و کانادا:
    1. دوره دکترای مجازی فاقد اعتبار است. دوره پارت تایم ممکن هست ولی کلا کار پژوهشی دوره دکترا کار وقت گیری است و بعنوان دانشجوی بین المللی باید تمام وقت باشید.
    2. هیچ وکیلی نمیتواند از یک دانشگاه معتیر پذیرش و فاند برای شما بگیرد و اگر ادعای ارتباط با استاد و غیره میکند کلاهبردارست. نهایتا فقط مدارک شما را پست میکند.

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضار گرامی
    دانشجوی سال دوم رشته عمران در دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم...
    چنتا سوال داشتم از محضرتون:
    1-اینکه من لیسانسمو بگیرم بعد اقدام کنم یا انصراف بدم برم سربازی بعد از کالج شروع کنم؟؟(اخه از چن نفر که دارن میرن پرسیدم گفتن که مدرکه ازادو قبول نمیکنن)
    2-چه کشورهایی به رشته عمران اهمیت میدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط M_ashjaei نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضار گرامی
    دانشجوی سال دوم رشته عمران در دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم...
    چنتا سوال داشتم از محضرتون:
    1-اینکه من لیسانسمو بگیرم بعد اقدام کنم یا انصراف بدم برم سربازی بعد از کالج شروع کنم؟؟(اخه از چن نفر که دارن میرن پرسیدم گفتن که مدرکه ازادو قبول نمیکنن)
    2-چه کشورهایی به رشته عمران اهمیت میدن؟

دوست عزیز
    1. تعداد دوستانی که با مدرک لیسانس و حتی ارشد از دانشگاه آزاد رفتن آمریکا و کانادا و استرالیا توی بهترین دانشگاه ها دارن درس میخونن (حالا با پول پدر گرامی یا همت خودشون) از تعداد موهای سر لیونل مسی هم بیشتره!!! بنابراین اینجوزی که به شما گفتن نیست
    در اینی که ممکنه در آینده برای بعضی از استاد ها یا دانشگاه های مقصد ، لول تحصیلاتی و دانشگاهی شما در لیسانس مهم باشه شکی نیست. ولی اینی که کلا قبول ندارن حرف اشتباهیه

2. در این مورد هم میتونید رنکینگ دانشگاه ها رو چک کنید و همینطور رنک دپارتمان های عمران دنیا رو. دستتون میاد که کدوم کشور ها رشته عمران توشون رونق بیشتری داره
    اروپا و آمریکا ، دانشگاه های دلف هلند و ام ای تی آمریکا و .... همه توی عمران خیلی کار میکنن و اصولا این مورد چیزی نیست که الان بخواد ذهنتون رو درگیر کنه

3. پیشنهاد شخصی (کاملا شخصیه و ممکنه برای شما جواب نده ، فقط محض همفکری عرض میکنم. شما با شرایط خودت تصمیم بگیر): لیسانستون رو بخونید و سعی کنید ارشد رو توی دانشگاه های تهران و سراسری ادامه تحصیل بدین (همت و شدنش دست خودتونه، شمایی کهحاضری الان انصراف بدی و بری سربازی مطمئنا میتونی این کاستی لول دانشگاهی لیسانس رو توی ارشد جارو کنی. نمونه هاشم اصلا کم نیست). من جای شما باشم لیسانسمو تموم میکنم. ارشد رو توی دانشگاه های سراسری تهران میخونم و برای دکترا از ایران میرم.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)