صفحه 46 از 99 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimenegini19 نمایش پست ها

سلام دوستان
    ممنون میشم کمک و راهنماییم کنین
    من رشتم ایمنولوژی پزشکی هست و بیس مقالم ساخت واکسن هست
    کسی اطلاعی درباره این رشته های علوم آزمایشگاهی داره که کدوم دانشگاه ها راحت تر فاند میدن؟؟؟
    خیلی ممنون اگه کمک کنین

دوست عزیز
    به نظرم بهتره رنک دپارتمان های مورد نظرتون رو چک کنید . اینجوری به اطلاعات بهتری میرسین. چون سوالتون تخصصیه و شاید دوستان نتونن کمکی کنن بهتون
    شما خودت بهتر میدونی زمینه کاریتون چیه و باید دپارتمان های مهم دنیا رو توی اون زمینه چک کنید.

به عنوان یه نمونه خدمتتون عرض میکنم (فقط یه مثاله که خودتون پیگیر باشید)
    یه سری به دانشکده پزشکی دانشگاه Radboud University توی نایمخن هلند بندازید. این دپارتمان خودش یه وب سایت جداگانه داره به اسم Radboudumc توی گوگل بزنید پیداش میکنید
    میتونید اونجا رشته های شبیه خودتون رو خیلی پیدا کنید و به سایت دپارتمان ها و استادها و پوزیشن ها سر بزنید و ببینید چه خبره و چیا و کیا بهتون میخورن
    و همین روش برای باقی دنیا و دانشگاه های دیگه دنیا

موفق باشید

سلام دوستان....ببخشید یه کم طولانیه! راستش من فارغ التحصیل ارشد مکانیک هستم (مهر امسال) از یه دانشگاه دولتی درجه دو. معدل لیسانس و ارشدم به ترتیب 14.5 و 17.1 است. یه مقاله هم سابمیت کردم که احتمالا به زودی چاپ میشه. راستش یه ماهه تو یه پروژه اجرایی شرکت نفت و گاز مشغول به کار شدم که کلا وسط بیابونو ایناییم. از شرایط کاری اصلا راضی نیستم. 6 صبح پا میشم و 8 شب می رسم خونه و عملا به هیچ کار دیگه ای نمی رسم. امنیت شغلی ندارم. محیط کاریم طوریه که فقط منم که ارشد دارم از یه دانشگاه دولتی. بقیه همگی به زور لیسانس و حتی بعضا فوق دیپلم دارن از دانشگاههای سطح پایین. فقط جمعه ها تعطیلیم تازه بعضی وقتام نیستیم و بقیه تعطیلات رسمی سرکار باید بریم. راستش من اولویتم کار بوده. ولی یه کار خوب. یعنی یه جا با آزمون برم تو و بعد چند سال رسمی شم. چرا که امنیت شغلی خوب و تسهیلات و آسایش رو به همرا داره و لازم نیست نگران زورگویی های یه رئیس بی سواد بشی. علی الرغم قبولی چند بارم در آزمونهای استخدامی و مصاحبه های خوب، رد شدم یا بهتر بگم ردم کردن. دیگه احساس می کنم با این شرایط گزینه بهتر، اپلای برای ترجیحا اروپا هست. چون فکر می کنم اونجا با تعداد ساعات کمتر کار در روز و محیط مناسب، آدم از زندگیش لذت می بره. درسته؟!! از طرفی مهر امسال من مدارک کارشناسی و ارشدم رو گذاشتم موسسه کاریابی و مهر 95 آزاد میشن و طبیعتا اگر بخوام به این وسیله مدارکمو آزاد کنم نباید بیمه ام رد بشه. اینجایی که کار می کنم گفته که اولین بیمه ام رو بعد عید رد می کنن. حالا من موندم. این کارم، کار خوبی نیست و قطعا دو سه ماه بیشتر نمی مونم با این شرایط بدش و احساس می کنم برای دو سه ماه حیفه بیمه ام رد شه و دیگه مجبور باشم مدرکمو بخرم و اصلا وقتی برام نمیمونه که زبان بخونم چون چند ماهی باید فشرده بخونم که یه آیلتس خوب بیارم. ممنون میشم نظراتونو بگین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    1. تعداد دوستانی که با مدرک لیسانس و حتی ارشد از دانشگاه آزاد رفتن آمریکا و کانادا و استرالیا توی بهترین دانشگاه ها دارن درس میخونن (حالا با پول پدر گرامی یا همت خودشون) از تعداد موهای سر لیونل مسی هم بیشتره!!! بنابراین اینجوزی که به شما گفتن نیست
    در اینی که ممکنه در آینده برای بعضی از استاد ها یا دانشگاه های مقصد ، لول تحصیلاتی و دانشگاهی شما در لیسانس مهم باشه شکی نیست. ولی اینی که کلا قبول ندارن حرف اشتباهیه

2. در این مورد هم میتونید رنکینگ دانشگاه ها رو چک کنید و همینطور رنک دپارتمان های عمران دنیا رو. دستتون میاد که کدوم کشور ها رشته عمران توشون رونق بیشتری داره
    اروپا و آمریکا ، دانشگاه های دلف هلند و ام ای تی آمریکا و .... همه توی عمران خیلی کار میکنن و اصولا این مورد چیزی نیست که الان بخواد ذهنتون رو درگیر کنه

3. پیشنهاد شخصی (کاملا شخصیه و ممکنه برای شما جواب نده ، فقط محض همفکری عرض میکنم. شما با شرایط خودت تصمیم بگیر): لیسانستون رو بخونید و سعی کنید ارشد رو توی دانشگاه های تهران و سراسری ادامه تحصیل بدین (همت و شدنش دست خودتونه، شمایی کهحاضری الان انصراف بدی و بری سربازی مطمئنا میتونی این کاستی لول دانشگاهی لیسانس رو توی ارشد جارو کنی. نمونه هاشم اصلا کم نیست). من جای شما باشم لیسانسمو تموم میکنم. ارشد رو توی دانشگاه های سراسری تهران میخونم و برای دکترا از ایران میرم.

موفق باشید
    اولا ممنون از راهنماییتون.لطف کردید.
    میخواستم بدونم من میتونم با لیسانس تو کدوم کشور میتونم برم که هزینه تحصیل رایگان باشه؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط M_ashjaei نمایش پست ها
    اولا ممنون از راهنماییتون.لطف کردید.
    میخواستم بدونم من میتونم با لیسانس تو کدوم کشور میتونم برم که هزینه تحصیل رایگان باشه؟؟

مطمئن نیستم ولی فکر میکنم آلمان و فرانسه (به عنوان مثال عرض میکنم) رایگان باشه
    ولی بهتره که چک کنید وب سایت های دانشگاه های مختلف رو
    توی فروم مربوطه به هر کدوم ازین کشور ها (توی همین اپلای ابرود منظورمه) میتونید اطلاعات کامل تر و بهتری رو هم پیدا کنید

موفق باشید

درود ،
    دوستان با توجه به رزومه بنده که در ادامه خواهید دید توصیه می کنید برای ازمون GRE بخونم یا روی پروپوزال نوشتن و مقاله کار کنم ؟ من با چند تا استاد توی کانادا تماس گرفتم که جوابی نگرفتم
    رشته :مهندسی برق گرایش قدرت
    دانشگاه کارشناسی : ازاد تهران جنوب ، معدل ۱۶.۶۵
    دانشگاه ارشد : ازاد تهران جنوب ، معدل : ۱۷.۲۵
    ایلتس: 7 - s: 6.5 - r: 7.5 - l:7.5 -w: 7
    مقاله : یک isi با ایمکت ۰.۹ که ژورنالش نسبتا ناشناخته است
    رشته مورد نظر :الکترونیک قدرت یا انرژی های نو

سپاس از وقتی که میذارید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    درود ،
    دوستان با توجه به رزومه بنده که در ادامه خواهید دید توصیه می کنید برای ازمون GRE بخونم یا روی پروپوزال نوشتن و مقاله کار کنم ؟ من با چند تا استاد توی کانادا تماس گرفتم که جوابی نگرفتم
    رشته :مهندسی برق گرایش قدرت
    دانشگاه کارشناسی : ازاد تهران جنوب ، معدل ۱۶.۶۵
    دانشگاه ارشد : ازاد تهران جنوب ، معدل : ۱۷.۲۵
    ایلتس: 7 - s: 6.5 - r: 7.5 - l:7.5 -w: 7
    مقاله : یک isi با ایمکت ۰.۹ که ژورنالش نسبتا ناشناخته است
    رشته مورد نظر :الکترونیک قدرت یا انرژی های نو

سپاس از وقتی که میذارید
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم خوندن جی ار ای با مقاله نوشتن اصطکاکی نداره
    شما با خوندن جی ار ای آپشن آمریکا هم جلوی پات باز میشه
    باید ببینی میخوایی بری امریکا کلا یا نه. اگه اصلا نمیخوایی اونجا بری که هیچی ولی اگه میخوایی دانشگاه های اونجا هم به دانشگاه های هدفت اضافه بشه خب جی ار ای رو محکم بخون و امتحان بده
    مقاله دادن هم درسته وقت گیره ولی خب جزو مهم ترین چیزهاییه که میتونه رزومه تون رو رنگ و لعاب بده و قوی تر کنه و به تبع شانستونم بالاتر بره
    بنابراین شما به هر دو نیاز دارید و نمیشه گفت کدومشون به اون یکی برتری داره. کلا پروسه اپلای هم خیلی اینجوری نیست که یه کار رو بکنید و بعد برید سراغ کار دیگه
    چون شما اگه بخوایید از تمام ظرفیا و شانستون بهره بگیرید به تمام قدرتتون نیاز دارید

من جای شما باشم روزمو دو قسمت میکنم یکی خوندن جی ار ای و باقیش نوشتن مقاله و کار کردن روی رزومه
    رزومه تونم به نسبت رزومه خوبیه و میتونید در کنار کارهای بالا برای استرالیا و اروپا و کانادا هم اپلای کنید
    چون دقت کنید که همپوشانی تاریخ ایلتس و جی ار ایتون مهمه. والا اگه ایلستون اکسپایر بشه و بعدش جی ار ای داشته باشین به دردتون نمیخوره
    بنابراین تا وقت هست سعی کنید بیشتر همپوشانی رو بین تاریخ های ایلتس و جی ار ای تون داشته باشید (البته اگه قصد جی ار ای دادن دارید)

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaadat نمایش پست ها
    سلام دوستان....ببخشید یه کم طولانیه! راستش من فارغ التحصیل ارشد مکانیک هستم (مهر امسال) از یه دانشگاه دولتی درجه دو. معدل لیسانس و ارشدم به ترتیب 14.5 و 17.1 است. یه مقاله هم سابمیت کردم که احتمالا به زودی چاپ میشه. راستش یه ماهه تو یه پروژه اجرایی شرکت نفت و گاز مشغول به کار شدم که کلا وسط بیابونو ایناییم. از شرایط کاری اصلا راضی نیستم. 6 صبح پا میشم و 8 شب می رسم خونه و عملا به هیچ کار دیگه ای نمی رسم. امنیت شغلی ندارم. محیط کاریم طوریه که فقط منم که ارشد دارم از یه دانشگاه دولتی. بقیه همگی به زور لیسانس و حتی بعضا فوق دیپلم دارن از دانشگاههای سطح پایین. فقط جمعه ها تعطیلیم تازه بعضی وقتام نیستیم و بقیه تعطیلات رسمی سرکار باید بریم. راستش من اولویتم کار بوده. ولی یه کار خوب. یعنی یه جا با آزمون برم تو و بعد چند سال رسمی شم. چرا که امنیت شغلی خوب و تسهیلات و آسایش رو به همرا داره و لازم نیست نگران زورگویی های یه رئیس بی سواد بشی. علی الرغم قبولی چند بارم در آزمونهای استخدامی و مصاحبه های خوب، رد شدم یا بهتر بگم ردم کردن. دیگه احساس می کنم با این شرایط گزینه بهتر، اپلای برای ترجیحا اروپا هست. چون فکر می کنم اونجا با تعداد ساعات کمتر کار در روز و محیط مناسب، آدم از زندگیش لذت می بره. درسته؟!! از طرفی مهر امسال من مدارک کارشناسی و ارشدم رو گذاشتم موسسه کاریابی و مهر 95 آزاد میشن و طبیعتا اگر بخوام به این وسیله مدارکمو آزاد کنم نباید بیمه ام رد بشه. اینجایی که کار می کنم گفته که اولین بیمه ام رو بعد عید رد می کنن. حالا من موندم. این کارم، کار خوبی نیست و قطعا دو سه ماه بیشتر نمی مونم با این شرایط بدش و احساس می کنم برای دو سه ماه حیفه بیمه ام رد شه و دیگه مجبور باشم مدرکمو بخرم و اصلا وقتی برام نمیمونه که زبان بخونم چون چند ماهی باید فشرده بخونم که یه آیلتس خوب بیارم. ممنون میشم نظراتونو بگین
    دوست عزیز
    من سوالتون رو متوجه نشدم
    ولی در مورد اون حمله ای که در مورد اروپا فرمودین اینجوری نیست که ساعات کار کمتر باشه و لذت ببرن توی اروپا و بهشت باشه
    اینجای توی همین اروپا دوستانی هستن که ۸ صبخ میان افیس و ۱۱ شب میرن بیرون. بیشتر نمیتونن بمونن چون کلا در دانشگاه رو میبندن ۱۱ شب. بعنی اگه جا داشت بیشتر میموندن!!!
    توی یه خونه ۲۰ متری دانشجویی دارن زندگی میکنن و ماهی ۶۰۰ یورو اجاره میدن
    استرس دارن که پروژه به کجا میرسه و استادهاشون گزارش میخوان و هفته ای حدافل ۴ یا ۵ تا جلسه دارن!!!و باید گزارش بدن
    اینارو واسه این عرض کردم که بدونید اینا هم هست
    موارد بر عکسشم هست که دوستانی خیلی راحت ترن و دارن صفا میکنن
    به هرحال هر جایی بسته به شرایطش هر دورو داره
    اروپا اروپاست و امریکا امریکا
    به هرحال کشورهای و قاره های خاصی هستند و پیشرفته تر از ماها
    روال زندگی شاید منظقی تره توی اینجور جاها
    ولی اینی که شما برای فرار از شرایط ایران و رسیدن به بهشت اروپا تلاش کنید اشتباهه چون به نظرم بهشتی نیست
    یه مکانیه با شرایظ متفاوت تر
    مهم اینه شما کجا دلت شاده وکجا حس موفقیت بیشتری بهت دست میده
    حالا توی کویر ایران یا وسط فرانسه و المان

(نگفتم اروپا و امریکا و استرالیا بده!!!! امیدوارم متوجه منظورم شده باشین....)
    عرضم اینه که با فکر بیشتری شرایطتون رو بسنجید و موقعیت الانتون روهم به دید بدی نگاه نکنید و برای هدفتون هرچی که هست تا اخرش تلاش کنید

موفق باشید

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaadat نمایش پست ها
    سلام دوست من
    من حس میکنم با توجه به مسائلی که فرمودین، شما جنوب هستین (نفت و گاز، شش صبح تا هشت شب، وسط بیابون )، از همینجا بهتون خسته نباشید میگم، به خاطر اینکه کار کردن تو جنوب و در حوزه نفت و گاز جزء جدی ترین و شوخی برندارترین کارها محسوب میشه (سوء تفاهم پیش نیاد، منظورم این نیست که بقیه کارها شوخی برمیدارن یا جدی نیستن! منظورم اینه کسانی که در این حوزه کار میکنن و قبلا تو سایر زمینه ها مشغول به کار بودن متوجه منظور بنده هستن، هر کاری دقت و حوصله میخواد، ولی شما اگه فروشنده باشین، و یه لباس رو اشتباهی بفرشین! یا جنسش خوبنباشه، منجر به مرگ نمیشه، اما تو کار نفت و گاز تو جنوب، یه سهل انگاری کوچیک باعث تلفات وحشتناک ممکنه بشه). من هم تو حوزه نفت و گاز، هم غیر نفت و گاز با بخش QC آشنایی جزئی دارم (به عنوان مثال)، واقعا یه اشتباه خیلی خیلی کوچیک ممکنه به نابود شدن یه مخزن نفت بیانجامد!! در نتیجه کار شما خیلی حوصله میخواد و خیلی صبر و همینطور آشنایی کامل با محیط. شرح حال کارگران زحمتشکی رو شنیدم که یه باره از هوش میرن به خاطر گرمای وحشتناک هوا و یا صدمات جانی میبینن. گاهی وقتا دخترا رو میبینم که به شوخی یه کلاه ایمنی میذارن سرشون و عکس میگیرن و کلی ذوق زده میشن (خودم دخترم و قصدم توهین به دخترا نیست اصلا، میخوام بگم کار کردن تو جنوب واقعا جدیه قضیه اش و اصلا شوخی بردار نیست). ولی سر پروژه نفت و گاز اگه لازم باشه آدم کلاه ایمنی بذاره و چکمه کار بپوشه، و اگه نپوشه، باید سفارش بده براش خرما و حلوا آماده کنن!! در نتیجه میخوام بگم که با حس و حال اینجور کارا آشنا هستم وحس شما رو تا حدی درک میکنم و میدونم چرا این پستو گذاشتین و با اینکه هیچ سوالی نپرسیدین تو پستتون، اما بیشتر سوالاتتون رو حدس میزنم
    میدونین، هدفم این نیست که بهتون بگم آقا تصمیم درسته بلند شو وسایلو جمع کن برو خارج!! یا بگم شما اشتباه میکنی ملت ارزوشونه برن همچین جاهایی کلی پول دربیارنو بعد یه مدتی بیان تو یه شرکت نفت خوب تو پایتخت کار کنن و زندگیشون عالی شه و شما ازین ناشکریا نکنو....
    هدفم یه چیز دیگست. اول اینکه شما یه ماهه رفتی اونجا. ماه اول وحشتناکه!! همش کویره، زرده! بیابونه! هر یه کیلومتر چهار تا درخت خرما میبینی! دلت میگیره! دور و برت یا دریاست یا بیابون! میگی خدایا من اینجا چیکار میکنم؟!!!! اینهمه درس خوندم که این بشم؟! به قول خودتون بین یه عده هستین که فوق دیپلم دارن. ولی تازه اولشه. و الان برای تصمیم گیری و قضاوت زوده.
    از طرفی، با اطلاعاتی که بنده دارم، میدونم که بومی ها رو تو اونجور جاها اولویت میدن برای کار، حتی اگه فوق دیپلم باشن، چون اولن با محیط و آب و هوا آنشا هستن و مثل ما نیستن که با آب معدنی مسواک بزنیم و شبا تا صبح به خاطر صدای موتور آب و برق و گاز! و هوای شرجی و موج دریا و نمیدونم پرنده دریایی خوابمون نبره! از طرفی آدم بومی خونه داره، زندگی داره، خانواده داره و دلتنگی من و شما رو نداره.
    از طرفی، کار تو پروژه های خیلی جدی، هم به سواد در اون زمینه نیاز داره، هم به مهارت و تجربه در اون زمینه، یه فوق دیپلم ممکنه خیلی بهتر از شما نظارت داشته باشه به کار تا شما. شمام ده سال دیگه مثل ایشونمیشی و باتجربه، بعد یکی که دو تا پست داک داره میاد میگه تو رو خدا پسره فوق لیسانس داره رئیس من شده پناه بر تو خدایا!!! منظورم اینه اینکارا رو هیچوقت نمیشه براش نسخه پیچید.
    از یه طرف، بعد سه چهار سال، اگه شما اهل کار بدون دیدن خانواده و یا تفریح نباشی (چون اونجا ازین مسائل خبری نیست معمولا)، خسته میشی. ولی وقتی خسته شدی، یه عالمه تجربه داری و میتونی از بک گراند کاریت استفادهکنی و من به چشم دیدم که کسانی که ازین شرکتها میان بیرون و دنبال کارن تو بهترین شرکتها استخدام میشن (دیدم ها). پس اینم هست. از طرفی شما وقت نداری فعلا برای زبان بخونی (شش صبح تا هشت شب)، از یه طرف پروسه اپلای خودش زمان بره و صبر ایوب نیاز داره. شما باید اپلای کنین تا به حرف بنده برسین که میگم صبر ایوب نیاز داره!
    از یه طرف خودتون میگین که نمیخواین بیمه رد شه چون میخواین مدرکو ازاد کنین، و فکر نمیکنم بدون بیمه اجازه بدن شما کار کنین.
    از یه طرف دوست عزیزمون بالا گفتن که هیچ کجا مدینه فاضله نیست.
    و میخوام بگم که فکر نکنین برین اروپا، زندگی 180 مخالف اینی که هست رو خواهید داشت. اونجا هم دلتنگی هست، دوری هست، سختی هست، هم وطن ندارین یا کمتره. انتخاب دوست ایرانی سخت تره چون تعداد محدودی هم وطن دارین و باید بین اونها دوست انتخاب کنین، دوستاتونو ازدست میدین تقریبا (دوستان داخل کشور)، اوایل موقع هزینه کردن، همه پولها رو به ریال و نه تومن! حساب میکنین، موقع نون خریدن میگین بربری میخریدم هزار تومن، الان باید یه همچین نونی بخرم اونم نه هزار تومن؟!!! منظوظرم اینه که هر جایی سختی های خودشو داره.
    این وسط، بهترین کسی که میتونه برای شما تصمیم بگیره اونم بهترین تصمیم رو، خوتون هستین. شما میتونین از حرفای بقیه یه براوردی داشته باشین، ولی تصمیم نهایی رو خودتون میگیرین.
    در نتیجه، حس میکنم بهتره فعلا دست نگه دارین و به بررسی زوایای مختلف موندن و مهاجرت بپردازین.
    در کل آدم یه تصمیم درست (مناسب برای خودش) رو دیر بگیره، خیلی بهتره تا اینکه یه تصمیم نامناسب رو خیلی زود بگیره و عملیش هم بکنه.
    امیدوارم حرفام به دردتون بخوره دوست من
    موفق باشید
    ویرایش توسط chemistrymaste : March 16th, 2016 در ساعت 05:05 PM

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ممنون از دوستای خیلی گلم بابت راهنماییهای خیلی خوب و با حوصله شون حق با شماس مثل اینکه شفاف سوالمو مطرح نکردم! منظورم این بود که آیا مثلا ول کردن شغل و چسبیدن به مراحل اپلای برای اینکه به ددلاین های امسال برسم ( هرچند اگه اشتباه نکنم توی اروپا پذیرش بیشتر از راه vacancy هست و ددلاین نداره) خیلی منطقی تر از ادامه کار در این جایی که هستم نیست به نظرتون؟! اگر اپلای کنم به نظرتون شرایط و آینده بهتر با اختلاف فاحش نسبت به ادامه این شغل برام میسر نمیشه؟ کاملا متوجهم سوالم خیلی کلیه و نمیشه صراحتا نظر داد و به هزار و یک عامل بستگی داره اما من نظر شخصی تونو می خوام و از طرفی خوب طبیعتا استانداردهای زندگی برای همه تقریبا یکسانه... من هم مثل همه یه موقعیت شغلی مناسب و نسبتا stable در آینده (فرقی هم نداره هیئت علمی بشم یه روز یا توی یه شرکت کار کنم، منظورم اینه که اینطور نیست فرضا کار در حوزه آکادمیک و آموزشی برام خیلی ارجح باشه نسبت به کار در صنعت و یا بالعکس) ، وجهه اجتماعی خوب و در نهایت رسیدن به جایی که حقمه و سطحم از بقیه همکارانم خیلی بالاتر یا پایینتر نیست رو می خوام. ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه کمکم کنین. سوالم خیلی فوریه!
    من از دانشگاه Northeastern یه invitation to apply with fee waiver برام اومده و تو ایمیل هم نوشتن:
    Please accept this communication as an official invitation to apply with a waiver of the application fee. Instructions below. Thank you in advance for your interest!
    حالا من مشکلم اینه که برا این دانشگاه اپلای کنم، پذیرش با فاند میشم یعنی؟ آخه اگه الان اپلای کنم برا اینجا تا جوابش بیاد خیلی طول می کشه! کسی هست که تا حالا دانشگاهی براش دعوتنامه فرستاده باشه؟کلا منظورشون چیه ازین کار؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)