صفحه 52 از 99 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام
    ایا با مدرک کارشناسی ارشد پردیس دانشگاه تهران میشه از دانشگاه های اروپایی و یا امریکا پذیرش و فاند گرفت؟

دوستان شاید سوالمو جای بی ربطی مطرح کردم ولی من ی سوالی دارم و سریع و حیاتی هم میخوام جوابشو بدونم.
    من دانشجوی ترم 4 ارشد دولتی هستم و احتمال زیاد هم تیر دفاع میکنم. از طرفی من از انگلیس پذیرش گرفتم ولی نوع پذیرشم ارشد+دکترا هست. در واقع اینطوریه که پذیرش دکتراست به شرط گذراندن ارشد.
    امروز از نظام وظیفه (شیراز البته) پرسیدم گفت معافیتت صادر نمیشه اینطوری فقط باید دکترا باشه میخواستم ببینم یعنی اینطوری وزارت علوم قبول نمیکنه؟ نظام وظیفه هم قبول نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟
    خواهشا حذف نکنید کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aryana8 نمایش پست ها
    سلام
    ایا با مدرک کارشناسی ارشد پردیس دانشگاه تهران میشه از دانشگاه های اروپایی و یا امریکا پذیرش و فاند گرفت؟
    بله دوست عزیز چرا نشه آخه؟!!
    بسته به رزومه و نوع کار و بک گراند اکادمیکتون داره
    دوستان پیام نوری هم الان هستن که اون ور هستن
    ربطی نداره یعنی داره ها. منظورم اینه که بودن یه دانشگاه خوب خیلی خیلی کمک میکنه ولی نبودش اینجوری نیست که کل داستان رو از بین ببره
    شانس رو کم تر میکنه و زحمت برای ساختن رزومه بهتر رو بیشتر

در کل امیدوار باشید و مسیر و هدفتون رو پی بگیرید

موفق باشید

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

اگر کسی سابقه تحقیقاتی در دانشگاه و یا مرکزی به غیر از دانشگاههای محل تحصیلش داشته باشه مثلا به عنوان (RA( research assistant و این رو در رزومه ذکر کنه به جز مقالاتی که چاپ شده و توصیه نامه از طرف استادی که اهاش کار می کنه ایا مدرک دیگه ایی هم باید ارائه بده؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    اگر کسی سابقه تحقیقاتی در دانشگاه و یا مرکزی به غیر از دانشگاههای محل تحصیلش داشته باشه مثلا به عنوان (RA( research assistant و این رو در رزومه ذکر کنه به جز مقالاتی که چاپ شده و توصیه نامه از طرف استادی که اهاش کار می کنه ایا مدرک دیگه ایی هم باید ارائه بده؟؟
    سلام دوست عزیز،
    به نظر مقاله و اینکه افیلشن شما در اون مقاله مرکز مذکور باش کافیه و البته و وجود توصیه نامه هم مدرکی مناسب، معمولا چیز بیشتری خواسته نمیشه و اگه هم بخوان می تونید با از طریق استاد یک نامه از اون مرکز که با اون استاد کار کردید بگیرید و بفرستید.
    موفق باشید

سلام وضعیت پروفایل من برای ادمیشن در دانشگاهی که براش اپلای کردم تغییری نکرده یعنی نه ریجکت نه اکسپ . به نظر شما این معنی اش چیه؟ الان 18 May هست.

سلام
    دوستان یک سوال مهم
    در پروفایل بعضی از دانشجوهای دکتری، یا اونهاییکه تموم کردن دوره شون رو میزن، visiting scholar در فلان دانشگاه چیه؟
    خود شخص مثلا تو یه دانشگاهه و و مثلا بعنوان ویزیتینگ اسکالر مثلا رفته دانشگاه پرینستون یا نیو یورک!؟
    چه جوری میشه ما هم مثلا در یک دانشگاه دیگه هستیم ویزتینگ اسکار شیم؟
    سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال مهم
    در پروفایل بعضی از دانشجوهای دکتری، یا اونهاییکه تموم کردن دوره شون رو میزن، visiting scholar در فلان دانشگاه چیه؟
    خود شخص مثلا تو یه دانشگاهه و و مثلا بعنوان ویزیتینگ اسکالر مثلا رفته دانشگاه پرینستون یا نیو یورک!؟
    چه جوری میشه ما هم مثلا در یک دانشگاه دیگه هستیم ویزتینگ اسکار شیم؟
    سپاس
    ویزیتینگ اسکالر یعنی کسی که بعنوان مدعو به مدت معینی در دانشگاه دیگری کار پزوهشی میکنه. در واقع همون فرصت مطالعاتی است. اگر دانشجوی دکترا هستید معمولا این قبیل فرصتهای مطالعاتی را از طریق استادتان و با هماهنگی استادی در دانشگاه مقصد بدست میاورید و طبعا باید با زمینه پژوهشی تان مربوط باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام
    توصیه نامه شما از طرف استاد مهمترین اعتبار شماست. توصیه نامه ها رو دست کم نگیرید.
    سوالی داشتم. ایا کسی دانشگاهی مانند EMU قبرس تو اروپا و آمریکا سراغ داره که بدون مدرک زبان دکترا قبول کنند و ترم اول کلاس زبان داشته باشن؟

سلام دوستان عزیز.نمیدونم آیا سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه فقط هیچ تاپیک مشابهی پیدا نکردم.خواهشا خواهشا اگه میشه زود جواب بدین.من برای دانشگاه بریستول انگلیس اقدام کردم برای پذیرش بدون فاند دکتری و رد شدم آیا میشه با همون پروپوزال برای مستر همون دانشگاه یا دانشگاههای دیگه ای تو اروپا اقدام کنم؟دانشجوی دکترای آزاد هستم و دوره کارشناسی و ارشدم تاپ استیودنت بودم ولی نمره آیلتسم ۵/۵ هستش و راستش نمیخوام دیگه وقتم رو روی زبان بذارم.به نظرتون میشه واسه ارشد اقدام کنم و قبلش بگم هزینه دوره های زبان دانشگاه رو تقبل میکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)