صفحه 53 از 99 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

با سلام
    من کدوم یکی از این ها رو باید انتخاب کنم؟ ( با رنگ آبی)

I understand that, pursuant to the Family Educational Rights and Privacy Act of 1974, as amended (hereinafter FERPA), the University cannot disclose personally identifiable information, contained in my education records without written consent. I hereby authorize Department of civil and material engineering, The University of Illinois at Chicago to release relevant information from my education records (e.g., grades, GPA, class rank) to the Graduate College for the purpose of completing this letter of recommendation.

Further, I understand that I may, though am not required to waive my rights to inspect this letter of recommendation. As such,
    □ I waive the right to inspect this confidential recommendation.
    I do not waive the right to inspect this confidential recommendation.
    یک دنیا سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    با سلام
    من کدوم یکی از این ها رو باید انتخاب کنم؟ ( با رنگ آبی)

I understand that, pursuant to the Family Educational Rights and Privacy Act of 1974, as amended (hereinafter FERPA), the University cannot disclose personally identifiable information, contained in my education records without written consent. I hereby authorize Department of civil and material engineering, The University of Illinois at Chicago to release relevant information from my education records (e.g., grades, GPA, class rank) to the Graduate College for the purpose of completing this letter of recommendation.

Further, I understand that I may, though am not required to waive my rights to inspect this letter of recommendation. As such,
    □ I waive the right to inspect this confidential recommendation.
    I do not waive the right to inspect this confidential recommendation.
    یک دنیا سپاس
    سلام

اولی بهتره
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام ... دوستان کسی هست که فقط با اپلای آنلاین پذیرش گرفته باشه؟؟ آخه وقتی تو سایت های پوزیشن های موجود یه پوزیشنی رو پیدا میکنی روش کلیک میکنی و پورتال اپلای رو برات باز میکنه یعنی پروسه اپلای آنلاین هستش دیگه باز هم باید به استاد ایمیل زد؟ اگه پروژه باشه چی؟ شده به استاد ایمیل بزنم که در جواب فقط لینک پورتال رو بهم داده و گفته آنلاین اپلای کن. یعنی فقط با سابمیت اپلیکیشن تو سایت نمیشه پذیرش گرفت؟ ببخشید زیاذ سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدبد

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehy نمایش پست ها
    سلام ... دوستان کسی هست که فقط با اپلای آنلاین پذیرش گرفته باشه؟؟ آخه وقتی تو سایت های پوزیشن های موجود یه پوزیشنی رو پیدا میکنی روش کلیک میکنی و پورتال اپلای رو برات باز میکنه یعنی پروسه اپلای آنلاین هستش دیگه باز هم باید به استاد ایمیل زد؟ اگه پروژه باشه چی؟ شده به استاد ایمیل بزنم که در جواب فقط لینک پورتال رو بهم داده و گفته آنلاین اپلای کن. یعنی فقط با سابمیت اپلیکیشن تو سایت نمیشه پذیرش گرفت؟ ببخشید زیاذ سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدبد
    سلام

روند اپلای در کشورها/دانشگاه ها/دانشکده ها/دپارتمان های مختلف لزوماً یکسان نیست. هم میتونه صرفاً اپلای آنلاین باشه، هم ایمیل زدن به استاد و ارسال کل مدارک در قالب فایل PDF، هم میتونه جفتش باشه؛ یعنی اول با استاد مکاتبه کنید و جلب نظر کنید و با هم به توافق برسید و بعدش اپلای رسمی کنید و استاد هم از پروندۀ شما حمایت کنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط surena_iran256 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه سوال داشتم در مورد پذیرش گرفتن، نمیدونستم کجا بپرسم
    اگر در یک دانشگاه بیشتر از یک رشته رو اپلای کنم ، آیا رو شانس پذیرش تاثیر داره؟ ممکنه وقتی ببینن رشته های اپلای شده با هم چندان ارتباطی ندارن، همرو رد کنن بخاطر این قضیه؟ مثلا مستر وب و مستر شبکه.
    سپاس
    نه تاثیر مستقیمی نداره. وب و شبکه هم یک رشته محسوب میشوند و دو رشته غیرمربوط نیستند.

Junior Member

سلام
    ادبیات انگلیسی در ایران خوندم و میخوام برم خارج رشته علوم کامپیوتر بخونم.
    با توجه به اینکه در ایران ادبیات انگلیسی خوندم و دیپلم ریاضی دارم.

1/ برای گرفتن پذیرش در رشته فنی ، ریز نمرات دیپلم ریاضی و ترجمش لازمه؟ یا در کنارش ارائه مدرک ادبیات انگلیسی که در دانشگاه خوندم هم به درد میخوره و ارزشی داره؟

الانم گواهی موقت پایان تحصیلات در رشته ادبیات انگلیسی گرفتم ، چنانکه میدونید برای پذیرش ، گواهی موقت به درد نمیخوره...
    موقع ثبت نام دانشگاه در ایران برای ادبیات انگلیسی ، مدرک دیپلم ریاضی رو گرفتن و الان در دانشگاه نگه داشتن برای تسویه حساب رشته ادبیات انگلیسی و گرفتن گواهی اصلی رشته.

2/ آیا برای گرفتن برگ اصلی مدرک دیپلم از دانشگاه باید باهاشون برای لیسانس ادبیات انگلیسی تسویه حساب کنم؟ (تا کلا همه مدارک رو بهم تحویل بدن.)

3/ با این وضع آیا اصلا به مدرک دیپلم ریاضی نیازی هست؟

Junior Member azpower آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

با سلام خدمت دوستان
    سوالی نسبتا متفاوت داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من لیسانسم رو با معدل 16 تو یکی از دانشگاه های دولتی نه چندان مطرح گرفتم و امسال هم ارشد شرکت کردم. قصدم گرفتن پذیرش برای دکتراست بعد از اتمام ارشد. میخواستم ببینم از بین دانشگاه های زیر که شانس قبولی دارم، کدوم رو برای ارشد انتخاب کنم کارم برای پذیرش دکترا آسون تر میشه؟
    دانشگاه شهید رجایی تهران
    دانشگاه شهید چمران اهواز
    دانشگاه گیلان
    دانشگاه زنجان
    دانشگاه ارومیه
    ضمنا رشتم برق قدرت هست و دوتا مقاله سابمیت شده دارم. بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azpower نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سوالی نسبتا متفاوت داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من لیسانسم رو با معدل 16 تو یکی از دانشگاه های دولتی نه چندان مطرح گرفتم و امسال هم ارشد شرکت کردم. قصدم گرفتن پذیرش برای دکتراست بعد از اتمام ارشد. میخواستم ببینم از بین دانشگاه های زیر که شانس قبولی دارم، کدوم رو برای ارشد انتخاب کنم کارم برای پذیرش دکترا آسون تر میشه؟
    دانشگاه شهید رجایی تهران
    دانشگاه شهید چمران اهواز
    دانشگاه گیلان
    دانشگاه زنجان
    دانشگاه ارومیه
    ضمنا رشتم برق قدرت هست و دوتا مقاله سابمیت شده دارم. بسیار ممنون
    از نظر اعتبار برای خارج با هم فرقی ندارند (یعنی هیچکدام شناخته شده نیستند).

باسلام خدمت دوستان عزیز.من دانشجوی ترم 4 مهندسی کامپیوترخواجه نصیر هستم .میخوام انتقالی بگیرم برم دانشگاه تهران و علوم کامپیوتر بخونم.معدلم هم 18 هست.میخواستم از استادان یه سوالی بپرسم.وقتی که من انتقالی بگیرم و تو مدرکم اسم یه دانشگاه دیگه هم بیاد که بعضی درس ها رو تظبیق زدم,ایادرفرایند اپلای مشکل پیش میاد؟مثلا بگن که این دانشگاه خودش رو پیچونده بیاد اینجا مارو هم بپیچونه.من میترسم برای مسترنتونم اپلای کنم و ریجکت بشم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmohamad2 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیز.من دانشجوی ترم 4 مهندسی کامپیوترخواجه نصیر هستم .میخوام انتقالی بگیرم برم دانشگاه تهران و علوم کامپیوتر بخونم.معدلم هم 18 هست.میخواستم از استادان یه سوالی بپرسم.وقتی که من انتقالی بگیرم و تو مدرکم اسم یه دانشگاه دیگه هم بیاد که بعضی درس ها رو تظبیق زدم,ایادرفرایند اپلای مشکل پیش میاد؟مثلا بگن که این دانشگاه خودش رو پیچونده بیاد اینجا مارو هم بپیچونه.من میترسم برای مسترنتونم اپلای کنم و ریجکت بشم.
    نه مشکلی پیش نمیاد. برای مقطع لیسانس که پیچوندن دانشگاه معنی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)