صفحه 55 از 99 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

با سلام خدمت شما دوستای عزیز من تازه واردم یه سوال دارم ازتون موضوع این مقاله که میگن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رشته من برق قدرت البته فنی و حرفه ای هستش الان من چیکار باید بکنم خواهشا کمکم کنید....

سلام،
    من سوالی برام پیش اومده که احتمالا از نظرتون خنده دار باشه:دی

طی چرخ هایی که در انجمن زدم متوجه شدم که در فرایند اپلای یک مرحله حائز اهمیت اینه که با اساتید در ارتباط هستند. و مساله ی مهم در ارتباط با اساتید اینه که استادی رو پیدا کنیم که تو فیلد مورد علاقه ما (یا فیلدی که داریم توش کار میکنیم، یا درس می خونیم، یا خلاصه بهمون ربط داره!) کار می کنه.
    سوالی که برام پیش اومد این بود که از کجا این اساتید رو پیدا می کنید؟! :دی

یعنی مثلا من برداشتم این بود که اگه من به دیتا ساینس علاقه دارم، باید اساتیدی که در زمینه دیتا ساینس کار می کنن پیدا کنم و بعد ببینم تو کدوم دانشگاه هستند؛ که از این طریق به نتیجه خاصی نرسیدم. یعنی پرت و پلا در میاد نتایج، که به درد هدف گذاری نمی خوره.
    برداشت دیگه ای که دارم اینه که ببینیم کدوم دانشگاه تو این فیلد قوی کار می کنه. مثلا کجا تو هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و اینا قوی هست!
    که از این نظر هم تو سایت های رنکینگ چیزی نوشته نمیشه طبیعتا.

پس چطوری باید بگردیم آخه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام،
    من سوالی برام پیش اومده که احتمالا از نظرتون خنده دار باشه:دی

طی چرخ هایی که در انجمن زدم متوجه شدم که در فرایند اپلای یک مرحله حائز اهمیت اینه که با اساتید در ارتباط هستند. و مساله ی مهم در ارتباط با اساتید اینه که استادی رو پیدا کنیم که تو فیلد مورد علاقه ما (یا فیلدی که داریم توش کار میکنیم، یا درس می خونیم، یا خلاصه بهمون ربط داره!) کار می کنه.
    سوالی که برام پیش اومد این بود که از کجا این اساتید رو پیدا می کنید؟! :دی

یعنی مثلا من برداشتم این بود که اگه من به دیتا ساینس علاقه دارم، باید اساتیدی که در زمینه دیتا ساینس کار می کنن پیدا کنم و بعد ببینم تو کدوم دانشگاه هستند؛ که از این طریق به نتیجه خاصی نرسیدم. یعنی پرت و پلا در میاد نتایج، که به درد هدف گذاری نمی خوره.
    برداشت دیگه ای که دارم اینه که ببینیم کدوم دانشگاه تو این فیلد قوی کار می کنه. مثلا کجا تو هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و اینا قوی هست!
    که از این نظر هم تو سایت های رنکینگ چیزی نوشته نمیشه طبیعتا.

پس چطوری باید بگردیم آخه؟
    شما باید یک مقدار با فیلد موردنظرتان بیشتر آشنا بشوید. مقالات و کنفرانسهای جدید در زمینه موردنظرتان را مطالعه کنید و از روی اسم نویسندگان آنها استادهایی را که در رشته تان کار میکنند پیدا کنید.

Junior Member

با سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته بیولوژی سلولی و مولکولی هستم و با معدل 17.50 از دوره کارشناسیم وارد ارشد شدم.اما متاستفانه به دلیل مشکلاتی که داشتم فقظ تونستم 15 واحد در دو ترم ارشدم پاس کنم و قبلش برنامه ریزی داشتم کع برای ادامه تحصیل دوره دکتری به استرالیا برم.اما این وضعیت نگرانم کرد.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.ایا پنج ترمه شدن من تو این دوره برای اپلای ئردنم مشکل ساز میشه؟ایا اصلا میشه برای دکتری پیوسته اقدام کرد.ممنوم میشم بنده رد راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من كارشناس بيهوشي هستم و قصد ادامه تحصيل در مقطع ارشد در المان رو دارم،متاسفانه امكان ادامه تحصيل در كشور خودم وجود نداره!از برخي افراد شنيدم كه ارشد بيهوشي در المان وجود داره ولي هرچي جستجو كردم من چيزي پيدا نكردم،حتي رشته پرستاري هم خيلي محدود بود!!!ميخواستم ببينم اگر كسي از دوستان اطلاعاتي در اين موضوع دارن به من كمك كنن،خيلي ممنون ميشم!
    مدركم از دانشگاه علوم پزشكي شيراز با معدل ١٨/٢٤ هست

سلامحال شما خوبه؟دوره کارشناسی رو در دانشگاه چمران و در رشته مکانیک با معدل 12/4 پشت سر گذاشتم.امروز که نتایج ارشد اومد، رتبم جوریه که میتونم تبدیل و طراحی علم و صنعت قبول شم و هم میتونیم مکاترونیک امیرکبیر قبول شم. می خواستم نظر شما رو بدونم که کدومش واسه اپلای بهتره؟و نظر شما چیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    1-اول باید اپلای کنیم برای دانشگاه بعد با استاد تماس برقرار کنیم یا برعکس؟
    و این که تا حالا موردی بوده که استاد قبول کنه و دانشگاه پذیرش نده؟
    2- کسی هست که از دانشگاه پیام نور با معدل تقریبا 15 اپلای کرده باشه؟
    احتمال پذیرش با این معدل چقدر هست؟

Junior Member

پیش فرض اول ادمیشن یا اول بورس؟

سلام
    کلی بورس در اینترنت هست برای دکتری کامپیوتر. ایا میشه درخواست بورس داد بدون ادمیشن گرفتن؟

Junior Member

اقا سلام یه سوال داشتم من عموم تو دانشگاه البرتا استاد فیزیک هستش برای اپلای بدردم میخوره؟؟

یه سوال دیگه تاثیر دانشگاه چقدر هستش برای اپلای ؟
    ویرایش توسط Mechatronic : July 1st, 2016 در ساعت 07:33 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من 18 سالم هست و دانش آموز مدرسه تیزهوشان هستم و رشته ام تجربی هست (دیپلم تجربی با معدل 18) ولی به علت علاقه ام به هک و برنامه نویسی می خوام ادامه تحصیل و آینده رو به دنبال این رشته برم (software engineering) . می خواستم بدون که بیهتره که لیسانس it رو بگیرم یا بعد پذیرش بگیرم یا از همین الآن برم بهتره؟ آیا می تونم از الآن برم؟با چه شرایطی؟
    پ.ن: کشور های مورد نظر من کانادا و آمریکا هست....لطفا راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)