صفحه 61 از 99 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام،
    من سوالی برام پیش اومده که احتمالا از نظرتون خنده دار باشه:دی

طی چرخ هایی که در انجمن زدم متوجه شدم که در فرایند اپلای یک مرحله حائز اهمیت اینه که با اساتید در ارتباط هستند. و مساله ی مهم در ارتباط با اساتید اینه که استادی رو پیدا کنیم که تو فیلد مورد علاقه ما (یا فیلدی که داریم توش کار میکنیم، یا درس می خونیم، یا خلاصه بهمون ربط داره!) کار می کنه.
    سوالی که برام پیش اومد این بود که از کجا این اساتید رو پیدا می کنید؟! :دی

یعنی مثلا من برداشتم این بود که اگه من به دیتا ساینس علاقه دارم، باید اساتیدی که در زمینه دیتا ساینس کار می کنن پیدا کنم و بعد ببینم تو کدوم دانشگاه هستند؛ که از این طریق به نتیجه خاصی نرسیدم. یعنی پرت و پلا در میاد نتایج، که به درد هدف گذاری نمی خوره.
    برداشت دیگه ای که دارم اینه که ببینیم کدوم دانشگاه تو این فیلد قوی کار می کنه. مثلا کجا تو هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و اینا قوی هست!
    که از این نظر هم تو سایت های رنکینگ چیزی نوشته نمیشه طبیعتا.

پس چطوری باید بگردیم آخه؟
    دوست عزیز دانشگاه مد نظرتونو داشته باشین تو قسمت faculty نوشته فیلد هر استاد رو...
    بهتره بیتر تو دانشگاها بگردین پیدا میکنین..یا مقاله خاصی که مدنظرتونه اسامیشو ببینین

نقل قول نوشته اصلی توسط Snz25 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته بیولوژی سلولی و مولکولی هستم و با معدل 17.50 از دوره کارشناسیم وارد ارشد شدم.اما متاستفانه به دلیل مشکلاتی که داشتم فقظ تونستم 15 واحد در دو ترم ارشدم پاس کنم و قبلش برنامه ریزی داشتم کع برای ادامه تحصیل دوره دکتری به استرالیا برم.اما این وضعیت نگرانم کرد.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.ایا پنج ترمه شدن من تو این دوره برای اپلای ئردنم مشکل ساز میشه؟ایا اصلا میشه برای دکتری پیوسته اقدام کرد.ممنوم میشم بنده رد راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    شما بقیه موارد رو قوی کنین مثل زبان...مقاله و...
    امیدوارباشین

Junior Member

سلام من الان عضو شدم ي سري سوال داشتم نمي دونم اينجا بايد بپرسم يا جا ديگه

وضعيت من :
    دانشجوي ترم اخر برق الكترونيك دانشگاه ازاد هستم و بهمن ك تموم بشه مي رم سربازي
    مي خواستم ببينم شرايط مهاجرت براي خوندن فوق ليستاس بعد از سربازيو دارم يا نه و اگه دارم شروع كنم به خوندن زبان

سوالام ايناس :

١-شهريه و كل هزينه ها ماهانه و سالانه و هزينه هاي گرفتن اقامت تحصيلي و كلا مجموعا همه ي هزينه ها به چه صورته ؟
    ٢-معدل من خيلي پايينه حدود ١٣و نيم ، هيچ مقاله و سابقه كاري هم ندارم و سطح علميمم بالا نيست ، با اين شرايط اصلا شانسي دارم و اگه دارم كدوم كشور ها ؟
    ٣- اصلا ادامه تحصيل خارج از كشور كار درستيه يعني مثلا ممكنه ادم بره وارد ي دانشگاه در پيت بشه و چيزي هم ياد نگيره و بعدش كارم گيرش نياد و دست از پا دراز تر برگرده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid____ نمایش پست ها
    سلام من الان عضو شدم ي سري سوال داشتم نمي دونم اينجا بايد بپرسم يا جا ديگه

وضعيت من :
    دانشجوي ترم اخر برق الكترونيك دانشگاه ازاد هستم و بهمن ك تموم بشه مي رم سربازي
    مي خواستم ببينم شرايط مهاجرت براي خوندن فوق ليستاس بعد از سربازيو دارم يا نه و اگه دارم شروع كنم به خوندن زبان

سوالام ايناس :

١-شهريه و كل هزينه ها ماهانه و سالانه و هزينه هاي گرفتن اقامت تحصيلي و كلا مجموعا همه ي هزينه ها به چه صورته ؟
    ٢-معدل من خيلي پايينه حدود ١٣و نيم ، هيچ مقاله و سابقه كاري هم ندارم و سطح علميمم بالا نيست ، با اين شرايط اصلا شانسي دارم و اگه دارم كدوم كشور ها ؟
    ٣- اصلا ادامه تحصيل خارج از كشور كار درستيه يعني مثلا ممكنه ادم بره وارد ي دانشگاه در پيت بشه و چيزي هم ياد نگيره و بعدش كارم گيرش نياد و دست از پا دراز تر برگرده ؟
    من اگه جای شما بودم
    1-از همین الان تا سربازیم تموم بشه میرفتم آلمانی یاد میگرفتم
    2-بعد از اتمام سربازیم با پذیرش دانشگاه میرفتم آلمان
    3-در حیت نحصیل 20 ساعت کار میکردم ودرسم رو هم میخوندم
    4-آلمان دانشگاه رایگانه برای سال اول باید حدود 40 تومن پول داشته باشین سال دوم هم میتونین کار کنید
    5-بدون نکته خاصی در رزومه و بدون پول تحصیل به آلمانی بهترین گزینه هست برای شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    من اگه جای شما بودم
    1-از همین الان تا سربازیم تموم بشه میرفتم آلمانی یاد میگرفتم
    2-بعد از اتمام سربازیم با پذیرش دانشگاه میرفتم آلمان
    3-در حیت نحصیل 20 ساعت کار میکردم ودرسم رو هم میخوندم
    4-آلمان دانشگاه رایگانه برای سال اول باید حدود 40 تومن پول داشته باشین سال دوم هم میتونین کار کنید
    5-بدون نکته خاصی در رزومه و بدون پول تحصیل به آلمانی بهترین گزینه هست برای شما
    ممنون از پاسختون
    فقط ي نكته ديگه
    اول اينكه همه ي اينايي كه گفتين انگليسيش امكان پذير نيست ؟؟
    دوم اينكه من بيشتر از همه چي نگران معدلمم من يكي از دوستام دقيقا با شرايط من و دانشگاه ازاد هم سطح من رفته المان ولي معدل ليسانسش ١٦ بود و گفت اگه ١٤ بودم نمي تونستم برم
    همچنين نگران اينم كه پايه نسبتا ضعيفم دردسراي بزرگ ايجاد كنه واسم و برم اونور ب خاطر پايه ضعيفم نتونم درسارو پاس كنم

سلام خدمت همه دوستان عزیز . قبل از اینکه سوالم رو بپرسم باید بگم دیروز چند ساعت کلی از پست ها و تاپیک ها رو خوندم که سوال تکراری نپرسم . من متاسفانه معدل لیسانسم خیلی بالا نبود. 15 دانشگاه ازاد نجف ایاد ( دروس تخصصی رو حساب کنید 14.5 میشه حدودا) و اون موقع فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور نبودم. الان دانشگاه یزد ارشد سازه قبول شدم و هدف اصلیم این هست سعی کنم زمینه رو فراهم کنم برای دکترا اپلای کنم. حالا میخواستم ازتون بپرسم وضعیت تحصیل در مقطع دکترا برای رشته عمران و البته گرایش سازه تو کشورهای اروپایی به چه صورت هست ( البته همراه با فاند کامل )
    زبانم فوق العاده نیست ولی مطمئنا میتونم در طی این 2-3 سال به سطح خوبی برای ازمون تافل برسونم . اما مساله ای که هست تو این گرایش شنیدم یکم دادن مقاله کار سختیه و جای کار زیادی نداره. با فرض اینکه بتونم از پایان نامه ام هم یه مقاله بنویسم ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید از الان چه مسیری رو طی کنم و ایا شانس اخذ پذیرش دکترا هست و اگر هست تا چه حد ... چون عرض کردم انگیزه و هدف اصلیم از اینکه ارشد بخونم تقویت رزومه ام هست برای اخد پذیرش در مقطع دکترا همراه با فاند کامل

با تشکر از وقتی که برای پاسخ گویی میذارید

Junior Member

دورود بر همه
    دوستان بنده تازه فارغ التحصیل شدم.کارشناسی نرم افزار
    تا یک سال فرصت دارم برای نظام وظیفه اقدام کنم یا در یک دانشگاه مشغول به تحصیل شم
    سوالی دارم اینه که آیا اجازه میدن از کشور خارج بشم؟
    بنظرتون بهتره اول برم سربازی و کارت پایان خدمتمو بگیرم بعد اقدام کنم یا همین حالا که یکسال فرصت دارم اقدام کنم؟
    دو راهیه سختیه نمیدونم چکار کنم.خواهش میکنم دوستان راهنماییم کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط saberzi نمایش پست ها
    دورود بر همه
    دوستان بنده تازه فارغ التحصیل شدم.کارشناسی نرم افزار
    تا یک سال فرصت دارم برای نظام وظیفه اقدام کنم یا در یک دانشگاه مشغول به تحصیل شم
    سوالی دارم اینه که آیا اجازه میدن از کشور خارج بشم؟
    بنظرتون بهتره اول برم سربازی و کارت پایان خدمتمو بگیرم بعد اقدام کنم یا همین حالا که یکسال فرصت دارم اقدام کنم؟
    دو راهیه سختیه نمیدونم چکار کنم.خواهش میکنم دوستان راهنماییم کنند
    سلام
    بله تا یکسال بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارین. راجع به سوال دومم این قضیه کلا سلیقه ای و نمیشه برای همه یک حکم کلی داد. ولی من اگه بودم و توانایی مالی داشتم همین الان اپلای می کردم. ولی خب همون طور که گفتم سلیقه ای هست و بسته به شرایط هر آدم داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

دوستان ی سوال. موقع که داریم در سایت دانشگاه مدارک مورد نیاز رو تکمیل میکنیم اگر اسم من در پروفایل ای تی اس که امتحان جی ار یی دادم با اسمم تو سایت دانشگاه مقصد متفاوت باشه چی میشه؟ مثلا پسوند فامیلی رو تو سایت دانشگاه نزنم اما تو ای تی اس باشه و نمره رو با نام من همراه با پسوند ریپورت کنه. میشه مدارک رو ترجمه اصلی کنم (کارت ملی قبلی بعلاوه کارت ملی جدید و شناسنامه جدید) بعد بگم من اسمم رو عوض کردم منتها ای تی اس این تغییر رو در نام من ایجاد نکرد.

راستی ی سوال دیگه. من لیسانسم رو ۷ترم تموم کنم از الان که ۵ ترم گزروندم برای فال ۲۰۱۷ مشکلی که پیش نمیاید؟
    ویرایش توسط Ftbrave : September 6th, 2016 در ساعت 06:02 PM

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    دوستان ی سوال. موقع که داریم در سایت دانشگاه مدارک مورد نیاز رو تکمیل میکنیم اگر اسم من در پروفایل ای تی اس که امتحان جی ار یی دادم با اسمم تو سایت دانشگاه مقصد متفاوت باشه چی میشه؟ مثلا پسوند فامیلی رو تو سایت دانشگاه نزنم اما تو ای تی اس باشه و نمره رو با نام من همراه با پسوند ریپورت کنه. میشه مدارک رو ترجمه اصلی کنم (کارت ملی قبلی بعلاوه کارت ملی جدید و شناسنامه جدید) بعد بگم من اسمم رو عوض کردم منتها ای تی اس این تغییر رو در نام من ایجاد نکرد.

راستی ی سوال دیگه. من لیسانسم رو ۷ترم تموم کنم از الان که ۵ ترم گزروندم برای فال ۲۰۱۷ مشکلی که پیش نمیاید؟
    سلام. درمورد قسمت اول سوالتون این کارو نکنید. کاملا اسمتون منطبق باشه. مشکلاتی پیش میاد حتما که نمی ارزه. دردسرشو تحمل کنید و فامیلیتونو توی سایت ای تی اس عوض کنید.

درمورد سوال دوم، مهم نیس چند ترمه تموم کنید. مهم اینه که زمانی که قراره تحصیلاتتونو اونور شروع کنید، درسِ اینور تموم شده باشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)