صفحه 62 از 99 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

دوستان این چیزی که خواسته چیه(در قسمت مربوط به ریزنمرات تو سایت دانشگاه کویین کانادا)
    Fall term marks:If you have not already completed your degree, we will require fall term marks before evaluating your application. Fall term marks may be submitted after the January 15th application deadline, however, it is best to send them as soon as possible so that your application may be adjudicated in a timely fashion.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام.
    می گه اگر فارغ التحصیل نیستی، نمره های ترم اخرت قبل از اپلای رو هم می خوایم(که می شه ترم پاییز 95-96!). تا بعد از 15 ژانویه هم که ددلاین اپلای هست، نمره هارو وقت داری بفرستی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سلام.وقت بخیر.من هنرستانی هستم.رشته برق.آیا میتونم برای لیسانس از یکی از دانشگاه های آمریکا بورسیه بگیرم؟چون فنی بودم مشکلی پیش نمیاد؟

با سلام
    من و همسرم قصد داریم از دانشگاه های آلمان واسه دکتری بورس بگیریم
    اگر میشه لطفا راهنمایی کنید که قدم اول چیه؟ از کجا باید شروع کرد؟
    چکارهایی باید انجام بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering, UT

سلام
    من دانشجوی سال آخر لیسانسم، معدل کلم خیلی بده (14.9) ولی معدل سال سوم بد نیست نسبتا (16.5) و حدس میزنم معدل امسال 17 اینا بشه، به نظرتون امسال اپلای کنم یا سال دیگه که معدل امسالم هم حساب بشه؟ و این که من توی 4 سال تموم کنم یا پنج سال فرقی برای اپلای سال دیگه ام داره؟
    ممنون!

با سلام
    در مقطع کارشناسی ارشد مکانرونیک امیرکبیر قبول شدم. الان 2 هفته هست که کلاسامون دایر شدن. من دارم به انتخاب پروژه و استاد راهنما فکر میکنم. خواستم از شما مشورت بگیرم در این زمینه که به نظر شما چه زمینه ای رو انتخاب کنم که 2-3 سال آینده واسه اپلای مناسب باشه...
    خودم 1- mems س2 - روبوتیک رو در نظر دارم.
    میشه لطف کنید و نظرتون رو در خصوص اینها 1-میزان فاند و 2-تحریمی بودن یا نبودنشون به من بگید و اگر پیشنهاد دیگری داشته باشید استفاده میکنم...
    با تشکر از شما

سلام دوستان یه سوال مهم داشتم خوشحال میشم که کمکم کنید
    من تحت شرایطی مجبور هستم که دورن کارشناسی ارشد رو در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم، می خواستم بدونم که اگر این کار رو بکنم میتونم انصراف بدم وسط تحصیلم وقتی که پذیرش بگیرم ایشالا و این که این موضوع خللی در فرایند پذیرش گرفتن ایجاد نمیکنه ( ثبت نام دانشگاه آزاد و بعد انصراف وسط کار ) ؟؟؟
    با تشکر از همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid____ نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    فقط ي نكته ديگه
    اول اينكه همه ي اينايي كه گفتين انگليسيش امكان پذير نيست ؟؟
    دوم اينكه من بيشتر از همه چي نگران معدلمم من يكي از دوستام دقيقا با شرايط من و دانشگاه ازاد هم سطح من رفته المان ولي معدل ليسانسش ١٦ بود و گفت اگه ١٤ بودم نمي تونستم برم
    همچنين نگران اينم كه پايه نسبتا ضعيفم دردسراي بزرگ ايجاد كنه واسم و برم اونور ب خاطر پايه ضعيفم نتونم درسارو پاس كنم
    پرا امکان پذیره ولی شانستون خیلی میاد پایین ولی با آلمانی شانستون میره بالاتر و ضمن اینکه حتما کار گیرتون میاد پون دیدم هدفتون بعد از تحصیل کار کردنه نه دکترا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    پرا امکان پذیره ولی شانستون خیلی میاد پایین ولی با آلمانی شانستون میره بالاتر و ضمن اینکه حتما کار گیرتون میاد پون دیدم هدفتون بعد از تحصیل کار کردنه نه دکترا
    ببخشيد من ي تحقيقاتي داشتم مثل اينكه ايتاليا و اسپانيا هم هرينه هاش مشابه المانه از اونا يا كلا كشوراي ديگه اطلاعاتي ندارين ؟
    بعد شما ميگيد الماني بخونم
    اگر الماني خوندم و بعد تو دانشگاهاي الماني به دليل معدل پايين يا هر چيز ديگه پذيرش نشدم اون وقت چي ؟ اونوقت فقط الكي وقتمو هدر دادم دو سه سال و الكي زبان الماني خوندم
    ولي انگليسي حداقل به يه درداي ديگه مي خوره

Junior Member

با سلام و خسته نباشید

خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

من لیسانس ژنتیک دارم از دانشگاه ازاد با معدل 18/68 و اینکه تونستم 6 ترمه تمام کنم تمایل به تحصیل در یکی از دانشگاه های خوب امریکا یا اروپا را دارم ولی اصلا نمیدونم باید در مرحله اول چیکار کنم

و اینکه مقاله ندارم ولی در رابطه با رشتم در کارگاه هایی شرکت کردم که تمام تکنیک های مربوطه را یاد گرفتم و مدرک بین المللی دارم که قابل ترجمه هست و معتبر

خواهشا در مورد اینکه اصلا چطور باید دانشگاهه که رشته ژنتیک پزشکی داره رو پیدا کنم و نحوه ی apply کردن چطوریه و آیا شانس گرفتن پذیرش بل fund دارم یا خیر ؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)