صفحه 64 از 99 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلا☺من دمسال کنکور تجربی دادم رتبم تو منطقه ۲ شد ۲۰۰۰۰😑انتخاب رشته نکردم ...الان موندم بین اینکه بخونم فقط کنکور رو و بیخیال خارج شم یا اینکه برم المان یا هرجای دیگه....البته نمیدونم چجوری میشه راه دومیه؟!

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه Queesnslandهنوز حرف از تحریم می‌زنه. و برام ایمیل زده که دانشجو از ایران و عراق و کره شمالی نمی‌گیریم. مگه تحریم‌ها بر داشته نشده. به نظرتون ایمیلشون روتین هست، یا هنوز ایرانی‌‌ها رو ریجکت میکنند؟ اگه در این خصوص تجربه دارید لطفا شیر کنید.

سلام دوستان. منظور از نحوه تامین مالی در فرم ثبت نام دانشگاه بین government, family, sponser, other..... چی باید نوشت برای کسانی که فاند میخوان ؟ منظور از sponser چیه کلا ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من الان مدرک کاردانی ساختمان دارم اگر برای کاردانی به کارشناسی (کارشناسی نا پیوسته) به جای عمران مدرک کامپیوتر بگیرم مشکل ایجاد میکنه؟
    یعنی نمیگن چرا کارشناسیت دو سال ساختمانه دو سال کامپیوتر؟ (دانشگاه کاردانیم و کارشناسی ناپیوسته هر دو غیر انتفاعی)
    بسیار ممنون

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

بنده لیسانس اموزش زبان از دانشگاه ازاد دارم
    میخوام برای ارشد یه کشور ارزون اقدام کنم
    1. چطوری میتونم متوجه شم رشته تحصیلی را چه دانشگاهایی ارایه میدن؟؟
    2. چطوری میتونم از طریق سایت دانشگاه اقدام کنم من تاحالا اپلای نکردم
    خیلی ممنون میشم راهنمای کنید

Junior Member

سلام دوستان. سفارت آمریکا در کابل یک بورسیه جدید برای شهروندان افغان پیشنهاد داده برای تحصیل در دانشگاههای آمریکا. اما متوجه نمیشم که چجور فرم هارو باید پر کنم که بهترین نتیجه رو بگیرم.اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

Junior Member

ب
    ا سلام خدمت دوستان.یه سوال خیلی فنی داشتم آیا کسی هست که بتونه کل مراحلی که باید برای پذیرش انجام بشه رو به صورت مختصر توضیح بده؟خیلی تو تاپیک ها گشتم ولی مراحل انجام کار از صفر تا صد رو جایی نگفته.من فی الحال دانشجوی ارشدم و شهریور سال ۹۶ فارغ التحصیل میشم.چه کار هایی رو باید چه موقع انجام بدم.از گرفتن مدرک زبان تا زمان رفتن به فرودگاه رو لطفا به صورت مختصر بیان کنید با کمال تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7281 نمایش پست ها
    ب
    ا سلام خدمت دوستان.یه سوال خیلی فنی داشتم آیا کسی هست که بتونه کل مراحلی که باید برای پذیرش انجام بشه رو به صورت مختصر توضیح بده؟خیلی تو تاپیک ها گشتم ولی مراحل انجام کار از صفر تا صد رو جایی نگفته.من فی الحال دانشجوی ارشدم و شهریور سال ۹۶ فارغ التحصیل میشم.چه کار هایی رو باید چه موقع انجام بدم.از گرفتن مدرک زبان تا زمان رفتن به فرودگاه رو لطفا به صورت مختصر بیان کنید با کمال تشکر
    ویکی همین سایت رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...B1%D9%81%DB%8C

Junior Member

سلام . تازه تافل رو دادم و نمرش اومده . جی ار ای سابجکت هم دادم که نمرش نیومده . یه دانشگاه امریکایی دو باره ایمیل میده که خودش رو معرفی میکنه و تشویق به اپلای . رنکش هم خوبه . به نظرتون این دانشگاه فقط جهت اطلاع رسانی و تبلیغ این کار رو میکنه ؟ برای همه ی افراد میفرسته ؟ چون من اصلا این دانشگاه رو نه برای تافل نه برای جی ار ای ننوشتم برای ریپورت رایگان. اصلا کار معمولیه چون فقط این یک دانشگاه ایمیل زده. برای کسی چنین ایمیلی اومده حالا از هر دانشگاهی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام . تازه تافل رو دادم و نمرش اومده . جی ار ای سابجکت هم دادم که نمرش نیومده . یه دانشگاه امریکایی دو باره ایمیل میده که خودش رو معرفی میکنه و تشویق به اپلای . رنکش هم خوبه . به نظرتون این دانشگاه فقط جهت اطلاع رسانی و تبلیغ این کار رو میکنه ؟ برای همه ی افراد میفرسته ؟ چون من اصلا این دانشگاه رو نه برای تافل نه برای جی ار ای ننوشتم برای ریپورت رایگان. اصلا کار معمولیه چون فقط این یک دانشگاه ایمیل زده. برای کسی چنین ایمیلی اومده حالا از هر دانشگاهی؟
    بله بعضی دانشگاهها برای تبلیغ این کار رو میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)