صفحه 68 از 99 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط pejvak_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال کلی داشتم. آیا برای گرفتن پذیرش با فاند مجرد یا متاهل بودن فرد تاثیری تو بررسی پرونده شخص اولا توسط خود دانشگاه و ثانیا جهت دریافت ویزا داره یا نه؟ فارغ از اینکه چه کشوری و چه دانشگاهی بخوام درخواست بدم.
    سلام
    خیلی سوال کلی هست و جواب دادن بهش سخت. کاملا بستگی به دانشگاه ، کشور و سفارت خونه داره. نمیشه حکم کلی داد. ولی حداقل برای اکثز دانشگاه وضیعت تاهل مهم نیست ولی سفارت داستانش جداست. میزان تاثیرش به اونا بستگی دازه اینجا کسی نمیتونه جواب قطعی به شما بده. ولی خب خیلی ها بودن که متاهل بودن و الان دارن خارج از کشور درس میخونن و تونستن با همسر برن.

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی دکترا پردیس ورودی 92 هستم واحدهامو پاس کردم اما برای پایان نامه اقدامی نکردم
    الان می خوام اقدام کنم برای دکترای مجدد اولویتم آمریکاست....
    می خواستم ببینم برای ترم بهاره چه دانشگاههایی فاند میدن؟! و کدوم دانشگاهها ددلاین تا بعد از عید دارن؟!
    سپاس از شما و پاسخ گویی تون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط yas8783 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی دکترا پردیس ورودی 92 هستم واحدهامو پاس کردم اما برای پایان نامه اقدامی نکردم
    الان می خوام اقدام کنم برای دکترای مجدد اولویتم آمریکاست....
    می خواستم ببینم برای ترم بهاره چه دانشگاههایی فاند میدن؟! و کدوم دانشگاهها ددلاین تا بعد از عید دارن؟!
    سپاس از شما و پاسخ گویی تون
    سلام

لیست مشخصی برای فاند و ددلاین وجود نداره و خودتون باید یک به یک به گزینه هاتون سر بزنید و چک کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

لیست مشخصی برای فاند و ددلاین وجود نداره و خودتون باید یک به یک به گزینه هاتون سر بزنید و چک کنید.
    ممنون از پاسخ تون....
    سوال دیگه ام اینه با توجه به این که من ارشد سال 90 فارغ التحصیل شدم و سال 92 دکترا پذیرفته شدم.... الان وضعیت دانشجوی دکترا یا انصرافی بودن رو به چه صورت توضیح بدم؟! از یک طرف برای فاصله زمانی ایجاد شده برای مدرک ارشد و درخواست بهش نیاز دارم و از طرف دیگه شنیدم دانشجوی دکترا بودن برای پذیرش دکترا نکته بسیار منفی هست .....
    و آیا امکانش هست من همه شرایطم رو به صورت اختصاصی با مشاوری در سایت در جریان بذارم؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط yas8783 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون....
    سوال دیگه ام اینه با توجه به این که من ارشد سال 90 فارغ التحصیل شدم و سال 92 دکترا پذیرفته شدم.... الان وضعیت دانشجوی دکترا یا انصرافی بودن رو به چه صورت توضیح بدم؟! از یک طرف برای فاصله زمانی ایجاد شده برای مدرک ارشد و درخواست بهش نیاز دارم و از طرف دیگه شنیدم دانشجوی دکترا بودن برای پذیرش دکترا نکته بسیار منفی هست .....
    و آیا امکانش هست من همه شرایطم رو به صورت اختصاصی با مشاوری در سایت در جریان بذارم؟!

اگر توجیه منطقی برای انصراف از دکترا داشته باشید و توجیه و استدلال شما مورد قبول محافل علمی باشه، مشکل حادی پیش نمیاد. با این حال، رها کردن دورۀ دکترا میتونه چالش برانگیز باشه و به دلیل فاصلۀ سه ساله از پذیرش دورۀ دکترا تا امروز، کمی سخته بتونید توجیه منطقی برای این گپ سه ساله پیدا کنید.

با هر کاربری که در سایت حضور فعالی داره و به نظرتون، صاحب صلاحیت هست، میتونید مشورت کنید. در این سایت، مشاور اختصاصی وجود نداره و هر فردی بر اساس اطلاعات و تمایل خودش، میتونه به دیگران مشورت بده.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام، خسته نباشید. من 18 سالمه، توی اصفهان بزرگ شدم و میخوام برای ادامه تحصیل، به امریکا برم. مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات رو ترجمه و اسکن کردم. کارت معافیت دارم و تافل 110 هم هفته پیش گرفتم ولی از این جا به بعدش رو نمیدونم باید چیکار کنم. فقط از اشنا ها و اطرافیان یه چیزایی مثل letter of motivation و رزومه و این چیزا شنیدم که نمی دونم طرز ساختن، فرمت و اطلاعاتی که باید توش بذارم دقیقا چیه... خواهشا راهنماییم کنید. ممنون.
    من رشته دبیرستانم توی ایران علوم تجربی بوده ولی به مبانی کامپیوتر از جمله برنامه نویسی تسلط لازم رو دارم. موضوعات مورد علاقم برای تحصیل به ترتیب اول طراحی بازی کامپیوتر و بعد از اون ژنتیک و کار در آزمایشگاه ژنتیکه (از مشاوره ژنتیک و کلا شغل هایی که با افراد متنوع باید سر و کار داشته باشی بدم میاد) . هابی هام هم شطرنج و نواختن پیانو بوده که نمی دونم اصلا بدردم میخوره یا نه. دیگه از این جا به بعدش با شما

سلام ،
    یکی از دانشگاه هایی که من حدود دو ماه پیش اپلای کرده بودم امروز جواب داده و گفته شما از طرف دپارتمان به گرجویت اسکول برای قبولی معرفی شدی ولی دپارتمان حرفی از فاند به ما نزده ، برای صدور ای توونی گواهی مالی بده. با توجه به اینکه الان اول دسامبره ایا فاندهاشون بررسی شده یا بعدا برای فاند بررسی می کنند و خبر میدن .
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره شیر کنه، مرسی
    *** Never Give Up ***

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    سلام ،
    یکی از دانشگاه هایی که من حدود دو ماه پیش اپلای کرده بودم امروز جواب داده و گفته شما از طرف دپارتمان به گرجویت اسکول برای قبولی معرفی شدی ولی دپارتمان حرفی از فاند به ما نزده ، برای صدور ای توونی گواهی مالی بده. با توجه به اینکه الان اول دسامبره ایا فاندهاشون بررسی شده یا بعدا برای فاند بررسی می کنند و خبر میدن .
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره شیر کنه، مرسی
    سلام. شما باید از خود دپارتمان بپرسید. کسی نمی تونه اینجا چیزی بگه.

Junior Member

سلام.
    من تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل به خارج از ایران برم ، ترجیحا امریکا. رشته ی تحصیلیم مهندسی نرم افزاره ، دانشگاه آزاد تهران شمال، و احتمالا برای امنیت اطلاعات برای ارشد میخوام برم.
    تا الان وضعیت تحصیلی خوبی نداشتم ولی هرکاری لازم باشه انجام میدم.
    میخوام بدونم دقیقا چه مراحلی رو باید پیش ببرم، چون دانشگاهمون واقعا توی این زمینه ها هیچ کمک فکری ای نمیده، من میدونم باید درسمو خوب بخونم و معدلم هرچه بهتر باشه برام بهتر میشه و اینکه باید کارای جانبی بکنم، تجربه م رو تو زمینه ی درسیم ارتقاع بدم، و مقاله بدم در صورت امکان، تا رزومه م قوی بشه
    ولی اینا در حد تئوریه و من واقعا گیجم، و واقعا ناراحتم نمیدونم چیکار لازمه انجام بدم. میخوام برم پیش مشاور برای اپلای، ولی دیدم بهتره وقتی رزومه م قوی شد برم پیش مشاور.
    میشه لطفا کمکم کنید مسیرمو پیدا کنم؟ واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم...هرکاری لازم باشه انجام میدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط windi نمایش پست ها
    سلام.
    من تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل به خارج از ایران برم ، ترجیحا امریکا. رشته ی تحصیلیم مهندسی نرم افزاره ، دانشگاه آزاد تهران شمال، و احتمالا برای امنیت اطلاعات برای ارشد میخوام برم.
    تا الان وضعیت تحصیلی خوبی نداشتم ولی هرکاری لازم باشه انجام میدم.
    میخوام بدونم دقیقا چه مراحلی رو باید پیش ببرم، چون دانشگاهمون واقعا توی این زمینه ها هیچ کمک فکری ای نمیده، من میدونم باید درسمو خوب بخونم و معدلم هرچه بهتر باشه برام بهتر میشه و اینکه باید کارای جانبی بکنم، تجربه م رو تو زمینه ی درسیم ارتقاع بدم، و مقاله بدم در صورت امکان، تا رزومه م قوی بشه
    ولی اینا در حد تئوریه و من واقعا گیجم، و واقعا ناراحتم نمیدونم چیکار لازمه انجام بدم. میخوام برم پیش مشاور برای اپلای، ولی دیدم بهتره وقتی رزومه م قوی شد برم پیش مشاور.
    میشه لطفا کمکم کنید مسیرمو پیدا کنم؟ واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم...هرکاری لازم باشه انجام میدم.
    از ویکی همین سایت شروع کنید (لینک بالای صفحه).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)