صفحه 7 از 99 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

با سلام
    بنده امسال فارغ التحصیل شدم از دانشگاه آزاد با معدل 16.5 و هدفم اینه که فوق رو تو ایران و برای دکترا اپلای کنم. اما مشکل سربازی دارم. حال سوال بنده این است که:
    اگر بعد اتمام ارشد خدمت کنم. بعد خدمت به دلیل اینکه مدتی (2 سال) از زمان فارغ التحصیلی گذشته شانسم پذیرش پایین می اید؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ashol نمایش پست ها
    با سلام
    بنده امسال فارغ التحصیل شدم از دانشگاه آزاد با معدل 16.5 و هدفم اینه که فوق رو تو ایران و برای دکترا اپلای کنم. اما مشکل سربازی دارم. حال سوال بنده این است که:
    اگر بعد اتمام ارشد خدمت کنم. بعد خدمت به دلیل اینکه مدتی (2 سال) از زمان فارغ التحصیلی گذشته شانسم پذیرش پایین می اید؟
    با تشکر.
    نه تاثیری نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده برای دانشگاهی اپلای کردم و ریز نمرات رسمی را از طریق پست دانشگاه آزاد براشون پست کردم. الان بعد از یک ماه برای من ایمیل زدن که مدارک پست شده باز شده و برای دانشگاه قابل قبول نیست در صورتی که مدارک توسط خود دانشگاه ها مهر و موم شده بود. خواستم ببینم چه پیشنهادی دارید که قانعشون کنم که این مدارک آفیشال هست تا دیگه نیاز به پست نداشته باشه. چون غیر از هزینه دوباره ،خیلی هم زمان لازم دارم واسه جور کردن مدارک و میترسم دیر بشه. ممنون اگه کمک کنید
    چیزی که به ذهن من می رسه اینه که همین که اینجا گفتید رو توضیح بدید و بگید اگه ممکنه فعلا با همین بررسی کنند و در صورتی که آفری داده شد شما دوباره براشون می فرستید تا آفر رسمی بشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

تعدادی از پست های اخیر به دلیل مغایرت با نکتۀ موجود در پست اول تاپیک، حذف شدند:

"در این تاپیک می توانید سؤالات متفرقه ای را مطرح کنید که برای طرح کردن آنها، تا به حال تاپیکی باز نشده و به دلیل گسترده نبودن سؤال، ایجاد تاپیک جدید برای آن، ضرورتی ندارد. "

لطفاً پیش از ارسال پست جدید یا پاسخ دادن به پست های دیگران، به انطباق موضوعی توجه کنید.

با تشکر
    مدیریت انجمن
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

سلام به همگی
    ی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    من الان دارم فوق میخونم و دانشنامه موقت لیسانسم رو دارم. رشتم هم برق قدرت-
    واسه گرفتن اپلای تو دکتری (تو آمریکا), کدوم دانشگاه ها FULL FUND هستن یا به عبارتی بورسیه کامل بت میدن و شانس پذیرششون هم بالاس؟
    ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط twisterjaz نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    من الان دارم فوق میخونم و دانشنامه موقت لیسانسم رو دارم. رشتم هم برق قدرت-
    واسه گرفتن اپلای تو دکتری (تو آمریکا), کدوم دانشگاه ها FULL FUND هستن یا به عبارتی بورسیه کامل بت میدن و شانس پذیرششون هم بالاس؟
    ممنون میشم
    هر دانشگاهی امکان هست که فول فاند باشد. ولی طبعا شانس پذیرش به رزومه شما بستگی دارد. دانشگاههای تاپ که همیشه فول فاند هم میکنند طبعا متقاضی شون هم زیاد است و شانس پذیرش پایین. ولی از دانشگاههای پایینتر هم با رزومه خوب میشود فول فاند گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

خیلی ممنونم بابت پاسختون
    ببخشید پس اینطور که شما میگید یعنی همه دانشگاهها فاند میدن و مقدارش فرق می کنه ؟
    یعنی طوری نیست که من قبل از فرستادن اپلای بفهمم چقدر بهم تعلق میگیره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط twisterjaz نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت پاسختون
    ببخشید پس اینطور که شما میگید یعنی همه دانشگاهها فاند میدن و مقدارش فرق می کنه ؟
    یعنی طوری نیست که من قبل از فرستادن اپلای بفهمم چقدر بهم تعلق میگیره ؟
    بنده عرض نکردم همه دانشگاهها حتما به همه پذیرفته شدگان فاند میدن. بالقوه با داشتن رزومه خوب ممکنه بشه از یک دانشگاه فاند گرفت. به رزومه شما واینکه استادی بخوادتون مربوط میشه. اگر از قبل با استادها مکاتبه کنید و بتونید موافقت استادی را جلب کنید ممکنه مبلغ فاند را هم از قبل براتون تعیین کنه. البته این روال تماس با استاد بیشتر برای رشته های مهندسی است.

Junior Member

سلام خسته نباشيد
    من دانشجوي ترم ٧ فيزيك هستم ، وضعيت نمره هام تعريفي نداره ، ليسانسمم ٩ ترم طول ميكشه، ميخواستم بدونم ١) بهتره با ليسانس اقدام به اپلاي كنم يا ديپلم؟ ٢) فرق اين دو چيه؟ چون وضعيت نمرات ذيپلمم به مراتب بهتر از ليسانسم هست ، خيلي ممنونم پيشاپيش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baho نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد
    من دانشجوي ترم ٧ فيزيك هستم ، وضعيت نمره هام تعريفي نداره ، ليسانسمم ٩ ترم طول ميكشه، ميخواستم بدونم ١) بهتره با ليسانس اقدام به اپلاي كنم يا ديپلم؟ ٢) فرق اين دو چيه؟ چون وضعيت نمرات ذيپلمم به مراتب بهتر از ليسانسم هست ، خيلي ممنونم پيشاپيش
    فرقش اینه که با دیپلم اپلای کنید باید همه دوره لیسانس را دوباره بخوانید. هزینه اش هم بالاتره و کمک هزینه هم برای دوره لیسانس وجود نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)