صفحه 75 از 99 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآین

دوستان درسایی مثل انقلاب و اندیشه اسلامی روی gpa اثر میزاره؟ یا جدا از دروس بی ربط حساب میکنند؟

و اینکه در صورت امکان این جواب سئوال منم بدید؟؟؟؟
    سئوالی داشتم
    ایا انتقالی میهمان از یه دانشگاه نسبتا سطح بالا به یه دانشگاه نسبتا متوسط میتونه شرایط پذیرش رو سختر کنه؟ (دانشگاه ازاد)
    اگه بله چطور؟ و ایا اگه تو دانشگاهی که میهمان رفتم ایا نمرات بالایی بگیرم جبران این قضیه رو میکنه؟
    وطنم پاره تنم زمین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    دوستان درسایی مثل انقلاب و اندیشه اسلامی روی gpa اثر میزاره؟ یا جدا از دروس بی ربط حساب میکنند؟

و اینکه در صورت امکان این جواب سئوال منم بدید؟؟؟؟
    سئوالی داشتم
    به سیاست دانشگاه بستگی داره ولی در اکثر دانشگاهها معدلتون مطابق کارنامه دانشگاهتون و با همه درسها حساب میشه. مگر اینکه خود دانشگاه مقصد تصریح کرده باشه که فقط نمرات دروس تخصصی یا دو سال آخر براش مهمه. در دوره های لیسانس دانشگاههای خارج هم درس های عمومی و غیرمرتبط وجود دارند. میتونید ایمیل بزنید از اداره پذیرش دانشگاه مقصدتون سوال کنید.

دوستان برای پذیرش اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم لازمه که ترجمه بشه یا فقط ریزنمرات شو میخوان؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_mz نمایش پست ها
    دوستان برای پذیرش اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم لازمه که ترجمه بشه یا فقط ریزنمرات شو میخوان؟
    اگر هدفتون گرفتن پذیرش برای مقطع تحصیلات تکمیلی (ارشد/دکترا) باشه، هیچکدام؛ مدارک مربوط به تحصیلات دانشگاهی لازمه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اگر هدفتون گرفتن پذیرش برای مقطع تحصیلات تکمیلی (ارشد/دکترا) باشه، هیچکدام؛ مدارک مربوط به تحصیلات دانشگاهی لازمه.
    بله هدفم پذیرش برایmaster هست. مطمئنید شما برای آلمان هم نیازی نیست؟ چون چند جا دیدم نوشتن ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی لازمه علاوه بر دانشنامه و ریزنمرات دانشگاه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_mz نمایش پست ها
    بله هدفم پذیرش برایmaster هست. مطمئنید شما برای آلمان هم نیازی نیست؟ چون چند جا دیدم نوشتن ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی لازمه علاوه بر دانشنامه و ریزنمرات دانشگاه
    موقعی که جواب دادم به پست شما، به کیس آلمان هم توجه کردم اما چون اسمی از آلمان نبرده بودید، در حالت خاص جواب ندادم. بله حق باشماست؛ در بعضی جاهای اروپا و خصوصاً آلمان، مدارک دبیرستان هم خواسته میشه. باید ببینید دقیقا ازتون چی خواستند. اگر دیپلم خواسته شده، پیش دانشگاهی نیاز نیست. اگر به صراحت گفته شده تمام مدارک قبل از دانشگاه، ناچار هستید همه رو آماده کنید. جدا از دانشگاه، به خواسته های سفارت اون کشور هم نگاه کنید که اگر قراره ترجمه ای انجام بدید، دوباره مجبور به تکرار نشید.

برای اطلاعات دقیقتر، به این لینک نگاه کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ فاقد تاپیک اختصاصی مربوط به فرآیند

سلام دوستان عزیز یه مشکل خیلی بزرگ دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
    من در حال حاضر دانشجو ترم 6 ام مهندسی شیمی میخونم دانشگاه شهرستان (سراسری) شاگرد اولم با معدل 18.20 و مقاله ISI (سابمیت شده) هم دارم.
    من میخوام برای fall 2018 برای Polimi ایتالیا یا دانشگاه های کانادا یا آمریکا (هر کدام که فول فاند بده) برای مستر اقدام کنم
    1- مشکلم این هست که من دارم کلاس میرم واسه زبان و فکر میکنم حدود بهمن یا اسفند بتونم آیلتسمو بگیرم به نظر شما امیدی برای پذیرش هست؟؟؟
    2- به نظرتون میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    موقعی که جواب دادم به پست شما، به کیس آلمان هم توجه کردم اما چون اسمی از آلمان نبرده بودید، در حالت خاص جواب ندادم. بله حق باشماست؛ در بعضی جاهای اروپا و خصوصاً آلمان، مدارک دبیرستان هم خواسته میشه. باید ببینید دقیقا ازتون چی خواستند. اگر دیپلم خواسته شده، پیش دانشگاهی نیاز نیست. اگر به صراحت گفته شده تمام مدارک قبل از دانشگاه، ناچار هستید همه رو آماده کنید. جدا از دانشگاه، به خواسته های سفارت اون کشور هم نگاه کنید که اگر قراره ترجمه ای انجام بدید، دوباره مجبور به تکرار نشید.

برای اطلاعات دقیقتر، به این لینک نگاه کنید.
    ممنون.
    بله پرس و جو کردم فهمیدم متاسفانه تمام مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی و دانشگاه همراه با ریز نمرات شون لازمه که جمع آوریشون و گرفتن مهر و تاییدهای لازمش حسابی وقت میگیره از آدم

سلام من نرسیم همه تاپیک های انجمن برسی کنم اگه سوال غیر مربوط با تاپیک عذر میخوام
    من رشتم ایمنولوژی ولی علاقه دارم در مقطع دکترا تو رشته مهندسی بافت برای سال بعد اقدام کنم میخواستم ببینم چون تغییر رشته میخوام بدم چقدر شانس دارم
    و سوال دیگه اینکه اگه بخوام برای اینکه ترم پاییز تو دانشگاه مربوطه پذیرش گرفته باشم تا کی وقت دارم که برای اپلای اقدام کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام دوستان، کسی در مورد تغییر دانشگاه پس از قبولی در پی اچ دی تجربه ای داره؟ من وارد پروگرم پی اچ دی دانشگاهی در امریکا شدم ولی حالا فهمیدم خیلی از این دانشگاهی که هستم وشهرم خوشم نمیاد. میخام ترانسفر کنم جای بهتر اما نمیدونم از کجا باید شروع کرد. کسی تجربه مشابهی داره؟ ممنونم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)