صفحه 79 از 99 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    اگه حضوری باشه خب تاثیرش خیلی بیشتره و احتمال پذیرش هم بیشتر.. آره همونطور که گفتید یه ترم برای شناخت متقابل خوبه تا شرایطو کامل بسنجید. فقط هواستون باشه که قبل از اینکه ددلاین مستر اون دانشگاه تموم شه با استادی که مد نظرتونه هماهنگ کنید.

اگه برای سایر دانشگاه ها هم میخواید اقدام کنید همون ترم اول (پاییز 2018) که تشریف بردید کانادا باید اقدام کنید که یعنی از تابستونش باید کم کم شروع به ایمیل زدن کنید. فکر کنم اون موقعا سرتون با ویزا و ... هم شلوغ میشه..

هواستون هم به مدرک زبان باشه..اگه میخواید امتحان زبان بدید، وقتی امتحان بدید که موقع ثبت نام ارشد (و نه اپلای) هنوز معتبر باشه..
    خيلي ممنونم از پاسختون،زبان من تا March2019 مهلت داره،مهلتش تمام شد دوباره بايد امتحان بدم ديگه،درسته؟بعد زبان رو همونجا ميتونم امتحان بدم ديگه؟به نظر شما كي امتحان زبان رو بدم بهتره؟؟
    يعني براي هر مقطعي كه خواستيم بعدش اپلاي كنيم حتي براي Phd هم بايد مدرك زبان كه منقضي شد درباره امتحان بديم؟
    ممنونم از لطفتون.

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان

واسه یه پوزیشن مدارکامو به یه ایمیل (کوردینیتور) فرستادم. تعداد مداکام 8 تا PDF بود. به صورت زیپ فرستادم.
    کار درستی کردم؟ سیستماشون ریپ داره. آخه نه که پولیه میترسم نداشته باشند.
    ایقدر استرس دارم راجب به این پوزیشن از سایه خودمم میترسم.

ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان

واسه یه پوزیشن مدارکامو به یه ایمیل (کوردینیتور) فرستادم. تعداد مداکام 8 تا PDF بود. به صورت زیپ فرستادم.
    کار درستی کردم؟ سیستماشون ریپ داره. آخه نه که پولیه میترسم نداشته باشند.
    ایقدر استرس دارم راجب به این پوزیشن از سایه خودمم میترسم.

ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    زیپ پولی نیست. ویندوز بازش میکنه. ولی اتچ کردن زیپ گاهی باعث میشه ایمیل سرور بعنوان فابل مشکوک حذفش کنه. از خود کوردینیتور پیگیری کنید که فایل ها را گرفته یا نه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

دوستان من چون اجازه ایجاد تاپیک جدید ندارم سوالم رو که نا حدی نامرتبطه اینجا مطرح میکنم.

همونطور که احتمالا بدونید، دانشگاهها به شدت تاکید دارن که همه دوره های آموزش عالی که درش تحصیل کردید رو گزارش کنید و ریزنمراتش رو هم براشون بفرستید، حتی برخی هاشون گفتن در صورتی که مشخص بشه گزارش دروغ دادید یا از گزارش دادن موردی خودداری کردید، امکان لغو پذیرشتون وجود داره.

دوستان، مشکل اینجاست که من یک بار از مهندسی صنایع دانشگاه آزاد انصراف دادم، ولی با رتبه نسبتا خوبی، دانشگاه دولتی، روانشناسی قبول شدم. نمره هام توی دانشگاه آزاد بسیار بسیار افتضاحه، و این به این دلیل بود که علاقه ای به این رشته نداشتم. من اونجا 6-7 ترم درس خوندم و بارها ریاضی هام رو افتادم. خلاصه افتضاحترین کارنامه ای که میتونید تصور کنید رو داشتم، با این حال نمره هام توی دانشگاه دولتی 16-17 یا بالاتر هستن. میخوام بدونم، اگه گزارش نکنم که اصلا دانشگاه آزاد درس خوندم، راهی براشون هست که بفهمن که من گزارش نکردم؟ یه دانشگاه توی آمریکا یا کانادا چطور میتونه به این سوابق پی ببره وقتی من اصلا گزارش نکنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط thehead نمایش پست ها
    دوستان من چون اجازه ایجاد تاپیک جدید ندارم سوالم رو که نا حدی نامرتبطه اینجا مطرح میکنم.

همونطور که احتمالا بدونید، دانشگاهها به شدت تاکید دارن که همه دوره های آموزش عالی که درش تحصیل کردید رو گزارش کنید و ریزنمراتش رو هم براشون بفرستید، حتی برخی هاشون گفتن در صورتی که مشخص بشه گزارش دروغ دادید یا از گزارش دادن موردی خودداری کردید، امکان لغو پذیرشتون وجود داره.

دوستان، مشکل اینجاست که من یک بار از مهندسی صنایع دانشگاه آزاد انصراف دادم، ولی با رتبه نسبتا خوبی، دانشگاه دولتی، روانشناسی قبول شدم. نمره هام توی دانشگاه آزاد بسیار بسیار افتضاحه، و این به این دلیل بود که علاقه ای به این رشته نداشتم. من اونجا 6-7 ترم درس خوندم و بارها ریاضی هام رو افتادم. خلاصه افتضاحترین کارنامه ای که میتونید تصور کنید رو داشتم، با این حال نمره هام توی دانشگاه دولتی 16-17 یا بالاتر هستن. میخوام بدونم، اگه گزارش نکنم که اصلا دانشگاه آزاد درس خوندم، راهی براشون هست که بفهمن که من گزارش نکردم؟ یه دانشگاه توی آمریکا یا کانادا چطور میتونه به این سوابق پی ببره وقتی من اصلا گزارش نکنم؟
    کدام دانشگاه شما را اجبار کرده است که تمام دوره های آموزش عالی را گزارش کنید؟ من تابحال ندیدم. معمولا انتخاب موارد رزومه دست خودتان است و تا زمانیکه محتویات رزومه صحیح باشه به کسی مربوط نیست که شما کدام موارد را برای رزومه تان انتخاب کرده اید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کدام دانشگاه شما را اجبار کرده است که تمام دوره های آموزش عالی را گزارش کنید؟ من تابحال ندیدم. معمولا انتخاب موارد رزومه دست خودتان است و تا زمانیکه محتویات رزومه صحیح باشه به کسی مربوط نیست که شما کدام موارد را برای رزومه تان انتخاب کرده اید.
    درود دوستان
    با توجه به این که برای مقطع master بیش از 100 هزار دانشجوي خارجی در کشور کانادا به تحصیل مشغول اند تعداد دانشگاه canada تنها 90 دونه بیشتر نیست
    بنابراین گرفتن پذیرش از دانشگاه canada
    چشم پوشی کنم بدنبال دانشگاه America برم ؟،؟؟
    (با این شرایط اگر حتی از داخل خاک کانادایی خواست بدیم حتی بگیم فاند نمیخاییم پذیرش میدهند ؟؟؟ )

۲ معدل بالا و نمرات تخصصی بالا براي اخذ پذیرش از همه دانشگاهای Canada واجب است یا تنها در دانشگاه هاي ممتاز کانادا الزامی و مطلق می باشد.؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوستان . وقت بخیر
    ببخشید اگه سوالم رو جای نامناسبی میپرسم
    میخواستم اگه ممکنه در مورد این بهم بگید که آیا میشه از یه دانشگاه سطح پایین تر تو یه کشور سطح پایین تر پذیرش گرفت ، و حین تحصیل انصراف داد و تو یه دانشگاه اروپایی ادامه تحصیل داد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام دوستان.من از دانشگاه تورین پذیرش مستر دارم و اینکه الان متوجه شدم کورس ارائه شده به صورت (blended (on campus and e-learningهست.چون قصد من پذیرش دکترا از یک دانشگاه معتبره میترسم مدرک این دانشگاه به خاطر اینکه فقط 4 ماهش حضوری هست و بقیه به صورت انلاین ارائه میشه معتبر نباشه و منو با مشکل مواجه کنه.ممنون میشم اگر کسی تجریه داره منو راهنمایی کنه.
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

Junior Member

سلام ببخشید من 17 سالمه و رشته ریاضی فیزیک درس میخونم( یازدهم نظام جدیدم) و سال اینده دیپلم میگیرم( معدل پارسالم 18.58 بوده) هنوز ازمون تافل یا ایلتس ندادم ولی مطمئنم میتونم نمره ی خوبی بگیرم.پارسال تو زمینه ی طراحی صنعتی یه پر.ژهی موفق داشتم که به خوارزمی دانش اموزیم رفت و بهم پیشنهاد شد که به شرکت های مختلم ارائش کنم. طراحی م بد نیس ولی از اونجایی که رشته مم ریاضیه هیچ تحصیلات اکادمیکی در زمینه هنر نداشتم ولی به هنر علاقه دارم و خیلی مشتاقم که برای لیسانسم بورس بگیرم. و تاجایی هم که متوجه شدم باید از طریق استادها این کارو بکنم. لطفا راهنماییم کنید که به چه مدارکی نیاز دارم و باید چی کار کنم؟ اصن امکان پذیر هست چنین چیزی؟؟ خیلی ممو میشم راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

با سلام
    من ارشد صنایع غذایی هستم و نیاز به اطلاعات برای اپلای دکترا یا حتی ارشد از یکی از دانشگاههای امریکا را دارم
    لطفأ در مورد زبان و نحوه اپلای راهنماییم کنبد
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)