صفحه 82 از 99 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوستان. الان اواخر اوریل هستیم. من از چندین دانشگاهی که اپلای کردم فقط جواب 4 تاش اومده( هم پذیرش و هم ریجکت). 9 تا دانشگاه جوابش نیومده. آیا ایمیل زدم به admission office تاثیری در اعلام نتیجه داره یا اونها فرآیند خودشون رو انجام میدن ؟ البته ایمیل زدم به بعضی ها گفتن under review هست.

ممکنه دانشجو های خارجی رو که اپلای کردن یادشون رفته باشه؟
    ویرایش توسط Mechatronic : April 24th, 2018 در ساعت 12:09 PM دلیل: ترکیب دو پست

ApplyAbroad Superstar

سلام دانشگاهها در چه کشورهایی هستند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

آمریکا و یه دونه هم کانادا

سلام دوستان. الان اواخر اوریل هستیم. من از چندین دانشگاهی که اپلای کردم فقط جواب 4 تاش اومده( هم پذیرش و هم ریجکت). 9 تا دانشگاه جوابش نیومده. آیا ایمیل زدم به admission office تاثیری در اعلام نتیجه داره یا اونها فرآیند خودشون رو انجام میدن ؟ البته ایمیل زدم به بعضی ها گفتن under review هست.

من هفته پیش دوبار به دانشگاه ساسکاچوان ایمیل زدم، دقیقا تو همین وضعیت که شما گفتین. بالاخره دیروز جواب ایمیلم رو دادن که شما ریجکت شدین و ما یادمون رفته آپدیت کنیم اپلیکیشنتونو. الان هم که وارد صفحه م تو این دانشگاه میشم، همچنان وضعیت پرونده complete ready for review هست نه مثلا rejected یا closed یا هر چیز دیگری که نشونه پیشرفت خاصی در پرونده باشه. ایمیل رسمی ریجکت هم نگرفتم برخلاف آلبرتا، فقط ایمیل خودم رو جواب دادن.

ApplyAbroad Superstar

سلام قاعدتا نباید "
    یادشون رفته باشه"
    ولی همیشه استثا هست و اشتباهات کادر اداری هر جایی امکان دارد.اگر هم سهل انگاری شده باشد به ایمیل پیگیری شما دیگر باید حتما جواب بدهند. به نظرم تماس بگیرید و بخواهید شما را از نتیچه و تصمیمات تا تاریخ فعلی مطلع کنند. موفق باشید
    آمریکا و یه دونه هم کانادا

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

از اونجایی که رشته ام در اسکیل ورکر امتیاز پایینی دارد تصمیم گرفتم برای دکتری دوم اقدام کنم ااما شنیدم اساتید خیلی سخت برای دکتری دوم پذیرش می دهند. بنابراین تصمیم گرفتم با مدرک ارشدم اقدام کنم اما اینکه بهشون بگم ارشد هستم و مدرک دکتری را ندارم کار درستی هست یا نه رو نمیدونم دقیقا از چه راهی ورود داشته باشم از طرفی فاند هم برام خیلی مهم هست. اگر کسی تجربه مشابه من رو داره ممنون میشم در اختیارم بزاره

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام دوستان. من یه سوال کلی دارم. من دانشجوی ارشدم، مبخوام ارشد رو انصراف بدم و باز به ارشد اپلای بدم. سوال اینه که کلاً مسئله انصراف از یه مقطع و اپلای واسه همون مقطع مشکل داره؟
    تو فرایند اپلای یا ویزا و .... گیر نمیدن؟ نمیگن تو دانشجوی ارشدی چرا دوباره واسه ارشد اپلای میدی؟

و اگه مشکلی داره از کدوم طرف؟ اگه ادمیشن آفیس دانشگاه مقصد گیر میده، میتونیم تو رزوممون اصلا حرفی از ارشد نزنیم ...... اگه خود استاد گیر میده، اونو راستشو میگیم، میگیم تو این دانشگاه امکانات واسه تحقیق وجود نداشته، واسه همین میخوام بیام اون دانشگاه ....... ولی اگه سفارت یا وزارت علوم یا وزارت امور خارجه گیر بده، اونو نمیدونم چی کار میشه کرد ....... کسی اطلاع داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام

من مدرکم ارشد هست و تافل و جی ار ای ندارم. به خاطر سابقه پژوهشیم بهم پیشنهاد "Rese‌arch Fellow" شده از یکی از بیمارستان/دانشگاهای امریکا برای دو سال - سالی $25k. سوالم این هست ایا برای ویزا مدرک زبان خواهند خواست ازم؟؟

سلام دوستان
    فرومی پیدا نکردم راجع به این موضوع

در مورد بورسیه های اروپا مثل برنامه Horizon 2020، Marie Curie، Erasmus Mundus و ... کسی اطلاعاتی داره؟
    شنیدم فاندی که این برنامه ها میدن خیلی عالیه... درسته؟

سلام. من برای دکترای برق چند تا دانشگاه آمریکا و یه دونه کانادا اپلای کردم. بعضی ها پذیرش و بعضی ها هم ریجیکت شدم. الان هفت تا دانشگاه مونده که جواب ندادن. ایمیل زدم گقتن under review هست . به نظرتون چرا اینقدر دیر تصمیم میگیرن؟ دیگه یه تصمیم گرفتن اینقدر زمان لازم نداره که. الان 18 می هست. بحث ویزا رو هم پیش رو دارم. برای اون دانشگاه کانادا که اپلای کردم نوشته اپلای شما یه مرحله رفته جلو و شما باید یه Advisor برای خودت پیدا کنی. ایمیل می زنم به استادا جواب نمی دن. به نظرتون الان دانشجو میگیرن یا تا حالا دانشجو هاشون رو گرفتن؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)