صفحه 84 از 99 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام خیلی ممنون میشم کمکم کنید 17 سال دارم . امسال باید کنکور بدم . فاقد مدرک زبان . علاقه بسیار شدید به تحصیل درخارج کشور اما راهش رو نمی دونم . میشه بگید باید چه کار کنم ؟ دلم میخواد برم کانادا درس بخونم اما نمی دونم کالج فرقش با دانشگاهشون چیه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminzf88 نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون میشم کمکم کنید 17 سال دارم . امسال باید کنکور بدم . فاقد مدرک زبان . علاقه بسیار شدید به تحصیل درخارج کشور اما راهش رو نمی دونم . میشه بگید باید چه کار کنم ؟ دلم میخواد برم کانادا درس بخونم اما نمی دونم کالج فرقش با دانشگاهشون چیه ؟
    کالجهای کانادا دوره های فوق دیپلم و بعشا لیسانس های حرفه ای ارائه میدن. دانشگاههای کانادا مثل ایران دوره های لیسانس، ارشد و دکترا.
    برای دانشگاه باید مدرک زبان، معدل پیش دانشگاهی بالا (بسته به رشته و دانشگاه موردنظرتون اقلا 16 و معمولا بالاتر) داشته باشید و بتونید هزینه ای در حد لااقل 30-40 هزار دلار در سال را تامین کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

شما اول جیبتون رو نگاه کنید و با توجه به اون کشور و دانشگاهتون رو انتخاب کنید بعد نمره زبان مورد نظر رو کسب کنید بعد اپلای کنید

Junior Member

سلام . ببخشید میتونم یکسال با هزینه ی خودم در این کالج تحصیل کنم و سال بعد با کسب نمره های بالا از این کالج به یک دانشگاه خوب بورسیه بگیرم ؟ من 17 سالمه و امسال کنکور دارم . دوست دارم در یک دانشگاه در خارج از کشور تحصیل کنم و و میخوام نهایتا تا پایان امسال برم . شما راه حلی دارید به من بگید . معدلم 18.60 نهایی . حالا منظوم فقط دانشگاه تورنتو نیستا . منظورم یه دانشگاه خوب تو یه کشور خوب ....
    با تشکر
    هزینه اش برای یکسال مشکلی ندارم . می خوام عوضش از سال بعدش با کسب نمره های خوب بتونم بورسیه بگیرم . فقط نمیدونم از چه راهی ؟ چه طوری ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید .

ApplyAbroad Guru

سلام . ببخشید میتونم یکسال با هزینه ی خودم در این کالج تحصیل کنم و سال بعد با کسب نمره های بالا از این کالج به یک دانشگاه خوب بورسیه بگیرم ؟ من 17 سالمه و امسال کنکور دارم . دوست دارم در یک دانشگاه در خارج از کشور تحصیل کنم و و میخوام نهایتا تا پایان امسال برم . شما راه حلی دارید به من بگید . معدلم 18.60 نهایی . حالا منظوم فقط دانشگاه تورنتو نیستا . منظورم یه دانشگاه خوب تو یه کشور خوب ....
    با تشکر
    هزینه اش برای یکسال مشکلی ندارم . می خوام عوضش از سال بعدش با کسب نمره های خوب بتونم بورسیه بگیرم . فقط نمیدونم از چه راهی ؟ چه طوری ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید .
    بورسیه برای لیسانس در کانادا بسیار نادر است. بعضی جوایز و اسکالرشیپ های معدود وجود دارند ولی مبالغشان پایین است و رقابتی هم هستند. نمره های کالج در بورس لیسانس تاثیری نداره.

سلام
    من 22سالمه دانشجوی بیوتکنولوژی هستم اما میخام انصراف بدم وسال دگ برم رم ایتالیا واسه داروسازی به زبان انگلیسی
    میدونم که باید ایلتس بگیرم و تو ازمون imatشرکت کنم
    ولی اصلاااااا نمیدونم از چه طریقی باید واسه ازمون و پذیرش و ازونور بورسیه استانی اقدام کنم و این فرایندها چقدر زمان و هزینه میبره و چه زمانی باید اقدام کنم
    ایا میشه به شرکت ها و موسسات مهاجرتی اعتماد کرد؟ اگر اره کدوم شرکت در زمینه ی کشور ایتالیا فعالیت میکنه و رزومه کاری خوبی داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام .بنده 30 ساله هستم . با مدرک لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه آزاد، میخوام رشه ی داروسازی در آلمان رو بخونم، لطفا راهنماییم کنید. من میتونم برای ارشدشیمی پذیرش بگیرم و برم کالج زبان آلمانی و اونجابرای دروسازی اقدا کنم؟ شرایط ویزا چطور هست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering in UMZ

سلام دوستان .. من الان ترم اخر کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی هستم...و اینکه الان یه 5ماهی میشه دارم برا ایلتس میخونم که بتونم تا 3 ماه دیگه 6.5 یا 7 بیارم... یه سوالی واقعا ذهن منو این روزا درگیر کرده اینکه با توجه به اینکه معدلم پایینه (15.40) برا ارشد بخونم و معدلمو بالا بکشم و چنتا مقاله اماده کنم بعد اپلای کنم یا اینکه با همین معدل و یه مقالهISI و زبان 6.5 یا 7 بعد اپلای کنم ؟ (کشوری که دوس دارم کانادا یا استرالیا هست)

Junior Member

سلام دوستان. نمره ی زبان آیلتس یا تافل چقد ضروریه برای پذیرش گرفتن؟ من چند تا دانشگاه رو دیدم که برای اپلای آنلاین جزء مدارکی که نیاز بود نمره زبان نبود.مثلا کاور لتر، مدارک دانشگاهی و ریز نمرات جزء مواردی بود که باید فرستاده میشد .میخوام بدونم در مراحل بعد نیاز هست یا بدون مدرک زبان هم امکان گرفتن پذیرش هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام. دوستان یک سوال داشتم اینکه من تصمیم گرفتم برای مستر مجدد اقدام کنم ولی استادا پوزیشن نداشتن توی کشور کانادا. حالا من میتونم بدون پیدا کردن استاد برای مستر مجدد اقدام کنم و ریجکت نشم؟؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)