صفحه 85 از 99 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام کمک استاد تا مرحله دریافت پذیرش موثر است د رحالیکه ریجکت شدن مساله ویزایی است که چه با استاد پذیرش گرفته باشید چه بدون کمک استاد دخالتی در تصمیم سفارت برای صدور ویزا ندارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sinako نمایش پست ها
    سلام. دوستان یک سوال داشتم اینکه من تصمیم گرفتم برای مستر مجدد اقدام کنم ولی استادا پوزیشن نداشتن توی کشور کانادا. حالا من میتونم بدون پیدا کردن استاد برای مستر مجدد اقدام کنم و ریجکت نشم؟؟ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون. ولی من منظورم ریجکت شدن ویزا نیست . منظورم اینه که ارشد هم مثل دکترا باید استاد پیدا کنم و وقتی استاد اوکی داد اپلای کنم توی دانشگاه های کانادا؟؟ یا فقط اپلای کنم کافیه؟؟ با تشکر

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

ممنون. ولی من منظورم ریجکت شدن ویزا نیست . منظورم اینه که ارشد هم مثل دکترا باید استاد پیدا کنم و وقتی استاد اوکی داد اپلای کنم توی دانشگاه های کانادا؟؟ یا فقط اپلای کنم کافیه؟؟ با تشکر
    توی کانادا
    As long as
    شما استاد دارین
    در واقع پذیرشه رو گرفتین.
    استاد پیدا کنین.
    بدون استاد واقعا پولتون هدر میره همین یه هفته قبل یکی از دخترا دوباره خبر داد که دوستش بدون پیدا کردن استاد اپلای کرده و ریجکت شده.
    پشت این قضیه یه منطق هم هست برای کاناداییا.
    اگه دوست داشتین بگین، براتون توضیح میدم.
    برای همینه میگم استاد پیدا کنین.
    موفق باشی دوست خوبم.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Superstar

سلام عذرخواهی میکنم من متوجه منظور شما دقیقا نشده بودم. برگشت به سوال: ببینیددو قاعده هست یکی روی کاغذ یکی روی زمین Rules on the ground منظورم هست(حالا اگر مثل قدیمها میز نبود و کاغذ روی زمین باشد چه میشود؟). روی کاغذ به نظر می اید میشود بدون استاد اقدام کرد و بررسی عادلانه میشود و ... ولی واقعیت این است که وقتی استادی تایید اولیه میدهند اپلیکشن خیلی محکم میشود و احتمال گرفتن پذیرش معنی دار بیشتر میشود. من باشم میگردم جایی که استادی حمایت میکنند را پیدا میکنم تا هم در وقت صرفه جویی کرده باشم و هم ریسک یاس بسیار ناخوشایند احتمالی آخر کار را کم کرده باشم. بچه های ایرانی شکر خدا هیجان کم ندارند که این یکی هم از آن سر دنیا و ماورا بحار بخواهد به آن اضافه شود.

HTH موفق باشید

ویرایش توسط susighton : June 21st, 2018 در ساعت 09:19 PM دلیل: مزه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

سلام. دوستان یک سوال داشتم اینکه من تصمیم گرفتم برای مستر مجدد اقدام کنم ولی استادا پوزیشن نداشتن توی کشور کانادا. حالا من میتونم بدون پیدا کردن استاد برای مستر مجدد اقدام کنم و ریجکت نشم؟؟ممنون
    رشته تون چیه؟ مستر تز دار اپلای میکنید یا بدون تز؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام
    دوستان من چون هنرستانی بودم کارشناسی پیوسته ندارم و بعد از کاردانی الکترونیک کارشناسی فناوری اطلاعات گرفته ام
    متاسفانه چون برنامه مشخص نداشتم و در قید و بند اسم و امتیاز دانشگاه نبودم علمی کاربردی شرکت کردم و مدرک کارشناسی ام از اونجاست
    اگر بخواهم برای ارشد به خارج ایران بروم شانسی دارم ؟ بنظر شما امکان گرفتن پذیرش حتی از دانشگاه های اروپایی وجود دارد ؟!
    من برنامه نویس با سابقه هستم و 11 سال سابقه کاری دارم , بنظر شما میشه این مورد بنده رو کمکی کنه ؟!
    چه کشوری رو بهم پیشنهاد میدید که انگلیسی زبان هم باشه ؟ اگر بشود که فاند هم بگیرم خیلی خیلی خوبه که بعید میدونم ....
    با تشکر
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

سلام وقتتون بخير
    بله امكانش هست، اگر مهندسي هستين ميتونين براي Meng كه بدون تز هستش و نيازي به پيدا كردن سوپروايزر نداره اپلاي كنين
    موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

نه مشکلی پیش نمیاد، فقط هزینه های اپلایتون بیشتر میشه بدون اینکه احتمال پذیرفته شدنتون بره بالا. اگه یه رشته ی مشخص رو انتخاب کنین و برای اقدام روش تمرکز کنین احتمال اینکه زودتر پوزیشن گیر بیارین بیشتر میشه.

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام. دوستان کسی میتونی اطلاعات مربوط به نتایج پذیرش بچه ها رو در قالب اکسل اینجا قرار بده؟ توی خود بخش نتایج پذیرش امکان ***** کردن وجود نداره و یکم سخته که از بین اونهمه نتیجه چیزایی که میخوام رو پیدا کنم. مرسی

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

با سلام خدمت تمامی دوستان و تشکر بابت مطالب بسیار مفید این وب سایت
    در مورد تاثیر وضعیت تاهل در شانس پذیرش برای دکتری با فاند از کشورهای اروپایی و کانادا سوالی دارم
    با سرچی که در اینترنت کردم و همچنین خواندن مطالب این سایت متوجه شدم که تقریبا همه جا گفته شده که تاهل تاثیری در رابطه با شانس پذیرش ندارد
    آیا این نکته واقعا صحت دارد ؟ ممکن هست که این شرایط برای سال های گذشته بوده در حال حاضر شرایط متفاوت هست ؟
    علت این سوال من این هست که به تازگی استادی از فرانسه تایید داده بود و در حال پر کردن فرم ها بودیم ولی به محض این که متوجه موضوع تاهل شد گفت که گرفتن ویزا برای همسر در فرانسه بسیار دشوار است و ما در حال حاضر برای یک کیس مشابه دچار مشکل هستیم و دیگر به ایمیل ها پاسخی نداد !!!!
    ممنون میشم من را راهنمایی کنید که ایا این موضوع فقط مربوط به فرانسه هست ؟ یا کشور های دیگری هم با تاهل برای پذیرش دکتری با فاند مشکل دارند ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)