صفحه 86 از 99 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Senior Member

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_emam_2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان و تشکر بابت مطالب بسیار مفید این وب سایت
    در مورد تاثیر وضعیت تاهل در شانس پذیرش برای دکتری با فاند از کشورهای اروپایی و کانادا سوالی دارم
    با سرچی که در اینترنت کردم و همچنین خواندن مطالب این سایت متوجه شدم که تقریبا همه جا گفته شده که تاهل تاثیری در رابطه با شانس پذیرش ندارد
    آیا این نکته واقعا صحت دارد ؟ ممکن هست که این شرایط برای سال های گذشته بوده در حال حاضر شرایط متفاوت هست ؟
    علت این سوال من این هست که به تازگی استادی از فرانسه تایید داده بود و در حال پر کردن فرم ها بودیم ولی به محض این که متوجه موضوع تاهل شد گفت که گرفتن ویزا برای همسر در فرانسه بسیار دشوار است و ما در حال حاضر برای یک کیس مشابه دچار مشکل هستیم و دیگر به ایمیل ها پاسخی نداد !!!!
    ممنون میشم من را راهنمایی کنید که ایا این موضوع فقط مربوط به فرانسه هست ؟ یا کشور های دیگری هم با تاهل برای پذیرش دکتری با فاند مشکل دارند ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما
    شاید فرانسه این مشکل رو داره
    تا جایی که میدونم برای سوئد، اتریش یا آلمان می تونید همزمان درخواست ویزا بدید
    کانادا هم با این موضوع هیچ مشکلی نداره

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی میتونی اطلاعات مربوط به نتایج پذیرش بچه ها رو در قالب اکسل اینجا قرار بده؟ توی خود بخش نتایج پذیرش امکان ***** کردن وجود نداره و یکم سخته که از بین اونهمه نتیجه چیزایی که میخوام رو پیدا کنم. مرسی
    از این لینک استفاده کنید:

https://www.applyabroad.org/forum/ad....php?do=search

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري دوم يا پست داك

سلام اگه تو رزومه ننویسم که دکترا دارم مشکلی پیش میاد؟ اون دوره ای که دکترا خوندم را بنویسم ریسرچر بودم در همون موسسه.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوالی درباره دکتری دوم داشتم. اگر کسی در ایران دانشجوی دکتری باشه و بخواد برای دکتری دوم خارج از کشور اقدام کنه آیا شانس گرفتن ویزا سختتر می شه؟ من توی مطالبی که دوستان گذاشته بودن دیدم که نوشتن باید یک دلیل منطقی برای مجاب کردن مصاحبه کننده سفارت آورده بشه تا ویزا بده. می شه دقیقا بگید این دلیل منطقی چی هست و چطور باید طرف رو متقاعد کرد که موضوع دکتری دوم مشکل ساز نشه؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

سلام لطفا اگه فروم اشتباهی رو‌انتخاب کردم، فروم مربوطه رو‌بهم معرفی کنین...
    من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست از دانشگاه غیرانتفاعی بینالود مشهد دارم...معدلم ۱۸.۰۳ هست و یک مقاله کنفرانسی (پوستر) دارم...
    سطح زبانم متوسطه و دارم می خونم...
    هیچ کاری واسه گرفتن مدرک و‌ترجمه و انتخاب دانشگاه و ایمیل به استاد و رزومه و ... انجام ندادم....
    قصدم این بود که تا مهر فشرده زبان بخونم و واسه ابان ازمون بدم و بعد کارهای دانشگاهی رو انجام بدم....
    به نظرتون چطوری کارهامو اولویت بندی کنم که از ددلاین ها و تماس با اساتید عقب نمونم؟؟
    اخه تا اسپیکینگ و رایتینگم خوب نشه که نمیتونم توجه اساتید رو‌جلب کنم درسته؟
    لطفا یه مشاوره کلی به من بدین تا از سردرگمی نجات پیدا کنم
    و اگر امکانش هست لطفا بگین پروسه اماده سازی مدارکم حدودا چند ماه طول میکشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوالی درباره دکتری دوم داشتم. اگر کسی در ایران دانشجوی دکتری باشه و بخواد برای دکتری دوم خارج از کشور اقدام کنه آیا شانس گرفتن ویزا سختتر می شه؟ من توی مطالبی که دوستان گذاشته بودن دیدم که نوشتن باید یک دلیل منطقی برای مجاب کردن مصاحبه کننده سفارت آورده بشه تا ویزا بده. می شه دقیقا بگید این دلیل منطقی چی هست و چطور باید طرف رو متقاعد کرد که موضوع دکتری دوم مشکل ساز نشه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط starmax نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم
    مقدار زیادی بسته به موضوع پروژه قبلی و جدید و لینک آنها و دلیلی مبنی بر ادامه تحقیق در فیلدی نزدیک ولی نه یکسان با فیلد قبلی که به دلایلی می تواند به میزان قابل ملاحظه ای به پیشرفت اکادمیک فرد کمک کند می تواند تا حدودی کمک کننده باشد. البته همانطور که فتید همیشه مستر دوم دکتری دوم و نظایر آن این مساله را دارد که توجیه انجام آن جدا از مساله ویزا هم مناقشه برانگیز است و به همان میزان قانع شدن فرد ثالث (آفیسر سفارت) هم می توان سخت تر باشد با اینحال غیر ممکن نیست. باید شرایط دقیقتر موضوعات رشته و دلایل منطقی این اقدام به اندازه کافی جذاب باشد که بتوان آنرا برای فرد دیگری توجیه نمود که هدف واقعی ادامه تحصیل اکادمیک و نه چیز دیگری است. سن، موقعیت شغلی، پوزیشن فرد و تای فرد به کشور اولیه نیز تعیین کننده است. تاپیکهای ویزا را مرور کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام. توی ددلاین دانشگاه این تاریخ ها اومده. میخواستم بدونم ددلاین آپلود مدارک توی فوریه برای کدوم تاریخ هست؟ فکر کنم ۱ اکتبر باشه درسته؟
    September intake February intake
    Deadline completed application with all the required uploads submitted via Osiris 1 May 1 October
    Deadline for accepting Offer of Admission (after admission) 1 June 15 November**
    Deadline to submit the final certified photocopies * 1 September 1 February

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام. من پارسال از سه تا دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم. به نظرتون امسال این موضوع را در رزومه ام بزنم. اینکه پذیرش گرفتم تاثیر مثبت داره؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام در رزومه شاید دکر این مساله کابردی نداشته باشد ولی در مکاتباتی که برای دریافت فاند و کمک مالی میکنید به نظرم حداقل بی ضرر است. چون نشان میدهد وجود فاند برای شما ضروری و مهم است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. من پارسال از سه تا دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم. به نظرتون امسال این موضوع را در رزومه ام بزنم. اینکه پذیرش گرفتم تاثیر مثبت داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)