صفحه 88 از 99 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام. من لیسانس مهندسی علوم و صنایع غذایی از دانشگاه ازاد دارم سطح زبانم 6.5 هست میخوام برای ارشد تغذیه یا بیوشیمی در کانادا اقدام کنم ولی نمیدونم با بیس صنایع غذایی میتونم تو دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم یا نه؟ و اینکه بازار کار کدوم رشته در کانادا بعد از فارغ التحصیلی بهتره؟

Junior Member

سلام به همه !
    چنتا سوال دارم
    1. موقع پست دفتر چه و اعزام من سرباز میتونم بدون پارتی تعیین کنم که کدام ارگان خدمت کنم ؟ مثلا سپاه یا نیروی دریایی؟
    2 . بعد سربازی می خوام پذیرش بگیرم و برم ، اگه سپاه خدمت کرده باشم ، مشکلی پیش میاد؟
    3. اگه از سپاه پروژه کسری بگیرم چطور ؟این مشکلی برای رفتن ایجاد میکنه با این تحریم ها ؟
    4 . در مورد مهاجرت های غیر تحصیلی ، مثلا کاری یا ... چطور ؟ خدمت در سپاه که با وضعیت الان که تحریم شده چجوریه ؟

سلام‌ میخواستم بپرسم آیا داشتن یک رزومه خوب مثلا معدل بالای ۱۸ از یک دانشگاه معتبر و نمره خوب زبان و داشتن مقاله در ژورنال های معتبر. میتونه تضمین باشه برای رفتن به دانشگاه های خوب (رنک زیر۵۰)

سلام
    من میخواستم ببینم ایا با شرایطی که دارم و ذکر میکنم واستون ایا شانس پذیرش با فاند خوب رو دارم ؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور!؟
    لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل ۱۳.۶۳
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل بدون پایان نامه ۱۷.۸۷ با پایان نامه بالای ۱۸ هستش چون پایان نامه بیست شدم
    ۲ تا مقاله ای اس ای چاپ شده دارم یکی ایمپکت ۵.۸ و دیگری ایمپکت ۴.۶ هر دو توی مجلات معتبر از هلند و در زمینه نانوتکنولوژی و ازمایشگاهی ...
    یک مقاله ای اس ای دیگه هم فعلا سابمیت کردم در زمینه شبیه سازی با برنامه انسیس و فلوئنت در زمینه ام اچ دی
    دو تا مقاله کنفرانسی دارم که ::
    یکیش مقاله کنفرانسی انگلیسی با شبیه سازی توسط برنامه انسیس فلوئنت
    ودیگری مقاله کنفرانس داخلی ازمایشگاهی
    و یسری ویژگی های دیگه.
    مدرک زبان فعلا ندارم اما واسه ایلتس دارم میخونم احتمالا در حدود ۶.۵ بتونم بگیرم تا اواخر تابستون
    شانس پذیرش با فاند خوب دارم؟؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور؟ و از کجا باید شروع کنم لطفا راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان
    بعضی از دانشگاه های اروپا و آمریکای شمالی مشخصاً در بخش language requirement نوشتند : کسانی که لیسانس و فوق لیسانس خودشون رو از دانشگاه های کشورهای نظیر که به زبان انگلیسی تدریس میکنند گرفتند (من هم از هند لیسانس و فوق لیسانس رو گرفتم) از ارائه نمرات تافل و امتحانات مشابه مستثنی هستند.
    حالا به نظرتون برای تافل امتحان بدم یا نه؟ چون حداقل یکی دو ماه طول میکشه تا نمره ی خوبی بگیرم و نتیجه بیاد.
    اگه ادمیشن بگیرم در دریافت ویزا مشکلی پیش نمیاد؟ (زبانم خوبه و دلیل امتحان ندادن رو هم بخاطر مستثنی شدن دارم)

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Javier14 نمایش پست ها
    آقا یه مسلمونی همه مراحل اپلای ارشد رو توضیح بده
    از اول تا آخر
    1-زبان خوندن.
    2-مدارک رو ازاد،تایید و ترجمه کردن.
    3-رشته ،دانشگاه و کشور مورد نظر رو مشخص کردن.
    4-شرایط ادمیشن رو از سایت دانشگاه مورد نظر پیدا کردن.
    5-با توجه به شرایط دانشگاه تافل یا ایلتس گرفتن
    6-با اساتید مکاتبه کردند.
    {توجه * میشه بعضی از قدم ها رو با هم رفت جلو یا پس و پیش کرد. بسته به خودتون داره}
    I am still here. I am alive.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Saleh__njf نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم ببینم ایا با شرایطی که دارم و ذکر میکنم واستون ایا شانس پذیرش با فاند خوب رو دارم ؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور!؟
    لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل ۱۳.۶۳
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل بدون پایان نامه ۱۷.۸۷ با پایان نامه بالای ۱۸ هستش چون پایان نامه بیست شدم
    ۲ تا مقاله ای اس ای چاپ شده دارم یکی ایمپکت ۵.۸ و دیگری ایمپکت ۴.۶ هر دو توی مجلات معتبر از هلند و در زمینه نانوتکنولوژی و ازمایشگاهی ...
    یک مقاله ای اس ای دیگه هم فعلا سابمیت کردم در زمینه شبیه سازی با برنامه انسیس و فلوئنت در زمینه ام اچ دی
    دو تا مقاله کنفرانسی دارم که ::
    یکیش مقاله کنفرانسی انگلیسی با شبیه سازی توسط برنامه انسیس فلوئنت
    ودیگری مقاله کنفرانس داخلی ازمایشگاهی
    و یسری ویژگی های دیگه.
    مدرک زبان فعلا ندارم اما واسه ایلتس دارم میخونم احتمالا در حدود ۶.۵ بتونم بگیرم تا اواخر تابستون
    شانس پذیرش با فاند خوب دارم؟؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور؟ و از کجا باید شروع کنم لطفا راهنماییم کنید
    بله شانس داری قطعا.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    توی کانادا
    As long as
    شما استاد دارین
    در واقع پذیرشه رو گرفتین.
    استاد پیدا کنین.
    بدون استاد واقعا پولتون هدر میره همین یه هفته قبل یکی از دخترا دوباره خبر داد که دوستش بدون پیدا کردن استاد اپلای کرده و ریجکت شده.
    پشت این قضیه یه منطق هم هست برای کاناداییا.
    اگه دوست داشتین بگین، براتون توضیح میدم.
    برای همینه میگم استاد پیدا کنین.
    موفق باشی دوست خوبم.
    اگه بشه توضیح بدید چرا باید استاد پیدا کنیم توی مقطع ارشد. ممنون میشم.
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    اگه بشه توضیح بدید چرا باید استاد پیدا کنیم توی مقطع ارشد. ممنون میشم.
    در بسیاری از دانشگاههای کانادا بخصوص در رشته های مهندسی و علوم به شما پذیرش نمیدهند تا موقعی که یکی از استادها سرپرستی تز شما را قبول کنه و به شما فاند بده. در نتیجه پیدا کردن استاد در این رشته ها برای پذیرش لازم است. البته این در مورد همه رشته ها نیست و در بسیاری رشته های دیگر کمیته پذیرش تصمیم میگیره.

سلام. دوستان من الان شاغل هستم و بیشتر از یه سال هست که پروسه زبان و اپلای رو شروع کردم. این اواخر واقعا احساس میکنم که دیگه وقت کم میارم و خستگی کار نمیذاره رو اپلای و زبان تمرکز کنم. مدارکم رو ترجمه کردم و اماده هست و سی وی رو هم نوشتم. میخام تا دو سه ماه آینده آیلتس رو به نتیجه برسونم انشالا.
    خودم قصد دارم با محل کار صحبت کنم و یه مرخصی دو سه ماهه بگیرم یا کلا از سر کار بیام بیرون.
    فقط چیزی که فکرم رو درگیر کرده اینه که ظاهرا در طی سال ددلاین خاصی هست برای اپلای و پذیرش.
    الان به نظرتون این موقع از سال مرخصی بگیرم به صلاحه؟ منظورم اینه یه وقت اینطوری نشه که بمونم برای ددلاین بعدی و چند ماه مجبور شم بیکار بشینم.
    در کل این بحث ددلاین و مدیریت زمان برای پذیرش رو توضیح بدید ممنون میشم
    فعلا دانشگاه یا کشور خاصی مد نظرم نیست. یعنی هر جا از اروپا یا کانادا یا استرالیا باشه اپلای میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)