صفحه 89 از 99 نخستنخست ... 397980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام من یه سوالی در رابطه با شرایط اقامت و ورود به خارج از ایران دارم .....آیا بسیج فعال بودن میتونه باعث مشکل بشه ؟ تا چه میزان ؟ودر چه کشور هایی؟

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در بسیاری از دانشگاههای کانادا بخصوص در رشته های مهندسی و علوم به شما پذیرش نمیدهند تا موقعی که یکی از استادها سرپرستی تز شما را قبول کنه و به شما فاند بده. در نتیجه پیدا کردن استاد در این رشته ها برای پذیرش لازم است. البته این در مورد همه رشته ها نیست و در بسیاری رشته های دیگر کمیته پذیرش تصمیم میگیره.
    تو رشته های انسانی هم حتما باید استاد پیدا کرد؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-دانشگاه نوشیروانی بابل

سلام دوستان
    من شهریور 99 فارغ التحصیل میشم میخواستم بپرسم که از لحاظ زمانی بهتر هست که برای فال 2021 اپلای کنم یا اسپیرینگ 2021؟؟(با فرض اینکه تا خرداد 99 نمرات زبان رو داشته باشم)

Junior Member

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    سوالی داشتم ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معدن - مکانیک سنگ هستم. تا بهمن ماه فارغ التحصیل میشم. 29 سالمه. معدل کارشناسی 13/01 و معدل ارشدم 15/96 هست. یک مقاله علمی - پژوهشی دارم و یک مقاله ISI. مدرک زبان ندارم. اما دو کتاب ترجمه کردم و چاپ شده. دو سال هم سابقه کار در آموزش و پرورش دارم. میخواستم ببینم آیا امکان اخذ بورسیه کامل هست؟ برای مقطع دکترا یا ارشد هیچ فرقی نداره. کدوم کشور راحت تر و کم هزینه تر هست؟

ممنون از همه دوستان.

سلام دوستان..میشه لطفا برداشتتون رو از این موارد که در سایت دانشگاه نوشته بود ذکر کنین؟ با سپاس فراوان

2.2 In addition, to be accepted for enrolment in a Doctor of Philosophy candidature on the basis of Prior Published Work, an applicant must have:

i. completed their qualification under 2.1.i at least three years before their application for candidature for this degree, and
    ii. spent at least three years following conferral of the qualifying award substantially engaged in the practice and study of the discipline or related discipline, and
    iii. satisfied the University that there is a prima facie case that their prior published work meets the requirement for admission to the award.

سلام، دوستان من مدرک ارشد رو تابستان 2020 می تونم از یکی از دانشگاه های آمریکا اخذ کنم. آیا می تونم برای Fall 2020 برای دکتری اپلای کنم؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام، دوستان من مدرک ارشد رو تابستان 2020 می تونم از یکی از دانشگاه های آمریکا اخذ کنم. آیا می تونم برای Fall 2020 برای دکتری اپلای کنم؟ مرسی
    دوستان ممنون می شوم پاسخ این سوال رو بدین. اظطراری است. ممنون

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان ممنون می شوم پاسخ این سوال رو بدین. اظطراری است. ممنون
    دوست عزیز من نظر خودم رو میدم بقیه دوستان هم راهنمایی میکنند
    بلی میتونید. در زمان ارسال مدارکتون به دانشگاه لزومی نیست که حتما فارغ التحصیل شده باشید. شما در واقع میتوانید در حین شروع تحصیل و یا حتی بعد از آن دانشنامه را به دانشگاه تسلیم نمایید.
    پیروز باشید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان. من کارشناسی ارشد مهندسی دارم و آیلتس 6.5 دارم. سوالی برام پیش اومده ممنون میشم دوستان باتجربه جواب بدهند
    داشتن مدرک جی آر ای حتما برای دانشگاههای آمریکا واجب است؟
    اگر بلی، با توجه به اینکه ددلاینها خیلی نزدیکه و وقتی نمونده، حداقل وقت برای آماده سازی آزمون جهت کسب یک نمره قابل قبول چقدر است؟ (چون من اصلا با این آزمون آشنا نیستم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کارشناسی ارشد مهندسی دارم و آیلتس 6.5 دارم. سوالی برام پیش اومده ممنون میشم دوستان باتجربه جواب بدهند
    داشتن مدرک جی آر ای حتما برای دانشگاههای آمریکا واجب است؟
    اگر بلی، با توجه به اینکه ددلاینها خیلی نزدیکه و وقتی نمونده، حداقل وقت برای آماده سازی آزمون جهت کسب یک نمره قابل قبول چقدر است؟ (چون من اصلا با این آزمون آشنا نیستم)
    بله برای بیشتر دانشگاه های تاپ لازمه جی آر ای.
    من فکر میکنم مدت زمان آمادگی به سطح زبانتون بر میگرده، اگه زبانتون متوسط رو به بالا باشه تقریبا 3 ماه واسه گرفتن نمره خوب کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)