صفحه 90 از 99 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوستان،
    حدود 10 روز پیش برای من از طرف graduate office ایمیلی اومد که توی اون نوشته بود که بهم پیشنهاد admission توی کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی دانشگاه Windsor داده شده و بهم تا 18 فوریه وقت داده بود که تایید کنم که پیشنهادشون رو قبول می کنم یا نه.
    ولی دیروز برام یه ایمیل اومد که توش نوشته بود که دوباره اپلیکیشنم رو بردن برای بررسی و از حالت پذیرفته شده خارجم کردن و الان زده "in progress" !
    میخواستم بدونم هیچکدوم از شما اینجور تجربه ای داشتین و اینکه فکر میکنید دلیلش چی می تونه باشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط taima نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    حدود 10 روز پیش برای من از طرف graduate office ایمیلی اومد که توی اون نوشته بود که بهم پیشنهاد admission توی کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی دانشگاه Windsor داده شده و بهم تا 18 فوریه وقت داده بود که تایید کنم که پیشنهادشون رو قبول می کنم یا نه.
    ولی دیروز برام یه ایمیل اومد که توش نوشته بود که دوباره اپلیکیشنم رو بردن برای بررسی و از حالت پذیرفته شده خارجم کردن و الان زده "in progress" !
    میخواستم بدونم هیچکدوم از شما اینجور تجربه ای داشتین و اینکه فکر میکنید دلیلش چی می تونه باشه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز

من چنین تجربه ای شخصا نداشته ام ولی با اطمینان بالا میتوانم علت ان را بگویم: گیجی کارمند ادمیشن!

پیشنهاد میکنم که تلفن بزنید _در این جور دسته گلها معمولا به ایمیل جواب نمیدهند_ و مساله را سوال بفرمائید.
    اگر با استادی در تماس هستید ایشان را هم در جریان بگذارید.

اگر هم قصد پذیرفتن آفر را دارید نامه دوم را نادیده بگیرید و اقدام بفرمائید. نهایت انها مجبورند پوزیشنشان را توضیح بدهند.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام ببخشید یه سوال دارم.ممنون میشم راهنماییم کنین.من لیسانس مهندسی عمران نقشه برداری با مدل14و آیلتس 7.5 دارم.دانشگاهی در کانادا میشناسید که بااین معدل بشه برای ارشد پذیرش گرفت.برای رشته خودم یا مدیریت.در ضمن gmatهم لازم نباشه برای مدیریت.خیلی ممنون

سلام
    من داوطلب کنکور 99 در رشته تجربی ام و با توجه به سطح درسی که دارم میتونم رتبه دو یا سه رقمی کسب کنم، با این رتبه امکان بورسیه شدن رو در دانشگاه های معتبر آلمان یا دانمارک و.. دارم؟؟
    لطفا شرایط و مدارک رو کامل برام توضیح بدید، تازه عضو شدم و بلد نبودم تایپیک بزنم

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر. من الان 24 سالم هست و دیپلم دارم ( انصراف از فوق دیپلم ) خیلی وقت بود که به رشته و شغل بازی سازی ( game design and development ) علاقه دارم اما الان تصمیم گرفتم واسه ی تحصیل در این رشته اقدام کنم !
    من مجبورم 2 سال رو برم سربازی و حدودا 1 سال رو ادامه ی فوق دیپلمم رو بخونم چون تعداد کمی واحد مونده تا مدرک رو بگیرم و همچنین مدرک IELTS . سربازی و این مدرک ها تقریبا 3 سال به سنم اضافه میکنه و من توی 27 سالگی میتونم از کشور خارج شم .
    سوالم از شما دوستان عزیز این هست که این امکان برای من وجود داره که بتونم ویزای تحصیلی برای کارشناسی رو بگیرم ؟؟؟ پذیرش رو مطمن هستم میتونم بگیرم ( چون رشته ی خاصی هستش ) فقط خیلی خیلی این سنم منو نگران میکنه که ریجکت کنن واسه ویزا ..
    در رابطه با کشور و دانشگاه مقصد هم به دلیل این شرایطی که دارم هرجایی که بدونم قبولم میکنن میرم !!
    با چندتا ازا ین موسسات ازام دانشجو که صحبت کردم بعضی هاشون میگفتن واسه هلند میشه اقدام کرد . بعضی هاشون گفتن نمیشه . کلا میگفتن جواب قطعی نیستش 50 50 هست !
    خیلی خیلی ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه .

Junior Member

سلام
    دوستان من در حال اپلای برای دانشگاه USC برای مقطع ارشد بیوشیمی هستم. ددلاین توی سایت دانشگاه 1 آوریل هست و نوشته مدارکی که بعد از این تاریخ برسن کیس به کیس بررسی میشن و عنوان کرده کسانی که زودتر اپلای کردن شانس بیشتری برای پذیرش دارن. با توجه به وضعیت کرونا و تعطیلی دانشگاهها من مدارک دانشگاهی و نمره تافلم الان اماده نمیشه. بنظرتون بقیه مدارک و توصیه نامه اساتید رو بفرستم یا کلا بی خیال بشم؟

با توجه به اینکه اغلب دانشگاهها ددلاینشون برای فال 2020 سر رسیده این جز معدود گزینه هایی هست که میتونم امسال اپلای کنم
    البته برای تافل بهشون گفتم که ماه اینده امتحان میدم، گفتن بعد از رسیدن نمره تافل مدارک شما ریویو میشه . دیگه روم نشد بگم مدارک تحصیلیم رو هم از دانشگاه نگرفتم هنوز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_ja نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. من الان 24 سالم هست و دیپلم دارم ( انصراف از فوق دیپلم ) خیلی وقت بود که به رشته و شغل بازی سازی ( game design and development ) علاقه دارم اما الان تصمیم گرفتم واسه ی تحصیل در این رشته اقدام کنم !
    من مجبورم 2 سال رو برم سربازی و حدودا 1 سال رو ادامه ی فوق دیپلمم رو بخونم چون تعداد کمی واحد مونده تا مدرک رو بگیرم و همچنین مدرک IELTS . سربازی و این مدرک ها تقریبا 3 سال به سنم اضافه میکنه و من توی 27 سالگی میتونم از کشور خارج شم .
    سوالم از شما دوستان عزیز این هست که این امکان برای من وجود داره که بتونم ویزای تحصیلی برای کارشناسی رو بگیرم ؟؟؟ پذیرش رو مطمن هستم میتونم بگیرم ( چون رشته ی خاصی هستش ) فقط خیلی خیلی این سنم منو نگران میکنه که ریجکت کنن واسه ویزا ..
    در رابطه با کشور و دانشگاه مقصد هم به دلیل این شرایطی که دارم هرجایی که بدونم قبولم میکنن میرم !!
    با چندتا ازا ین موسسات ازام دانشجو که صحبت کردم بعضی هاشون میگفتن واسه هلند میشه اقدام کرد . بعضی هاشون گفتن نمیشه . کلا میگفتن جواب قطعی نیستش 50 50 هست !
    خیلی خیلی ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه .

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟!

Junior Member

با سلام
    من لیسانسم عمرانه با معدل افتضاح. فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل ۱۸.۵۸ و فوق لیسانس مکاترونیک از دانشگاه تربیت مدرس با معدل ۱۷.۰۲ دارم.(دو تا فوق لیسانس دارم) سه تا هم مقاله isi دارم. می خواستم بدونم می تونم از یکی از دانشگاههای انگلیس برای دکترا فاند بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sellool نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانسم عمرانه با معدل افتضاح. فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل ۱۸.۵۸ و فوق لیسانس مکاترونیک از دانشگاه تربیت مدرس با معدل ۱۷.۰۲ دارم.(دو تا فوق لیسانس دارم) سه تا هم مقاله isi دارم. می خواستم بدونم می تونم از یکی از دانشگاههای انگلیس برای دکترا فاند بگیرم؟
    سلام دوست عزیز

برای بورس از طریق پوزیشنها احتمال پذیرشتان
    خوب است. نمره زبان خیلی خوب و توان نوشتن پروپوزال و استیتمنتهای قوی حتما موقعیتتان را بهتر میکند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سپاسگزارم دوست گرامی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)