صفحه 92 از 99 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ناراحت شدم از اینکه میفرمایید مصاحبه موفق نبوده است.

اگر یک مورد خاص بوده شاید بشود با یک نامه توضیح داد و کمی مساله را رفع و رجوع کرد.

اگر ولی کلی مشکلی ایجاد شده باشد متاسفانه از دید من کاری که شما بتوانید انجام بدهید جز صبر کردن نیست شاید بقیه متقاضیها هم خیلی خوب نبوده باشند و شما همچنین مد نظر بمانید.

پایدار باشید

ممنونم ولی امروز، بنده این ایمیل رو از دانشگاه دریافت کردم:

Hope this email finds you well. The Admissions Committee would like to have an additional conversation with you regarding your application. I’m happy to introduce you to Associate Director of Career Development Mrs. ***. Please coordinate a time to connect with her sometime within the next two weeks.

Please feel free to reach out if you have any questions/concerns I can help address.

Warm regards,

می خواستم بدونم الان چه چیزی می تونم در مورد Interview ام که زیاد خوب نشد بگم و این ایمیل نشانه خوبیه؟ ممنونم

آیا بگم که آیا می شه یه زیکامندر به ریکامندشن هام که دو نفر بودند اضافه کنند؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنونم ولی امروز، بنده این ایمیل رو از دانشگاه دریافت کردم:

Hope this email finds you well. The Admissions Committee would like to have an additional conversation with you regarding your application. I’m happy to introduce you to Associate Director of Career Development Mrs. ***. Please coordinate a time to connect with her sometime within the next two weeks.

Please feel free to reach out if you have any questions/concerns I can help address.

Warm regards,

می خواستم بدونم الان چه چیزی می تونم در مورد Interview ام که زیاد خوب نشد بگم و این ایمیل نشانه خوبیه؟ ممنونم

آیا بگم که آیا می شه یه زیکامندر به ریکامندشن هام که دو نفر بودند اضافه کنند؟ مرسی
    سلام مجدد

این حتما خبر خوبیست و از دید من به معنی این است که مصاحبه اول برخلاف تصور شما نا موفق نبوده است. تبریک زیاد بابت موفقیت تا اینجای کار.
    در مورد توصیه نامه بیشتر بلی اگر فکر میکنید این توصیه نامه دیگر از استاد مهمی است که وزن تقاضای شمارا بالا میبرد سوال بفرمائید.

من فکر میکنم در مورد اینترویوی قبلی صبر بفرمائید و اگرتوضیحی خواستند ان موقع ورود کنید. چون نتیجه از دید آنها حتما مثبت بوده که به مصاحبه دوم رسیده اید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان؛ مدرک کورس های آنلاین مثل edx شانس گرفتن پذیرش رو افزایش میده یا تاثیری نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninmm نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ مدرک کورس های آنلاین مثل edx شانس گرفتن پذیرش رو افزایش میده یا تاثیری نداره؟
    معمولا در application ها، به شما اجازه اپلود مدارک اضافی رو می دهند ولی من تا حالا ندیدم نام edx در application ای زده باشه واسه تیک زدن.

سلام مجدد

این حتما خبر خوبیست و از دید من به معنی این است که مصاحبه اول برخلاف تصور شما نا موفق نبوده است. تبریک زیاد بابت موفقیت تا اینجای کار.
    در مورد توصیه نامه بیشتر بلی اگر فکر میکنید این توصیه نامه دیگر از استاد مهمی است که وزن تقاضای شمارا بالا میبرد سوال بفرمائید.

من فکر میکنم در مورد اینترویوی قبلی صبر بفرمائید و اگرتوضیحی خواستند ان موقع ورود کنید. چون نتیجه از دید آنها حتما مثبت بوده که به مصاحبه دوم رسیده اید.

پایدار باشید

با سلام، بنده مصاحبه دوم را هم انجام دادم، ولی با اینکه مصاحبه دومی خوب بود نامه ریجکتم دو روز پیش اومد. ممنون می شوم کمک کنین اگر راهنمایی کنین در رابطه با Reconsider کردن موضوع چه چیزی بگم چون کسانی به Interview دعوت می شوند که احتمال پذیرش دارند.
    ممنونم

با سلام، بنده مصاحبه دوم را هم انجام دادم، ولی با اینکه مصاحبه دومی خوب بود نامه ریجکتم دو روز پیش اومد. ممنون می شوم کمک کنین اگر راهنمایی کنین در رابطه با Reconsider کردن موضوع چه چیزی بگم چون کسانی به Interview دعوت می شوند که احتمال پذیرش دارند.
    ممنونم
    با سلام،
    نظر دوستان برای بنده با اهمیت می باشد.
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خوب این خبر شاید خوب نباشد ولی از دید من شما یک گام مهم برداشته اید و ذخیره تجربه این اقدام در درخواستهای بعدی حتما کمک خواهد بود. تردید نکنید. از همین الان به فرصتهای بعدی فکر بفرمایید و اقدام بفرمایید. پذیرش شدن پر چالش است و راه دیگری هم برای عمده آدمها نیست جز اینکه تلاش و تلاش و تلاش بدون احساس خستگی یا درماندگی. یعنی

Keep Calm and APPLY ON

دانشگاههایی که مسولانه رفتار میکنند با دانشجوهایی که پذیرفته نشده اند در تماس قرار میگیرند حتی گاهی تلفن میکنند و توضیحاتی میدهند که چرا فرد پذیرفته نشده است. اگر این کار را کردند که همانجا سوال میکنید. و الا میشو نوشت که فید بک یفرستند و دلایل را توضیح دهند.

البته در تجربه من این تماس و فید بکها یا از سر پالیسی کلی دانشگاه یا بیشتر از سر ادب است تا اینکه واقعا قصد این باشد که توضیحی داد. رقابت در اینترویوهای مرحله اخر انقدر نزدیک است که نمیشود به یک نفر گفت تفاوت با نفر برنده در چه زمینه ای و تا چه حدی بوده است. خیلی وقتها تصمیم گیری با یک نگاه کلی حتی انجام میشود.

بنابراین من فکر نمیکنم پاسخ خیلی دقیقی بتوانید بگیرید هر چند که مخالف نیستم که از دانشگاه توضیح بخواهید.

به جلو حرکت کنید. به امید خدا فرصت بعدی و دانشگاه بعدی و استاد بعدی ...

با سلام،
    نظر دوستان برای بنده با اهمیت می باشد.
    ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان.بنده رشتم مخابراته و قبل از شروع کرونا برای پوزیشنی phd از نوع بورس ماری کوری که تو دانشگاه آلبورگ دانمارک بود، اقدام کرده بودم. تو اون زمان تازه کلاس آیلتس میرفتم و برآوردم این بود تا انتهای تابستون بتونم آیلتس امتحان بدم، بعد شروع کرونا متاسفانه کلاس های آیلتسمون لغو شد و من قاعدتا نمیتونم به اون برآوردم برسم.دیروز ایمیلی از ادمیشن پوزیشن دریافت کردم که ضمن تبریک، گفتن که برای مصاحبه انلاین انتخاب شدم(راسش با توجه به اینکه مدرک زبانمو نفرستاده بودم براشون اصلا انتظار نداشتم که برا مصاحبه دعوت شم). حالا واقعا موندم چکار کنم از طرفی مدرک زبان ندارم و از طرفی بورس ماری کوری واقعا وسوسه کنندس نمیشه گذشت ازش.ممنون میشم اگه کسی پیشنهادی به ذهنش برسه درمیان بگذاره
    رزومم رو هم برای استفاده آیندگان میزارم. لیسانس و فوقم دولتی شهرستان با معدل ارشد 16.30. ولی تعداد مقالات isi ام 5 تا بوده که 3 تاش Q1 هست.با تعدادی مقالات علمی پژوهشی داخلی و تعدادی مقاله کنفرانسی

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی به شما تبریک میگویم. خبر خیلی خوبی است.

از دید من حتما و 100% به مصاحبه آری بگویید و شرکت بفرمایید. در مورد نمره زبان هم نباید نگران باشید همه از شرایط کرونا اطلاع دارند ومشکلات را میدانند به وضوح و شفاف بدون تلاش برای توجیه مطلب را بفرمایید. گناهی یا تقصیری متوجه شما نیست و همه دنیا از شرایط اپیدمی اسیب دیده اند.

بسته به نوع و جنس بورس و دانشگاه و کشور مقصد حتی ممکن است انعطافهایی هم به خرج بدهند که انتظار نداشته باشید.

بنابراین اصلا تردید یا دودلی نداشته باشید و گویی که ایلتس 9 دارید در مصاحبه محکم و با قوت قلب شرکت بفرمایید.

امیدوارم که به زودی خبرهای خیلی خوبی با دوستان اینجا به مشارکت بگذارید.

تا اینجا خیلی خوب بوده است! پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام دوستان.بنده رشتم مخابراته و قبل از شروع کرونا برای پوزیشنی phd از نوع بورس ماری کوری که تو دانشگاه آلبورگ دانمارک بود، اقدام کرده بودم. تو اون زمان تازه کلاس آیلتس میرفتم و برآوردم این بود تا انتهای تابستون بتونم آیلتس امتحان بدم، بعد شروع کرونا متاسفانه کلاس های آیلتسمون لغو شد و من قاعدتا نمیتونم به اون برآوردم برسم.دیروز ایمیلی از ادمیشن پوزیشن دریافت کردم که ضمن تبریک، گفتن که برای مصاحبه انلاین انتخاب شدم(راسش با توجه به اینکه مدرک زبانمو نفرستاده بودم براشون اصلا انتظار نداشتم که برا مصاحبه دعوت شم). حالا واقعا موندم چکار کنم از طرفی مدرک زبان ندارم و از طرفی بورس ماری کوری واقعا وسوسه کنندس نمیشه گذشت ازش.ممنون میشم اگه کسی پیشنهادی به ذهنش برسه درمیان بگذاره
    رزومم رو هم برای استفاده آیندگان میزارم. لیسانس و فوقم دولتی شهرستان با معدل ارشد 16.30. ولی تعداد مقالات isi ام 5 تا بوده که 3 تاش Q1 هست.با تعدادی مقالات علمی پژوهشی داخلی و تعدادی مقاله کنفرانسی

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوست عزیز

خیلی به شما تبریک میگویم. خبر خیلی خوبی است.

از دید من حتما و 100% به مصاحبه آری بگویید و شرکت بفرمایید. در مورد نمره زبان هم نباید نگران باشید همه از شرایط کرونا اطلاع دارند ومشکلات را میدانند به وضوح و شفاف بدون تلاش برای توجیه مطلب را بفرمایید. گناهی یا تقصیری متوجه شما نیست و همه دنیا از شرایط اپیدمی اسیب دیده اند.

بسته به نوع و جنس بورس و دانشگاه و کشور مقصد حتی ممکن است انعطافهایی هم به خرج بدهند که انتظار نداشته باشید.

بنابراین اصلا تردید یا دودلی نداشته باشید و گویی که ایلتس 9 دارید در مصاحبه محکم و با قوت قلب شرکت بفرمایید.

امیدوارم که به زودی خبرهای خیلی خوبی با دوستان اینجا به مشارکت بگذارید.

تا اینجا خیلی خوب بوده است! پایدار باشید
    تبریک به دوستمان.سوالی برام پیش اومده با فرض اینکه برای پوزیشن قبول شم با توجه به اینکه گفته میشه حداقل برای نیم سال تحصیلی آینده هم کلاسی حضوری برگزار نخواهد شد و آنلاینه داستان چه میشود باید رفت آن کشور مقصد و یا نه همان کشور خودمان باید بمونیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)