صفحه 94 از 99 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer engineering at politrcnico di torino

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

سلام.
    من دانشجوی لیسانس دانشگاه پلیتکنیک تورین هستم و کورس هام به زبان انگلیسی هست.
    می خواستم بدونم که برای اپلای به یک کشور انگلیسی زبان باز هم نیازه که امتحان زبان بدم؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdirashidi99 نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی لیسانس دانشگاه پلیتکنیک تورین هستم و کورس هام به زبان انگلیسی هست.
    می خواستم بدونم که برای اپلای به یک کشور انگلیسی زبان باز هم نیازه که امتحان زبان بدم؟
    سلام. بستگی به دانشگاه داره. ولی معمولا اگر بیش از دو سال به زبان انگلیسی تحصیل کرده باشید نیازی به مدرک زبان نیست.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوستان
    منظور از application text در فرآیند اپلای چیست؟
    وارد پنل که میشم اولین مرحله اینه، یک باکس داره که باید داخلش تایپ کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه کم بیشتر توضیح بدید، اسکرین شات بگیرین. سوالتون خیلی vague هست
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام دوستان
    احتمالا همون انگیزه نامه هست.

Junior Member

سلام دوستان. من الان در حال حاضر خدمت سربازی هستم. دیپلم کامپیوتر دارم ( انصراف از فوق دیپلم ) الان 24 سالمه . 26 سالگیم خدمتم تموم میشه و میخوام برای کارشناسی رشته ( game design and development ) اقدام کنم . یه اسپانسر پیدا کردم که گفته همه ی هزینه های تحصیلی من رو میده ( خارج از ایران هستش ایشون ) حالا با توجه به اینکه من وقتی خدمتم تموم شه حدودا 27 ساله میشم . واسه پذیرش گرفتن از دانشگاه ها خیلی تحقیق کردم از نظر سنی مشکلی برای پذیرش گرفتن نیست . اما مهم ترین سوالی که هستش اینه آیا آفیسر منو بخاطر سنم رد میکنه با توجه به این گپ تحصیلی که دارم ؟؟؟ یعنی اقدام برای لیسانس توی سن مثلا 28 سالگی چیز عجیبی نیست ؟ اصلا ویزای تحصیلی صادر میشه واسه این سن توی مقطع کارشناسی ؟؟؟
    الان بین یه دوراهی تو زندگیم موندم . نمیدونم چیکار کنم . با چند نفر ( مشاور تحصیلی ) مشورت کردم یکی میگفت امکانش هست بتونید ویزا بگیرید مورد های مشابه زیاد بوده و موفق بودن . یکی میگفت خیلی خیلی شانستون کمه که بتونید ویزای تحصیلی بگیرید .
    باز یکی میگفت چون خدمت رفتی و کار میکردی میتونی گپ تحصیلی رو با اینا پر کنی و شانس داری که ویزا بگیری . حالا من اصلا خیلی خیلی گیج شدم . خیلی ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام خسته نباشید من 24 سالمه با مدرک تجربی با معدل کتب نهایی 19/08 و معدل کتبی نهایی پیش دانشگاهی 17/34. و در رشته لیسانس هوشبری ذر دانشگاه ازاد با معدل 18/22 گرفتم زبانم خوبه و الان یه ساله معلم زبان هستم . خواستم بپرسم من میتونم برای لیسانس فیزیوتراپی اقدام کنم کشوری که امتحان ورودی نداشته نباشه و از نظر هزینه متوسط باشه. و اگه نمیشه من برای فوق لیسانس کجا و چه رشته ای اقدام میتونم اقدام کنم . متاسفانه خیلی توی سایت ها گشتم ولی به خاطر رشته ام اطلاعات زیاد نیست اگه میشه منو راهنمایی کنید

با سلام دوستان ميخواستم بپرسم که براي مستر رشته MBA براي دانشگاه Canada west ، من اگر مدرک کارشناسي حسابداري با معدل 15.88 که سال 1388 گرفتم و بعدش 9 سال کار کردم و ارائه بدم بهتره يا مدرک ارشدم که رشتم مديريت مالي معدل 19.85 هستش را ارائه بدم خيلي ممنون ميشم راهنماييم کنيد . از کسي مشاوره گرفتم گفتند که با مستر براي مستر جديد اگر اپلاي کنيد ممکنه ويزا ندن بهتون.
    و اينکه آيلتس 5.5 دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی چمران اهواز

سلام . من کارشناسی ادبیات انگلیسی دارم برای ارشد دانشگاه fu برلین میخوام اپلای بکنم ولی برای چند گرایش مختلف. میخوام بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ از استاداشون بپرسم یا چیزی نگم؟اگر بفهمن تاثیری روی پذیرش دادنشون پیش نمیاد...؟

Junior Member

سلام دوستان لطفاً راهنمایی کنید.
    دوستان من ۲۱ سالمه لیسانسم رو یک ترم دیگه میگیرم و زبان انگلیسی آیلتس ۶/۵ دارم و دارم زبان آلمانی میخونم و هدف ۱۰۰ درصدی مهاجرت دارم اما متأسفانه پول کافی برای مهاجرت تحصیلی (حتی پول پرینت حساب برای سفارت) رو هم ندارم. چه کار کنم که بتونم مهاجرت کنم هدفم فقط رفتنه از هر راهی که شدنی باشه. لطفاً راهنمایی کنید.منکه دیگه دارم دیونه میشم وهیچ راهی به ذهنم نمی‌رسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)