صفحه 34 از 73 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 724

موضوع: ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

پیش فرض پاسخ : ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط elinia777 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي و ريز نمرات هر دوشون و ترجمه رسمي به همراه مهرهاي وزارت خارجه و دادگستري
    من ديپلم و ريز نمراتش با هم پلمپ كردم و پيشم جدا پلمپ كردم ، اگر ٨ واحد زبان در كارشناسي و ارشد گذرونده باشيد آيلتس هم نميخواهد .
    راستي مدارك دانشگاهي و ريزشم ترجمه ميخواهد .
    موفق باشيد
    باسلام من امسال برای پاییز 2018 ثبت نام کردم برای دانشگاه West university مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد دارم ؛ هم ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمراتش و هم مدرک زبان انگلیسی رو از من خواستن ، بدون مدرک زبان قبول نمی کنن ، آیا دانشگاه های دیگه قبول نمی کنن یا از شانس ما این دانشگاه می خواهد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط star9000 نمایش پست ها
    آیا ما تو مدت این دوره اجازه کار داریم؟(دانشجو وهمراه)
    و در ضمن پرشون نامبر به ما که دوره شش ماهه داریم داده میشه؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط dexter_abg نمایش پست ها
    متقاضی 20 ساعت اجازه کار در هفته رو داره ولی همراه محدودیتی نداره ، بله یک پرشون نامبر به شکل مثلا 19900525T127 بهتون اختصاص داده میشه که که 8 رقم سمت چپ تاریخ تولدتون به میلادی و حرف T مخفف TEMPORARY هست و 3 رقم آخر مختص شخص که اداره مهاجرت اختصاص میده.
    خیر دوست عزیز!
    شماره ای که جهت شناسایی برای شما که کمتر از یک سال ساکن سوئد هستید صادر می شه، ارتباطی به «پرشون نامبر» نداره. این رو از این نظر عرض می کنم که دوستان هر شماره ی ثبتی رو با پرشون نامبر (که داشتنش برای انجام بسیاری از کارها در سوئد ضروریه) اشتباه نگیرن.
    پرشون نامبر تنها به افرادی داده می شود که لااقل یک سال قصد اقامت در داخل سوئد را داشته باشند.
    طبق معمول توصیه می کنم برای کسب اطلاعات دقیق و به روز، به وبسایت های رسمی مراجعه کنید. در این مورد می تونید اطلاعات مورد نیاز، از جمله شرایط دریافت پرشون نامبر رو از وبسایت اداره مالیات (صادر کننده این شماره) به دست بیارید. لینکش رو براتون ارسال می کنم.
    در اینجا می تونید اطلاعات کاملی در مورد پرشون نامبر و همچنین پرشون نامبر موقت (که به کل با چیزی که دوستمون فرمودن متفاوت هست) دریافت کنید.
    https://www.skatteverket.se/privat/f...893f18c29.html
    از همه ی دوستان هم تقاضا می کنم اولا اطلاعات به روز و دسته اول رو در وبسایت های رسمی جستجو کنن، و دوما با توجه به حساسیت و اهمیت برخی موضوعات، حتما پیش از ارائه راهنمایی، از درست بودن مطلبشون اطمینان حاصل کنند.
    بسیار سپاسگزارم.
    پیروز باشید.

Junior Member

... و ضمنا در مورد اجازه کار، شما به عنوان دارنده اجازه اقامت دانشجویی در سوئد اجازه کار دارید، ولی همسرتون تنها در صورتی که اجازه ی اقامتتون بیش از شش ماه باشه اجازه کار خواهند داشت... دقت بفرمایید! بیش از شش ماه کامل، یعنی لااقل شش ماه و یک روز! معمولا دوره های زبان، بیش از شش ماه نیست. و به همین دلیل، به جز موارد استثتا، اون هم به تشخیص افسر رسیدگی کننده به پرونده تون، همراهتون اجازه کار نخواهند داشت.
    با سپاس

با درود فراوان خدمت دوستان عزیز . میخواستم بدونم با مدرک دیپلم فنی حرفه ای ( پیش دانشگاهی نداره ) میتونم از کالج زبان در سوئد پذیرش بگیرم ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

و در ضمن پرشون نامبر به ما که دوره شش ماهه داریم داده میشه؟؟
    اگه 6 ماه یاکمتراز یکساله میتونی سام اردینگزنومر بگیری:
    https://www.skatteverket.se/foretago...ordningsnummer

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    اگه 6 ماه یاکمتراز یکساله میتونی سام اردینگزنومر بگیری:
    https://www.skatteverket.se/foretago...ordningsnummer
    کاملا درست هست.
    البته فراموش نکنید که
    سام اردینگزنومر شماره ای هست که توسط اداره مالیات، اگر مشغول به کار بشید برای شما صادر می شه و صرفا، تاکید می کنم، صرفا جهت پرداخت مالیات کاربرد داره و هیچ امتیازی رو برای شما به همراه نخواهد داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

در صورتیکه غیرشاغل هم باشه میگیره ، خودم 2015 گرفته بودم ، البته اجازه کار روی کارت اقامتم نوشته بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_h نمایش پست ها
    کاملا درست هست.
    البته فراموش نکنید که
    سام اردینگزنومر شماره ای هست که توسط اداره مالیات، اگر مشغول به کار بشید برای شما صادر می شه و صرفا، تاکید می کنم، صرفا جهت پرداخت مالیات کاربرد داره و هیچ امتیازی رو برای شما به همراه نخواهد داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_h نمایش پست ها
    کاملا درست هست.
    البته فراموش نکنید که
    نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    در صورتیکه غیرشاغل هم باشه میگیره ، خودم 2015 گرفته بودم ، البته اجازه کار روی کارت اقامتم نوشته بود
    درسته! باید می گفتم «اگر قصد کار کردن داشته باشید»
    ممنون از شما

Junior Member

سلام دوستان
    شما مدارک تحصیلیتونو کی برای دانشگاه پست کردین؟
    ما برای پاییز 2018 ثبت نام کردیم و اپلیکیشن فی رو هم پرداخت کردیم ولی جایی ننوشته که مدارکمونو کی بابد پست کنیم

Junior Member

سلام من سوال دارم هرجقدم گشتم جواب قطعي نتونستم بگيرم،ممنون ميشم جواب بديد دوستان.
    اول اينكه ددلاينهاي كورس زبان سوئد چه زماني هست؟ دوم اينكه ايا مدرك ايلتس ضروريه؟ من شنيدم اگه مصاحبه به زبان انگليسي باشه نيازي نيست،من مدرس زبان انكليسي هستم و مشكلي ندارم،فقط نميخوام اينجا هزينه كنم و امتحان بدم.
    سوم اينكه ميگن اگه هشت واحدزبان توي دانشگاه پاس كرده باشيد،چجوريه؟من فقط زبان عمومي و تخصصي روپاس كردم.
    ممنون ميشم جواب اين سوالامو بدين دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)