صفحه 66 از 73 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 724

موضوع: ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

پیش فرض پاسخ : ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط mmoghadasi نمایش پست ها
    سلام، خیر محدودیت سنی نداره و سفارت هم به خاطر سن ریجکت نمیکنه
    آیلتس آکادمیک 5.5 هم نیاز دارید
    ممنونم از پاسختون. درکل پروسه ی سختیه؟ میخوام بدونم ایا شانس گرفتن ویزای دوره زبان بالاست؟
    و بعد دوره زبان میشه همونجا دانشگاه ثبت نام کرد؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maury نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. درکل پروسه ی سختیه؟ میخوام بدونم ایا شانس گرفتن ویزای دوره زبان بالاست؟
    و بعد دوره زبان میشه همونجا دانشگاه ثبت نام کرد؟ ممنونم
    خواهش میکنم، پروسه ش که پروسه سختی نیست.یه پدیرش گرفتن ساده ست. که خیلی راحت میتونید به دانشکاه هایی که پدیرش میدن ایمیل بزنید و سوالاتی رو که نسبت بهشون شک و شبهه دارید بپرسید که کارتون رو به درستی انجام بدید.
    شانس گرفتن ویزا رو نمیدونم در چه حدی است.چون خودم اصلا به این مرحله نرسیدم
    بله بعد از دوره زبان میشه در همون دانشگاه ثبت نام کرد و البته فکر میکنم که امتیازش بالاتر هم هست اگر در همون دانشگاه ثبت نام کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه جواب این سوالام رو میدونین راهنماییم کنین
    من کورس زبان انگلیسی اقدام کردو دانشگاه قبول کرده حالا
    1-به چه صورت امکان تمدید ویزا هست؟
    2-اگه عمدا دوره رو پاس نکنم آیا امکان تمدید ویزا هست؟
    3-اگه تمدید کنن دوره رو آیا بازم شهریه باید پرداخت کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط habibeng نمایش پست ها
    سلام
    1- دو نوع دوره زبان وجود داره در سوئد دوره زبان سوئدی که رایگان هست و یک ساله 67 واحد هست ( که نیاز به ایلتس آکادمیک 6.5 داره و مدرک مقدماتی A زبان سوئدی ) ویزاش هم یک ساله هست (کسایی که لیسانس انگلیسی دارن نیاز به آیلتس نیست)
    2- دوره زبان انگلیسی که شش ماهه هست هزینش 42500 کرون معادل 4125 یورو تقریبا میشه و جدیدا ( به دلیل استقبال ایرانیان عزیز ) نیاز به آیلتس 5.5 آکادمیک داره البته شاید بشه بدون آیلتس گرفت البته سخته و ریسک (کسایی که لیسانس انگلیسی دارن نیاز به آیلتس نیست)
    3- به هر دو این دوره های میگن course چون مستقل هستن و مدرک دانشگاهی نیست به دوره های معادل لیسانس و فوق لیسانس و دکتری میگن program که معمولا بیشتر از یک سال اقامت هست.
    4- هزینه خوابگاه بین ماهی 3500 تا 4000 کرون سوئد هست معادل ( 350 تا 400 یورو) که میتونید بگیرید و یا نگیرید
    5- همه دوره ها در سوئد برای تبدیل به ویزای کار نیاز دارن که تموم بشن و پاس بشن تا بشه تبدیلش کرد به اقامت اما برای تبدیل به اقامت نیاز به کار دازید که کارفرما براتون درخواست اقامت کاری بده یا شرکت بخرید یا شرکت ثبت کنید که هزینش برای شخص اصلی 200 هزار کرون هست و برای هر همراه 50 هزار کرون که اقامت دوساله میدن و بعد تمدید و ...
    6- کار در کشورهای اروپایی به شدت به توانایی شما ارتباط داره و دانش زبان انگلیسی + زبان کشور مقصد ( در سوئد زبان سوئدی به شدت تاثیرگزار هست )
    7- خونه پیدا کردن در سوئد بسیار مشکل و سخت هست و نیازمند زمان ( گاهی تا 5 سال صبر باید کرد تا بشه خونه برای اجاره پیدا کرد ) البته اتاق برای یک نفر پیدا میشه در شهرهای مختلف
    8- الان دوره زبان سوئدی باز هست تا 24 دی برای ووردی مهر 98 - و دوره انگلیسی از خرداد ماه باز میشه برای بهمن 98
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگه جواب این سوالام رو میدونین راهنماییم کنین
    من کورس زبان انگلیسی اقدام کردو دانشگاه قبول کرده حالا
    1-به چه صورت امکان تمدید ویزا هست؟
    2-اگه عمدا دوره رو پاس نکنم آیا امکان تمدید ویزا هست؟
    3-اگه تمدید کنن دوره رو آیا بازم شهریه باید پرداخت کنم؟

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال داشتم درسته که سوالم به این تاپیک ربطی نداره ولی این تاپیک تنها تاپیک تقریبا مفید سوئد بود چون بقیه تاپیکها فقط همه اومدن سوال کردن و کسی با جوابگو نیست یا اگه باشه هم خودشم مطمئن نیست. برا همین من سوالمو اینجا میپرسم و خواشمندم از دوستایی که اطلاع دارن جواب دقیق بدن. ممنونم راستش سوال من اینه که همراه اگه بعد از رفتن به سوئد تصمیم به تحصیل بگیره و پذیرش هم بگیره ایا باید شهریه پرداخت کنه یا دانشگاهش رایگان میشه؟ اگه رایگان میشه در چه صورتی یعنی چه شرایطی داره؟ و اگه دانشجوی اصلی دانشجوی دکترا باشه که فول فاند هست تو این حالت هم همراهش برای تحصیل میتونه رایگان تحصیل کنه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط habibeng نمایش پست ها
    سلام
    1- دو نوع دوره زبان وجود داره در سوئد دوره زبان سوئدی که رایگان هست و یک ساله 67 واحد هست ( که نیاز به ایلتس آکادمیک 6.5 داره و مدرک مقدماتی A زبان سوئدی ) ویزاش هم یک ساله هست (کسایی که لیسانس انگلیسی دارن نیاز به آیلتس نیست)
    2- دوره زبان انگلیسی که شش ماهه هست هزینش 42500 کرون معادل 4125 یورو تقریبا میشه و جدیدا ( به دلیل استقبال ایرانیان عزیز ) نیاز به آیلتس 5.5 آکادمیک داره البته شاید بشه بدون آیلتس گرفت البته سخته و ریسک (کسایی که لیسانس انگلیسی دارن نیاز به آیلتس نیست)
    3- به هر دو این دوره های میگن course چون مستقل هستن و مدرک دانشگاهی نیست به دوره های معادل لیسانس و فوق لیسانس و دکتری میگن program که معمولا بیشتر از یک سال اقامت هست.
    4- هزینه خوابگاه بین ماهی 3500 تا 4000 کرون سوئد هست معادل ( 350 تا 400 یورو) که میتونید بگیرید و یا نگیرید
    5- همه دوره ها در سوئد برای تبدیل به ویزای کار نیاز دارن که تموم بشن و پاس بشن تا بشه تبدیلش کرد به اقامت اما برای تبدیل به اقامت نیاز به کار دازید که کارفرما براتون درخواست اقامت کاری بده یا شرکت بخرید یا شرکت ثبت کنید که هزینش برای شخص اصلی 200 هزار کرون هست و برای هر همراه 50 هزار کرون که اقامت دوساله میدن و بعد تمدید و ...
    6- کار در کشورهای اروپایی به شدت به توانایی شما ارتباط داره و دانش زبان انگلیسی + زبان کشور مقصد ( در سوئد زبان سوئدی به شدت تاثیرگزار هست )
    7- خونه پیدا کردن در سوئد بسیار مشکل و سخت هست و نیازمند زمان ( گاهی تا 5 سال صبر باید کرد تا بشه خونه برای اجاره پیدا کرد ) البته اتاق برای یک نفر پیدا میشه در شهرهای مختلف
    8- الان دوره زبان سوئدی باز هست تا 24 دی برای ووردی مهر 98 - و دوره انگلیسی از خرداد ماه باز میشه برای بهمن 98
    سلام دوستان ممنون بابت این همه اطلاعات مفید از اونجایی که من سنم 26 یکم بالاس و مدرک کاردانی کامپیوتر سال 93 هست چنتا سوال داشتم

1. گپ تحصیلی 5.6 ساله من مانعی برای گرفتن ویزای کالج میشه ؟
    2. من میخوام از الان وقت بزارم آیلتس 6.5 بگیرم که دوره زبان رایگان رو برم هنوزم میشه رایگان رفت؟
    3. مدرک زبان مقدماتی سوئدی A گشتم توی اینترنت اثری ازش نیست اینو باید ایران بگیریم یا باید سوئد بگذرونیم ؟

خیلی ممنون میشم سریع جواب بدین وقت طلاست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashi32_2003 نمایش پست ها
    دوستانی که موفق شدند برن سوئد : آیا پس از ورود به خاک سوئد جهت اعلام حضور باید به سفارت یا پلیس برند؟؟؟؟؟دلیلش اینه خب اگه نخایم بریم معرفی کنیم خودمون رو میتونیم پس از دریافت ویزای شش ماهه انصراف بدیم از دانشگاه و دانشگاه هم پولمون روپس میده (دیروز مکاتبه کردم با دانشگاه گفت تا قبل شروع ترم اگه باشه همرو پس میدیم) و اونوقت ما میمونیم و یه ویزای شش ماهه شینگن و خدا بده برکت..........................

پیداکردن کار در شهرهای کوچیکی مثل فالون و وکفو بسیار بسیار سخته و نیازمند زبان سوئدی هست پس نمیتونید بگید 30تارو پاس کنیم ویزای جاب میگیریم بعدش نه اینطور نیست....خیلیا الان برای یه ویزای شینگن مولتی جاضرند 30میلیون خرج کنند
    لطفا دوستانی که اطلاع دارند از اون سوال که پرسیدم حتما جواب بدند ممنون
    سلام داداش جواب این سوال رو پیدا کردی ؟ میتونیم ویزا رو بگیریم بریم قبل شروع دوره پولمون رو پس بگیریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunyace نمایش پست ها
    سلام داداش جواب این سوال رو پیدا کردی ؟ میتونیم ویزا رو بگیریم بریم قبل شروع دوره پولمون رو پس بگیریم ؟
    این که میتونید پول رو پس بگیرید یا نه نمیدونم. اما زمانیکه شما با ویزای دانشجویی وارد سوئد میشید، اولا باید دوره تحصیلیتون حتما حتما یکساله باشه، یعنی اگر کارت اقامت شما حتی یک روز از یکسال کمتر باشه، نمیتونید برای اداره مالیات ثبت نام کنید و پرشون نومبر بگیرید بنابراین کار سفید هم به سختی پیدا میکنید و حساب بانکی هم نمیتونید باز کنید. و کلا شرایط خیلی سخت خواهد بود
    دوم اینکه اگر دانشجویی اینترناشنال تحصیلش رو شروع نکنه، دانشگاه طبق قانون موظفه به اداره مهاجرت خبر بده.(مگر موارد خاص و یا با ترفند های خاص)
    در لحظه ورود شما به خاک سوئد، در همون فرودگاه حضور شما ثبت میشه. بعدش هم که برای ثبت ادرس باید به اداره مالیات مراجعه کنید که اونها هم با اداره مهاجرت در ارتباط هستند.
    زمانی که شما با ویزای تحصیلی وارد خاک سوئد میشید و کار پیدا میکنید، باید تغییر استاتوس برای ویزاتون بدید و اون رو به ویزای کاری تبدیل کنید. در زمان درخواست برای تغییر استاتوس یکی از مدارکیکه اداره مهاجرت از شما میخواد، ریزنمراتی هست که ثابت کنه 30کردیت پاس کردید، وگرنه شما رو به ایران برمیگردونن و باید ار ایران درخواست ویزای کاری بدید که خیلی شرایط پیچیده میشه. چون قوانین خاص خودش رو داره و به علت طولانی بودن پروسه معمولا کارفرما حاضر نیست 6 ماه تا یکسال پوزیشن رو برای شما خالی نگه داره. مگر اشنا باشه یا شرایط دیگه.
    تمام چیزاهایی که گفتم سیستم نرمال هستش. اینکه کسی بتونه از راهی دور بزنه اینا رو، دیگه هنر خودشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_1986ir نمایش پست ها
    این که میتونید پول رو پس بگیرید یا نه نمیدونم. اما زمانیکه شما با ویزای دانشجویی وارد سوئد میشید، اولا باید دوره تحصیلیتون حتما حتما یکساله باشه، یعنی اگر کارت اقامت شما حتی یک روز از یکسال کمتر باشه، نمیتونید برای اداره مالیات ثبت نام کنید و پرشون نومبر بگیرید بنابراین کار سفید هم به سختی پیدا میکنید و حساب بانکی هم نمیتونید باز کنید. و کلا شرایط خیلی سخت خواهد بود
    دوم اینکه اگر دانشجویی اینترناشنال تحصیلش رو شروع نکنه، دانشگاه طبق قانون موظفه به اداره مهاجرت خبر بده.(مگر موارد خاص و یا با ترفند های خاص)
    در لحظه ورود شما به خاک سوئد، در همون فرودگاه حضور شما ثبت میشه. بعدش هم که برای ثبت ادرس باید به اداره مالیات مراجعه کنید که اونها هم با اداره مهاجرت در ارتباط هستند.
    زمانی که شما با ویزای تحصیلی وارد خاک سوئد میشید و کار پیدا میکنید، باید تغییر استاتوس برای ویزاتون بدید و اون رو به ویزای کاری تبدیل کنید. در زمان درخواست برای تغییر استاتوس یکی از مدارکیکه اداره مهاجرت از شما میخواد، ریزنمراتی هست که ثابت کنه 30کردیت پاس کردید، وگرنه شما رو به ایران برمیگردونن و باید ار ایران درخواست ویزای کاری بدید که خیلی شرایط پیچیده میشه. چون قوانین خاص خودش رو داره و به علت طولانی بودن پروسه معمولا کارفرما حاضر نیست 6 ماه تا یکسال پوزیشن رو برای شما خالی نگه داره. مگر اشنا باشه یا شرایط دیگه.
    تمام چیزاهایی که گفتم سیستم نرمال هستش. اینکه کسی بتونه از راهی دور بزنه اینا رو، دیگه هنر خودشه.
    خیلی ممنون بابت توضیحاتتون
    حقیقتآ دیگه توان پرداخت دوره رو ندارم از یکنفر پرسیدم که داشت برای این دوره اقدام میکرد گفت دیگه این دوره رایگان نیست نمیدونم اگر کسی اطلاع داره این دوره هنوزم با ایلتس 6.5 رایگان هست اطلاع بده ممنون میشم

Junior Member

سلام بنده برای دوره 6 ماهه زبان پذیرش گرفتم و به همراه همسرم می خواهم برم . در ضمن می خواستم از اینجا برای همسرم برای دوره مستر 1 ساله در رته کامپیوتر پذیرش بگیرم که وقتی رسیدیم اونجا همسرم هم بتونه درس بخونه ولی از طرف دیگه اون با ویزای همراه داره میاد و نمی دونم در بدو ورود میتونه با پذیرشی که گرفته برود اداره مهاجرت سوید و ویزایش را تغییر بدهد ؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعات صحیح داشته باشه راهنمایی بفرمایند .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)