صفحه 27 از 73 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 724

موضوع: ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط baran1360 نمایش پست ها
    نمی دونم کمکی شد به دوستان یا نه اگه بازم سوالی بود در خدمتم من مشکلی با پاسخ گویی ندارم همه باید بهم کمک کنیم
    سلام. میخواستم بدونم که آیا شما آیلتس داشتی؟
    اگر نه از کدوم دانشگاه و به چه طریقی اقدام کردید؟
    چون من نگاه کردم نوشته بود حداقل آیلتس ۵.۵ لازمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_s نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم که آیا شما آیلتس داشتی؟
    اگر نه از کدوم دانشگاه و به چه طریقی اقدام کردید؟
    چون من نگاه کردم نوشته بود حداقل آیلتس ۵.۵ لازمه
    بله من آیلتس داشتم البته با آیلتس 5 هم بعضی از دوستامون پذیرش گرفتن بعضی دانشگاه ها مصاحبه اسکایپ هم
    میذارن

Junior Member

بله من آیلتس داشتم البته با آیلتس 5 هم بعضی از دوستامون پذیرش گرفتن بعضی دانشگاه ها مصاحبه اسکایپ هم
    میذارن

ممنون از پاسخ.
    سئوال دیگه که داشتم اینکه باید برای همسرم که همراه من میاد جداگانه وقت سفارت بگیرم یا نیازی نیستش؟
    و اینکه هزینه درخواست ویزا باید برای دونفر پرداخت شه یا فقط من باید پرداخت کنم؟
    و سوم اینکه شما آنلاین درخواست دادید یا حضوری؟
    اگر آنلاین هزینه رو چطور واریز کردید؟
    ممنونم باز هم

من فوق لیسانس دارم و در دوره کارشناسی 6واحد زبان و در دوره ارشد به دلیل اختیاری بودن هیچ واحد زبانی پاس نکردم حالا با یکی از موسسات اعزام دانشجو که سالهاست این کار رو انجام میده صحبت میکردم میگه برای پذیرش زبان انگلیسی در دانشگاه های
    سوئد باید
    دستکم 7 تا 8 واحد انگلیسی در دوران دانشگاه گذرونده یا آیلتس 5.5 داشته باشی.و میگه موسساتی که چنین کاری رو انجام میدهند بدون اینکه از شما 7واحد زبان پاس شده طلب کنند این قانون رو به شیوه ای دور میزنند وا ز نرم افزار فتوشاپ استفاده میکنند.
    راهنمایی کنید مرا که آیا چنین چیزی درست است؟

Junior Member

میذارن
    سلام.دوست عزیز من هم لیسانس کامپیوتر دارم اما مدرک زبان ندارم.حالا می خواستم اقدام کنم نمی دونم شانس دارم یانه و اگه اینطور که شما گفتید دارم برا کدوم دانشگاه ثبت نام کم؟ چون 900 کرون هزینه اپلیکیشن فی داره.

Junior Member

سلام و شب بخیر به همه دوستان
    چند ساعتی هست که کل تاپیک و مطالعه کردم و حالا چند سوال دلرم که ممنون میشم بزرگواری وقت بزاره و جواب بنده رو بده.
    بنده دیپلم ندارم اما خانومم لیسانس مدیریت و برنامه ریزی از دانشگاه پیام نور دارن اما زبانشون ضعیفه و البته 2 فرزند هم داریم.
    سوالاتم
    1. میخواستم بدونم خانومم میتونن اقدام کنن و من و فرزندانم بعنوان همراهان باشیم؟
    2.میشه لینک کارهایی که باید از ابتدا خودمون انجام بدیم رو بزارین؟
    3.آیا غیر از اون 24م که فرمودین هزینه دیگه ای هم داریم؟
    4.زمان ثبت نام کورس های آموزش زبان معمولا کی هست یعنی چقدر فرصت داریم برای ثبت نام؟
    5.اگر بتونید یک فایل آموزشی ثبت نام و راهی که باید یک دانشجو طی کنه رو توی پست اول بزارین ممنون میشم.

با تشکر از وقتی که میزارین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aviation managment

سلام دوستان

متاسفانه من نتونستم اطلاعات خوبی راجع به این نوع دوره ها بگیرم منظورم دوره زبان انگلیسی هستش خواستم راهمناییم کنید مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط worldforex نمایش پست ها
    سلام و شب بخیر به همه دوستان
    چند ساعتی هست که کل تاپیک و مطالعه کردم و حالا چند سوال دلرم که ممنون میشم بزرگواری وقت بزاره و جواب بنده رو بده.
    بنده دیپلم ندارم اما خانومم لیسانس مدیریت و برنامه ریزی از دانشگاه پیام نور دارن اما زبانشون ضعیفه و البته 2 فرزند هم داریم.
    سوالاتم
    1. میخواستم بدونم خانومم میتونن اقدام کنن و من و فرزندانم بعنوان همراهان باشیم؟
    2.میشه لینک کارهایی که باید از ابتدا خودمون انجام بدیم رو بزارین؟
    3.آیا غیر از اون 24م که فرمودین هزینه دیگه ای هم داریم؟
    4.زمان ثبت نام کورس های آموزش زبان معمولا کی هست یعنی چقدر فرصت داریم برای ثبت نام؟
    5.اگر بتونید یک فایل آموزشی ثبت نام و راهی که باید یک دانشجو طی کنه رو توی پست اول بزارین ممنون میشم.

با تشکر از وقتی که میزارین
    سلام
    1- بله می تونید به عنوان اعضا خانواده، همزمان اقدام کنید.
    2- خیلی زیاد هست ولی پیدا کردنشون در اینترنت چندان دشوار نیست.
    3- هزینه ها: شهریه دانشگاه (حدود 23 میلیون، بسته به دانشگاه) و هزینه ی ثبت درخواست (حدود 1000000 برای درخواست کننده و حدود 500000 برای هر همراه، تقریبا) و البته گواهی تمکن مالی و گاهی گردش حساب (مبلغ برای افراد بالغ حدود ماهی 1700000 تومان و برای بچه ها حدود ماهی 1000000 تومان). می تونید اطلاعات دقیق و به روز رو از سایت اداره مهاجرت ببینید.
    4- خیلی متغیر هست. معمولا دانشگاه های خوب و بزرگ، خیلی دیر و نزدیک به شروع ترم ثبت نام رو آغاز می کنن و عملا امکان شرکت برای افرادی که نیاز به ویزا برای ورود دارن نخواهد بود. می تونید اطلاعات و زمان بندی دقیق رو از سایت University Admissions که مرجع رسمی هست چک کنید.
    5- این دیگه از عهده بنده خارج هست... مخصوصا بدون کیبورد فارسی!!

در پایان هم طبق معمول، دعوت می کنم از همه ی دوستان که پیش از طرح سوال، حتما به سایت مراجع رسمی مربوطه مراجعه کنن. مطمن هستم که پاسخ همه ی سوالات رو در اونجا خواهید یافت.
    پیروز و سربلند باشید دوستان.

Junior Member

ممنون دوست عزیز از وقتی که گذاشتین
    فقط متوجه نشدم خانومم میتونه با توجه به اینکه زبان انگلیسیش صعیفه درخواست بده...

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اینجا بدون مدرک زبان تونسته پذیرش بگیره؟
    من تو فروم خوندم که بعضی از دوستان گفتن که اگه زیر دیپلم باشی باید حتما مدرک زبان داشته باشی ولی اگه لیسانس به بالا باشی نیازی نیست و واحد های انگلیسی که تو دانشگاه گذروندی حساب میشه. درسته آیا؟
    اگر که درسته باید نامه از دانشگاه بگیرم؟ فرمت نامه و درواقع متنش چی باید باشه؟
    ممنون میشم سریعا جواب بدید چون فقط تا 1 سپتامبر برای تکمیل مدارک وقت دارم.
    ممنونم از جوابتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)