صفحه 25 از 73 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 724

موضوع: ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

کاربران گرامی,

این موضوع مختص بحث و تبادل نظر در خصوص ویزای زبان انگلیسی سوئد میباشد. لطفا پست های حاوی نتایج ویزا را در تاپیک مربوطه وارد نمایید. کلیه ی ارسال های خلاف قانون تاپیک حذف گردید.

با تشکر
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

با سلام خدمت عزيزان
    من ٤٠ سال مجرد دانشجوي فوق ليسانس فقط پايان نامه مونده ، كارمند يك شركت خصوصي ،بيمه كمتر از دوسال، مدرك زبان ندارم
    ،زبان در حد متوسط و كمتر ،سال اخذ ليسانس ٨٥،
    براي براي دوره ٦ ماهه زبان در ژانويه بايد تا اخر مرداد با يكي از موسسات اعزام دانشجو قرار ببندم ، با توجه به شرايط من د، دوستان ايا من شانسي براي ويزا دارم يا نه ؟
    لطفا راعنمايي كنيد كه هزينه موسسه بيخودي به من تحميل نشه اگر شانسي ندارم
    واقعا ممنون

Junior Member

سلام. اسم انگلیسی دوره چیه؟ دانشگاه اومئو داره؟

Junior Member

سلام اسم دوره زبان به انگلیسی چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_h نمایش پست ها
    سلام
    لیست دانشگاه هایی که این رشته رو ارایه می دن، توی سایت https://www.universityadmissions.se موجوده و باید جستجو کنید.
    رشته ی لیسانستون چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinmah نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزيزان
    من ٤٠ سال مجرد دانشجوي فوق ليسانس فقط پايان نامه مونده ، كارمند يك شركت خصوصي ،بيمه كمتر از دوسال، مدرك زبان ندارم
    ،زبان در حد متوسط و كمتر ،سال اخذ ليسانس ٨٥،
    براي براي دوره ٦ ماهه زبان در ژانويه بايد تا اخر مرداد با يكي از موسسات اعزام دانشجو قرار ببندم ، با توجه به شرايط من د، دوستان ايا من شانسي براي ويزا دارم يا نه ؟
    لطفا راعنمايي كنيد كه هزينه موسسه بيخودي به من تحميل نشه اگر شانسي ندارم
    واقعا ممنون
    با دورد بر شما و عذرخواهی از دوستانی که این مدت به من پیغام دادن و متاسفانه نتونستم پاسخ بدم. چند هفته ای هست که به ایران اومدیم برای سفر و متاسفانه فرصت نشد به اینجا سر بزنم.
    در پاسخ به سوال شما باید عرض کنم، بله، شما، البته اگه هنوز دیر نشده باشه، شانس اخذ پذیرش رو دارید. از کل مدارک و شرایطی که فرمودید، تنها زبان در حد متوسط شما موثر خواهد بود و البته مدرک لیسانستون و واحدهایی که پاس کردید.
    اگر رشته ی کارشناسی تون رو بفرمایید، شاید بهتر بتونم راهنمایی کنم.
    در مورد قرارداد با موسسات اعزام دانشجو هم براتون آرزوی موفقیت می کنم ولی باز هم تاکید می کنم که این موسسات کاری بیش از آنچه خودتون می تونید، انجام نداده و تاثیری در سرعت و یا نتیجه رسیدگی به پرونده شما ابدا نخواهند داشت.
    در مجموع امیدوارم موفق باشید دوست گرامی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi138 نمایش پست ها
    سلام. اسم انگلیسی دوره چیه؟ دانشگاه اومئو داره؟
    درود بر شما
    دوره ها بسته به دانشگاهی که انتخاب کنید، اسامی و گاهی سیلابس متفاوتی دارند. مثلا با دنبال کردن لینک زیر، یکی از این دوره ها رو که الان برای بهار 2018 ارائه شده در دانشگاه Växjö رو می تونید مشاهده کنید. اسم این دوره Preparatory English course for international students هست. تنها باید دقت کنید که کورس مربوطه باید کمینه 30 واحد باشه.
    https://lnu.se/en/course/preparatory.../vaxjo-spring/
    و نهایتا خیر! دانشگاه اومئو این کورس رو برای ترم آینده ارائه نمی ده. (تا این لحظه اپلیکیشنی باز نشده برای این کورس)
    با آرزوی موفقیت برای شما. اگه باز هم سوالی بود، در خدمتم.

Junior Member

با دورد بر شما و عذرخواهی از دوستانی که این مدت به من پیغام دادن و متاسفانه نتونستم پاسخ بدم. چند هفته ای هست که به ایران اومدیم برای سفر و متاسفانه فرصت نشد به اینجا سر بزنم.
    در پاسخ به سوال شما باید عرض کنم، بله، شما، البته اگه هنوز دیر نشده باشه، شانس اخذ پذیرش رو دارید. از کل مدارک و شرایطی که فرمودید، تنها زبان در حد متوسط شما موثر خواهد بود و البته مدرک لیسانستون و واحدهایی که پاس کردید.
    اگر رشته ی کارشناسی تون رو بفرمایید، شاید بهتر بتونم راهنمایی کنم.
    در مورد قرارداد با موسسات اعزام دانشجو هم براتون آرزوی موفقیت می کنم ولی باز هم تاکید می کنم که این موسسات کاری بیش از آنچه خودتون می تونید، انجام نداده و تاثیری در سرعت و یا نتیجه رسیدگی به پرونده شما ابدا نخواهند داشت.
    در مجموع امیدوارم موفق باشید دوست گرامی
    درود ممنون از پاسخگويي
    سوال من بيشتر در باره شانس ويزا گرفتن با توجه به سنم و مجرد بودنم وشرايط گفته شده هست
    چون در مجموع در ليسانس و فوق ليسانس ٩ واحد زبان عمومي و تخصصي پاس كردم به نظرم بتونم پذيرش بگيرم
    ولي نميدونم چه قدر شانس ويزا دارم

Junior Member

ممنون از پاسختون. من دانشگاه دولتی درس خوندم. برای ثبت نام در دوره زبان باید مدرکم رو آزاد کنم؟
    درود بر شما
    دوره ها بسته به دانشگاهی که انتخاب کنید، اسامی و گاهی سیلابس متفاوتی دارند. مثلا با دنبال کردن لینک زیر، یکی از این دوره ها رو که الان برای بهار 2018 ارائه شده در دانشگاه Växjö رو می تونید مشاهده کنید. اسم این دوره Preparatory English course for international students هست. تنها باید دقت کنید که کورس مربوطه باید کمینه 30 واحد باشه.
    https://lnu.se/en/course/preparatory.../vaxjo-spring/
    و نهایتا خیر! دانشگاه اومئو این کورس رو برای ترم آینده ارائه نمی ده. (تا این لحظه اپلیکیشنی باز نشده برای این کورس)
    با آرزوی موفقیت برای شما. اگه باز هم سوالی بود، در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baran1360 نمایش پست ها
    در پاسخ به دوستمون كه پرسيده بود چطوري متوجه جواب شدي مراجعه حضوري كردم به سفارت چون تلفن رو جواب نميدادن
    سلام . من انلاین درخواست دادم و نتیچه گیری هم شد ولی میل بهم نزدن . همینحوری میشه رفت تو سفارت؟ راه میدن؟

Junior Member

سلام به همگی.دوستان از زمان مصاحبه تا رسیدگی به پرونده چه مدت زمان طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)