صفحه 5 از 73 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 724

موضوع: ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

سلام
    دوستان این لینک رو بخونید!
    http://www.underskyofsweden.blogsky..../09/21/post-56
    یکم ترس افتاد تو دلم!

سلام
    اقایونی که هنوزاقدام نکردین این نکته رو بگم که تمام این موسسه های تو ایران با یک موسسه کار میکنن تو سوید وخودتونم میتونید مستقیم با اون موسسه تماس بگیرین هم مدیریش ایرانی وهم شماره وایبر داره.یک مطلب دیگه که باید ذکر کونم اینه که من اواخر فروردین اقدام کردم وتقریبا اواخر تیر پذیرش امد ومن در تاریخ 26مرداد رفتم سفارت وهنوز ویزا نیومده.با شرکت که صحبت کردم گفت اداره مهاجرت سوید که باید پروندهارو بررسی کنه خیلی شلوغ ولی نکته ای که من این هفته متوجه شدم اینکه اداره مهاجرت متوجه شد اکثر دانشجوهای که میرن دیگه بر نمیگردن به همین خاطر داره دانشجوهای این دوره هارو الاف میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad1366 نمایش پست ها
    سلام
    اقایونی که هنوزاقدام نکردین این نکته رو بگم که تمام این موسسه های تو ایران با یک موسسه کار میکنن تو سوید وخودتونم میتونید مستقیم با اون موسسه تماس بگیرین هم مدیریش ایرانی وهم شماره وایبر داره.یک مطلب دیگه که باید ذکر کونم اینه که من اواخر فروردین اقدام کردم وتقریبا اواخر تیر پذیرش امد ومن در تاریخ 26مرداد رفتم سفارت وهنوز ویزا نیومده.با شرکت که صحبت کردم گفت اداره مهاجرت سوید که باید پروندهارو بررسی کنه خیلی شلوغ ولی نکته ای که من این هفته متوجه شدم اینکه اداره مهاجرت متوجه شد اکثر دانشجوهای که میرن دیگه بر نمیگردن به همین خاطر داره دانشجوهای این دوره هارو الاف میکنه.
    آقا فرشاد مدرک تحصیلی شما چی بود؟ واینکه پول دانشگاه رو که واریز کردید الان چی میشه؟ هیچکدوم از هم دوره های شما ویزاشون نیومده یا فقط چند نفر؟ مرسی از وقتی که میذارید

Junior Member

سلام دوست عزیز
    شما خودتون برا دوره زبان اقدام کردید یا چیز دیگه،از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید و اینکه اون آقایی که گفتید مطمین هست یا نه!؟
    اگه ممکنه شمارشو یا یه آدرسی چیزی ازش برام بفرستید.
    مرسی

با سلام مجدد به همگی
    من مدرکم لیسانس.وقتی پذیرش میاد پول دانشگاه رو واریز میکنید و بعدش برگه پذیرش و فرمهای سفارت برای شما ایمیل میشه.بعد از پر کردن برگه ها و تهیه مدارک که لیستش تو سایت سفارت هست از یکشنبه تا چهارشنبه بدون گرفتن وقت قبلی مرید سفارت و معمولا از دو ماه تا سه ماه تول میکشه جواب بدن.شرکتی که تو سوید کار گرفتن پذیرش را انجام میده شرکت ثبت شده در سوید هست ودر شهر گوتنبرگ دفتر داره که من توسط دوستانم در سوید تحقیق کردم و از کار شرکت مطمین شودم.

در صورت نیاز به اطلاعات شرکت در گوگل (سروتونین ا ب ) را جستچو کنید.من این شرکت تایید یا تاکید نمی کنم فقط یه پیشنهاد بو و بهنر خودتون تحقیق کنید

Junior Member

ممنون اقا فرشاد... هدف از ایجاد تاپیک جمع اوری اطلاعات توی همین زمینه بود و ممنون که گفتین... شماره وایبرشون رو میتونین برام پیغام بزارین؟؟

Junior Member

مرسی از راهنمایی
    فقط نگفتید برا دوره زبان اقدام کردید یا چیز دیگه!؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrjf نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی
    فقط نگفتید برا دوره زبان اقدام کردید یا چیز دیگه!؟
    مرسی
    من هم برای دوره زبان ثبت نام کردم و از دانشگاه کریستین اس تاد پذیرش گرفتم.شمارش تو سایتی که گفتم هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad1366 نمایش پست ها
    من هم برای دوره زبان ثبت نام کردم و از دانشگاه کریستین اس تاد پذیرش گرفتم.شمارش تو سایتی که گفتم هست
    آقا فرشاد موسسه در مورد زمان شروع کلاسا چی میگه؟ طبق گفته شما الان کلاسا شروع شده اگه ویزای شما یکی 2 هفته دیگه بیاد مستونید برید سر کلاسا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)