صفحه 7 از 73 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 724

موضوع: ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

چشم حتما
    حتما بهتون خبر میدم،به نظرم اگه همه باهم اقدام کنیم بهتر باشه،حالا قراره حضوری یه سر بزنم به این موسسه ها،جوابشو حتما بهتون میدم

سلام
    از بچه های نوامبر و اکتبر کسی جوابش اومده؟اگه اومد یه خبری بدید

Junior Member

سلام
    والا من تازه فردا دارم میرم موسسه یه آمار بگیرم برا سپتامبر آینده!
    ببینم چی میگن!

سلام
    یک مطلبی هست که لازم دونستم اینجا مطرح کنم اگر تا الان هیچ اقدامی نکردین دست نگه دارین چون کار ما که برای دوره اکتبر ونوامر امسال اقدام کرده بودیم کلا رو هواست امروز دانشگاه هم خودشو از این ماجرا کشید کنار و گفت کلاس ها که به ما گفته بودن تشکیل نمیشه تا ما نرسیم سر تاریخ مقرر شروع شده و به دانشگاه ربطی نداره که اداره مهاجرت ویزا نداده.یک مطلب دیگه که از دانشگاه متوجه شدیم اینکه اداره مهاجرت سوید به شدت نسبت به دانشجو های ایرانی که میرن و بر نمیگردن حساس شده
    هرگونه اطلاعاتی که به دستم رسید اینجا مینویسم تا افرادی که می خوان اقدام کنند اطلاعات بیشتری داشته باشن

Junior Member

سلام
    ای داد بیداد دستت درد نکنه از اینکه گفتی من داشتم میرفتم برا اقدام،دیروز هم این موسسه میگفتش که اصلا برا ویزا تضمین نمیکنه که کی بدن،شانس ماست دیگه حالا پس چیکار کنیم!!؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad1366 نمایش پست ها
    سلام
    یک مطلبی هست که لازم دونستم اینجا مطرح کنم اگر تا الان هیچ اقدامی نکردین دست نگه دارین چون کار ما که برای دوره اکتبر ونوامر امسال اقدام کرده بودیم کلا رو هواست امروز دانشگاه هم خودشو از این ماجرا کشید کنار و گفت کلاس ها که به ما گفته بودن تشکیل نمیشه تا ما نرسیم سر تاریخ مقرر شروع شده و به دانشگاه ربطی نداره که اداره مهاجرت ویزا نداده.یک مطلب دیگه که از دانشگاه متوجه شدیم اینکه اداره مهاجرت سوید به شدت نسبت به دانشجو های ایرانی که میرن و بر نمیگردن حساس شده
    هرگونه اطلاعاتی که به دستم رسید اینجا مینویسم تا افرادی که می خوان اقدام کنند اطلاعات بیشتری داشته باشن
    سفارت چه جوابی میده دوست عزیز ؟ اطلاع دارید که چند نفر هستید که برای دوره اکتبر و نوامبر اقدام کردید از ایران ؟

سفارت میگه دست ما نیست و اداره مهاجرت باید تصمبم بگیره.اول فکر میکردیم در حدود صد نفر باشیم ولی دانشگاه گفت در حدود 20الی 30 نفریم که البته با همراه و خانواده ها حدود هفتاد نفری میشیم.سفارت میگه معمولش سه ماه ولی الان هم برای خودم وهم برای یکسری از دوستان از سه ماه هم رد شده و هنوز هیچ......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad1366 نمایش پست ها
    سفارت میگه دست ما نیست و اداره مهاجرت باید تصمبم بگیره.اول فکر میکردیم در حدود صد نفر باشیم ولی دانشگاه گفت در حدود 20الی 30 نفریم که البته با همراه و خانواده ها حدود هفتاد نفری میشیم.سفارت میگه معمولش سه ماه ولی الان هم برای خودم وهم برای یکسری از دوستان از سه ماه هم رد شده و هنوز هیچ......
    یعنی حتی یک نفر هم از جمع شما هنوز ویزا نگرفته ؟ احتمالش هست کلا ویزاتون ریجکت بشه ؟ شرکت چه جوابی میده ؟ در صورت ریجکت شدن تکلیف شهریه چی میشه ؟
    امکانش نیست که از خود اداره مهاجرت پیگیری کنید یا شرکت اینکارو انجام بده براتون ؟ چون شرکت ویزارو تضمین کرده باید مسئولیتی داشته باشه

هنوز کسی ویزا نگرفته.شرکت فقط تضمین کرده که در صورت ریجکت شدن پول شهریه و دستمزد بعد از کسر یه مبلغی حدود 200 دلار پس میده.ولی هزینه اپلای اولیه نهصد کرونه و هزینه مصاحبه که برای هر نفر هزار کرون و هزینه ترجمه مدارک والباقی دیگه برگشت نداره.سفارت یه ایمیل داده که برای افسر پروندس ولی به اونم که ایمیل میزنیم میگه در حال بررسی.شرکتم میگه ما از طریق دانشگاه پیگیری کردیم ولی معلوم نیست این همه پیگیری چرا جواب نمیده و کسی پاسخگو نیست.قرار شده بچه های که سه ماهشون پر شده دوشنبه بریم سفارت که از اونجا با افسر پرونده تماس بگیرن ببینیم چی میگن.

Junior Member

سلام
    دوستان من امروز بازم با موسسه تماس گرفتم و دقیقا حرف دوستمون فرشاد رو زدن،به خاطر اینکه ایرانیا دوره زبان میگیرن و دیگه برنمیگردن اونا هم گفتن اینا اگه میخواستن درس بخونن خب تو مملکت خودشون زبانو میخوندن و بعد اقدام میکردن،برا همینم اقدام برا این دوره خیلی ریسکیه،حتی برا لهستانم پرسیدم گفتن که اونم اوضاش همینه!!!
    اساسی حالم گرفتس!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)