صفحه 71 از 73 نخستنخست ... 2161626364656667686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 724

موضوع: ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای زبان انگلیسی سوئد و مسائل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط elghaaz نمایش پست ها
    بچه ها سلام.من جواب مثبتم رو گرفتم.دو هفته دیگه هم کارتم رو میدن.اصلا نا امید نباشید.جواب من بعد از 4 هفته اومد از اداره مهاجرت.یجورایی فکر میکردم منفیه یا دیر جواب میدن.اما خداروشکر مثبت بود.
    اگه سوالی دارید ازم بپرسید تا جایی که بتونم کمک میکنم.

سلام، خوبید؟
    میتونم بپرسم متاهل هستین یا مجرد و اینکه سنتون چقدره؟
    من خانمم اقدام کرده برای VAXJO و اکی شده ولی نمیدونم که چقدر احتمال داره ویزا بگیریم. خانمم 36 سالشه و یه بچه هم داریم.
    و سوال دیگه اینکه تمکن مای رو با ارز دولتی حساب میکنن؟

Junior Member

سلام وقت به خیر . بنده و همسرم هم برای دوره زبان vaxjo اقدام کردیم و جواب پذیرش مثبت بود . شما خودتون اقدام کردید یا از طریق موسسات اعزام دانشجو اقدام کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_neko نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر . بنده و همسرم هم برای دوره زبان vaxjo اقدام کردیم و جواب پذیرش مثبت بود . شما خودتون اقدام کردید یا از طریق موسسات اعزام دانشجو اقدام کردید؟
    سلام، تبریک میگم،
    ما خودمون اقدام کردیم. شما میدونین اگه بخواین برای ارشد پاییز 2020 اقدام کنید امکانپذیر هست یا نه؟ با توجه به اینکه دوره زبان تا زمان ارسال مدارک به اتمام نرسیده و شما مدرک زبانی ندارین که ارائه بدید. شنیدم که به صورت مشروط میشه اقدام کرد ولی نمیدونم چطوری.

Junior Member

ممنون. بله از 16 اکتبر باز می شه و می تونید به صورت کاندیشنال اقدام کنید ولی به نظرم چون به صورت مشروط هستید حتما از اینجا به بعدشو از طریق موسساتی که نماینده یکی از دانشگاههای سوئد هستند اقدام کنید چون اگر خودتون اقدام کنید چونکه مدرک زبان ندارید و زودترین زمانی که مدرک زبانتون آماده می شه خرداد سال 1399 هستش و اگر نتونید دانشگاه قانع کنید نمی تونید پذیرش بگیرید و یا تو بهترین حالت بتونید فقط از همون دانشگاه لینئوس که زبان خوندید پذیرش بگیرید.

Junior Member

ممنون. بله از 16 اکتبر باز می شه و می تونید به صورت کاندیشنال اقدام کنید ولی به نظرم چون به صورت مشروط هستید حتما از اینجا به بعدشو از طریق موسساتی که نماینده یکی از دانشگاههای سوئد هستند اقدام کنید چون اگر خودتون اقدام کنید چونکه مدرک زبان ندارید و زودترین زمانی که مدرک زبانتون آماده می شه خرداد سال 1399 هستش و اگر نتونید دانشگاه قانع کنید نمی تونید پذیرش بگیرید و یا تو بهترین حالت بتونید فقط از همون دانشگاه لینئوس که زبان خوندید پذیرش بگیرید.
    فکر نکنم دانشگاههای سوئد نماینده رسمی تو ایران داشته باشن. شما موسسه ای رو می شناسین؟
    در رابطه با بحث پرداخت شهریه، از طریق صرافی اقدام می کنین یا موسسات پرداخت؟ جایی رو می شناسین که مطمئن باشه؟ چون اگه ویزا ریجکت بشه باید پولتون رو پس بگیرین و پول رو به همون حسابی که پول ازش واریز شده بر می گردونن ولی بعضی از موسسات پرداخت ممکنه حسابشون بسته شه که دیگه امکان برگشت پول وجود نداره.

Junior Member

نماینده رسمی دانشگاه سوئد هست تو ایران . مثلا دانشگاه BTH تو شهر کارلسکرونا . من از طریق خواهر خانمم از سوئد جهت واریز شهریه اقدام می کنم .صراف هم می شناسم که بتونید شهریه را حواله بزنید.معمولا هم موسسات اعزام دانشجو پول شهریه شما رو انتقال نمی دن ،می گن خودتون از طریق صرافی اقدام کنید . چون حساب اینها تجاری هست انتقال حجم زیاد پول باعث می شه که براشون مالیات بیاد.

Junior Member

نماینده رسمی دانشگاه سوئد هست تو ایران . مثلا دانشگاه BTH تو شهر کارلسکرونا . من از طریق خواهر خانمم از سوئد جهت واریز شهریه اقدام می کنم .صراف هم می شناسم که بتونید شهریه را حواله بزنید.معمولا هم موسسات اعزام دانشجو پول شهریه شما رو انتقال نمی دن ،می گن خودتون از طریق صرافی اقدام کنید . چون حساب اینها تجاری هست انتقال حجم زیاد پول باعث می شه که براشون مالیات بیاد.
    اگه صرافی میشناسین ممنون میشم معرفی کنین.
    من واسه چند تا دانشگاه ایمیل زدم ببینم میشه بعد از دوره زبان ارشد خوند یا نه، چون شنیدم که اگه بشه واسه late application هست و شانسش کمه.

Junior Member

همین الان دانشگاه چالمرز ایمیل زد و گفت نمیشه

If you are applying in the admission round for international students, it is too late to submit supporting documentation I’m afraid. The deadline is on the 3rd February.

However, if you are an EU-citizen and can apply in the second admission round, you can submit supporting documentation until 18th of June.

Please check all the important dates here : https://www.universityadmissions.se/...emester-dates/

Vänligen I Sincerely

CHALMERS

Elina Dawidson

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MasihIN نمایش پست ها
    اگه صرافی میشناسین ممنون میشم معرفی کنین.
    من واسه چند تا دانشگاه ایمیل زدم ببینم میشه بعد از دوره زبان ارشد خوند یا نه، چون شنیدم که اگه بشه واسه late application هست و شانسش کمه.
    فکر کنم اینجا نمی شه اسم آورد طبق قوانین ولی اگر میدان فردوسی مجتمع تجارت تشریف ببرید اونجا صرافی ها هستند که انجام بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MasihIN نمایش پست ها
    همین الان دانشگاه چالمرز ایمیل زد و گفت نمیشه

If you are applying in the admission round for international students, it is too late to submit supporting documentation I’m afraid. The deadline is on the 3rd February.

However, if you are an EU-citizen and can apply in the second admission round, you can submit supporting documentation until 18th of June.

Please check all the important dates here : https://www.universityadmissions.se/...emester-dates/

Vänligen I Sincerely

CHALMERS

Elina Dawidson
    معمولا دانشگاههای برتر دانشجو به صورت کاندیشنال نمی گیرن ، شما دانشگاههای معمولی تر را انتخاب کنین .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)