صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: تکمیل فرم Financial Aid برای EPFL - مهم

Senior Member

پیش فرض تکمیل فرم Financial Aid برای EPFL - مهم

سلام،
    من می خواستم فردا بسته خودم رو برای EFPL ارسال کنم، امروز که اومدم فرم مربوط به Financial Aid رو پر کنم واقعاً تعجب کردم. چون اصلاً سر در نمی اوردم چی می خواد. تا حقوق مادربزرگ من رو هم پرسیده و بعدش هم گفته مدرک بده که حقوقش اینقدره. خلاصه کلی مشکل دارم توی پرکردنش. از بچه هایی که EPFL اپلای کردن کسی این فرم رو پر نکرده؟ اگر آره، من سوالام رو می پرسم ممنون می شم جواب بدید.

سوال 14 فرم پرسیده:
    Does your government currently impose restrictions on the exchange and release of funds for study in Switzerland? Yes or No, If yes describe the restrictions
    اصلاً یعنی چی؟ ایران که واسه سویس اصلاً بورس نمی ده. میده؟

سوال 15 گفته income household چقدر هست، به تفکیک بگید، بعدش قسمت c پرسیده housing, food and other living allowances CHF، و e پرسیده scholarships و f هم پرسیده Family real estate hlodings CHF.
    F که فکر کنم منظورش اینه که چه قدر اجاره در ماه از املاکمون می گیریم. نه؟

سوال 16 واسه همه این قسمتها مدرک خواسته، Bank Statement، Tax Form و یا Statement of Employer!! اینو چی کارش کنم (شغل پدر من آزاد هست و هیچ نوع وابستگی به دولت نداره که فیش حقوقی اون رو بگیرم، برگه مالیات هم که ... فارسیه!! باید ترجمه بشه؟)

سوال 17 هم یه جدول کشیده گفته:
    Enter the expected amount of annual support towards yours educational costs from the sources listed below
    بعدش هم یه سری منبع به صورت زیر معرفی کرده و گفته جلوی هر یک به CHF مقدار رو برای سال 07-08 و 08-09 بنویسید:
    Student's Vacation Earning
    ، Student's Assets
    ، Family's Income
    ، Family Assets
    Next-of-kin and friends
    your government
    agencies and foundations
    private sponsor(explain in section F
    other(explain in section F

فرم رو ضمیمه می کنم که هر کی خواست ببینه، فقط هر قسمتی رو هم که می دونید چی میشه نوشته بگید، بلکه دسته جمعی این رو تکمیل کنیم (آخه من نمی دونم این سوالا چه ربطی به فاند داره!!!)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

پیش فرض پاسخ : تکمیل فرم Financial Aid برای EPFL - مهم

as far as i know, scholarships in europe, swiss and italy foe example, are granted based on your NEED not your academic merit. they ask those information to fully understand your financial situation, so dont fill it in the LORD way ;D
    everything happens for a reason

Senior Member

بااب مسئله اینجاست که من اصلاً جواب این سوالهایی که اینجا پرسیده رو نمی دونم باید چه طور بدم. مثلاً من چه طور ثابت کنم پدرم در ماه چقدر درآمد داره (خودم هم نمی دونم چقدر داره که بخوام به اونا بگم!!). یا بقیه سوالهایی که در بالا پرسیده شده.

Junior Member

سلام
    منم با همين مشكل مواجه شدم!
    البته از اغلب دوستان كه پرسيدم گزينه هاي اين فرم رو كامل پر نكرده بودن و فقط فرم رو ارسال كردند بدون پر كردن فيلد هاي حساسي مثل اين!
    ولي به هر حال اگه من رو هم راهنمايي كنيد كه چطوري بايد اين فرم رو پر كرد ممنون ميشم!
    زيركان با صنعتي قانع شدند&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; ابلهان از صنع در صانع شدند

Senior Member

پر کردن فرم رو میشه یه کاریش کرد، حالا یه چیزی غلط غلوط می نویسیم، اما مشکل سر یکی جدول آخر هست که من واقعاً نمی دونم باید چی توش بنویسم، یکی هم فرم مالیات یا برگه بانک و ... ای که خواسته.
    شما اونها رو هم نمی فرستی؟ بعدش، تا 15ام بیشتر وقت نداره، پس کی می خوای بفرستی؟

Senior Member

پیش فرض تکمیل فرم Financial Aid برای EPFL - مهم

خوب حداقل دوستانی که می خوان برای EPFL پست کنن، بیان با هم همین امشب مشخص کنیم چی بنویسیم که اگر چرت و پرت هم می نویسیم هماهنگ باشه، مسلماً اگر 10 نفر یه حرف بی ربطی رو توی فرم بنویسن بهتر از این هست که 10 تاشون 10 تا حرف مختلف که همه هم بی ربط هست رو بنویسن. هر کسی هر چیزی به ذهنش می رسه بگه، مخصوصاً واسه اون جدول

Junior Member

Hi,
    The recommendations for EPFL are online and does not need hard copy recommendations?????

Thanks,

Senior Member

من که تکمیل کردم و فرستادم، نمی دونم شماها برای کی می خواید بفرستید چون ددلاین اول سه شنبه همین هفته هست. به هر حال، شوا 14 رو نوشتم دولت ما محدودیت برای بورس نذاشته اما بورسی هم در این زمینه ارائه نمی ده.
    سوال 15 رو هم تخمین درآمد پدرم و میزان درآمدی که از مستغلات داره رو به تفکیک نوشتم، مابقی رو هم که جلوش خط کشیدم چون یا نمی دونستم چی می خواد یا اینکه از اون نوع حقوق نداشتیم.
    سوال 16 رو هیچ چیز رو خط نزدم.
    سوال 17 هم ردیف 07-08 رو خالی گذاشتم، ردیف 08-09 رو هم جلوی Family income نوشتم 600، Student Assets رو نوشتم 400 و Student Vacation Earning رو هم نوشتم 400 تا، در واقع به تفکیکی که می خواستم اونجا هزینه هام رو جور کنم گفتم.
    در قسمت F هم توضیح دادم که چرا هیچ Bank Statement و یا Tax Formای رو ضمیمه نکردم.

خدا می دونه چی میشه. باید تا آخر فوریه صبر کرد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نمی دونم این اطلاعات غیر دقیق چه فایده ای داره. به هر حال احیانا همه همین طوری پر می کنند و می فرستند...

Junior Member

سلام رفقا،

مگه واسه دپارتمان كامپيوتر تمام پروسه الكترونيكي نيست؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)