صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 172

موضوع: Universität Ulm

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض Universität Ulm

Hi friends, Is Universitat Ulm(Germany) the worst university? I could not find it in any university ranking list. Can any one give me any information about this university, especially its rank in biology? Many thanks
    ویرایش توسط MMoHH : January 5th, 2014 در ساعت 10:07 AM

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ulm

please :-[ ???

Dear friend
    This university has a good ranking:
    http://www.topuniversities.com/world..._universities/

in 263

Cheers

Dear friends,

A prof. from Ulm univ has asked me if I can go there sooner(spring 2008)?

I dont know how to answer him because I am not convinced with the project I maybe supposed to do there. The prof. has told me that he will try to collaborate with another group so that I can join my exact field, but no promise!
    I cant flight there in 1-2 weeks, at all!! Also, I am trying for better ranks. what should I tell him, to postpone it?

Many thanks,

By the way, thanks Mr. Abtin for ur good link.

Tell him its unfortunately impossible to get Visa in such a short time. From one hand the embassies interview appointments are all booked, from the other the visa issuance process takes at least 2 months! ask himwhether its possible to get involved remotely (per e-mail) or some other logical excuses....

بچه ها کسی برای این دانشگاه apply کرده؟
    آیا مدرک دانشگاه آزاد رو قبول داره؟
    من pre-application دادم و بعد از دو روز یه ایمیل برام فرستادن که ظاهرا مدارکت suitable هست و مدارکت رو بفرست!
    بنظر شما از این auto replay ها هست یا واقعا pre-application من رو خواندن؟
    Moving to Germany

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

لطفا مطالب خود را پیرامون پذیرش از دانشگاه Ulm در این قسمت مطرح نمایید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

سلام. من یه سوال راجع به این دانشگاه داشتم. البته تاریخ پستها بسیار قدیمیه و نمی دونم که کسی جواب میده یا نه. امنا ممنون میشم اگه آگاهی دارین کمک بفرمایید.
    من می خوام واسه فال 2011 اپلای کنم و الان که سایت رو نگاه می کردم دیدم دوتا از رشته های انگلیسیه این دانشگاه به بک گراند من مربوطه. Advanced Material و Energy Science and Technology. اما جایی از سایت ننوشته که میتونم برای دوتا رشته اپلای کنم یا نه. و ایمیلی هم نیست که مربوط به یه آفیس مشترک مثل Graduate Office باشه که بشه بپرسم . کسی میتونه کمکم کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa kh نمایش پست ها
    سلام. من یه سوال راجع به این دانشگاه داشتم. البته تاریخ پستها بسیار قدیمیه و نمی دونم که کسی جواب میده یا نه. امنا ممنون میشم اگه آگاهی دارین کمک بفرمایید.
    من می خوام واسه فال 2011 اپلای کنم و الان که سایت رو نگاه می کردم دیدم دوتا از رشته های انگلیسیه این دانشگاه به بک گراند من مربوطه. Advanced Material و Energy Science and Technology. اما جایی از سایت ننوشته که میتونم برای دوتا رشته اپلای کنم یا نه. و ایمیلی هم نیست که مربوط به یه آفیس مشترک مثل Graduate Office باشه که بشه بپرسم . کسی میتونه کمکم کنه؟
    مگه میشه ایمیلی نباشه!؟

مثلا در این صفحه (یعنی صفحه ی نخست اینترنشنال آفیس) پایین دست راست، زیر عنوان Contact یه نشونی ایمیل هست:
    international@uni-ulm.de
    یا در صفحه ی مربوط به رشته ی Advanced Mayterial باز هم دست راست زیر همون عنوان کانتکت، پر ایمیل اشخاصه...

شما سوالتون رو از همون دفتر امور بین الملل شروع کنید به پرسیدن به نظرم بهتر هست. اولین نقطه ی تماس متقاضی خارجی با دانشگاه، همین دفتر میتونه باشه...

پانوشت: من هیچ اطلاع خاصی درباره ی این دانشگاه ندارم، اما دوست من، بعضی موقع باید خیلی بگردید و زیرورو کنید! مخصوصا وقتی میخواید کاراتون رو خودتون انجام بدید
    کامیاب باشید
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

سلام. دوستان با لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه گیلان با معدل 14.14 و ایلتس 6.5 چقدر برای مستر رشته ی انرژی در دانشگاه Ulm شانس دارم؟

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)