صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 172

موضوع: Universität Ulm

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ulm

نقل قول نوشته اصلی توسط mehbang نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادید
    منظورم "مکانیک" بود.تند نوشتم
    میخواستم ببینم از دید یه مکانیک سیالات چه جور رشته ای ئه.البته دیدمsyllabus دیدم از سایتش.
    میخوام ببینم اگه درسا رو میشه جوری پاس کرد که به مکانیک سیالات نزدیک شه و ارزش داشته باشه دنبال راهی واسه تغییر شهر و دانشگاه باشم
    راستش من هم خیلی دوست داشتم به مباحث انرژی در مکانیک سیالات نزدیک باشه، ولی متاسفانه اینطور نیست. حتی دروس انتخابیشم پیدا کردم، ولی دریغ از یه درسِ به درد بخور. اما در مورد تغییر شهر یا دانشگاه نظری ندارم. راستش به نظر من با اگه جای دیگه پذیرش دارید، نمی ارزه 1 سال حروم شه باز( توضیح اینکه من 1 سال اینجوری خودمو الاف کردم تا حالا). ولی خوب اگه باز شما تحقیقاتتون به نتایج امیدوارکننده ای رسید، لطفا منو هم در جریان بزارید.

Junior Member danial_rboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه اصفهان

بچه هایی که واسه رشته ی advanced material اپلای کردن, کسی هست جواب گرفته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان کسی برای ترم تا بستان 2013 این دانشگاه اقدام نکرده تو رشته برق؟ می خواستم بدونم این دانشگاه چقدر تو فرستادن به موقع نمره زبان حساسه؟ددلاین این دانشگاه 1 اکتبره ولی نمره ایلتس من 5 اکتبر میاد به نظرتون قبول می کنند نمره زبانمو دیرتر بفرستم؟کسی تجربه مشابهی داشته؟از خودشونم پرسیدم اما تکرار کردن که بهتره مدارک رو با هم بفرستین اما اگه می خواهید دیرتر بفرستید حد اکثر تا 1 اکتبر. نمی دونم اصرار کردن فایده داره یا نه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

Junior Member

من واسه ترم زمستون این دانشگاه پذیرش گرفتم من خودم نمره زبانمو قبل ددلاین فرستاده بودم اما تو سایتش گفته بود که میتونه پذیرش مشروط بده که تا زمان ثبت نام نمره زبانو بدید، شما مدارکتونو بفرستید مشکلی نیس!

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

سلام
    دوستان کسی میدونه که ددلاین این دانشگاه تا کی بود؟ . اینکه دوستانی که پذیرش شدن از طریق DAAD اقدام کردن یا از طریق وبسایت خود دانشگاه؟
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haniieh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی برای ترم تا بستان 2013 این دانشگاه اقدام نکرده تو رشته برق؟ می خواستم بدونم این دانشگاه چقدر تو فرستادن به موقع نمره زبان حساسه؟ددلاین این دانشگاه 1 اکتبره ولی نمره ایلتس من 5 اکتبر میاد به نظرتون قبول می کنند نمره زبانمو دیرتر بفرستم؟کسی تجربه مشابهی داشته؟از خودشونم پرسیدم اما تکرار کردن که بهتره مدارک رو با هم بفرستین اما اگه می خواهید دیرتر بفرستید حد اکثر تا 1 اکتبر. نمی دونم اصرار کردن فایده داره یا نه لطفا راهنماییم کنید ممنونم
    سلام دوست عزیز
    شما واسه چه گرایشی داری اقدام میکنی؟چون منم دارم واسه تابستون رشته برق اقدام میکنم.
    توسایت زده الکتروتکنیک ارائه میشه.چی هست این رشته؟
    شما برای زبان آلمانی اقدام کردید؟چون فقط رشته های پایینو انگلیسی زده بود

• Advanced Materials
    • Biology
    • Communications Technology
    • Energy Science and Technology
    • Finance
    • Master Online Advanced Oncology
    • Molecular Medicine

دوستان اگه من اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط kasek : September 18th, 2012 در ساعت 02:34 PM
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaaaz نمایش پست ها
    من واسه ترم زمستون این دانشگاه پذیرش گرفتم من خودم نمره زبانمو قبل ددلاین فرستاده بودم اما تو سایتش گفته بود که میتونه پذیرش مشروط بده که تا زمان ثبت نام نمره زبانو بدید، شما مدارکتونو بفرستید مشکلی نیس!
    سلام
    یه توضیح میدید که روال پذیرش شدنتون چطور بود و شما چه رشته ای پذیرش شدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    سلام
    یه توضیح میدید که روال پذیرش شدنتون چطور بود و شما چه رشته ای پذیرش شدید؟
    من رشتم انرژیه واسه مستر، روال پذیرشم این شکلیه که تمام مدارکی که تو سایت زده رو باید پست کنین مستقیما به دانشگاه . حدودا دو ماه بعد از ددلاین جوابش اومد

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaaaz نمایش پست ها
    من رشتم انرژیه واسه مستر، روال پذیرشم این شکلیه که تمام مدارکی که تو سایت زده رو باید پست کنین مستقیما به دانشگاه . حدودا دو ماه بعد از ددلاین جوابش اومد
    مرسی
    انرژی دقیقا میشه چی؟
    من که رشتم برقه هم میتونم این رشته رو برم؟
    در مورد پروپوزال و اینکه آیا دنبال دانشجوی قوی هستند یا نه؟ و معدل و دانشگاه واسشون مهمه هم میشه توضیح بدید

کسی انرژی اینجا خونده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)