صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: University of California Santa Cruz

پیش فرض پاسخ : University of California Santa Cruz

نقل قول نوشته اصلی توسط hsbarca نمایش پست ها
    بله منم دکترا کامپیوتر بودم، تماس با استادم در حد تشویق به اپلای بود، شما چطور؟
    همونم خوبه باز
    نه من تماس نداشتم اصلا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JamalBoukan نمایش پست ها
    منم اپلای کردم ولی خبری نشده برام
    سلام
    من اینجا برای مستر اپلای کردم، دیروز ایمیل پذیرشش امد. سه چیز برام خیلی جالب بود در مورد این دانشگاه.
    اول اینکه اینا میدونستن که من هنوز براشون تافل نفرستادم، ولی ادمیشن دادن!
    دوم اینکه من درخواست کمک هزینه ندادم ولی 2000 دلار از شهریه رو برام ویو کردن!
    سوم اینکه دو تا از ریکام ها رو یکمی دیرتر براشون فرستادم و میل هم زدم که آیا از نظر شما قابل قبوله؟ اون ها هم گفتن، شما ریکام هاتو بفرست ولی ممکنه که خونده نشه!!

با وجود این ها، دیروز بهم پذیرش دادن!!!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohasad نمایش پست ها
    سلام
    من اینجا برای مستر اپلای کردم، دیروز ایمیل پذیرشش امد. سه چیز برام خیلی جالب بود در مورد این دانشگاه.
    اول اینکه اینا میدونستن که من هنوز براشون تافل نفرستادم، ولی ادمیشن دادن!
    دوم اینکه من درخواست کمک هزینه ندادم ولی 2000 دلار از شهریه رو برام ویو کردن!
    سوم اینکه دو تا از ریکام ها رو یکمی دیرتر براشون فرستادم و میل هم زدم که آیا از نظر شما قابل قبوله؟ اون ها هم گفتن، شما ریکام هاتو بفرست ولی ممکنه که خونده نشه!!

با وجود این ها، دیروز بهم پذیرش دادن!!!
    چطور ممکنه بدون تافل پذیرش بدن؟ مگه تافل جزو requirement ها نبود؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    چطور ممکنه بدون تافل پذیرش بدن؟ مگه تافل جزو requirement ها نبود؟
    چرا. بود. اولش فکر کرد که همه ی درس ها رو انگلیسی گذروندم بهم میل زد این رو. منم بهش گفتم آخر اوریل مدارک زبانم رو برات میفرستم. مشکلی ندارین؟ اونم میل زد که مساله ای نیست.
    فرداش هم میل ادمیشن امد. ولی هیچ صحبتی از تافل نبود!! پذبرش مشروط رو هم بهم ندادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aynaz_k نمایش پست ها
    سلام دوستان. خبری از اپلیکیشنتون شد؟دیروز برامن ایمیل ادمیشن اومد ولی از فاندخبری نیست.شما چی؟
    سلام بر همگی
    منم هفته قبل برام ادمیژن اومد. باز مثل شما بدون فاند. تو ایمیل گفت برا فاند با دپارتمان تماس بگیر. تماس با استاده گرفتم که در حد تیم ملی تشویق به اپلای کرده بود. نامرد زده زیر قولش. گفت اگه افری بود تو ایمیله مینوشت.
    حالا من یه سوال دارم می خواستم نظر شما رو بدونم.
    این استاده کار منو از یه طرف دیگه م خراب کرده . من الکترونیکم. استاده هم مال Computer Engineering Dep.. به خاطر اون برا Electrical Engineering Dep.اپلای نکردم. توی Computer Engineering Depهم استاد برافیلد من دیگه نیست که تماس بگیرم.
    الان به نظر شما با پدیرش دپارتمان Computer Engineering منطقیه با استادای Electrical Engineering Dep.تماس بگیرم و در خواست Assistantship بدم یا به نظرتون بیخیال شم؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط JamalBoukan نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    منم هفته قبل برام ادمیژن اومد. باز مثل شما بدون فاند. تو ایمیل گفت برا فاند با دپارتمان تماس بگیر. تماس با استاده گرفتم که در حد تیم ملی تشویق به اپلای کرده بود. نامرد زده زیر قولش. گفت اگه افری بود تو ایمیله مینوشت.
    حالا من یه سوال دارم می خواستم نظر شما رو بدونم.
    این استاده کار منو از یه طرف دیگه م خراب کرده . من الکترونیکم. استاده هم مال Computer Engineering Dep.. به خاطر اون برا Electrical Engineering Dep.اپلای نکردم. توی Computer Engineering Depهم استاد برافیلد من دیگه نیست که تماس بگیرم.
    الان به نظر شما با پدیرش دپارتمان Computer Engineering منطقیه با استادای Electrical Engineering Dep.تماس بگیرم و در خواست Assistantship بدم یا به نظرتون بیخیال شم؟؟؟؟
    تماس بگیرید. توی دانشگاههای UC میتونید استاد راهنما از دانشکده ی دیگه داشته باشید. نباید مشکلی باشه. نکته دیگه اینکه معمولا UC ها هر ترم از دانشجو ها اپلیکیشن میگیرن برای فاند TA و به یه تعدادی میدن. اولویت با دانشجوبان PhD اه و معمولا به همه PhD ها میرسه ولی خیلی به مستر ها نمیرسه. ولی ترم به ترم بررسی میشه اپلیکیشن TA (فرآیند بسیار روی اعصابیه!) و معمولا برای fall اپلیکیشن ها رو تابستون میگیرن. حالا قصدم از گفتن اینا این بود که با دانشکده تماس بگیرید و جویای فاند TA بشید ببینید چی بهتون میگن چون همینطوری در انتظارش بشینید احتمالا نصیبتون نمیشه.

نکته دوم این که توی UC ها معمولا TA به صورت 25% داده میشه. TA 25% حدودا ماهی 1000 دلار حقوق میده و فقط بخش ایالتی شهریه شما رو میده. یعتی بخش خارج ایالتی شهریه (حدودا سالی $15000) رو باید خودتون بدید (یا فاند دیگه ای پیدا کنید). دانشجویان دکترایی که امتحان Qualifying رو پاس بشن به طور اتوماتیک از دادن شهریه خارج ایالتی معاف میشن (Qualifying امتحان دومه و به صورت پروپوسال تزه).

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    تماس بگیرید. توی دانشگاههای UC میتونید استاد راهنما از دانشکده ی دیگه داشته باشید. نباید مشکلی باشه. نکته دیگه اینکه معمولا UC ها هر ترم از دانشجو ها اپلیکیشن میگیرن برای فاند TA و به یه تعدادی میدن. اولویت با دانشجوبان PhD اه و معمولا به همه PhD ها میرسه ولی خیلی به مستر ها نمیرسه. ولی ترم به ترم بررسی میشه اپلیکیشن TA (فرآیند بسیار روی اعصابیه!) و معمولا برای fall اپلیکیشن ها رو تابستون میگیرن. حالا قصدم از گفتن اینا این بود که با دانشکده تماس بگیرید و جویای فاند TA بشید ببینید چی بهتون میگن چون همینطوری در انتظارش بشینید احتمالا نصیبتون نمیشه.

نکته دوم این که توی UC ها معمولا TA به صورت 25% داده میشه. TA 25% حدودا ماهی 1000 دلار حقوق میده و فقط بخش ایالتی شهریه شما رو میده. یعتی بخش خارج ایالتی شهریه (حدودا سالی $15000) رو باید خودتون بدید (یا فاند دیگه ای پیدا کنید). دانشجویان دکترایی که امتحان Qualifying رو پاس بشن به طور اتوماتیک از دادن شهریه خارج ایالتی معاف میشن (Qualifying امتحان دومه و به صورت پروپوسال تزه).
    ممنون از راهنماییتون و این همه اطلاعات خوب. من ایمیل زدم به چند استاد. با این اوصاف ممکنه تغییری در وضعیت Admission Letter پیش بیاد؟یعنی نهایی نهایی نیستش؟

راستش من UC Davis هستم نه Sant Cruz ولی توی اکثر این موارد UC ها شبیه هم هستند. UC Davis برای فاند نامه جداگانه ای میداد. یکی از اساتید دانشکده معمولا نقش Graduate student advisor for admissions رو داره. شاید توی سایت اسمشو نوشته باشن یا اینکه ایمیل بزنید بپرسید که کدوم استاده. معمولا اون استاد فاند فلوشیپ رو تعیین میکنه و اگه باهاش صحبت بکنید شاید کمکتون کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ferdowsi Mashhad - Electronics

سلام،
    من ریجکت شدم!
    دوستان برقی، اینجا جای خوبی نیست، تقریبا گروه برقش همه یه سری استاد فیزیک هستن که کلا فیزیک کار میکنن، کسانی که دیوایس خوندن هم به سختی ارتباط برقرار میکنن.
    مدار و سیستم و IC که کلا اپلای مکن!
    پول هم ندارن، اگه رزومتون خوبه که هیچ همون امثال UCLA و UC Santa Barbara و Irvine و Davis ، اگه نه دانشگاههای تکزاس بهترن از اینجا! بهتره کلا برای برق

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

یه اسکرین شات از رتبه این دانشگاه در رشته های مهندسی از سایت USNEWS.
    توضیح اینکه: از اکانت پریمیوم استفاده کردم. بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این رتبه ها نخواهید بود
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)