نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض گواهی عدم سوء پیشینه

کسی اخیرن گواهی عدم سو پیشینه گرفته؟ من میخوام اط سیدنی اقدام کنم ولی حداقل 4 ماه از اینجا طول میکشه

راه بهتری هست که بشه سریع تر گرفت؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

من از تهران 1 ماه پیش 3 روزه گرفتم!!!!!!!

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
    سوالاتی داشتم برای دریافت گواهی سوء پیشینه
    من الان سیدنی هستم حالا باید از کانبرا بگیرم
    1.
    اصل شناسنامه الزامی هست.من ترجمه رسمیشو دارم؟!!؟!؟!؟؟!
    ای بابا اجباری هست
    2.
    من می خواهم حضوری برم کانبرا.......حالا با توجه به این نکته چند روز کارم اونجا طول میکشه
    دو برگ آثار انگشتان متقاضي برروي کارتهاي مخصوص انگشت نگاري( با معرفي متقاضي به اداره پليس محل توسط نمايندگي محل اقامت اقدام مي گردد)؛
    3.
    آقو ما اثر انگشت دادیم یک بار مرداد 94 بازم لازمه.به قرآن اثر انگشت انسان عوض نمیشه
    4.
    آيا فرمت خاصی دارد
    ؛درخواست کتبي متقاضي مبني بر صدور برگ گواهي عدم سوء پيشينه با ذکر علت درخواست؛
    I spring over the spring with the spring in the spring

سؤالات مربوط به عدم سوء پیشینه

1. پروسه مربوط به صدور گواهی عدم سوء پیشینه چقدر طول می کشد؟
      جواب: از آنجائيكه صدور گواهي عدم سوء پيشينه از اختيارات پليس بين الملل كشور مي باشد، لذا سفارت نقش رابط فرد و ارگان صادر كننده را عهده دار مي باشد. بر اساس سوابق موجودپروسه فوق حداقل چهار ماه به طول مي انجامد.
    2. آیا برای تقاضای گواهی عدم سوء پیشینه فرستادن اصل شناسنامه و گذرنامه لازم است؟
      جواب: بله. بمنظور تطبیق و تائید اصل مدارک با تصاریر آنها ، ارسال اصل شناسنامه و گذرنامه الزامیست.
    3. آیا گواهی عدم سوء پیشینه که به تازگی دریافت کرده ام را می توانم کپی آن را توسط سفارت برابر اصل نمایم تا به مرکزی دیگر نیزارائه کنم؟
      جواب: با توجه به اينكه گواهي عدم سوء پيشينه براي مدت محدودي اعتبار داشته و مقامات استراليا نياز به اصل آن دارند لذا كپي برابر با اصل آن فقط با درخواست مقامات استراليا قابل ارائه مي باشد.
    4. آیاشخصی که درتهران اقامت داشته وشخصی که درشهرستان زندگی میکرده است درمدت زمان طول کشیدن آمدن جواب عدم سوءپیشینه اوفرقی میکند
      جواب: خير . حداقل چهار ماه طول ميكشد ليكن صدور آن در اختيار پليس بين الملل كشور مي باشد.
    5. آیا میتوان فرم درخواست گواهی عدم سوء پیشینه را به زبان انگلیسی پر نمود؟
      جواب: خیر. با توجه به اينكه كليه فرم هاي ارسالي جهت درخواست عدم سوء پيشينه بايد به زبان فارسي و در فرمت فارسي تكميل گردد، لذا درصورتیکه متقاضی توانایی نوشتن به زبان فارسی را ندارد، میتواند از دوستان ایرانی خود در اين زمينه كمك بگيرد.

دوستان اعتبار این گواهی 1 یا 2 ماهه
    حالا کسی که 60 امتیاز زا گرفته و برای 189 اقدام میکنه از کجا باید بدونه این گواهی که مثلا 4 ماه \یش رفته و از طریق سفارت اقدام کرده و حالا به دستش رسیده موقعی که برای ا\لای دعوت بشه هنوز اعتبار داره!؟!؟!؟!؟
    این قضیه برای 190 حادتر هم هست

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    دوستان اعتبار این گواهی 1 یا 2 ماهه
    حالا کسی که 60 امتیاز زا گرفته و برای 189 اقدام میکنه از کجا باید بدونه این گواهی که مثلا 4 ماه \یش رفته و از طریق سفارت اقدام کرده و حالا به دستش رسیده موقعی که برای ا\لای دعوت بشه هنوز اعتبار داره!؟!؟!؟!؟
    این قضیه برای 190 حادتر هم هست
    ببخشید یک سوال برا پیش اومد. مگه سوپیشینه رو نباید ترجکه کنیم و در ایمی اکانت آپلودش کنیم؟ باید بریم سفارت یا پستش هم بکنیم آیا؟؟؟
    Submission to EA (CDR + Relevant Employment + fast track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Sent (65 points): 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016 Lodgement: 12 Mar 2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD @ QUT

من هم نیاز به سو پیشینه ایران دارم. برای چی ۱ماه اعتبار داره!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه صنعتی شریف

دوستان کسی اخیرا برای سوپیشینه از طریق سفارت اقدام کرده؟ من ۴ ماهه فرستادم هنوز نیومده. نگرانم نیاد به موقع

Junior Member

یک سوال:

اگر فردی از داخل ایران درخواست برای ویزای 189 بده و کلا هم ایران باشه، گواهی سوء پیشینه چقدر اعتبار داره؟ الان حدود 3 ماه گذشته. آیا گواهی منقضی شده؟ روی خود گواهی نوشته که از تاریخ به مدت یک ماه اعتبار دارد! یعنی هر یک ماه یک بار باید یک گواهی گرفت؟!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Roza_em نمایش پست ها
    یک سوال:

اگر فردی از داخل ایران درخواست برای ویزای 189 بده و کلا هم ایران باشه، گواهی سوء پیشینه چقدر اعتبار داره؟ الان حدود 3 ماه گذشته. آیا گواهی منقضی شده؟ روی خود گواهی نوشته که از تاریخ به مدت یک ماه اعتبار دارد! یعنی هر یک ماه یک بار باید یک گواهی گرفت؟!
    در مرحله آخر که از شما فرم 80 و گواهی عدم سوء پیشینه میخواهند و ارائه میدهید گواهی تا زمان صدور ویزا برای اداره مهاجرت معتبر است مگر اینکه کیس آفیسر از شما درخواست کند مجددا گواهی بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)