IRAN IELTS_19 NOV._ Academic

Listening: 7.5
Reading: 7
Writing: 7
Speaking: 6.5
Overall: 7
-----------
اینایی که میگم نظر شخصی منه:
--برای ریدینگ آیلتس هر چی بیشتر لغت بلد باشین مسلما بهتره ولی از اون مهمتر اینه که یاد بگیرین چطور یه متن رو سریع بخونین و پارامترهای کلیدیشو در بیارین...اینکه بعد چند بار تست زدن این مهارت دستتون بیاد که یه نگاه گذرا به سوالا بندازین و بعد بتونین تو متن مطالب مرتبط با اون رو گیر بیارین...
بخاطر همین من 504 را یجورایی بیشتر برای دستگرمی میخوندم! و بیشتر تاکیدم رو این کتابا بود:

1. IELTS reading tests :By McCarter-Ash : اگه بگم ریدینگم رو به این کتاب مدیونم اغراق نکردم...
2. Academic writing practice for IELTS :By McCarter : این کتاب نسبتا خوب بود برای رایتینگ(خصوصا بخش اول رایتینگ...همون نمودارا و ...) و این فایل PDF
3. IELTS speaking tests :By Dr.Irvani : این کتاب هم دید خوبی بهت میده از مصاحبه (همون Speaking)
------------
ولی بنظر من از نون شب برای شما واجب تر تستهای سالهای قبله که تو همون کتابای معروف IELST CAMBRIDGE جمع آوری شده و زمان ما که 6 جلد بود(خصوصا تو هفته های آخر بنظر من کاملا رو اینا تمرکز کنین)
------------
یه تجربه: برای اینکه اون 5 نسخه فرواردی کارنامتون رایگان حساب شه باید قبل امتحان آدرس ها رو تو سایت آیلتس ایران ذکر کنین(زمان ما اینطور بود)...اما حالا اگر هم آدرسو کامل نمیدونستین یا نظرتون عوض شد خیلی نگران نباشین...اینا فقط براشون این مهمه که شما یه درخواستی داده باشین مبنی بر اینکه 5 نسخه اضافه میخواهین حالا بعدا که کارنامه هاتون اومد میتونین آدرسهای دقیق موردنظرتونو بدین تا اونا پست کنن...راستی مدارک تحصیلیتون رو هم ببرین همون دفتر آیلتس با کارنامه ها پست کنین...اینطوری فقط پول یه پستو میدین