صفحه 8 از 63 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

speaking 7.5
    Writing 6
    listening 7
    reading 6.5
    overall 7

با ویرایش mAhdi:
    درج نمرات بدون ذکر منابع مطالعاتی حذف خواهد شد.
    ویرایش توسط mahdi : November 23rd, 2009 در ساعت 12:30 AM دلیل: درج نمرات بدون ذکر منابع مطالعاتی حذف خواهد شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

L: 7
    R: 6.5
    W : 6.5
    S: 7
    O : 7

31اكتبر تهران. سومين بار بود امتحان مي دادم. دوبار قبلي O: 6 داشتم.

با ویرایش mAhdi:
    درج نمرات بدون ذکر منابع مطالعاتی حذف خواهد شد.
    ویرایش توسط mahdi : November 23rd, 2009 در ساعت 12:29 AM دلیل: درج نمرات بدون ذکر منابع مطالعاتی حذف خواهد شد.

Junior Member

19 نوامبر تهران
    listening:7
    reading:9
    writing:7
    speaking:7
    overall:7.5

من برای listening, reading کتابهای IELTS Cambridge 3-7 رو کار کردم. کلا 1.5 ماه وقت داشتم.
    برای writing کتاب crack IELTS in a flash رو داشتم ولی اصلا ازش استفاده کردم. من رو موضوع های cambridge خودم از اینترنت سرچ می کردم ( که واقعا تنوع بیان و فکر رو بشه دید.) بعدش خودم می نوشتم. فقط هفته آخر وقت گرفتم
    برای Task 1 کتاب Visuals نوشته Gabi Duigu رو استفاده کردم. واقعا مفیده، اگه تونستید نسخشو حتما پیدا کنید.
    برای speaking هم یه 4-5 ساعت کلاس رفتم ( آموزشگاه شکوه پارس کرج) و کار دیگه ای براش نکردم.
    من اولین بارم بود که امتحان دادم و موفق شدم. به نظر من راه موفقیت تمرین، تمرین و بار هم تمرینه.سعی کنید تمرکزتون رو بالا ببرید و تحت تاثیر اطراف قرار نگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط utm نمایش پست ها
    19 نوامبر تهران
    reading:9
    writing:7
    overall:7.5

من برای listening, reading کتابهای IELTS Cambridge 3-7 رو کار کردم. کلا 1.5 ماه وقت داشتم.
    برای writing کتاب crack IELTS in a flash رو داشتم ولی اصلا ازش استفاده کردم. من رو موضوع های cambridge خودم از اینترنت سرچ می کردم ( که واقعا تنوع بیان و فکر رو بشه دید.) بعدش خودم می نوشتم. فقط هفته آخر وقت گرفتم
    برای Task 1 کتاب Visuals نوشته Gabi Duigu رو استفاده کردم. واقعا مفیده، اگه تونستید نسخشو حتما پیدا کنید.
    برای speaking هم یه 4-5 ساعت کلاس رفتم ( آموزشگاه شکوه پارس کرج) و کار دیگه ای براش نکردم.
    من اولین بارم بود که امتحان دادم و موفق شدم. به نظر من راه موفقیت تمرین، تمرین و بار هم تمرینه.سعی کنید تمرکزتون رو بالا ببرید و تحت تاثیر اطراف قرار نگیرید.
    سوال بسیار مهمی که اینجا وجود داره و همیشه هم دلم میخواسته بپرسم از همه ی دوستانی که خصوصاً نمره ی reading بالا میارن اینه که آیا توی readingهای Cambridge هم که توی زمان تست میزدین بر اساس نسبت پاسخ درست به کل سوالات، نمرات مشابه میاوردید... (با مقیاس 30 تا درست = 7 ، 35 تا درست = 8 و ... لطفاً مقایسه کنید)... در مورد Listening چطور؟ ... در مورد کلاس speaking برداشت معلمتون از نمره ای که شما خواهید آورد چند بود؟
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

19 نوامبر تهران
    listening:6.5
    reading:6
    writing:6.5
    overall:6.5

کمبریج 5_7
    تست بیلدر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    سوال بسیار مهمی که اینجا وجود داره و همیشه هم دلم میخواسته بپرسم از همه ی دوستانی که خصوصاً نمره ی reading بالا میارن اینه که آیا توی readingهای Cambridge هم که توی زمان تست میزدین بر اساس نسبت پاسخ درست به کل سوالات، نمرات مشابه میاوردید... (با مقیاس 30 تا درست = 7 ، 35 تا درست = 8 و ... لطفاً مقایسه کنید)... در مورد Listening چطور؟ ... در مورد کلاس speaking برداشت معلمتون از نمره ای که شما خواهید آورد چند بود؟
    من مطمئن نیستم که سوالتون رو درست فهمیده باشم.... من از اول تو زمان تست زدم و رنج نمراتم بین reading 29-38 و listening 27-36 بود. خوب اگه انتهای کتاب های cambridge رو نگاه کنید هر تست رنج نمره خودشو داره. ولی من هم با همون مقیاسی که گفتید حساب می کردم. کتاب cambridge 7 رو که هفته آخر زدم میانگین listening 35 و برای reading 33 داشتم.
    کلاس speaking که رفتم معلمم گفت که اگه هول نشی 6.5 و به بالا میتونی بگیری. کلی هم نصیحتم کرد که باید زودتر برای speaking اقدام میکردی . گفت امسال IELTS خیلی خوب برای speaking داره نمره میده در حالیکه پارسال با شرایط من بیشتر از 6 نمی دادن.
    میشه گفت شانسم خوب بوده مخصوصا برای reading و speaking .

من 2 بار امتحان دادم بار قبل که مرداد ماه بود نمره ام این شد :
    Listening : 6.5
    Reading : 5
    Writing : 5
    Speaking : 5
    Overall : 5.5
    و این بار که 2 هفته پیش بود نمره ام این شده :
    Listening :6
    Reading : 4.5
    Writing : 6
    Speaking : 7.5
    Overall : 6
    هیچ کتاب تستی رو نزدم.تنها کلاس زبان کیش رفتم کل True to life ها رو تموم کردم و الان سطح 4 advance هستم (کتاب land mark)
    برای امتحان اولم فقط 25 تا درس کتاب 504 رو خونده بودم و کل قسمت writing رو از کتاب new insight to ielts خوندم.
    برای امتحان دومم خیلی می خواستم بخونم ولی اتفاقاتی برام در این 2-3 ماه افتاد که حتی کتاب های آموزشگاه رو که قبلا خونده بودم دوره نکردم و فقط شب امتحان قسمت writing task 1 رو از کتاب new insight to ielts خوندم.
    قبل از امتحان به خودم می گفتم اینبار مطمئنن از بار قبل که 5.5 شدم کمتر میشم چون هیچی نخوندم. سر امتحان قسمت listening هم سر یک اشتباه بچگانه 5 تا سوال رو از دست دادم( کلمه به کلمه میشنیدم چی میگه ولی من منتظر بودم قسمت 1 تموم بشه بگه برین قسمت 2 در حالی که داشت جواب ادامه سوالات قسمت اول رو می خوند که توی صفحه دوم بود و من فکر می کردم اونا مال قسمت دوم هستند.) این از دست دادن سوالات که برام خیلی آسون بودن طوری روحیه ام رو خراب کرد که یک لحظه به سرم زد اصلا بلند شم و دیگه امتحان رو بی خیال بشم ولی خدا رو شکر این کار رو نکردم.
    نتیجه رو که دیدم برام غیر قابل باور بود. خیلی خوب شده بود فقط reading ام که زیر 5 شده همه چیز رو خراب کرد و باید 2 باره امتحان بدم ...

Member shad آواتار ها

reading:7.5
    writing=6
    speaking=7
    overall=7

دو ماه ونیم سه ماه خوندم.برای writing و spaeking استاد گرفتم چند جلسه.امتحان spaeking ام بعداز ظهر بود.من قبلش حدود 1 ساعت با استادم تمرین کردم که این باعث شد گرم بشم برای انگلیسی حرف زدن و interview اصلی برام شبیه سازی شد و با وجود این که examiner بداخلاق بود و خیلی تند حرف می زد تونستم آرامشم رو حفظ کنم.بهترین مرجع برای speaking همون recent exam بود در این جا:http://www.ielts-blog.com/category/recent-ielts-exams/
    new insight to IELTS همراه با workbook
    Focus on IELTS که کلن به نظرم سطحش یکم بالاتر از بقیه کتاب های آیلتسه.دقت کنید که حتمن teacher's book ش رو بخرید چون کتاب عادیش پاسخنامه ناقصی داره و برای self study به دردبخور نیست.
    Test your listening هم کتاب خوبیه برای تقویت listening چون انواع لهجه مخصوصن استرالیایی که به نظرم از همه سخت تره توش کار شده و تاپیک های متنوعی داره و کلن کتاب user friendly هستش! رنگ جلد نارنجی و سفید
    برای تقویت دامنه لغات: کتاب 504 و کتاب vocabulary for IELTS از انتشارات کمبریج با جلد بنفش که به نظرم بی نظیره اما خیلی وقت گیره و من تا نصفه خوندمش.
    کتاب Barron's رو هم خوندم تا نصفه که توصیه ش نمی کنم چون سطحش پایینه و برای کسایی خوبه که وقت زیادی دارند و می خواند خیلی پایه ای بخونند.
    IELTS preparation and practice for reading and writing Academic module از انتشارات کمبریج هم کتاب خوبیه که برای پاسخ هاش discussion داره و بهتون یاد می ده که چه طوری برای جواب دادن به انواع سوال های ریدینگ فکر کنید.جلد بنفش کمرنگ
    در مورد writing هم مثل اینکه نظر ندم بهتره! ولی از تجربه م بگم براتون: من کلن انشام خوبه و انشاهایی هم که برای استادم می نوشتم زیر 7 بهم نمره نداده بود اما چرا شدم 6؟ خودم هم نمی دونم دقیقن.اما توی رایتینگ فقط خوب نوشتن مهم نیست.رعایت زمان خیلی مهمه.من همه ی انشاهامو تو همون زمان تعیین شده می نوشتم اما یک بارم ننشستم در شرایط امتحانی task 1 ,2 رو پشت سر هم بنویسم.در نتیجه سر جلسه52 دقیقه task 2 نوشتم.7 8 دقیقه task1 رو!! ولی به هر حال بازم در بدترین حالت فکر میکردم بشم 6.5

CAMBRIDGE 5,6,7 رو هم تستاشو زدم + IELTS plus 2 که عالیه تستاش مخصوصن sample های رایتینگش.
    امتحان های کمبریج رو هم ریدینگ ها رو میانگین 36 تا درست می زدم و لیسنینگ ها رو33 تا. استادم هم نمرمو 7 یا7.5 پیش بینی کرده بود.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

L: 6.5
    R:6
    W:6.5
    S:7
    O:6.5
    3 Dec توي IELTS Tehran
    اصلا حقم اين نبود. حيف اين سه ماهي كه روي اين امتحان گذاشتم.
    به هر حال منابع رو ميگم:
    من سه تا كتاب Improve your IELTS Skills مك كارتر رو خوندم كه خيلي خوب بودن ولي نمره‌اي كه ميخواستم رو نتونستم بگيرم. 7.5 رو مد نظرم بود. ولي اين باعث نميشه بگم اين كتابها بد بودند!
    غير از اين كتابهاي زير را هم خوندم:
    Cambridge 3-7
    Practice test plus 1,2
    IELTS practice tests Harrison
    Preparation and practice W,R
    New Insight into IELTS
    توي هيچ كدوم از تستهاي كمبريج كه زدم، كمتر از 7 نشده بودم. بين 7 تا 8.5. ولي توي امتحان مخصوصا بخش reading وقتي با 4 تا Extended Multiple choice كه تا حالا توي تاريخ IELTS سابقه نداشته مواجه شدم، خيلي نا اميد شدم. نميخوام بترسونمتون ولي گرفتن نمره مورد نظر در IELTS علاوه بر دانش و پايه زبان خوب، به تجربه هم نياز داره.
    همتون موفق باشين.

ApplyAbroad Hero

در مورد Extended Multiple choice اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید.
    goodbye forever