صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: پرسش و پاسخ درمورد شرایط کلی برگزاری آزمون آیلتس در مراکز مختلف

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پرسش و پاسخ درمورد شرایط کلی برگزاری آزمون آیلتس در مراکز مختلف

**توجه شود که در این تاپیک مسائل کلی پیرامون آزمون آیلتس در مراکز مختلف مورد پرسش و پاسخ قرار مي گيرد.**

- برای آگاهی از تجربیات شرکت کنندگان در مراکز مختلف لینک های مربوط در
    اینجا را مطالعه فرمایید.

- برای آگاهی از نحوه ثبت نام در هر یک از مراکز آیلتس
    اینجا را مطالعه فرمایید.

- برای آگاهی از منابع مفید در مورد آزمون آیلتس
    اینجا را مطالعه کنید.

در غیر اینصورت، اگر سوالی در رابطه با شرایط کلی آزمون از شرکت کننده ها دارید پست خود را در این موضوع مطرح کنید.

****توجه شود که پست های خلاف قوانین فروم پاک خواهند شد.****

با تشکر
    تیم مدیریتی applyabroad
    ویرایش توسط kasek : February 11th, 2014 در ساعت 08:04 PM
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ درمورد شرایط کلی برگزاری آزمون آیلتس در مراکز مختلف

سلام
    کسایی که جدیدا در موسسه خوارزمی آزمون داشتن میتونن بگن آزمون تقریبا چه ساعتی شروع شد؟ با وجود عکس گرفتن و چک کردن پاسپورتها که فکر کنم قبل ازمون انجام شده
    و چه ساعتی کلا ازمون تموم میشه
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

نقل قول نوشته اصلی توسط Milano_eng نمایش پست ها
    من 1 فبریه امتحان دادم .
    2 روز قبل از امتحان کتبی تاریخ و روز امتحان اسپیکینگ را هم خودشون تماس گرفتن گفتن و هم با اس ام اس و ایمیل خبر دادن .
    امتحان کتبی هتل استقلال برگزار شد . از در که وارد ساختمان شدیم هر چی وسیله داشتیم گرفتن و فقط پاسپورت را بردیم داخل . بعد ازمون عکس گرفتن و پاسپورت را چک کردن و بعد هم یکی بهمون را راهنمایی کرد تا روی صندلی بشینیم . ( هر کسی هم که همراه داشت میتونست بره و داخل لابی هتل بشینه )
    توی یه سالن خیلی شیک و شکیل صندلی چیده بودن و یک میز گذاشته بودن جلوی صندلی که آب معدنی و مداد خودکار و تراش و پاک کن روش بود.......
    هدفون هم مشکلی نداشت . چک هم میکردن میتونستیم اگر مشکلی بود بگیم .
    دوست عزیز
    نوع هدفون یادتون نمیاد چی بود ؟ صداش خوب بود ؟ صدا بم یا تیز نبود
    مرسی
    ویرایش توسط kasek : February 12th, 2014 در ساعت 03:16 PM دلیل: کوتاه کردن نقل قول

Junior Member

سلام.
    امیدوارم همگی خوب باشید.
    من واسه آزمون 15 مارچ موسسه خوارزمی ثبت نام کردم. همینطور که می دونید در پاسخنامه باید کد زبان و شماره داوطلبی رو وارد کنیم. سوال من اینه که شماره داوطلبی رو سره آزمون چطوری به هر شخص اعلام می کنن؟
    راستش می خوام آمادگیه ذهنی داشته باشم سره جلسه دچار استرس نشم.
    و اینکه کد زبان هم آیا همون زبان اولیه که موقع ثبت نام انتخاب کردیم و برا زبان فارسی انگار 034 هستش؟
    روز آزمون گفتن 7 صبح بیاین. واقعا اینقدر زودتر رفتن لازمه؟
    می خوام بدونم روز آزمون چیکار می کنن که می گن اینقدر زود بیاین؟
    عکس می گیرن و پاسپورت رو چک می کنن دیگه، درسته؟
    به هرکس صندلیه مخصوصی مشخص شده یا هرجا دلمون خواست می تونیم بشینیم؟

لطفا دوستانی که تو موسسه خوارزمی امتحان دادن بفرمایند که قبل جلسه عکس می گیرن، آیا لازمه کپیه پاسپورت هم همراهمون باشه تا بهشون بدیم یا همون که موقع ثبت نام ایمیل کردیم کافیه؟
    و اینکه مثل کنکور که نمیان وسط امتحان بالای سرمون واسه چک کردن عکس و اینا؟
    چون شخصا خیلی با این کارا استرس می گیرم و حواسم پرت میشه و کلی وقت میگیره تا کاملا تمرکز کنم.
    و شماره داوطلبی رو چطور بهمون می گن تا در پاسخ نامه وارد کنیم؟
    ویرایش توسط kasek : February 18th, 2014 در ساعت 10:50 AM دلیل: برای یک کاربر

Junior Member

سلام دوستان
    من 17 اسفند دانشگاه آزاد امتحان جنرال دارم ولی نمیدونم از کجا میتونم تاریخ و ساعت برگزاری آزمون اسپیکینگ و بفهمم!
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan_ma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 17 اسفند دانشگاه آزاد امتحان جنرال دارم ولی نمیدونم از کجا میتونم تاریخ و ساعت برگزاری آزمون اسپیکینگ و بفهمم!
    ممنون میشم
    دوست عزیز نگران نباشید. شما یک هفته قبل از آزمون اصلیتون یه ایمیل از سنتر آزاد دریافت می کنید که به شما روز و ساعت آزمون اسپیکینگتون و اطلاع میدن. یعنی از هفته آینده شما باید منتظر اون ایمیل باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adel20 نمایش پست ها
    سلام.
    امیدوارم همگی خوب باشید.
    من واسه آزمون 15 مارچ موسسه خوارزمی ثبت نام کردم. همینطور که می دونید در پاسخنامه باید کد زبان و شماره داوطلبی رو وارد کنیم. سوال من اینه که شماره داوطلبی رو سره آزمون چطوری به هر شخص اعلام می کنن؟
    راستش می خوام آمادگیه ذهنی داشته باشم سره جلسه دچار استرس نشم.
    و اینکه کد زبان هم آیا همون زبان اولیه که موقع ثبت نام انتخاب کردیم و برا زبان فارسی انگار 034 هستش؟
    روز آزمون گفتن 7 صبح بیاین. واقعا اینقدر زودتر رفتن لازمه؟
    می خوام بدونم روز آزمون چیکار می کنن که می گن اینقدر زود بیاین؟
    عکس می گیرن و پاسپورت رو چک می کنن دیگه، درسته؟
    به هرکس صندلیه مخصوصی مشخص شده یا هرجا دلمون خواست می تونیم بشینیم؟

لطفا دوستانی که تو موسسه خوارزمی امتحان دادن بفرمایند که قبل جلسه عکس می گیرن، آیا لازمه کپیه پاسپورت هم همراهمون باشه تا بهشون بدیم یا همون که موقع ثبت نام ایمیل کردیم کافیه؟
    و اینکه مثل کنکور که نمیان وسط امتحان بالای سرمون واسه چک کردن عکس و اینا؟
    چون شخصا خیلی با این کارا استرس می گیرم و حواسم پرت میشه و کلی وقت میگیره تا کاملا تمرکز کنم.
    و شماره داوطلبی رو چطور بهمون می گن تا در پاسخ نامه وارد کنیم؟

1.کد زبان و شماره داوطلبی روی صندلی که باید بشینید قبلا زده شده و کد سنتر هم خودشون چندین بار اعلام میکنن نگران این موارد نباشید چون به دفعات اعلام میکنند و مراقبا هم تک تک برای همه رو چک میکنن که کسی اشتباه ننوشته باشه کلا در این مورد مشکلی نخواهید داشت
    2. ازمون دقیقا 8:45 شروع میشه و چون خوارزمی جدیده و زیاد ثبت نامی نداره بنابراین کار تحویل وسایل و نشستن و .... زود تموم میشه.
    3 و 4. اول وسایل تحویل میدین و به شما شماره میدن بعد پاسپورتو چک میکنن و ازتون عکس میگیرن و میرید روی صندلی میشینید همون جا شماره صندلیتون معلوم میشه بنابراین نمیتونید هرجایی بشینید.
    5. نه کپی لازم نیست فقط اصل پاسپورت
    6.بله وسط ریدینگ میاین و دقیقا مثل کنکور ولی محترمانه تر پاسپورت با شماره صندلی چک میکنن

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan_ma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم
    امروز برای داوطلبها ایمیل شد جزئیاتش اگه دریافت کرده باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

دوستان کسی تو دانشگاه آزاد تونسته واسه Listening هدفون بگیره؟ شرایطشو کسی میدونه چه جوریه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

نقل قول نوشته اصلی توسط setare5 نمایش پست ها
    دوستان کسی تو دانشگاه آزاد تونسته واسه Listening هدفون بگیره؟ شرایطشو کسی میدونه چه جوریه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .
    من نشنیدم تا حالا. من دانشگاه آزاد شیراز امتحان دادم و هدست نداشت. دکتر باقری، برگزار کننده اونجا، میگفت مجوز هدست رو داره ولی تجربه میگه نمره ی لیسنینگ بچه ها با اسپیکر بهتر میشه!!!!

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)