صفحه 16 از 63 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

Listening: 5.5
    Reading: 7
    Writing: 6
    Speaking: 7

Overall: 6.5

کلاس آیلتس شرکت نکردم اما توصیه میکنم اگه وقت کم دارید از یکی که این تکنیکها رو بلده حتما کمک بگیرین. اما در مورد خودم تقریبا سه سال کلاس زبان میرم و از تابستون شروع کردم واسه آیلتس و یک ماه هم خودمو وقف آیلتس کردم! D:
    یک نکته ی بسیار مهم: به نظر من ریدینگ و اسپیکینگ دو مهارتی هست که راحت نمره بیاره اما نه سریع! یعنی یک مدت زیادی طول میکشه تا این دو رو راه بیفتید. مثلا در مورد خودم اهل فیلم و آهنگ و اخبار و...نیستم! حواستون رو جمع کنین پس! در ضمن واسه این نمره نخوندم و توقعم خیلی بیش از این بود اما لیسینگ باعث شد روحیمو از دست بدم و فقط سر سرکی جواب بدم تا بذارم واسه دفعه بعد!!! اینا همه تجربه بشه واسه شما!

در مورد منابع:
    New insight into IELTS
    Vocabulary for IELTS (فقط لغات آخرش+ لیسنینگ هاش)
    Crack IELTS in a flash (Writing task 1 & 2 + speaking)
    IELTS practice test plus 2
    Cambridge 3, 4, 5, 6
    Grammar for IELTS (فقط نکات خلاصشو خوندم چون اکثرشو قبلا خونده بودیم!)
    pronunciation in use (فقط لیسنینگش رو گوش دادم و به نظرم برای تصحیح تلفظ صحیح اسپکینگ کمک میکنه)
    common mistakes in IELTS (خیلی عالیه این کتاب، قشنگ نکات و تمریناش رو بخونین)
    رایتینگ مک کارتر (فقط بخش املا و قواعد نگاریش که به نظرم لازمه حداقل این بخش رو بخونین)

یک کتاب دیگه رو هم الان دارم میخونمش وحسرت خوردم که چرا واسه آیلتس نخوندمش collocation in use بود. پیشنهاد میکنم واسه رایتینگ و اسپیکینگ این کتاب رو بخونید.
    Life is too good to complain!

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سنجش امتحان دادم. 23 اکتبر 2010
    Listening: 7
    Reading: 6.5
    Speaking: 7

Overall: 6.5

از بچگی کلاس می رفتم. اما یه مدت طولانی فاصله افتاده بود. من Listening ام افتضاح بود. این یه سال آخر شروع کردم به فیلم دیدن و حتی گاهی تو خوابم انگلیسی گوش می دادم. تازه سر جلسه تمرکزم از دست دادم نمره ام این شد. واسه speaking هم چند تا دوست اینترنتی خارجی پیدا کردم و با هاشون از طریق google talk صحبت می کردم که تاثیر زیادی داشت هم واسه مهارت انگلیسی و هم هعتماد بنفس تو حرف زدن.
    واسه reading متاسفانه سرعتم خیلی کمه. کاری که من نکردم این بود که باید هر روز روزنامه می خوندم. می دونم که خیلی تاثیر داره.
    writing هم من که بیشتر یه سری اصطلاح خوندم و چند تا تمرینی نوشتم. به نظ خودم (!!!) که سر امتحان خیلی خوب نوشته بودم ولی خوب نمرم خوب نشد!!
    ذر ضمن 10 جلسه هم کلاس نیمه خصوصی رفتم که اصلا IELTS چیه. اینا رو خودتونم می تونین بخونین.
    کتابم فقط Cambridge های 4 تا 7 بیشتر تست ها شو تو یه ماه زدم.
    0000

Junior Member

Listesing:8.5
    Reading:9
    Writing:7.5
    Speaking:8
    Overall:8.5

فقط موقعی که 11 سالم بود یه ترم رفتم آموزشگاه نوین همین.هر چی بلدم خودم خوندم و همین جا از خودم تشکر میکنم که تمام این نمره ها زحمت خودم بوده تو این سالها .به جز یکی دو هفته اخر هم چیز خاصی واسه امتحان آیلتس نخوندم.
    فقط یه خاطره جالب که واسه امتحان اسپیکینگ یه روز دیر رفتم!با بدبختی تونستم دوباره امتحان بدم!

Member ice آواتار ها

Overall: 8.5
    Listening: 9
    Reading: 9
    Speaking: 8.5
    Writing: 7
    منابع:
    Communicate what you mean (coordination, subordination, conditional sentences,verbals)
    Target to Band 7
    Cambridge practice tests for IELTs (all 7 books)

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

27 نوامبر،آیلتس تهران
    overall 6.5
    Listening 6.5
    Reading 7
    Writing 6
    Speaking 6
    کلاس آیلتس نرفتم،دوران دبیرستان کانون می رفتم و تا ترم 9 ادامه دادم،حدودا یک ماه و نیم خوندم کتابهای 3 تا 7 کمبریج ، New insight into ielts، اندکی هم کتابهای vocabulary for ielts و grammar for ielts رو خوندم،همچنین کتاب target band 7 که نکته خاصی نسبت به New insight into ielts نداشت فقط تمرین های speaking و writing اش رو مرور کردم! به نظر من اصلی ترین تکنیک آیلتس اینه که خودت تمرین کنی و برای هر task ای نکته و تاکتیک برازنده خودتو پیدا کنی مخصوصا reading و listening و همچنین حول نشدن که متاسفانه من به علت استرس شدید speaking و Listening رو خراب کردم.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

4 دسامبر. اصفهان
    Listening:6
    Reading: 6.5
    Speaking: 6
    کلاس آیلتس فشرده رفتم. خیلی برای امتحان نخوندم چون پایان نامه هم دارم همزمان. فکر میکنم با این موقعیت که من داشتم نتیجه خوبی بود. چیزی که کمکم کرد این بود که خیلی لغت بلد بودم . توصیه میکنم ریدینگ خیلیییییییی بخونید. چون هم دایره لغات رو بالا می بره و هم اینکه برای ریدینگ و اسپیگینگ بهتون ایده میده.
    کتاب های مفید تو این زمینه:
    focus on ielts
    select readings( shamele jelde abi va ghaveii)..........seriye kame;esh
    hamchenin ketab haye dastan level 5 va 6

Junior Member

L:8.5
    R:7.5
    W:6
    S:7
    overall:7.5
    New insight to IELTS + cambridge 6 &7

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design At TU/e Netherlands

December 11th 2010
    Speaking : 6
    Listening : 7
    Writing : 6
    Reading : 7
    Overall : 6.5
    Cambridge IELTS 6&7
    IELTS Tehran
    پایه زبانم خوب بود و برای امتحان حدود 2 هفته خوندم. به نظر من این امتحان خیلی روی سرعت پاسخ دهی تمرکز داره تا روی معلومات زبان . ولی به هر حال باید برای نمره های خوب تسلط کافی داشت. خوشبختانه من 6.5 با نمره هایی که آوردم برام کافی بود و خیالم راحت شد. امیدوارم همه نمره ای رو که میخوان به دست بیارن.
    ویرایش توسط pouyab2010 : December 22nd, 2010 در ساعت 10:06 AM

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

20 نوامبر - سنجش - جنرال

Speaking: 7.5
    Listening: 7.5
    Writing: 6.5
    Reading: 7.5
    Overall: 7.5

کلا پایه ی زبانم قوی بود. 2 ماه هم قبل امتحان تست های کمبریج رو زدم و آزمون آزمایشی دادم هر هفته.
    کتابم English Co-location in use به کارتون میاد و میتونه نمره مصاحبه و رایتینگ رو بالا ببره.

خیلی چیزای دیگه از جمله یه سری مقایسه و آمار هم که خیلی کاربردی بود قبلا نوشته بودم
    ولی پُستم به لطف مدیر محترم اینجا پاک شد و دیگه دسترسی ندارم بهشون که بنویسم!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Superstar

دسامبر 2005 آیلتس جنرال دادم در بریتیش کانسل تهران

Speaking: 9.0
    Listening: 9.0
    Writing: 7.0
    Reading: 8.5
    Overall: 8.5

خیلی نیازی به آمادگی خاصی نداشتم چون مترجم هستم و بواقع شغلم همینه، البته در کودکی چند سالی خارج از کشور زندگی کرده ام و پایه اصلی زبان من مربوط به اون دوره است. فقط کتاب خود بریتیش کانسل که نمونه سوالات را داشت چند بار مرور کردم و تست زدم.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.