صفحه 23 از 63 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

نقل قول نوشته اصلی توسط papal نمایش پست ها
    دوست عزیز نتیجه من : 17Dec 2011
    L :6
    R: 6.5
    W : 7
    S : 6
    Overall : 6.5
    اسپیکینگ خیلی خراب کردم فکر کنم زیادی بهم لطف داشت 6 داد ...
    من رایتینگم کلا خوبه یعنی دفعه پیش سنجش 8 شدم ولی خیلی خیلی کم لطفی کردن اینبار
    listening خوب بود ولی من خودم چند تا سوال را miss کردم مخصوصا سوال اول...
    برای reading واقعا مستعصل موندم چیکار کنم کمبریج هارو همیشه 6-6.5 میزنم بقیه منابع هم در همین حدود بگذریم که بعضی هاشون فوق العاده بی ربط و غیر استانداردن من باید اعتراف کنم علیرغم کلاس رفتن در افتراق false , Not given , true عاجزم همیشه هم وقت کم می آرم ... همیشه passage 2 تمام وقتمو می گیره....حداقل 7 می خوام ............. 20 اسفند دوباره آزاد امتحان دارم لطفا کسانی که نمره بالا گرفته اند راهنمایی کنند ممنون.
    این جوری که به نظر می آد یه جوری به همه نمره دادن که overall رو 6.5 بشن و مجبور شن باز امتحان بدن!
    فایل نامبر فدرال : اکتبر2009 -درخواست آپدیت : 20 دسامبر2010- ارسال آپدیت : 22 ژانویه 2011- آپدیت دوم 29 می 2012- منتظر مدیکال!

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط papal نمایش پست ها
    دوست عزیز نتیجه من : 17Dec 2011
    R: 6.5
    W : 7
    S : 6
    Overall : 6.5
    اسپیکینگ خیلی خراب کردم فکر کنم زیادی بهم لطف داشت 6 داد ...
    من رایتینگم کلا خوبه یعنی دفعه پیش سنجش 8 شدم ولی خیلی خیلی کم لطفی کردن اینبار
    listening خوب بود ولی من خودم چند تا سوال را miss کردم مخصوصا سوال اول...
    برای reading واقعا مستعصل موندم چیکار کنم کمبریج هارو همیشه 6-6.5 میزنم بقیه منابع هم در همین حدود بگذریم که بعضی هاشون فوق العاده بی ربط و غیر استانداردن من باید اعتراف کنم علیرغم کلاس رفتن در افتراق false , Not given , true عاجزم همیشه هم وقت کم می آرم ... همیشه passage 2 تمام وقتمو می گیره....حداقل 7 می خوام ............. 20 اسفند دوباره آزاد امتحان دارم لطفا کسانی که نمره بالا گرفته اند راهنمایی کنند ممنون.
    به نظر من شما خیلی خوش شانسی چون نمره بیار ترین و آسون ترین اسکیل ها رو کم اوردی و به راحتی میتونی جبران کنی..........در صورتیکه کسی که رایتینگ ضعیفه خیلی سخته بتونه نمرشو بالا ببره.........شک نکن دوست من که امتحان بعدی براحتی جبران میکنی
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

dec 17 azad
    L 6.5
    R 8
    S 6
    W 6
    من اسپکینگ قسمت سوم جفنگ تحویل یارو دادم!
    رایتینگ نرسیدم ببینم چندتا کلمه نوشتم ولی خیلی خوب نوشتم. به نظر می رسه دانشگاه آزاد اسپیکینگ رو با ارفاق و رایتینگ رو با اجهاف نمره می دن!

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام من روز 17 دسامبر امتحان دادم نمره: 6.5 شدم
    S:7.0
    W:6.5
    R:6.5
    L:6.0

کلا listening های امتحان سخت تر از کمبریج بود من کمبریج رو توی خونه متوسط 7 تا 7.5 می زدم.
    ,Ship or Sheep , Three or Tree و Cracking IELTS listening

واسه Speaking کلاسهای دکتر برزگر رو توصیه می کنم ظرف دو- سه ماه کلا راه انداخت منو
    و کتاب Cracking IELTS- Speaking

واسه writing من یه دوره گرامر خوندم (in use ) و بعد کتاب collocation In Use توصیه می شه شدید! واسه task2.
    Task 1 رو خراب کرده بودم چون شکل تمرین نکرده بودم و نامردا once in a blue moon شکل می دن اونم به ما افتاد!!

واسه reading همون کمبریج ها کافی توی خونه هم اندازه 7 می زدم .

در ضمن حتما روی conjunction ها و relative clause ها کار کنید و phrasal verb هم توی w و هم توی S زیاد استفاده کنید موثره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_ndp نمایش پست ها
    dec 17 azad
    L 6.5
    R 8
    S 6
    W 6
    من اسپکینگ قسمت سوم جفنگ تحویل یارو دادم!
    رایتینگ نرسیدم ببینم چندتا کلمه نوشتم ولی خیلی خوب نوشتم. به نظر می رسه دانشگاه آزاد اسپیکینگ رو با ارفاق و رایتینگ رو با اجهاف نمره می دن!
    writing رو واقعا بد نمره می دن! آخه کسی که ریدینگ رو 8 می شه چه جوری رایتینگ رو 6 باید بشه؟ منم 2 نمره بین ریدینگ و رایتینگم اختلافه! 7.5 و 5.5!
    فایل نامبر فدرال : اکتبر2009 -درخواست آپدیت : 20 دسامبر2010- ارسال آپدیت : 22 ژانویه 2011- آپدیت دوم 29 می 2012- منتظر مدیکال!

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

منم 17 دسامبر دانشگاه آزاد
    R:6.5
    S:7
    W:6
    قوی ترین اسکیلم رایتینگ بود . تازه موضوع essay مربوط به رشتم بود کلی لغات و اصطلاحات خوب نوشتم نمی دونم چرا 6 !

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    17 نوامبر
    L:8.5
    S:7.5 (معتقد هستم در حقم اجعاف یا همچین چیزی شده)
    W:7.5
    R:6 (این تقصیر خودم بود!)
    Overall : 7.5
    من چند سال پیش Headway خوندم تا upperintermediate حدود 6 سال دور بودم بعد برای شروع این روند رو طی نموده ام:
    گوش دادن به EnglishPod (از www.englishpod.com که فایلاش برا دانلود هست سرچ کنید پیدا میشه راحت) در رفت و آمدهای روزانه !توصیه اکید میکنم حتما امتحان کنید!هم با فرهنگ آشنا میشید هم وکب هم لیسنینگ!
    15 درس از 504 (تنبلیم شد تمومش کنم!با روندش حال نمیکنم!)
    استفاده از کتاب New Insight into IELTS به پیشنهاد استاد قدیمیم!(4 قسمت داره برا تقویت هر 4 اسکیل!مهشره!)
    دادن تستهای Cambridge IELTS تست همونا که 7 تا کتابه
    چنتا رایتیمگ نوشتم دادم یه دوستی تصحیح کرد، با یکی از دوستان دیگر هم در منزل انگلبسی صحبت کردیم یه مدت(حدود دو هفته)
    من تازه فهمیدم نمره هام اشتباه بودن!6 رایتینگم بوده 7.5 ریدینگ!راستش تازه دقت کردم رو مدرکم متوجه شدم اشتباه!فکر میگردم ریدنگ چنتا سوال رو جابجا زدم!رفتم لینک اعتراضشو دیدم میگه 145 تومن باس بریزی خدا روز هم طول میکشه!پشیمون شدم! رایتییییینگگگگگگگ 666666؟؟؟؟؟؟کاملا موافق با تصحیح نا عادلانه هستم!راستش بذخط نوشتم یکم ولی نه در این حد!اصلا فکر باورم نمیشه هرچی بالا پایین میکنم نمیخوره!
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member afy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Folklore Studies. WKU

ای بابا... من که خودم مثلا رایتینگ درس میدم شدم 7!! البته آزمونم تو سپتامبر بود.. ولی فرقی نمیکنه، در هر صورت رایتینگو بد نمره میدن

Junior Member

3 دسامبر سنجش
    L:6.5
    R:6
    W:5.5
    S:6.5
    O:6.5
    دوستان من ریدینگم زیاد خوب نیست و توقعی بیش از این هم نداشتم اما رایتینگ رو نمیدونم چرا اینقدر پایین شدم آیا کسی هست که بدونه معیار تصحیح رایتینگ چیه آخه رو 6.5-7 حساب میکردم اما....

من 3 دسامبر در سنجش و 17 دسامبر دانشگاه آزاد امتحان دادم

december 3

l:5.5
    s:5
    w:5.5
    r:5
    o:5.5
    .......................

17 december:

l:5
    s:6.5
    w:6.5
    r:4.5
    o:5.5

اگر چه اوورال هر دوتا یکی شد اما به نظرم دانشگاه آزاد خیلی بهتره نسبت به سنجش دلایلمو توی تاپیک مربوطه میزارم