صفحه 25 از 63 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

ممنون. رایتینگ و اسپیکینگ خیلی بهم کم نمره دادن. منظورتون از اینکه اینجوری نمره دادن چیه؟ مگه میتونن تصمیمی بگیرن وقتی این دو بخش تستیه؟ دیگه مثل دو بخش دیگه نیست که با قضاوت شخصی نمره بدن. من در اصل رایتینگ و اسپیکینگ هم باید 7.5 یا 8 میشدم.خیلی بد نمره دادن. من آلمان امتحان دادم. دلم میخواد اعتراض بزنم ولی....مهم نیست! من امروز کارنامه هم به دستم رسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    تبریک میگم. نمره هاتون عالیه. میشه بگید توی چه سنتری امتحان دادید که رایتینگ و اسپیکینگ اینجوری نمره داده؟ حدس من دانشگاه آزاده. درسته ؟
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa نمایش پست ها
    4feb2012

Listening: 8.5
    Reading: 8.0
    Writing: 6.5
    Speaking: 6.5

--------------------------------------------------------------------------------

Overall: 7.5
    دوست عزیز ممکنه لیست منابعی که مطالعه کردید بنویسید.ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa نمایش پست ها
    ممنون. رایتینگ و اسپیکینگ خیلی بهم کم نمره دادن. منظورتون از اینکه اینجوری نمره دادن چیه؟ مگه میتونن تصمیمی بگیرن وقتی این دو بخش تستیه؟ دیگه مثل دو بخش دیگه نیست که با قضاوت شخصی نمره بدن. من در اصل رایتینگ و اسپیکینگ هم باید 7.5 یا 8 میشدم.خیلی بد نمره دادن. من آلمان امتحان دادم. دلم میخواد اعتراض بزنم ولی....مهم نیست! من امروز کارنامه هم به دستم رسید.
    تبریک میگم. نمره هاتون عالیه. میشه بگید توی چه سنتری امتحان دادید که رایتینگ و اسپیکینگ اینجوری نمره داده؟ حدس من دانشگاه آزاده. درسته ؟
    منم گفته بودم چرا نمره اسپیکینگ و رایتینگ که نظر شخصی توش دخیل بوده رو اینقدر کم دادند. به هر حال نمره هاتون عالیه. بهتره بگم خوش به حالتون!!!
    موفق باشید. موفق تر باشید البته!

ممنون. اوکی ببخشید اشتباه دیدم.خیلی خیلی کم نمره دادن!!! نمیدونم واقعا چه توقعی دارن که اینجوری نمره میدن!!!

منم گفته بودم چرا نمره اسپیکینگ و رایتینگ که نظر شخصی توش دخیل بوده رو اینقدر کم دادند. به هر حال نمره هاتون عالیه. بهتره بگم خوش به حالتون!!!
    موفق باشید. موفق تر باشید البته!
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

من دو هفته بیشتر وقت نداشتم که برا آیلتس آماده بشم. فقط کمبریج کار کردم کتاب 6-7-8.کلا احتیاج نداشتم بخونم چون سطحم بالاس.من دو سال پیش تافل آی بی تی 103 شدم.امسال باید بهتر میشد ولی خوب شانسم بد نمره دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahijoon نمایش پست ها

Junior Member

سلام
    دانشگاه آزاد 4 فوریه
    S:6.5
    L:7.5
    R:7
    W:6.5
    Overall:7

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E- انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahijoon نمایش پست ها
    واسه 2 اسکیل SP &WR نمره 7تا7.5 شاید بد نباشه کتاب زیر رو امتحان کنید -این 2اسکیل تبحر و توانایی شما را در استفاده زبان نشان می ده و از 2 اسکیل دیگه که تکنیک دارند سخت تر هستن(به نظر من)

Idiom & Phrasal Verbsکتاب .
    از سری کتابهای Oxford Word Skills/
    advanced level از Ruth Gairns &Stuart Redman
    چاپ اول 2011 هست (منبع کاملا جدید)
    ............فقط بایستی در دیکشنری longman-contemporary فرمال و اینفرمال بودنهر کالکیشن های این کتاب را چک و بجا استفاده کنید .................از اینفرمالها فقط در اسپیکینگ و فرمالا رو در رایتینگ استفاده می کنیم .

.2. نرم افزار OXFORD Collocations Dictionary
    for students of Endlish
    (پشت آن به مفید بودن این دیکشنری واسه آیلتس اشاره شده).

............واسه رایتینگ چند کتاب زیررا اگه دوست داشتید امتحان کنید
    1. واسه خوب و درست فهمیدن صورت سوال مقاله (جنرال و آکادمیک):
    کتاب ESSAY WRITING for English Tests
    از ( از 1990 خودش ممتحن آیلتس بوده )GABI DUIGI
    و بعد از عضو شدن در سایت www.englishtips.org و وارد شدن در بخش IELTS
    ان می تونید دانلدش کنید

2. یاد گرفتن اینکه مقاله داده شده را کدام نوعی باید بنویسی
    کتاب IELTS EXPRESS / UPPER INTERMEDIALTE
    از Pamela Humphreys with Pauline Cullen ......فصلهای 4 و 8

3. درست نوشتن جملات compound, complex & compound-complex :
    Writing with Confidence :BOOK
    از ALAN Meyers
    ( از 31 فصل آن فصلهای 5 - 6- 7- 8 -9 -13 فقط خوانده شوند)

4. Collocation In Use /انتشارات کمبریج /از MIchael McCarthy & Felicity O Dell
    در 2جلد سبز و زرد(پیشرفته)و سرمه ای و نارنجی (متوسط) ..........از اینترنت هم اگر تونستید 500usage collocation رو سرچ کنید و اون رو بخونید .......با دانستن کالکیشن مطالب رامثل یک نیتیو می تونید ادا کنید -
    ضمنا اگر EXPLAINED BAND SCORES رو در اینترنت سرچ کنیدکه خود بریتیش کانسیل انگلیس نوشته -توش واسه 2 مهارت sp & wr نوشته که واسه نمره 7و7.5 و حتی به بالاتر بایستی کالکیشنو واسه اسپیکینگ بایستی بتونید چیزای اینفرمال یا همون idiom به کار ببرید.

کتاب منحصرا واسه اسپیکینگ :
    چون Idiiomهست
    - کتاب Speak English Like An American از AMY GILLETT
    .................................................. .................................................. .........
    بعد هم سعی کنید همه مدل سوالات را بنویسید و بدید سایت www.ielts-blog.com واستون تصحیح کنه (پولی هست مثل اینکه 4 یا 8 مقاله را 20 دلار-می گرفت_ تصحیح می کگنه یا ذکر اشکالاتی که داشتید واستون رو ایی میل میفرسته..............الان رو نمی دونم ولی تا پارسال اگر عضو این سایت IELTS-BLOG بشید سوالاتی که در کل جهان داره برگزار می شه را رو ایی میل میفرستاد براتون مجانی.

موفق باشین

ویرایش توسط هنگامه : February 19th, 2012 در ساعت 02:25 AM دلیل: تکمیل منابع مطالعاتی آیلتس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E- انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360 نمایش پست ها
    Academic 29 Sep. 2008

Listning : 6.5
    Reading :7.5
    Writing 6.5
    Overal :7

من ایتلس تهران امتحان دادم. از شرکت استعفا دادم و فقط 1 ماه خوندم . معلم هم نداشتم. و ((( معلم هم نمیخواد باور کنید))) پولتونو دور نریزید
    از انقلاب کل کتابهای کمبریج 1 تا 6 رو گرفتم. اون تستهاش خیلی کمک میکنه و ریدینگ قرمزه . insigh to ielts و کتاب 504
    اسپیکینگ ایروانی بهتر از رمضانیه. تازشم حتما پاچه خواری ممتحن رو کنید.
    اصلا به حرف این و اون کار نداشته باشید که نمیتونید. خیلی خیلی خیلی اسونه. من رایتینگو از اسونی خراب کردم. 2 روز مونده به امتحان هم هیچی نخوندم چون بهم گفتن 1 ماه کافی نیست واسه نمره خوب... ولی اگه میخوندم میشدم 8 ... پس به خودتون متکی باشید
    ضمن احترام به نظر دوستمون و تشکر از اینکه عقیده شون را به اشتراک گذاشتند...........خواستم نظر خودم رو درباره آیلتس و کسب نمره خوب(7 در هر اسکیل ) پس از چند بار امتحان دادن شیر کنم (راستی من استاد آیلتس نیستم ) ..
    1. کتاب رمضانی خوب هست ولی عالی نیست +خوندن کتاب ایروانی رو ابدا توصیه نمی کنم برای بند 7و 7.5.........به نظرمن این کتاب فقط واسه بند نهایت 6 خوب هست
    2. در مورد معلم گرفتن : برای دونستن تریک هایریدینگ + تکنیک های لیسنینگ حتما استاد آشنا به اصول زدن تست ها در این 2 بخش داریم.........والا اگر10 بار هم امتحان بدید به دلیل ندوستن تریک -مخصوصا در ریدینگ- وقت کم آورده و نهایت 5 یا 4.5 بیشتر نمیگیرید .
    3.در مورد رایتینگ شما باید خیلی خیلی خیلی زیاد کار کرده باشید (اونم روی هر دوقسمت نامه/چارت و مقاله) ......بلد بودن استفاده از کالکیشن های درست متناسب با هر موضوع حرف اول رو می زنه ........و می دونم که به زودی زود وبه این راحتی ها نمیشه تواین اسکیل نمره عالی 7-7.5 گرفت ....چون باید علاوه بر اون با انوع مقاله ها وانواع ساختار جملات آشنا باشیم و در نوشته مان از جملات کامپلکس (بخصوص )و کامپاند خیلی خوب و زیاد استفاده کنیم.....................

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط [B
    mahdieh360[/B];640512] Academic 29 Sep. 2008

Listning : 6.5
    Reading :7.5
    Writing 6.5
    Overal :7

من ایتلس تهران امتحان دادم. از شرکت استعفا دادم و فقط 1 ماه خوندم . معلم هم نداشتم. و ((( معلم هم نمیخواد باور کنید))) پولتونو دور نریزید
    از انقلاب کل کتابهای کمبریج 1 تا 6 رو گرفتم. اون تستهاش خیلی کمک میکنه و ریدینگ قرمزه . insigh to ielts و کتاب 504
    اسپیکینگ ایروانی بهتر از رمضانیه. تازشم حتما پاچه خواری ممتحن رو کنید.
    اصلا به حرف این و اون کار نداشته باشید که نمیتونید. خیلی خیلی خیلی اسونه. من رایتینگو از اسونی خراب کردم. 2 روز مونده به امتحان هم هیچی نخوندم چون بهم گفتن 1 ماه کافی نیست واسه نمره خوب... ولی اگه میخوندم میشدم 8 ... پس به خودتون متکی باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه نمایش پست ها
    ضمن احترام به نظر دوستمون و تشکر از اینکه عقیده شون را به اشتراک گذاشتند...........خواستم نظر خودم رو درباره آیلتس و کسب نمره خوب(7 در هر اسکیل ) پس از چند بار امتحان دادن شیر کنم (راستی من استاد آیلتس نیستم ) ..
    1. کتاب رمضانی خوب هست ولی عالی نیست +خوندن کتاب ایروانی رو ابدا توصیه نمی کنم برای بند 7و 7.5.........به نظرمن این کتاب فقط واسه بند نهایت 6 خوب هست
    2. در مورد معلم گرفتن : برای دونستن تریک هایریدینگ + تکنیک های لیسنینگ حتما استاد آشنا به اصول زدن تست ها در این 2 بخش داریم.........والا اگر10 بار هم امتحان بدید به دلیل ندوستن تریک -مخصوصا در ریدینگ- وقت کم آورده و نهایت 5 یا 4.5 بیشتر نمیگیرید .
    3.در مورد رایتینگ شما باید خیلی خیلی خیلی زیاد کار کرده باشید (اونم روی هر دوقسمت نامه/چارت و مقاله) ......بلد بودن استفاده از کالکیشن های درست متناسب با هر موضوع حرف اول رو می زنه ........و می دونم که به زودی زود وبه این راحتی ها نمیشه تواین اسکیل نمره عالی 7-7.5 گرفت ....چون باید علاوه بر اون با انوع مقاله ها وانواع ساختار جملات آشنا باشیم و در نوشته مان از جملات کامپلکس (بخصوص )و کامپاند خیلی خوب و زیاد استفاده کنیم.....................

به نظر من حرف هر دو عزیز درسته و البته یه کمی اغراق آمیز. ( با نخوندن نمیشه. فقط هم به خوندن بستگی نداره)
    باید پایه و دانش زبانی هم مد نظر قرار داد. یکی با یک زبان عالی و فقط یک مرور بر روی نوع سوالات میتونه 7-7.5 رو راحت بگیره و یکی با زبان ضعیف و 6 ماه خوندن شاید 6 گرفتن هم سخت باشه براش. (البته همین آدم میتونه با 1 سال خوندن 7 هم بگیره). هر کسی خودش رو بهتر میشناسه. و باید با توجه به اون سطح زبانی برای کارش برنامه ریزی کنه.

Lightbulb پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

سلام
    دانشگاه آزاد 18 فوریه
    S:6
    L:5.5
    R:6
    W:5.5
    Overall:6
    واقعا گند زدم. من تا advanced headway رو تماما ظرف 2 سال خونده بودم ولی برای امتحان اینها را نگاه کرده بودم
    504و essential word for toefl
    کمبریج 6 7 8
    crack ielts listening
    بار اول بود. کاش اون 2 تا هم 6 می شدن. خیلی بد شد. باید تا 6.5 برم جلو. پیشنهاد خاصی ندارین؟