صفحه 26 از 63 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه آزاد 18 فوریه
    S:6
    L:5.5
    R:6
    W:5.5
    Overall:6
    واقعا گند زدم. من تا advanced headway رو تماما ظرف 2 سال خونده بودم ولی برای امتحان اینها را نگاه کرده بودم
    504و essential word for toefl
    کمبریج 6 7 8
    crack ielts listening
    بار اول بود. کاش اون 2 تا هم 6 می شدن. خیلی بد شد. باید تا 6.5 برم جلو. پیشنهاد خاصی ندارین؟
    مشکل شما بنظر من کتاب زیاد خوندن یا کم خوندن نیست تکنیک های امتحانیتو افزایش بده
    Grammer For Ielts و vocabulary for Ielts را هم فراموش نکن+
    podcast و کارکردن تاپیکهای Speaking هم فراموش نکن
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

ایلتس تهران 18 فوریه

Reading 8.5
    Speaking Listening 7.5

Writing 5.5

اگر دوستانی که با من امتحان دادن نمره رایتینگشون را بگذارند ممنون می شم
    دوست دارم بفهمم، مشکل از من هست یا کلا سخت می گیرند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه نمایش پست ها
    واسه 2 اسکیل SP &WR نمره 7تا7.5 شاید بد نباشه کتاب زیر رو امتحان کنید -این 2اسکیل تبحر و توانایی شما را در استفاده زبان نشان می ده و از 2 اسکیل دیگه که تکنیک دارند سخت تر هستن(به نظر من)

Idiom & Phrasal Verbsکتاب .
    از سری کتابهای Oxford Word Skills/
    advanced level از Ruth Gairns &Stuart Redman
    چاپ اول 2011 هست (منبع کاملا جدید)
    ............فقط بایستی در دیکشنری longman-contemporary فرمال و اینفرمال بودنهر کالکیشن های این کتاب را چک و بجا استفاده کنید .................از اینفرمالها فقط در اسپیکینگ و فرمالا رو در رایتینگ استفاده می کنیم .

.2. نرم افزار OXFORD Collocations Dictionary
    for students of Endlish
    (پشت آن به مفید بودن این دیکشنری واسه آیلتس اشاره شده).

............واسه رایتینگ چند کتاب زیررا اگه دوست داشتید امتحان کنید
    1. واسه خوب و درست فهمیدن صورت سوال مقاله (جنرال و آکادمیک):
    کتاب ESSAY WRITING for English Tests
    از ( از 1990 خودش ممتحن آیلتس بوده )GABI DUIGI
    و بعد از عضو شدن در سایت www.englishtips.org و وارد شدن در بخش IELTS
    ان می تونید دانلدش کنید

2. یاد گرفتن اینکه مقاله داده شده را کدام نوعی باید بنویسی
    کتاب IELTS EXPRESS / UPPER INTERMEDIALTE
    از Pamela Humphreys with Pauline Cullen ......فصلهای 4 و 8

3. درست نوشتن جملات compound, complex & compound-complex :
    Writing with Confidence :BOOK
    از ALAN Meyers
    ( از 31 فصل آن فصلهای 5 - 6- 7- 8 -9 -13 فقط خوانده شوند)

4. Collocation In Use /انتشارات کمبریج /از MIchael McCarthy & Felicity O Dell
    در 2جلد سبز و زرد(پیشرفته)و سرمه ای و نارنجی (متوسط) ..........از اینترنت هم اگر تونستید 500usage collocation رو سرچ کنید و اون رو بخونید .......با دانستن کالکیشن مطالب رامثل یک نیتیو می تونید ادا کنید -
    ضمنا اگر EXPLAINED BAND SCORES رو در اینترنت سرچ کنیدکه خود بریتیش کانسیل انگلیس نوشته -توش واسه 2 مهارت sp & wr نوشته که واسه نمره 7و7.5 و حتی به بالاتر بایستی کالکیشنو واسه اسپیکینگ بایستی بتونید چیزای اینفرمال یا همون idiom به کار ببرید.

کتاب منحصرا واسه اسپیکینگ :
    چون Idiiomهست
    - کتاب Speak English Like An American از AMY GILLETT
    .................................................. .................................................. .........
    بعد هم سعی کنید همه مدل سوالات را بنویسید و بدید سایت www.ielts-blog.com واستون تصحیح کنه (پولی هست مثل اینکه 4 یا 8 مقاله را 20 دلار-می گرفت_ تصحیح می کگنه یا ذکر اشکالاتی که داشتید واستون رو ایی میل میفرسته..............الان رو نمی دونم ولی تا پارسال اگر عضو این سایت IELTS-BLOG بشید سوالاتی که در کل جهان داره برگزار می شه را رو ایی میل میفرستاد براتون مجانی.

موفق باشین

کتابهای idioms and phrasal verbs وwriting with confidence و500 usage collocation از کجا میشه خرید؟ تو اینترنت سرچ کردم نبود. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ahmadi نمایش پست ها
    ایلتس تهران 18 فوریه

Reading 8.5
    Speaking Listening 7.5

Writing 5.5

اگر دوستانی که با من امتحان دادن نمره رایتینگشون را بگذارند ممنون می شم
    دوست دارم بفهمم، مشکل از من هست یا کلا سخت می گیرند؟
    آیلتس تهران کلا رایتینگو خوب نمره نمیده . این موضوع را علاوه بر اینکه خودم تجربه کردم از افراد زیادی هم شنیدم. من فکر میکردم 7 تا 7.5 بگیرم رایتینگ رو اما بهم دادن 6
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

Alireza2475@ و Sali4@

به نظر خودم هم خیلی خوب نوشته بودم.
    نامه یک Apology بود برای قراری که نرفته بودم، باید می گفتم چرا نرفتم ، چه کاری کردم که بگم به طرف ولی نشده و یک تاریخ و زمان برای قرار جدید.

قسمت دوم بیان نظر در مورد خراب کردن ساختمان های تاریخی و ساختن ساختمان های جدید بود که من نوشتم باید اونها را حفظ کرد چون هم جنبه تاریخی دارند و هم باعث انتقال فرهنگ گذشتگان به نسل جدید و هم جذب گردشگر و اثر مثبت اقتصادی می شود.

بعد که این اتفاق افتاد رفتم تهران ایلتس، یک شخصی که مسئول رسیدگی به موارد خاص هست به من گفت که اسم من یادشه چون بعد از اینکه نمرات را وارد کردن سیستم Error داده و برگه من را سه ممتحن، کاملا جداگانه تصحیح کردن و اشکال برگه من ننوشتن ساعت قرار بعدی (تاریخ را یادم هست که نوشته بودمو همچنین مکان و خوب هم نوشته بودم) دقت کنید که گفت ساعت و همچنین ننوشتن این بوده که چرا مردم می خواهند ساختمان های قدیمی را خراب کنند البته گفت که این اطلاعات را نباید به من می داده ولی بخاطر تفاوت 3 نمره ای برای روشن شدن ذهن من این را گفته، که البته اصلا قانع کننده نیست چون کلمه Opinion و سوال درست بودن یا نبودن خراب کردن ساختمان ها را دقیقا یادم هست و من یک طرفه نوشتم و هیچ جا یادم نیست که گفته باشد Advantage یا Disadvantage و یا Discuss Both Side یا سوال اضافه داشته باشه. من غیر از این 4 مورد مورد دیگری بلد نیستم.

خلاصه اگر شما ها هم در این مرکز امتحان دادین و نتیجه بد گرفتین یا نتیجه خوب (+7) گرفتین و یا اعتراض کردین و جواب مثبت گرفتین از خودتون بگید چون من می خواهم اعتراض بدم ولی هنوز مطمئن نیستم

موفق و سلامت باشید

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ahmadi نمایش پست ها
    Alireza2475@ و Sali4@

به نظر خودم هم خیلی خوب نوشته بودم.
    نامه یک Apology بود برای قراری که نرفته بودم، باید می گفتم چرا نرفتم ، چه کاری کردم که بگم به طرف ولی نشده و یک تاریخ و زمان برای قرار جدید.

قسمت دوم بیان نظر در مورد خراب کردن ساختمان های تاریخی و ساختن ساختمان های جدید بود که من نوشتم باید اونها را حفظ کرد چون هم جنبه تاریخی دارند و هم باعث انتقال فرهنگ گذشتگان به نسل جدید و هم جذب گردشگر و اثر مثبت اقتصادی می شود.

بعد که این اتفاق افتاد رفتم تهران ایلتس، یک شخصی که مسئول رسیدگی به موارد خاص هست به من گفت که اسم من یادشه چون بعد از اینکه نمرات را وارد کردن سیستم Error داده و برگه من را سه ممتحن، کاملا جداگانه تصحیح کردن و اشکال برگه من ننوشتن ساعت قرار بعدی (تاریخ را یادم هست که نوشته بودمو همچنین مکان و خوب هم نوشته بودم) دقت کنید که گفت ساعت و همچنین ننوشتن این بوده که چرا مردم می خواهند ساختمان های قدیمی را خراب کنند البته گفت که این اطلاعات را نباید به من می داده ولی بخاطر تفاوت 3 نمره ای برای روشن شدن ذهن من این را گفته، که البته اصلا قانع کننده نیست چون کلمه Opinion و سوال درست بودن یا نبودن خراب کردن ساختمان ها را دقیقا یادم هست و من یک طرفه نوشتم و هیچ جا یادم نیست که گفته باشد Advantage یا Disadvantage و یا Discuss Both Side یا سوال اضافه داشته باشه. من غیر از این 4 مورد مورد دیگری بلد نیستم.

خلاصه اگر شما ها هم در این مرکز امتحان دادین و نتیجه بد گرفتین یا نتیجه خوب (+7) گرفتین و یا اعتراض کردین و جواب مثبت گرفتین از خودتون بگید چون من می خواهم اعتراض بدم ولی هنوز مطمئن نیستم

موفق و سلامت باشید
    والا چی بگم. فقط اگه خواستین اعتراض بزنید، یک نکته رو دقت کنید و اینکه شما کف نمره 7.5 هستید و برای اینکه overall تون بشه 8 باید 2 نمره به نمره رایتینگ اضافه بشه. که بعید می دونم و در این صورت پولتون ریفاند نمیشه (چون به احتمال زیاد فقط در صورت تغییر نمره اور آل پول اعتراض رو بر میگردونند).
    موفق باشید و تبریک میگم بهتون بابت نمرات عالی.

جناب علیرضا ،این امتحان جنرال بود و من 4 تا 7 می خواهم، در ضمن overall هم بهم 7.5 دادن که از معدل 4 تا Skill بالاتره.

بعید می دونم دو نمره به من اضافه کنند ، به هر حال چند تا غلط را حتما دارم. Examiner هم طبق یک اصولی نمره می دهد ولی الان در ایران مطمئن هستم به سخت ترین شیوه ممکن از این اصول استفاده می کنند یک خاطره دیگر براتون بگم از روز مصاحبه: هر چند ایجاد فضای دوستانه از وظایف ممتحنه ولی اون خانم همه کاری کرد که به من استرس وارد کنه ، خیلی اهسته صحبت می کرد به صورتی که در قسمت اول من یک سوال را نشنیدم و کلا جواب نا مربوط دادم. خیلی خیلی خشک و بی روح برگزار شد و در اخر به من گفت :now you are free to go!

من 7 را مطمئن بودم که می گیرم اگر یک شخصی به خودش اطمینان نداشته باشد ، حتما در امتحان اصلی اثر گذار خواهد بود .

خلاصه من قبول دارم که اشکالات زیادی دارم ولی این ها هم از همه ظرفیت خودشون برای ندادن نمره استفاده می کنند. واقعا جای تاسف داره. حالا هم که امتحان شده 450 هزار تومان و هنوز هم مشتری های زیادی داره. ولی یک راهی داره اون هم این هست که بفهمیم از چه اشتباهی این قدر سوئ استفاده می کنند مثلا من یادم هست که حداقل یک مورد Subject Verb Agreement نداشتم ولی ممتحن بالای سرم بود و وقت تمام شده بود و نمیشد یک s اضافه کرد یک چند ثانیه ای برای Review وقت کم اوردم.

هیچ بعید نیست با استناد به همین از دادن نمره به بهونه memorize یا template استفاده کنند.

با تمرین بیشتر این موارد هم حل می شود ولی در زمان محدود و کارهای دیگری که باید انجام شود واقعا هزینه concentrate روی ielts شدیدا بالاست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E- انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kh2000blog نمایش پست ها
    کتابهای idioms and phrasal verbs وwriting with confidence و500 usage collocation از کجا میشه خرید؟ تو اینترنت سرچ کردم نبود. مرسی
    سلام .........می بخشید با تاخیر جواب می دم ......
    کتاب Idioms & phrasal verbs رو من خودم اریجینالش را از نمایندگی کتابهای آکسفورد خریدم (اصفهانه و تلفنش : 0311-6266749 و 0311-6276377 ) ........
    البته همون کتاب +Writing With Confidence رو از کتابفروشی جنگل-از بخش فروش کتب انگلیسی زبانش (همون انتشارات جنگل ) می تونید تهیه کنید با قیمت مناسب و میدونم که درحال حاضر هر دو کتاب را موجود داره .....تلفن اصفهان آن ( 0311-6291178 ) هست
    درخصوص کتاب سوم (که البته کتاب نیست -یه فایل پی دی افه ولی کار 1000 تا کتابو واسه رایتینگ آیلتس می کنه. کنار کالکیشنای انگلیسی معادل هندی اونو بزبان هندی نوشته !)تصحیح می کنم اسم درست اون هست 500Essential Collocations توصیه می کنم از دستش ندین....فایلشو من دارم .اگه راهنمایی کنین اینجا چطور میشه فایلی اتچ کرد میذارمش همه استفاده کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali17761 نمایش پست ها
    3 دسامبر سنجش
    L:6.5
    R:6
    W:5.5
    S:6.5
    O:6.5
    دوستان من ریدینگم زیاد خوب نیست و توقعی بیش از این هم نداشتم اما رایتینگ رو نمیدونم چرا اینقدر پایین شدم آیا کسی هست که بدونه معیار تصحیح رایتینگ چیه آخه رو 6.5-7 حساب میکردم اما....
    اینکه یعنی اورال 6!

Junior Member

من 10 مارچ دانشگاه آزاد امتحان جنرال داشتم و امروز TRFرو گرفتم.نتیجه:
    L:7
    R:6.5
    W:6.5
    S:6.5
    Overall:6.5
    من بینهایت از این مرگز راضی بودم و بیشتر از همه نظم و ترتیبشون که فوق العاده هست.می بینید که یک هفته بعد از امتحان طبق گفته خودشون جوابها حاضر شد.نمراتم عین همونی شد که پیش بینی می کردم نه کمتر و نه بیشتر.کاملا عادلانه.برای همه آرزوی موفقیت می کنم و از دوستانی که نظراتشون رو به اشتراک گذاشتن تشکر می کنم که برای من واقعا مفید بود.انشالله که نظرات من هم برای بقیه مفید باشه.راستی من بار اولم بود امتحان می دادم و به نظرم نمره ایده آل در آیلتس اونقدرها هم بزرگ و دست نیافتنی نیست با کمی تلاش همه می تونن موفق بشن.