صفحه 4 از 63 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

Jan/13/2007
    IELTS Tehran-IDP

Listening 5
    Reading 6
    Speaking 6
    Writing 7

Overal 6
    Trust your emotions, Believe in your dreams

oct 23 sanjesh Academic
    L:5.5 ???
    R:5.5
    w:5.5
    S: 7
    Overall:6

من از حد متوسط شروع کردم و 1.5 ماه کلاس دوره IELTS رفتم که فقط writing خوبی داشت(چه قدرم من خوب زدم!)
    منابع هم همونایی که همه میدونن و هومن گفت خوبه.البته من زیاد نخوندم انطور که باید ولی به دوستان توصیه میکنم که از IELTS نترسید که هیچچی نیست اگر برنامه Hooman را پیاده کنید این نتیجه قطعی است. انشاء ا....
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

Ielts tehran
    speakin:6
    writing:6
    reading:5.5
    listening:5.5

overal:6
    Everything is possible,especially happiness

October 23rd, Chabahar University
    Listening: 9
    Reading: 6.5
    Writing: 7
    Speaking: 7
    Overall: 7.5
    با ویرایش mAhdi
    hooman جان من نمره هات را هم باز ذکر کردم. موفق باشی پسر

حدود 7 ماه مداوم روزي 3 تا 4 ساعت مفيد خوندم. پايه زبانم در حد متوسط بود
    كتابهايي كه خوندم:
    Focus on IELTS,
    Insight into IELTS,
    Insight into IELTS Extra,
    Speaking Test by Iravani,
    Test your Listening by Tresia Aspinal,
    Cambridge Practice Books(previous Samples No. 6,5,4,3)
    and some materials from internet about strategies in exam date
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Academic 29 Sep. 2008

Listning : 6.5
    Reading :7.5
    Writing 6.5
    Speaking: 6.5
    Overal :7

من ایتلس تهران امتحان دادم. از شرکت استعفا دادم و فقط 1 ماه خوندم . معلم هم نداشتم. و ((( معلم هم نمیخواد باور کنید))) پولتونو دور نریزید
    از انقلاب کل کتابهای کمبریج 1 تا 6 رو گرفتم. اون تستهاش خیلی کمک میکنه و ریدینگ قرمزه . insigh to ielts و کتاب 504
    اسپیکینگ ایروانی بهتر از رمضانیه. تازشم حتما پاچه خواری ممتحن رو کنید.
    اصلا به حرف این و اون کار نداشته باشید که نمیتونید. خیلی خیلی خیلی اسونه. من رایتینگو از اسونی خراب کردم. 2 روز مونده به امتحان هم هیچی نخوندم چون بهم گفتن 1 ماه کافی نیست واسه نمره خوب... ولی اگه میخوندم میشدم 8 ... پس به خودتون متکی باشید

....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

Junior Member

Academic Ielts Tehran - 29th novamber

listening 6
    reading 8.5
    speaking 7
    writing 6.5

Overall 7
    --------------------------

من از خیلی وقت قبلش زبان می خوندم ولی نه برای آیلتس. برای آیلتس 1 ماه خوندم که کتابهای Focus on Ielts و Toffel IBT Barrons و Step Up to ielts رو خوندم.
    من اشتباهی که کردم این بود که آزمون آزمایشی ندادم قبلش. واسه همینم لیسنینگمو خراب کردم. خیلی لیسنینگ راحت بود.
    آیلتس تهران نمره اسپیکینگ و رایتینگ بالاتر از اینی که من گرفتم خیلی سخت میشه گرفت. کلان آیلتس تهران سخت گیرتر از سنجش می گیره.

سلام
    من مارس سال پيش امتحان دادم تو ايلتس تهران
    2 هفته خوندم فقط كتاباي كمبريج اينم نمره هام :
    L:7
    R:8.5
    W:6
    S:6
    OVERALL: 7
    البته يكي بهم گفت براي كانادا بايد همه قسمتهارو مينيمم 7 بشي!!!!! نمي دنم والا كسي اطلاعي داره؟؟؟؟
    به نظرتون اين نمره واسه كانادا خوب محسوب مي شه؟يا پيشنهاد مي كنيد كه دوباره امتحان بدم؟؟؟؟
    ممنون

بالاخره نمره منم اومد. آیلتس ایران-29 نوامبر
    listening:6
    reading:6.5
    speaking:7
    writing:5.5 :-[
    overall:6.5
    توصیه ای که به دوستان دارم اینه که شب قبل از امتحان حتما خوب بخوابید والا بلای من سرتون میاد. من تو آزمون آزمایشی ها listening و writing زیر 6.5 -7 نمیشدم. اما شب امتحان نمیدونم چرا هرچه کردم خوابم نبرد و 2.5 ساعت بیشتر نخوابیدم که به شدت رو تمرکزم سر جلسه تاثیر گذاشت جوری که تو مقاله یکی از مزایا رو تو معایب نوشتم و بعد فهمیدم! وگرنه الان راحت 7 میشدم.

منابعی رو که استفاده کردم:
    1) کتاب های کمبریج 1-6
    2) Academic Reading Ashby
    3) جزوه های موسسه ایران استرالیا ( جزوه هاش درواقع جمع کتاب های مختلف تو هر 4 مهارته چیز خواصی نیست. از همه کتاب ها اومده تست های کامل رو جمع آوری کرده و به صورت جزوه در آورده)

باز هم تاکید می کنم هرجوری شده شب امتحان خوب بخوابید. استرس هم نداشته باشید که هیچی نداره.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

سلام بالاخره نمره من هم اومد .

Listning : 8
    Reading :7.5
    Writing 6.5
    Speaking: 7
    Overal :7.5

منابعي كه استفاده كردم:
    Focus on IELTS
    Insight into IELTS,
    Insight into IELTS Extra,
    Test Plus 1 , 2
    Cambridge Practice Books No. 3, 4, 5 , 6

از بين اين كتابهاي واقعا Focus و Insight بي نظيرن. البته مجموعه Plus هم تستهاي خيلي جالبي داره و براي آمادگي بيشتر خيلي مفيده.
    البته من براي Listening تقريباً در دو سه ماهه اخير هر روز اخبار BBC و يك سري mp3 هايي كه از BBC Learning English دانلود كرده بودم گوش دادم و اين خيلي بهم كمك كرد كه گوشم با لهجه‌هاي بريتيش عادت كنه.
    در هر صورت خوان اول را الحمدلله پشت سر گذاشتم. حالا بايد برم براي شش خوان بعد. اميدوارم كه همگي موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

IELTS TEHRAN, February 6th
    Listening=7
    Reading=6.5
    Writing=7
    Speaking=7

Overall=7
    من برای این امتحان اصلا تو peak performance نبودم. اما خوشحالم که تونستم مینیمم هایی رو که برای یه دانشگاه خاص می خواستم بیارم.
    سه سال قبل کتاب های FCE رو خونده بودم و با لحجه انگلیسی آشنایی داشتم. ولی راستش رو بگم از وقتی برای اولین بار در اگوست آیلتس داده بودم، حتی یک listening هم گوش نکردم (البته این اصلا توصیه نمی شه ). بصورت مفید یک هفته برای این امتحان وقت گذاشته بودم. ولی برای امتحان اگوست از کتاب های زیر بعنوان مرجع تست استفاده کرده بودم و واقعا هم توصیه می کنم:
    Cambridge 4-6
    IELTS Practice Tests Plus1 and 2
    درباره کتاب های آیلتس کتاب های زیر خوبند:
    Insight into IELTS
    IELTS Graduation
    Focus on IELTS
    Objective IELTS
    درباره Speaking هم فقط کتاب
    IELTS MAXIMISER
    رو توصیه می کنم. البته هنوز تو بازار نیست :P ولی فکر کنم تا یکی دو هفته دیگه بتونید پیداش کنید. یه کتاب جدیده که واقعا توصیه می کنم بخونیدش چون نه تنها برای speaking به شما ایده های خیلی خوبی می ده (خیلی بهتر از کتاب هایی که دوستان در بالا اشاره کردند)، بلکه به درد writing هم می خوره.

بصورت For & Against، Pros & Cons، Cause & Effect هست که نه تنها در بخش 3 speaking بلکه در writing هم خیلی خوب می شه ازش استفاده کرد. بعلاوه هر سه بخش امتحان speaking رو بطور خیلی خوبی پوشش می ده. می شه گفت یکی از بهترین کتاب هاست که توسط یک مولف ایرانی هم نوشته شده. و شاید به درد امتحان TOEFL هم بخوره. من یک هفته قبل از امتحان این کتاب بدستم رسید و فقط یکسری از بخش هاش رو مطالعه کردم. کتابه بی نظیریه.

با ویرایش mAhdi:
    لیست 100 موضوع به دلیل طولانی بودن در اینجا حذف شد.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison