صفحه 5 از 63 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

من 4 دسامبر امتحان دادم
    L=6.5
    R=7.0
    W=5.5
    S=6.5
    Overall=6.5
    من 9 روز بیشتر نخوندم. 1 تست ریدینگ زدم و 7-8 تا تست لیسنینگ. چند تا سمپل رایتینگ رو هم خوندم. همه اش از Cambrige IELTS. اگه میدونستم به اسن آسونیه بیشتر میخوندم تا دست کم 7 بگیرم.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

IELTS TEHRAN 13 Dec

R : 7.5
    L : 7.5
    S : 7
    W : 7

overall : 7.5

توضیح :

آیلتس آکادمیک خیلی خیلی خیلی ساده تر از اونیه که فکرشو میکنید
    من پارسال اشکم دراومد تافل IBT رو شدم ۸۲. دو ماه هم خونده بودم.
    ولی امسال با اینکه امتحانم تو Deadline پروژه شرکتمون بود و فقط یک ماه (عصر تا نیمه شب بعد از رسیدن به خونه ) خوندم نمراتم خوب شدن....
    کتابایی که خوندم :
    Focus On IELTS , Academic همون جلد آبیه (صورتیش که عمومی تر هست جواب آخر نداره و واسه مطالعه self-taught مناسب نیست )
    Cambridge IELTS جلد ۶ . جلو ششم جدیدترین انتشاره تا حالا . واسه همین اونو خریدم ....

امیدوارم همتون امتحاناتون خوب بشه .... فقط استرس نداشته باشید . خیلی سادست
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Editor

بابا چرا همه کلاس میزارن. معلومه کسی که 7.5 شده خیلی خونده اما اینجا مثل اینه که همه انگلیسی زبون مادریشونه و جمعا 7 روز وقت گزاشتن و خیلی براشون آسون بوده و 2 تا تست زدن!!!!! طرف یه هفته خونده اما 30 تا کتاب معرفی کرده که از رو اونا خونده !
    من از سال اول راهنمایی کلاس زبان میرفتم کانون و شکوه و بیان سلیس و هزار جا دیگه اما واسه ایلتس دو ماه خوندم. کسایی هم که تازه میخوان امتحان بدن بدونن که کسی با یکی دو هفته خوندن 7 و 8 نمیاره و اگه کسی میگه دروغ میگه و کلاس میزاره.

november 06, british council, tehran
    listening : 8.5
    reaading: 8
    speaking : 7
    writing : 6

مرسی

Junior Member

منم آیلتس تهران (۲۳ آذر) داشتم:

R:6
    L:6.5
    W:6.5
    S:6.5

overall : 6.5

کتابایی که خوندم :
    Insight into IELTS
    Cambridge 1-6
    IELTS practice Tests

در مورد سطح زبان من متوسط بودم و از مهرماه هم داشتم روزی سه چهار ساعت میخوندم.
    البته من تا حالا امتحان زبان نداده بودم ولی خوب بدیهیه بچه هایی که تجربیات مشابه مثل آیلتس و تافل و ... رو قبلا داشتن به دلیل اینکه قبلا واسه اون امتحان ها هم خوندن پایه زبانشون قوی تر شده باشه و با امتحانا آشناتر. واسه همین شاید اگه بازم امتحان بدم اینبار بهتر بشه

Junior Member

It was my second timel
    L:6.5
    R:5.5
    S:6
    W:6.5

overal:6
    I got it in sanjeshl
    I just read the reading sections of some books like insight and new insight and Ielts plus1 and 2 but my worst score was in reading!
    and also I read these books completely:
    cambridge 1-6
    oxford practice grammer basic and intermediate

I read 23 days and each day I read about 11 hours
    Everything is possible,especially happiness

Ronika
    Guest

SWEDEN - 17 January - Academic

listening: 7
    reading: 7
    writing: 6
    speaking: 6.5
    overall: 6.5

تستهای چند تا از کتاب های کمبریج رو زدم . از کتاب insight into ielts فقط اصطلاحات task 1 writing رو خوندم. کلا به نظر من اگه آدم استرس نداشته باشه میتونه یه امتحان خیلی خوب بده

با ویرایش mAhdi:
    بله، همانطور که میدانید ما در این موضوع فقط اجازه ذکر نمره ها و مراجع و منابع را میدهیم، لطفاً برای طرح سوالات خود به سایر موضوعات مراجعه کنید.

سلام به دوستان،نتیجه آیلتس تهران قرار بود که فردا بیاد ولی طبق معمول ساعت 9:00pm امشب روی سایت قابل مشاهده بود،من آکادمیک امتحان دادم شرایط برگزاری امتحان از جمله کیفیت صدای listening عالی بود،محل امتحان هم برای تاریخ 31jan 2009 سالن همایش های رایزن در آجودانیه بود،نتایج هم به صورت زیر بود:

listening:7
    writing:7
    speaking:7.5
    reading:6
    Overall:7.0

اگه از دوستان کسی باز در مورد شرایط امتحان سوالی داشت خوشحال میشم کمک کنم.
    به نظر من بهترین منبع برای آیلتس همون کتابهای کمبریج هست البته شماره های 3و4و5و6 چون سیستم سوالات در 1و2 به خصوص در قسمت های listening و speaking خیلی عوض شده.ولی در کل چیزی که من در امتحان 31 jan دیدم این بود که سطح سختی سوالات نسبت به کتاب های کمبریج پایین تر بود مخصوصا در بخش های writing و listening ،ولی reading آن واقعا سنگین بود،مخصوصا part 1 آن،در مورد reading هم باید بگم که تقریبا به من اثبات شده که part1 به منظور تخریب روحیه افراد پوزخند سخت تر از قسمت های دیگر است،اینو من تو کتاب های کمبریج هم احساس کردم.کتاب Objective هم برای نکات writing کتاب خوبی است و نکات جالبی داره،کتاب ایروانی هم برای speaking فقط برای دیدن تاپیک ها و نه خواندن متن آن (چون حفظ کلیشه فایده ندارد!! پوزخند)در بخش reading هم تمرکز حرف اول رو میزنه،حتی اگر شما تمام تستهای موجود در بازار را زده باشید احتمال گرفتن حتی نمره 5 در صورت آشفته بودن کم نیست Roll Eyes،این مورد در listening هم مهمه ،در reading سویچ کردن به موقع راس بیست دقیقه اهمیت داره (من خودم اکثر نمرم رو از بخش 3 گرفتم Cheesy)نکته آخر اینکه در صورتی که base قوی دارید با 1 ماه خوندن میتونید انتحان بدید ،ولی اگر ضعیف هستید باید 3 ماه وقت بگذارید! و سه نکته آخر برای کسب نمره قابل قبول در آیلتس:
    1)تمرکز
    2)تمرکز
    3)تمرکز
    موفق باشید

با ویرایش mAhdi
    bijanh_2006 ما در این پست فقط اجازه ذکر نمره و توضیح مربوطه را میدیم، پست دومت را در زیر پست اول گذاشتم تا هم با قوانین مشکلی نداشته باشه و هم پستت ارسال شده باشه، موفق باشی.
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نمره من هم اومد ... منم مثل بیژن بودم ... آکادمیک ... ielts tehran ... و آجودانیه ! ... اما یه سوال هم داشتم که برای اینکه با تاپیک بخوره اینجا می پرسم :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,20384.0.html .... خواهشآ به این سوال منم یه عنایتی داشته باشید .

Reading : 5.5 :
    Listening : 7
    Speaking : 7
    Writing : 8

overal : 7

خوندن :

در کل 14 ساعت خوندم ... شایدم کمتر ! ... 6 سری تست از کتاب های کمبریج رو زدم listening و reading ... یه جزوه writing حدود 15 صفحه برای task 1 ... سر speaking حتی نمی دونستم که 3 تا part داره ... writing رو با اینکه تندتند نوشتم که زودتر بلند بشم از آجودانیه برم زیر پل گیشا برای امتحان نذاشتن جلسه رو ترک کنم ... که بازم به ضررم شد ... :-\

تجربه من :

نکات مثبت :
    - Relaaaax باشین !
    - به حرف کسایی که تجربه دارن گوش کنید ...
    - یه ذره هم براش بخونین و تلاش کنید .. ;D .. مخصوصآ برای reading ... کلآ امتحان راحتی ه ... اما readingش رو اگه مینمم 12 سری نزده باشید مطمئنآ توش گیر می کنید ...
    - برای writing واقعآ اون چیزی که فکر می کنید رو بنویسید ... من بخاطر عجله ای که داشتم به تنها چیزی که فکر نمی کردم طرز نوشتنم بود ... اینقدر کثیف و با حروف بهم پیوسته نوشته ام که اصلآ بالای 6.5 فکرش رو هم نمی کردم بشم ...

نکات منفی :
    - هیچ وقت توی یه روز دوتا امتحان ندید ... من وسط امتحانای پایان ترم امتحان دادم ... یعنی از 9 تا 12:15 ielts دادم و از 1 تا 3 یه امتحان 100 نمره ای ! ... حتی توی کنکور و کنکور ارشد اینقدر استرس تجربه نکرده بودم ...
    - من سر reading تمام تمرکزم رو از دست داده بودم ... اونم بخاطر اینکه هنوز با مدل سوالات آشنا نبودم و مجبور بودم برای هر سوال کلی وقت بذارم برای description خوندن ... در ضمن چون توی محیط ساکت تمرین می کردم اصلآ به صدای ورق زدن 600 نفر آدم عادت نداشتم که توی reading وضعیتم رو بدتر کرد ... خیلی بدتر !

پ . ن : با اینکه تشکر کردن برخلاف قوانینه ... امیدوارم بعد از این همه اطلاعات دادن ایرادی نداشته باشه که از نگین خانم یه تشکر درست و حسابی کنم ... به جرات می تونم بگم با وضعیت من ( امتحانای پایان ترم، شوک وارد شده بخاطر نمره 92 تافل، طرز خوندن و آمادگی پر از اشکالم) ، اگه کمک های ایشون نبود من 0.5 نمره هم نمی گرفتم ... واقعآ باید 6.5 نمره بقیه ش رو مدیون ایشون باشم که از همون خبر دادن برای ثبت نام تا دادن تمام کتاب هاشون و تمام راهنمایی های که بهم کردن ، به من خیلی بهم لطف داشتند ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    McGill University - English Literature

IELTS Sanjesh Academic

Listening: 9
    Reading: 7
    Writing: 7.5
    Speaking: 8

Overall: 8

من هیچ کلاسی نرفتم و فقط یک مقداری از نمونه سؤال‌های IELTS Cambridge رو حل کردم که به طور دقیق با نحوه‌ی ارزشیابی سر جلسه آشنا بشم. البته من خودم تدریس می‌کنم و برای همین هیچ کلاسی احتیاج نداشتم که برم. فکر می‌کنم اگر کسی وقت کافی داره، بهتره یه کلاس کوتاه‌مدت هم بره که اشکالاتش رو رفع کنه. ولی برای این جور امتحان‌ها، بهترین کار اینه که آدم بشینه پشت میز، مدام نمونه سؤال حل کنه و توی اینترنت دنبال مطالب مربوط به اون امتحان بگرده. من حتی نکات به اصطلاح کنکوری‌ای که سر جلسه به دردم می‌خورد راجع به نحوه‌ی تنظیم زمان و دیگر مسائل رو هم گوگل کردم و از نتایج‌ش سر جلسه بهره بردم!

IELTS TERAN

Listening: 6.5
    Reading: 6.5
    Speking: 6.5
    Writing: 6.5

Oveall: 6.5

همه چیز یکدست ! ;D
    با ویرایش mAhdi:
    این سه سوال رو هم پاسخ بدن :

1. چه منابعی رو خوندن ؟
    2. چقدر خوندن ؟
    3. پیشنهاداتی که فکر می کنند مفیده بچه ها بدونن ! .... مخصوصآ برای روز امتحان ! ...

اگر ارسالی فقط در مورد نمره بود حذف می شود .
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)