صفحه 53 از 63 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطال

1) نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون ( academic or general ) :

ایرسافام اکادمیک 2015-01-29

2) نمرات کسب شده در هر Skill و نمره ی کل :

L 9, R 9, W 7.5, S 7.5, O 8.5 Academic

3)منابع مورد مطالعه :

عدم مطالعه برای آزمون

4) مدت زمان مورد مطالعه برای آزمون :

--

5) نمره آزمون های گرفته شده توسط خودتان در منزل و مقایسه نمره هر بخش آن با آزمون اصلی (مثلا 8تا کتاب کمبریج را در منزل چند میزدید و در آزمون چند زدید):

--

6) پیشنهادات مربوطه :

زبان رو به قصد خود زبان بخونید. نمره آیلتس خودش خوب میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

Unhappy پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطال

IELTS Academic: Australia Center
    07 Feb 2015

W:6
    R:7.5
    L:7.5
    S:7

References:
    Cambridge Books: 6-9
    Duration of Study: about 4 months but was in Australia about 1 year and then take the test

.This results are not enough for me as I need the writing score of 7. Feeling disappointed

My own results:
    R & L: 7-8

I appreciate if you give me some good references to improve my writing although I think I deserve more score. It seems IELTS has become like a business nowadays.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطال

1) نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون ( academic or general ) :

ایرسافام جنرال 2015-02-7

L 8.5, R 8.5, W 7, S 7, O 8 General

3)منابع مورد مطالعه :

2 تا تست جنرال از کمبریج 8-9 فقط ریدینگ و لیسنینگ+ spe

یه هفته

5) نمره آزمون های گرفته شده توسط خودتان در منزل و مقایسه نمره هر بخش آن با آزمون اصلی (مثلا 8تا کتاب کمبریج را در منزل چند میزدید و در آزمون چند زدید):

لیستنینگ و ریدینگ و 8.5 یا 9 میزدم

6) پیشنهادات مربوطه :

just take it easy
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

1) نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون :

ایرسافام آکادمیک 2015-02-7

L 8, R 6.5, W 6.5, S 6.5, O 7 Academic

3)منابع مورد مطالعه :

کمبریج های 4 تا 9
    Listening For IELTS
    Active Your Skills: Reading:Level 4

یک ماه تمام!

لیستنینگ و ریدینگ 7 و 7.5 بترتیب .... یکیشو نیم نمره کمتر و یکیشو نیم نمره بیشتر شدم ....ینی کلا نیم نمره تلرانس در نظر میشه گرفت!

6) پیشنهادات مربوطه :
    خیلی خوب نیست نمره م که بخوام پیشنهادی بدم!
    ا

Junior Member

Terhan IELTS, GT, JAN 29, 2015
    Listening: 8 ; Reading: 7.5 ; Writing: 7.5 ; Speaking: 8 Overall: 8

Resources:
    Inside Reading 4
    Improve your writing skills
    New insight into IETLS
    Cambridge tests 7-8-9

I studied for 3 months, 2 hours a day
    I usually did nothing less than 8 in the listening and reading sections, however I lost the track of time in the reading section on the exam day

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

1) نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون :

ایرسافام آکادمیک 2015-03-14

Overall Speaking Writing Reading Listening
    7.5 7.0 6.5 8.5 7.5

3)منابع مورد مطالعه :

کمبریج های 8 و 9
    IELTS Trainer
    IELTS Plus 3
    Top Tips For IELTS
    Grammar for IELTS

35 روز

Listening اکثر اوقات بالای 8 یا 8.5 و در آزمون اصلی هم فکر می کنم به خاطر فرمت نوشتن تعدادی از جواب ها مثل خط تیره گذاشتن یا حروف کوچک بزرگ نوشتن یا ممیز گذاشتن نمرم کم شده .
    Reading اکثر اوقات بالای 8.5 و دو سه مورد هم 9.0 که داخل آزمون اصلی هم نتیجه مشابه گرفتم . برای تمرین کردن همیشه زمانبندی شده کار می کردم یعنی 3 تا متن رو داخل یک ساعت انجام می دادم که مدیریت زمانم رو تقویت کنم .

6) پیشنهادات مربوطه :
    به دانسته های خودتون اعتماد کنید و ریلکس باشید . برای کتب کمبریج بنظرم لازم نیست همه اش رو کار کنید و از شماره 7 به بعد که آزموناش جدیدترن استفاده کنید

برای Reading فقط و فقط تمرین کنید سعی کنید زمان بندی کار کنید و به خودتون فشار بیارید که دو متن اول تو مدت 17 دقیقه تموم کنید که برای متن سومی 5 دقیقه وقت ذخیره داشته باشید و در صورت لزوم بتونید آخر آزمون جواباتون رو یه مروری کنید . به T/F/NG و Y/N/NG به شدت دقت کنید . برای جواب دادن عجله نکنید و سعی کنید کل اون پاراگرافی که جواب داخلش هست بخونید چون با بی دقتی سریع داخل دام می افتید .

با آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان

ایرسافام، 14 مارس 2015، آکادمیک

Listening Reading Writing Speaking Overall
    8.5 8.0 7.0 8.0 8.0

به مدت دو هفته روزی یکی دو ساعت فقط Listening و Reading کتاب های IELTS PLUS 3 و کمی از IELTS TRAINER رو زدم. ساختار Writing رو هم تمرین نکردم، نتیجش هم معلومه.

فکر کنم اونهایی که وقت دارند تو زندگیشون، به جای کتاب و کلاس آیلتس، بهتره زبان رو به صورت عادی تقویت کنن. فقط زمان بدید به این کار. وقتی زبان بلدید، استرس و نگرانی و ترس و ... نخواهید داشت، نمره تون هم تضمینه.

Junior Member

Reading 7
    listening 6.5
    speaking 6
    writing 5

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون :
    ایرسافام جنرال 23 اسفند 93

نمرات کسب شده در هر
    Skill و نمره ی کل :
    L 7, R 7, W 7, S 7 ,,, Overal 7

منابع مورد مطالعه :
    نمونه سوال آزمون....... (کمبریج های 2 تا 9 ، IELTS Practice tests Plus 1,2,3 ، IELTS TRAINER ، A Collection of 35 IELTS General Reading tests ، IELTS testbuilder2
    مطالعه....... ( اسپیکینگ معمارزاده ، رایتینگ معمارزاده ، ویدیوها و کتاب Ryan ، اسپیکینگ برهانی )

مدت زمان مورد مطالعه برای آزمون :
    5 ماه

نمره آزمون های گرفته شده توسط خودتان در منزل

لیسنینگ اوایل 7 اواخر 7.5 تا 8 ...... ریدینگ اوایل 6.5 اواخر 7 تا 7.5

پیشنهادات مربوطه :
    من 4تا 7 اسکیل میخواستم و بیس زبانم هم بد نبود (منظورم مکالمست و گرامر) .... کلاس زبان زیاد نرفته بودم ... کتاب های 504 ، essential words for toefl ، vocabulary for Ielts (Cambridge) ، رو هم خونده بودم ... فیلم اصلا نمیبینم ... کتاب زبون اصلی هم تو دانشگاه نمیخوندم!! :دی ….. این از این .... حلا بریم سر اصل مطلب...

-- لیسنینگ : واسه این بخش لازم نیست پادکست گوش بدین یا فیلم ببینید ... مستقیم برین سراغ منابع آزمون که تو بالا گفتم و از کمبریج 2 شروع کنید ... فقط یه نکته مهم که قلق این بخشه ... ببینید شما باید تا جایی که میتونید سوالها رو از قبل اینکه پخش شه، خونده باشید (مخصوصا تستی ها ) راهشم اینه که هی واسه خودتون وقت بخرید !! حالا چه طوری؟
    تو امتحان به محض این که دفترچه رو باز کردید ، ( تو سی دی کتابهای کمبریج میشه وقتی که خانومه میگه : now turn to section one ) ، سریع 3،4تا سوال اولو نگاه کنید که 100% جا خالی هست .... بعد سریع برین سکشن 2 یا 3 و سوال تستی ها رو پیدا کنید ، سوال هاش رو بخونید و زیر کلمه مهم ها با مداد خط بکشید و تــــا زمانی که دوباره اون قسمت اول سکشن 1 میخواد تکرار شه ، شما مشغول باشید ... بعد که دیدین قراره یه بار دیگه سکشن 1 پخش شه ، دیگه برگردین به سکشن 1 (اگه یکم گنگه حرفام ، یکی از سی دی های کمبریج رو بذارید تا متوجه شین چی میگم دقیق) ...
    یه جای دیگه واسه وقت خریدن ، وقتیه که یه سکشن تموم میشه ، تو اون 30 ثانیه ی آخر ، بلافاصله برین سکشن های بعدی و باز جلو جلو بخونید سوال هاش رو .....
    تا جایی که میتونید ، تست بزنید (تست بزنید نه اینکه پادکست گوش بدید یا اخبار بی بی سی و .... که فایده ای نداره به نظر من )

--ریدینگ :
    اولا حتما لغت های مهم کتاب های 504 ، Essential words for toefl ، vocabulary for ielts (Cambridge) رو بخونین (ترجیحا با تکنیک فلش کارت) و اگه هنوز نخوندین ، به نظرم سریع اول اینارو بخونید و بعد برین سراغ تست ریدینگ زدن... بعد از خوندن کلمات ضروری کتاب های مذکور ، موقع تست زدن حتما اول برید سراغ سوال ها (به جز اون سوالهایی که heading باید انتخاب کنید البته) ..اینم بدونید که سوال ها عموما به ترتیب هستن (به جز هدینگ ها که طبیعی هم هست) .... یه نکته دیگه اینه که تو یه متن مثلا 5 پاراگرافی ، از هر پاراگراف ، حداقل 1 سوال هست حتما !! حالا یا هدینگ یا True,false یا جا خالی ... این نکته وقتی کمک میکنه که اگه تو یه پاراگراف جواب هیچ سوالی رو ندیدین ، شک کنید ! نکته آخر هم اینکه فقط تست بزنید وسعی کنید سرعتتون رو بالا ببرید .... مثلا وقتی میگه Professor Smith , who teaches in Cambridge University , is ... ، شما باید تند از رو اون تیکه بین 2تا کاما رد شین ....
    حتما اولا از سوالا شروع کنید ... و بعد پاراگراف مربوطه رو سریع بخونید .... یه تکنیکی !! هست به اسم scan & skim که میگن 2خط اول و آخر هر پاراگراف و بخونید ، کافیه !!! شرمنده ها ... ولی واقعا مسخرست و خیلی جاها جواب نمیده .... با تست زدن زیاد ، سرعتتون اتومات بالا میره ...شک نکنید .... ضمنا اگه اولش براتون سخته تو 1 ساعت 3تا متن رو بخونید ، یه مدت برای هر متن 25 دقیقه وقت بذارید ... بعد کم کم بکنیدش 23 ، 22 و 20 دقیقه...

--اسپیکینگ : این قسمت خیلی بیرحمانست .... چون تو هر کدوم از 3پارت ممکنه شما به موضوعی بخورید که راجع بهش قبلا فک نکردین ... پس باید با در مورد یه سری موضوع عمومی اطلاعات داشته باشید تا هرچی اگزمینر پرسید ، شما گیر نکنید .... البته جای هیچ نگرانی ای هم نیست ..چون این کار رو آقای معمارزاده قبلا کرده ... ته کتاب اسپیکینگش 100 تا موضوع هست که هم به درد اسپیکیگتون میخوره هم رایتینگ Task2 چون به شما کلی ایده میده ولی نباید به این کتاب اکتفا کنید .... در کنار کتاب معمارزاده ، کتاب اسپیکینگ برهانی (|انتشارات جنگل) رو حتــــما بخرید ...فوق العادست .... از پارت 1 تا پارت3 ، پــر از ایده های زیبا و جمله بندی های شاهکاره .... حتما بخریدشا ... این 2تا کتاب واقعا کافیه واسه 8 شدن !! نه پارتنر اسپیکینگ میخواید ، نه کلاسهای Free discussion ، نه استاد نه هـــــیچ چیز دیگه ای ...فقط این 2تا کتاب رو شده 10 بار، ولی با دقت و وسواس بخونید... و بلند بلند هم بخونید ... یا سعی کنید از حفظ موضوعاتشو واسه خودتون بگین ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

--رایتینگ :

واسه این بخش حرف زیاد دارم و به نظرم چنتا مرحله باید طی شن براش....

به جز ایده های ته کتاب اسپیکینگ معمار زاده ، کتاب رایتینگ معمار زاده رو هم حتما بخرید (خدا این آقای معمار زادرو حفظ کنه جدا) .... تو کتاب رایتینگش به جز نمونه های زیاد رایتینگ (از کتاب های کمبریج و پلاس و ....) ، واسه هر task یه خروار عبارتها و سرجمله های شیک و مجلسی رو تو جدول ، مرتب و تمیز آورده که میتونید استفاده کنید ...یا بهتر بگم باید ازین عبارت ها استفاده کنید تا نوشتتون زیبا شه ... پس شروع کنید این عبارت ها رو خوندن ....
    در کنار این کتاب ، یه سری ویدیو هم هست مربوط به یه شخصی به نام Ryan که لینکش هست : http://www.englishryan.com/
    لینک ، مربوط به سایت خود آقای
    Ryan هست که خودش لینک دانلود فیلماش رو گذاشته براتون (هم تورنت هم مدیفایر) ... ایشون "" با فرض اینکه شما ایده دارین و اون عبارتهای خوب و قشنگ رو هم بلدین"" ، به شما آموزش میدن که چه طوری انسجام (coherence & cohesion) رو تو نوشتتون از دست ندین که خیلی مهمه و با دیدن ویدیو هاش کاملا متوجه میشید ..... البته حجم ویدیو ها 12 گیگا هست حدودا و اگه کسی نمیتونه دانلود کنه به من خصوصی پیام بده... ضمنا این آقای رایان یه کتاب هم تو سایتش گذاشته واسه تسک 2 که من 15 دلار خریدمش و اینجا آپلودش میکنم . تقریبا تا حد زیادی ، حرفایی که تو ویدیوهاش زده ، رو تو این کتاب آورده ...
    بعد از خوندن اون عبارت های قشنگ و حیاتی رایتینگ معمار زاده و دیدن این ویدیو ها ، نوبت میرسه به نوشتن .... یکی از 120 تا موضوعی که تو تسک 2 معمار زاده راجع بهشون نوشته شده رو انتخاب کنید + یه دونه هم تسک 1 و شروع کنید تو 1 ساعت این 2تارو نوشتن .... بعد از اینم که تموم شد ، تو همون کتاب ببینید نمونه ی خوبش چه طوری میتونه باشه..

حتما سعی کنید قبل از نوشتن هر تسک 5 دقیقه خوب فکر کنید و در آخر هم 3،4 دقیقه تصحیح کنید ....این 2تا کار (فکرکردن قبل نوشتن و تصحیح کردن ) خیـــلی مهمه .... یه ضرب نرید شروع کنید به نوشتن ، چه تو خونه چه سر امتحان ...و ضمنا حتما یکی باید باشه تا رایتینگ رو براتون صحیح کنه (این تنـــــها جاییه تو آمادگی آیلتس که حضور یه استاد لازمه ) برای این کار موسسه آفرینش صحیح میکنه ظاهرا ولی من به آفرینش ندادم رایتینگمو ... من 2، 3 نفر رو میشناسم که جدا خوب صحیح میکنند ...اگه کسی خواست ، خصوصی پیام بده تا لینکشون کنم .... فقط یه نکته مهم اینه که به هیچ وجه واسه تمرین ، رایتینگتون رو تایپ نکنید .... متاسفنه خیلی استادا و موسسات میگن رایتینگ رو تایپ شده بفرستین واسه تصحیح ... شما حتـــما رو کاغذ خط دار A4 بنویسید ، بعد واسه تصحیح ، خودتون تایپ کنید و ایمیل کنید ....چون همین رو کاغذ نوشتن و پاک کردن ، خودش یه تمرینه واسه امتحان ....
    راستی موقع 3،4 دقیقه تصحیح (حتی سر امتحان) اگه نکته ای در حد 2،3 تا کلمه (مثلا از همون عبارت قشنگای معمار زاده) تو هر پاراگراف به ذهنتون رسید ، حتما با فلش زدن اضافه کنید طوری که خیلی کثیف نشه ...
    یه نکته دیگه راجع به رایتینگ اینکه در کنار نوشتن رایتینگ ، خوندن رایتینگ های کتاب های کمبریج و پلاس (که همش تو همون کتاب رایتینگ معمار زاده گردآوری شده) ، هم توصیه میشه .... این ها به موازات نوشتن رایتینگ ، کمک زیادی میکنه بهتون ... مخصوصا تو تسک1 جنرال و همینطور آکادمیک که یه ساختار تقریبا تکراری داره ....

برنامه ی من برای خوندن این بود :

من ماه اول رو عمدتا به مرور کلمات کتابهای 504 و .... که قبلا فیش نویسی کرده بودم پرداختم و آخراش کم کم شروع کردم به تست لیسنینگ زدن ............ ماه دوم تایم کلمه خوندنو یه کم کم کردم و تست ریدینگ رو + ایده های معمار زاده هم شروع کردم ............... ماه سوم همچنان تست ریدینگ لیسنینگ + ایده های معمارزاده + کتاب اسپیکینگ برهانی (اواخر این ماه یهو لیسنینگ و ریدینگم پیشرفت کرد و تست زدن این 2تا مهارت و کم کردم)............. ماه 4ام دیگه کلمه خوندن شده بود 15 مین تو روز ، بقیش برهانی + ایده ها + ویدی های Ryan + رایتینگ معمارزاده + رایتینگ نویسی ............. ماه آخر هم رایتینگ نویسی و اسپیکینگ برهانی
    هدفم از گفتن برنامه این بود که رایتینگو بذارید آخر و لیسنینگ و ریدینگ رو زودتر شروع کنید ....

نکات دیگر:
    آیلتس رو نه باید دست کم گرفت نه خیلی جدی ... امتحان ماک خوبه که بدین (من ندادم ولی خیلی خوبه تا با محیط آشنا شین و روز امتحان جو امتحان نگیرتتون)
    الان 2تا سنتر برای لیسنینگ هدفون میدن که خیلی خوبه مخصوصا واسه کسایی که استرسی هستن مث من و اینکه اگه لیسنینگتون خراب شه ، ممکنه روحیتون برای ریدینگ و رایتینگ هم خراب شه ...
    به جز تصحیح رایتینگ ، به هیچ استاد و کلاسی نیاز ندارین به خدا .... وقت و هزینتون رو هدر نکنید ....
    راستی برای خرید کتاب برید مغازه های انتشارات جنگل که تو سایتش آدرس مربوط به فروشگاه هر شهر رو زده .. (تو انقلاب 2،3 تا هست) ...تا همه ی کتاب ها رو از یه مغازه بخرید اونم با تخفیف 30% ...

شرمنده طولانی شد ... کسی اگه به جز این موارد سوال داشت ، حتما حتما پیام خصوصی بده تا اگه تونستم راهنماییش کنم ... با آرزوی موفقیت واسه همه