صفحه 55 از 63 نخستنخست ... 545464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطال

نام موسسه:ایرسافام
    تاریخ ازمون:۲۹اگوست کتبی،۳۰اگوست اسپیکینگ.
    نمره »اکادمیک«:
    L:7.5 .R:6.5 .W:6.5 .S:6.5

در مورد نمره ها بایست بگم مورد انتظارم بود و تا حدی بالاتر از انتظار خودم،مخصوصا اورال رو که هفت شدم انتظار شیشو نیم داشتم حداکثر.
    نمره هام متوسطه سطح خودمم قبل ازمون متوسط بود، بنابر این مستقبم رفتم سراغ اشنایی با ایلتس و راه و روشش برای ازمون دادن از کتاب OBJECTIVE IELTS شروع کردم که خیلی خوب بود،سریع با ایلتس و نحوه جواب دهی ب سوالا اشنا میشین،بعد یکم جزوه از اشناهام گرفتم خوندم که جزوه ها مخصوص ازمون ایلتس بود و خوب‌بودن بخصوص برای تمرین رایتینگ و موضوعات رایتینگ،بعد کتاب crack ielts in a flash که برای تسک اول خیلی خوبه یکم فیلم نگاه کردم برای لیسنینگم و بعد رفتم سراغ کمبریجها از هفت تا ده و نمره هام همین حدودی ک گرفتم شد یکم بالاتر هم بود که حدس زدم احتمالا تو امتحان نیم نمره کمتر بشم که تقریبا همین انتظارم درست دراومد.
    مدت خوندنم هم اگر درست بگم شیش ماه روزی دو ساعت حتی بعضی روزا یکساعت ،
    هیچ کلاسی نرفتم فقط دوماهونیم کلاس اسپیکینگ عمومی رفتم که اصلا مربوط ب ایلتس هم نمیشد ولی برای‌ رته افتادن تو اسپیکینگ برام خیلی مفید بود.
    همین دیگه.
    تنهاچیزی که میتونم بگم اینه که خودتون با علاقه تمرین کنید فیلم ببینید لغت یاد بگیرید کتاب های مرتبط با ایلتس رو بگیرین تمرین کنین و نزدیک امتحان کمبریجهارو چندبار گوش کنید و حل کنید زمان بندی هم داشته باشین.
    روز امتحان همش خودتونو برای حالت های بدی که ممکنه اتفاق بیافته اماده کنید که اگه باهاشون مواجه شدین دست پاچه نشین همه چیزو خراب کنین،مثلا وقت کم اوردن تو ریدینگ خیلی‌شایع هست منم کم اوردم ولی از قبل اماده بودم که اگه اینطور شد به اصطلاح انگلیسیا لوجیکال گس بزنم گزینه هارو. یعنی نزدیکترین چیزی که بنظرتون صحیح میادو بنویسین یا انتخاب کنید،به هیچ وجه خالی نذارین جوابارو.
    من راضیم از نمره هام خداروشکر،������

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطال

سلام به همه عزیزان. بنده 13 روز پیش ایرسافام امتحان دادم
    Listening: 8 Reading: 8.5 Writing: 7 Speaking: 6.5 Overal: 7.5
    اسپیکینگ یه کم بی انصافی شد در حقم و وسطش قطع شد و از اول گرفتن و مشکل پیش اومد، تازه اگزمینر هم واسه ایرسافام نبود. خانم قاسمی بود که از تهران آیلتس اومده بود. به هر حال در کل راضیم.

ریدینگ و لیسنینگ اول کتاب Action plan for IELTS رو خوندم و با سبک سوالا آشنا شدم، بقیش دیگه صرفاً کتابای کمبریج آیلتس از 1 تا 10 رو کار کردم.
    رایتینگ از سایت آیلتس Ryan و سایمون استفاده کردم، به علاوه یه سری ساختار که از اینور اونور جمع کرده بودمو سعی کردم استفاده کنم تو متنام.
    اسپیکینگم تو چندتا تاپیک کلی یه سری عبارت و لغت و اصطلاح پیدا کرده بودم و سعی می کردم موضوع هرچی باشه به اینا وصلش کنم و لغتا و عبارتام رو استفاده کنم.
    غالب رایتینگا و تاپیکای اسپیکینگ 1 تا 10 کمبریج رو هم کار کردم. سطح زبانم اول تابستون که شروع کرده بودم upper itermediate بود و دایره لغاتم هم 504 و کتاب 1 و 2 oxford word skills. کلا 2 ماه و نیم مشخصا آیلتس کار کردم.
    امیدوارم همه موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

1) نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون :
    ایرسافام - 21 شهریور - جنرال
    2) نمرات کسب شده در هر Skill و نمره ی کل :

Overall Speaking Writing Reading Listening
    7 6.5 6 8 6.5

3)منابع مورد مطالعه :

من با زبان اینتر مدیت شروع کردم من کلاس میرفتم مطالب کلاسمون رو خوندم . با اسپیکینگ MAT CLARK و سری کتاب های improve your ielts . در نهایت هم تست های کمبریح از 5 تا 10 و کتاب the official cambrige guide to IELTS

4) مدت زمان مورد مطالعه برای آزمون :

شش ماه . هر روز . بعضی روزها سه ساعت بعضی روزها 7 ساعت. یک سال قبلش هم زبان خوندم تا به حد اینترمدیت برسم

5) پیشنهادات مربوطه :
    من یک بار امتحان دادم خدا رو شکر نمره گرفتم. هرچند از رایتینگم ناراضیم . در کل سه تا APP رو پیشنهاد میدم.
    - FLIPBOARD برا ریدینگ. من هر روز 10 دقیقه متن می خوندم هم برا درک مطلب ریدینگ خوبه هم ایده اسپیکینگ و رایتینگ میده.
    - MEMRISE برا حفظ لغات ( من در این یه سال و نیم WORD SKILL, 400 Must-have Words for the TOEFL , VOCABULARY FOR IELTS رو خوندم )
    - TED من روزی یه ویدئو میدیدم. یا اگه حوصله داشتم ترنسکرپت می کردم

با آرزوی موفقیت

تاریخ آزمون: 21Nov
    نمرات:
    L:7.5 , R : 7.5 , W : 7 , S : 6.5 , Overall: 7
    موسسه ایرسافام

منابع:
    official guide
    Ielts trainer
    Cambridge Ielts 1-10
    Ielts test builder 2
    Ielts test plus 3
    speaking /writing memarzade

توصیه برای مطالعه:
    من کل منابع تستی بالا را زدم ،هر روز یک تست کامل لیسنیگ و ریدینگ، اولش نیاز نیست توی زمان بزنید فقط سعی کنید درست جواب بدید بعد کم کم زمان را کم کنید. یک استراتژی برای هر نوع سوال انتخاب کنید و با همون جلو برید . با خوندن کتاب و لغت و ... چیزی یاد نمیگیرید فقط تمرین کنید.
    برای اسپیکینگ اگر یک پارتنر پیدا کنید و هر شب با هم موضوعات مختلف رو تمرین کنید خیلی کمک می کنه، اگر هم کسی رو پیدا نکردید جتما حتما با خودتون صحبت کنید!
    برای رایتینگ هم هر روز یک اسی بنویسید خیلی فقط گیر نیست ، بهتره برای این بخش و اسپیکینگ یه سری فریز و لغت بردبخور بلد باشید ،البته نه اینکه جمله حفظ کنید که نمرتونو کم میکنند.

توصیه میکنم آزمون آزمایشی زیاد شرکت کنید تا با جو امتحان آشنا بشید. من حدود 8 آزمون آزمایشی توی سه موسسه مختلف شرکت کردم ، ریدینگ ها همه غیر استاندارد هست(بین 5.5 تا 7.5 نمرم متغییر بود) ولی برای امتحان اصلی خیلی مفید هست.
    وقتتون رو هم خیلی با خوندن گرامر تلف نکنید. یکی دو روز کافی هست ، باید یادبگیرید چیزایی رو که می خونید توی رایتینگ و اسپیکینگ استفاده کنید که با تمرین بدست می یاد.

زمان مطالعه 4 ماه روزی 5-6 ساعت

تاریخ آزمون: 14Jan
    نمرات:
    L:6.5 , R : 8 , W : 6.5 , S : 6.5 , Overall: 7
    موسسه ایرسافام

این توضیحات برای بچه های overall band 6 مناسبه:

من قبلا کلاس زبان میرفتم ولی بعدا خوندن زبان رو خودم ادامه دادم. نه 504 رو کامل خوندم، نه 1100. همینطوری با نرم افزارهای رایگان اندروید از وقتای اضافم استفاده کردم و با لغات آشنا شدم. یه مدت کوتاه هم به رادیو BBC گوش دادم. کلا بهترین روش مطالعه اینه که خودتونو غرق تو زبان کنید. چند مدت اینجوری رفتار کنید خیلی برای آزمون آیلتس تاثیرگذار خواهد بود. کلا بنظرم آیلتس آزمونیه که قلق داره و نیازی نیست آدم خیلی خفن باشه تا بتونه نمره خوب بگیره. خودم به شخصه دایره لغاتم اصلا خوب نیست و خودم راضی نیستم. کتابای معمار زاده خوبه و کمک کننده است. Common mistakes رو بخونید و Top tips for IELTS . گرامر اصلا لازم نداره بخونید. من کلا 1 هفته بیشتر وقت نذاشتم واسه خوندن. از فیلمهای utube برای تقویت خودم استفاده کردم.
    خیلی استرس داشتم ولی الان میبینم واقعا آزمون نرمالی بود. پیشنهاد میکنم اصلا استرس نداشته باشید و خیلی ریلکس بشینید سر جلسه. مخصوصا برای بخش اسپیکینگ. ولی اصلا از اسپیکینگ ایرسافام راضی نبودم. یه اقایی ممتحن بودم که اصلا نمیذاشت حرف بزنم. میپرسید وسط صحبتهام. خیلی عجله داشت زودتر تموم کنه تست رو. واقعا خوشم نیومد ازین کار.
    خلاصه اینکه قبلش حداقل جلد 10 تست کمپبریج آیلتس رو بزنید. خودم نزدم ولی چون قبلا یبار آزمون آزمایشی داده بودم و یبار هم تو خونه تست زده بودم آشنا بودم با سیستمش. آزمون آزمایشیم 6.5 شد.
    زمان خیلی تو امتحان مهمه. من تقریبا همه بخش ها رو سر وقت تموم کردم جوری که 1 دیقه هم نتونستم برگردم بازبینی کنم. خیلی زمان بندی باید دقیق باشه. سرعت ریدینگتون رو زیاد کنید و حتما تو این قسمت اول سوالات رو بخونید، بعد جواب ها رو که بدونید دقیقا باید دنبال چی بگردید.
    روی املا خیلی دقیق باشید چون میتونه توی همه بخش ها جز اسپیکینگ ازتون نمره کم کنه. چند تا هم رایتینگ بنویسید حتی شده از روی یه متن تا حداقل دستتون تند بشه. و آمادگی ذهنی پیدا کنید.
    در کل فکر میکنم تو بخشای اسپیکینگ و لیسنینگ حداقل نیم نمره بهم کم دادن. اصلا انتظار نداشتم لیسنینگم 6.5 بشه چون خیلی خوب و با دقت زدم. با این حال اگه دو تا 7 هم میگرفتم میانگین نمراتم همین میشد.
    واسه دانشگاهههای خوب حداقل اسپیکینگ 7 هست فکر کنم. پس سعی کنید تمرین داشته باشید با یک پارتنر. من چون تو محل کار انگلیسی صحبت میکنم یکم از این نظر خوبه برام و بدون آمادگی قبلی رفتم سر جلسه.
    امیدوارم دانشگاههای هدفم این نمره رو قبول کنند وگرنه شاید لازم شد تکرار کنم آزمونو.

زمان مطالعه جمعا 80 ساعت مفید
    ویرایش توسط Mohammadra : January 27th, 2016 در ساعت 02:15 PM دلیل: تکمیل توضیحات

Junior Member niUsha_n60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (Organic chemistry (M.Sc

تاریخ آزمون: 14 Jan
    نمرات: L=7, R=6.5, W=7, S=7.5 (Overall=7)
    موسسه ایرسافام

منابع:
    Complete IELTS B1 & B2
    Official Guide
    Speaking Memarzade
    Writing Simon
    Listening Collins
    Cambridge 5-10

توصیه برای مطالعه: این منابعی رو که نام بردم با دقت خوندم. کتاب معمارزاده و رایتینگ سایمون واقعا معجزه کرد در مورد من. قبلا یه دوره کلاس خصوصی رفته بودم ولی هیچگونه پیشرفتی نداشتم و حتی پسرفت هم داشتم. برای همین تصمیم گرفتم خودم بخونم. اون دو کتاب B1 و B2 رو با کلاس خصوصی پیش رفتم که واقعا انگار پول رو حروم کردم چون به نظر من امتحان آیلتس اصلا نیاز به کلاس خصوصی نداره. کتاب های کمبریج هم که عالییی هستن. لیسنینگ من به کمک همین کتاب ها یه نمره بیشتر شد. سر جلسه امتحان هم اینقدر استرس داشتم که راحت 3 4 تا سوال رو از دست دادم فقط بخاطر استرس وگرنه جا داشت که بیشتر بشم.
    زمان مطالعه: راستش از سال 90 که شروع کردم به زبان آموزی در حد ترم 1 این موسسات بودم. تقریبا یک سالی خوندم اونم هفته ای یه روز و باز یه سوال اصلا زبان نخوندم بخاطر پایان نامه. بعد از فارغ التحصیلی همون کلاس خصوصی رو رفتم که 9 ماه طول کشید و هم باعث پسرفتم شد و هم اعتماد به نفسم اومد پایین. بعدش تصمیم گرفتم همون کلاس موسسات رو که قبلا میرفتم و همین کلاسای معمولی بود ادامه بدم. 9 ماه طول کشید تا دوره ش کامل تموم شد البته تا شروع ترمadvance خوندم و بعدش 2 ماه بصورت فشرده خودم خوندم. تقریبا روزی 8 ساعت. تو این دو ماه اون 4 تا منبع آخر رو خوندم و یه امتحان آزمایشی هم شرکت کردم که افتضاح بود.

Junior Member

تاریخ آزمون: 14 Jan
    نمرات: L=7, R=6, W=7, S=6.5 (Overall=6.5)
    موسسه ایرسافام

منابع:
    Cambridge 4-10
    trainer
    builder
    plus3
    تست های کتاب official

Exam day: 23rd Jan
    Overall: 7 (Speaking:7.5, Listening: 7.5, writing: 6.5, Reading: 5.5)k
    References:
    Speaking: Ultimate IELTS speaking Borhani and Hoseini
    Writing: Ieltsliz.com videos for task1 and Richard Brown-IELTS Advantage_ Writing Skills-Delta Publishing Company(IL) (2011) for task2
    reading: Theguardian website, youtube videos for different kinds of questions
    Listening: BBC, ABC News, Manchester Business Radio
    Cambridge Ielts 1-10
    Around 4 months 6-7 houres a day with an intermediate level of general English

Test Date: 9th January, 2016
    L:8.5, R:8, W:7.5, and S:7 == Overall 8

Actually my first attempt on 29th August, 2015 was shockingly unsuccessful because I had underestimated IELTS, sitting for the test without serious preparation. I got L 7, R 7, W 6.5, and S 6.5. However, I took the test again and I would like to share my happy news of getting L 8.5, R 8, W 7.5, and S 7 on my IELTS exam on 9th January, 2016.

Listening:
    For me listening has always been a very easy part to deal with and there is a simple reason for that. I have been sharpening this skill by listening to BBC podcasts and watching American TV series all the time. I am so gripped throughout listening to these podcasts that I even learn a bunch of new words by simply looking them up in Cambridge Advanced Learner’s dictionary and adding them to my word list for further review. But, for this exam, the first and most important step is to familiarize yourself with all question types of the test. I never jumped from one study resource to another for that and I just did two Free IELTS practice tests, which are available on https://takeielts.britishcouncil.org. By doing so, I was able to know the test format, experience the types of questions and test myself under the timed conditions. Thus, this made me realize my weak points and focus on them by practicing official Cambridge tests for the rest.

Reading:
    For reading time management is very crucial because there isn’t enough time to sift through every bit of information. However, it can be easy to deal with if one is used to scanning and skimming a vast amount of material. For this, I would always read a lot of English newspapers and magazines such as NY Times, Scientific American, Economist. At times, again, I took two sample tests from https://takeielts.britishcouncil.org and familiarized myself with the test format and all the question types for this part. I did practice using official resources, starting by academic module tests because it would help me manage my time under more difficult conditions. My most important strategy was to go through the question first and look for the answer in the passage after instead of reading whole passage.

Writing:
    It was a really wonderful experience to be trained by Ryan. I came to know about Ryan’s YouTube videos through a friend of mine who had watched those videos and scored 8 in writing. To be honest until then I did not actually know how to structure an essay because I did not know how paragraphs work together to convey the writer’s message. In his meticulous lessons Ryan goes through every bit of detail, covering all one needs to write at a 9 level. Ryan’s directions on how to write introduction, supporting and conclusion paragraphs as well as essay question analysis, coherence and cohesion and thesis writing helped me a great deal. Using those tips and directions and having two essay corrected by Ryan, in which I was informed about my fundamental problems in writing, I cracked the writing part and raised my score from 6.5 to 7.5.

Speaking:

Speaking is the fun part of the test. For this part, I first studied Mat Clark’s book and realized that “it is not what I said that really matters, it is how I said it that is going to earn me a good score in speaking” (as Sean mentioned while he was talking to you). Then, I started practicing the latest speaking questions, which were being sent to my e-mail by www.ielts-blog.com, using the rules and instructions I had learnt from that book. I also went through Mark Allen’s speaking book, looking for uncommon verbs as well as intriguing English idioms and phrasal verbs. With my busy schedule and the limited time I had for preparation, those practices paid me off, and I scored a 7 in speaking.

Best of luck for all IELTS candidates in their endeavor. I am sure hard working and practice will be better if you will be enjoying it!.

Junior Member

تاریخ آزمون 20 فوریه 2016
    نوع آزمون :general
    s:7 w:6.5 l:7 r:5 overall:6.5

من 3 هفته خوندم که هفته آخرش مفید و فشرده بود. با وجود پسر کوچیکم خوندن واسم خیلی سخت بود . من از بچگی کلاس زبان میرفتم ولی هفت سالی بود که زبان رو به دلیل درگیریهای کار و ازدواج و بچه کنار گزاشته بودم. واسه این امتحان چون بار اولم بود قصد داشتم معلم بگیرم که دیدم هزینش بالا میره واسه همین خودم خوندم. و واقعا هم راضی هستم چون پنج امتیاز مهاجرتو میگیرم.

منابعی که خوندم ده جلد کمبریج بود. و واسه آشنایی با آزمون ace the ielts رو خوندم. رایتینگ فقط نمونه های کمبریج رو خوندم و حتی یک دونه هم ننوشتم شاید باورش سخت باشه ولی میدونستم باید چند خط بنویسم که 250 و 150 کلمه رو پر کنه و همینطور ایده های خوب یاد گرفته بودم و گرامر و لغات ساده بکار نبردم . ایده های اسپیکینگ کمکم کرد . معمارزاده کتاباش عالی هستند و برهانی .من بیشتر وقتمو رو اسپیکینگ و لیسنینگ گزاشتم . ریدینگ 6 تا متن بود . واسه آخری که مهمترینشه و 13 تا سوال داشت وقت کم آوردم و نتیجشم که معلومه. ولی کلا تجربه خوبی بود . موفق باشید .